Reklama

Výprask vařečkou

Pavla (Čt, 8. 3. 2012 - 12:03)

Majka to napsala dobře. Jenom bych ještě přidala, že starší třeba patnáctiletá dívka by už nemusela dostávat výprask na holou a hlavně ne před dalšími osobami.

Lucie (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

Jitka si asi trochu vymýšlí a zveličuje. Snad.
Jinak musím souhlasit s příspěvkem Majky, že přiměřený výprask vařečkou není nic zavrženíhodného. Dvouminutový sekec vařečkou jsem zažila mnohokrát a nemyslím si, že by mě to nějak poznamenalo. Byl to trest, který jsem si zasloužila a také protrpěla. Žádné týrání dětí bych v tom neviděla.

jitka (St, 7. 3. 2012 - 06:03)

Na výprasku vařečkou...majko, já se ségrou dostáváme rákoskou na holou a stehna, to nepřeju nikomu, po páru prudkých švihanců se počůráme,to je fakt nesnesitelná bolest. musíme si počítat rány, to se při pláči nedá, matka nám za to počůrání ještě 25 pořádných přidá.
nejhorší je nářez za známky, to nás matka sešvihá tak, že často omdlíme.tuhle ráno jsem upustila doma skleničku a matka mě seřezala tak, že jsem nemohla do školy a musela mě tam omluvit a tři dny mi mazala zadek a stehna mastičkou, byla jsem do krve.

M(anonym) (St, 11. 11. 2020 - 18:11)

Měla bys to nahlásit

Jana (Út, 6. 3. 2012 - 16:03)

Ahoj.
Já jsem také dostávala vařečkou za každé provinění. Ale ještě navíc, abych si trest maximálně vychutnala, tak jsem si musela v kuchyni vybrat jednu z velkých vařeček a odnést si ji sama do pokoje, kde jsem pak byla bita. A po výprasku zase vařečku uklidit.

Majka (Út, 6. 3. 2012 - 15:03)

Na výprasku vařečkou nevidím nic hrozného.
Pokud je trestané dítě pod 15let, vařečka není extrémně velká a doba bití nepřesáhne dejme tomu dvě minuty, tak se mi takové potrestání zdá vcelku normální.
U vás doma snad nebylo pětadvacet vařečkou na holou běžným trestem???

:-)) (Ne, 4. 3. 2012 - 13:03)

Mě je 13 a dostávám...Pepiku alias Rudolfe, co kastrace, nepomohla by? Máš úchylnou fantazii, jdi se léčit, ty klistíre.

Pepík (Ne, 4. 3. 2012 - 07:03)

K výprasku musím přijit...Mě je 13 a dostávám klistír před výpraskem abych se nepodělal při bití.Otec používá důtky na záda řemen na zadek musím si lehnout na postel a matka se sestrou mi drží ruce a nohy.Na jelita mi potom matka roztírá jakousi smradlavou mast ale pomáhá to.

anetka (So, 3. 3. 2012 - 22:03)

nás máma trestala jezdeckým bičíkem vždy na holou v posteli v pokojiku ale uznavam zasloužili sme si

Rudolf (So, 3. 3. 2012 - 06:03)

K výprasku musím přijit jenom nahý a otec řeže hlava nehlava.Po bití musím podekovat, vysprchovat někdy mi matka dává jsšte klistir a spat. Je mi 14.

Re: (Po, 27. 2. 2012 - 19:02)

matka sešvihala ségru v...Vezměte tu kurvu něčim přes hlavu!!! Uděláte tim dobrej skutek. V děcáku a i kdyby v pasťáku vám bude líp.

Radka (Po, 27. 2. 2012 - 16:02)

mé mládí bylo asi takhle:
http://www.pollsb.com/polls/p2160134-ass_whoopin_spanking_abuse

jitka další nář (Po, 27. 2. 2012 - 15:02)

mě se starší ségrou matka...matka sešvihala ségru v sobotu i v horečce tak, že omdlela, já se jí zastala, tak jsem chytla nářez a pak večer, když jsem šla spát, tak mě