Reklama

Výprask vařečkou

ivana (So, 24. 3. 2012 - 06:03)

Je mi 11 let a se svou...lucko, nejsi sama, my dostáváme rákoskou už za dvojky, to se úplně bojíme domů, chodíme se ségrou na osmiletý gympl. mamka mi ráno k narozkám nalakovala nehty, prvně ve 14letech a když to otec večer uviděl, zfackoval mě až mi tekla krev z nosu a večer před spaním jsem dostala takovej nářez rákoskou, že jsem se bolestí počůrala a poka..to od mamky dostáváme za chyby doma vařečkou 25 na holou, to sice pláčeme, ale dá se potom sedět ve škole, ale po rákosce je to hrůza, otec nám sešvihá zadek i stehna tak, že pláčeme celou noc, mamka nás pak těší a ráno máme fialový jelita, mamka nás musí omluvit ve škole, sedět by to nešlo. nejhorší je pak tělocvik, to máme legíny a převlékáme se na WC,

Lucka (Pá, 23. 3. 2012 - 22:03)

Je mi 11 let a se svou sestrou Leonou dostáváme na zadek v jednom kuse.
Hlavně za známky.Když Leona dostala pětku z matiky, tak dostala od mámy několik ran vařečkou a od táty 15 ran páskem.
Strašně brečela a musela sem ji utěšovat celou noc.

jarka (Út, 20. 3. 2012 - 18:03)

A co když máš měsíčky,...matka je na nás se ségrou hodně přísná, švihá nás rákoskou pořádně, ale před otcem nách chrání a nikdy jsme od ní nedostaly jinam než rákoskou na holou.pokaždý si nás večer zavolá, je to už zavedený, sedí v křesle, my se ségrou k ní musíme přijít, stáhnout si kalhotky, máme jen trička a matka k nám mluví, za co dostanem, hlavně je to v pátek za známky, jinak jsme hodný a nezlobíme. Pak se nás zeptá, jestli nám nic není a pošle nás vyčůrat, ale stejně se při výprasku připočůráme, děsně to štípe. Jak matka zjistí, že jsme se počůraly, tak je konec výprasku. Matka nás pošle koupat, pak nám mastičkou natře zadečky a jdeme spát. v noci nás chodí matka kontrolovat, jestli spíme a nepláčeme, jednou jsem plakala a matka pak u mě celou noc radši seděla a hladila mě a ráno mě ve škole omluvila, pak jsem dlouhonedostala ani ségra.

Jana (Út, 20. 3. 2012 - 08:03)

tebe bijou vaši před...A co když máš měsíčky, to Tě bije taky na holou? Já takhle jednou, když jsem měla vložku, tak jsem dostala přes silonky a tanga a můžu říct, že to bolelo strašně. Litovala jsem pak, že jsem ty silonky nestáhla. Strašně to štípalo, ještě víc než na holou.

jarka (Po, 19. 3. 2012 - 19:03)

Už jsem dostala i řemenem....tebe bijou vaši před bráchama, to je mi tě líto, já mám starší ségru, ale rákoskou nás řeže jen matka, přes nahou tak, že se bolestí počůráme. Otec nás bil do hlavy, ségru tak, že padla na zem a matka mu to zakázala. rákoskou nás řeže sama, ale nikdy to nebylo do krve, to matka dává pozor.

Jana (Po, 19. 3. 2012 - 16:03)

jano, to víš, 10 vařečkou...Už jsem dostala i řemenem. A když jsem začala dole zarůstat, tak jsem se kvůli bratrům začala holit. Tak jsem se styděla. Udělala jsem to proto, že se mi začali smát za to, že mi to raší... Je to hnus!

jarka (Po, 19. 3. 2012 - 07:03)

Zkusila bys výprask přes...ty seš nenormální, mně je 14 a naši mě řežou rákoskou za každou maličkost a nejvíc za známky, to nemůžu ani sedět a matka mi ráno prohlíží zadek, jestli budu moct ve škole sedět. nejhorší jsou pro mě prázdniny a všecky svátky, to dostávám nejvíc, protože pak nemusím ráno do školy

Petr (Po, 19. 3. 2012 - 00:03)

já ráda dostávám výprask...Zkusila bys výprask přes bosá chodidla od dominy a jejího subíka? Pro tebe odměna 500 Kč za předem domluvený počet ran rákoskou/proutkem, budeš-li chtít.

jarka (Čt, 15. 3. 2012 - 19:03)

Tak s tím souhlasím. 25...jano, to víš, 10 vařečkou je jiný než 50 rákoskou, já jsem přehnutá na stole, už po deseti švihancích vidím andělíčky a bolestí se počůrávám. Nepřeju to nikomu, dostávám hlavně za známky a pak v noci pláču bolestí

Jana (Čt, 15. 3. 2012 - 18:03)

Výprask je odjakživa...Tak s tím souhlasím. 25 jsem sice nikdy nedostala, to tak maximálně 10x, ale horší byl ten stud. Mám dva bratry a i před nimi musím dát dolů kalhotky a být u výprasku od pasu nahá. Hlavně, když jsem začala dospívat, to jsem se styděla nejvíc.

Mirka (Čt, 15. 3. 2012 - 13:03)

Výprask je odjakživa nejúčinnější výchovný prostředek.
Tak proč by tomu tak nemělo být i letos?
Když jsem dostala pětadvacet velkou vařečkou, tak jsem byla ihned hodná holka. A to jsem ještě za výprask musela poděkovat.

victor (Ne, 11. 3. 2012 - 22:03)

rákoskou dostáváme se...dostava tady nekdo rakoskou ?

rákoskou dostáváme se ségrou doma pořád, za každou maličkost, je to děsný, musíme si sundat kalhotky, přehnout se přes stůl a matka nám připne ruce suchým zipem k nohám stolu a začne nás švihat rákoskou na holou a na stehna, to nechtějte zažít, je to nesnesitelná bolest, jsem celá počůraná často se pokakám bolestí a mám rozkousaný rty do krve, nejhorší výprasky jsou za známky v pátek, to nám matka sečte a pak nás řeže, až často omdlíme

tak tohle doufám že nikdo nebaští protože je to příspěvek úchyláka!! tohle co popisuješ je možná sen sadisty ale ne realita. je dost smutné že takoví lidé sem chodí a udělali z tohodle portálu ráj úchylů!!!!!!!!

Braňte se! (Ne, 11. 3. 2012 - 21:03)

rákoskou dostáváme se...Ste dvě, tak se braňte. Oplaťte jí to podle hesla: "Jestli jsi slabší tak na to ser. Předměty různý do ruky ber." Sakra braňte se! Čeho se bojíte? I v děcáku by vám bylo líp. Klidně jí vemte něčim přes hlavu. Do 15 nejste trestně odpovědný. Uděláte tim dobrej skutek. Takoví lidi utratit jak vzteklí psy! Za každou ránu dítěti ránu latí pohlavě! Kéž by všichni takoví chcípli!

??? (Ne, 11. 3. 2012 - 19:03)

rákoskou dostáváme se...je takový problém svěřit se ve škole zdravotnici, učilelce nebo školní psycholožce?

jitka (Ne, 11. 3. 2012 - 18:03)

dostava tady nekdo rakoskou ?rákoskou dostáváme se ségrou doma pořád, za každou maličkost, je to děsný, musíme si sundat kalhotky, přehnout se přes stůl a matka nám připne ruce suchým zipem k nohám stolu a začne nás švihat rákoskou na holou a na stehna, to nechtějte zažít, je to nesnesitelná bolest, jsem celá počůraná často se pokakám bolestí a mám rozkousaný rty do krve, nejhorší výprasky jsou za známky v pátek, to nám matka sečte a pak nás řeže, až často omdlíme.

Jiří (So, 10. 3. 2012 - 13:03)

je to asi 5let,bylo mi 15 a...To opravdu ještě existuje? Z kterého kouta naší vlasti jsi?

jitka k lucce (Čt, 8. 3. 2012 - 14:03)

Majka to napsala dobře....lucko, nejde srovnat vařečku s rákoskou,
po deseti švihancích jsem bolestí počůraná a zadek mám fialovej, samý jelita, tys rákoskou asi nikdy nedostala, ani ti to nepřeju, je to děsný, to se nedá vydržet.

Ten tady taky c (Čt, 8. 3. 2012 - 13:03)

Vždy když jsem jako kluk...Další příklad,co z takovejch dětí vyroste. Viz diskuze "Nějaká ta facka ke vztahu patří". Jako on jich tam je dost.

Honza (Čt, 8. 3. 2012 - 13:03)

Vždy když jsem jako kluk něco proved,tak mi táta páskem sešvihal holej zadek. Časem jsem pochopil,že to je rychlí a účiný. Zaved jsem to doma u manželky i u syna. Funguje to.

Pavla tady chyb (Čt, 8. 3. 2012 - 13:03)

Majka to napsala dobře....To je jeden příklad za všechny. Přečtěte si její příspěvky v diskuzi "Nechci mít dítě". Tohle vyroste z těch dětí. Ještě,že tahle slečna nechce mít dítě. A takhle by se měli rozhodnout všichni,co neumějí vychovávat bitim a ponižovánim.

Reklama

Přidat komentář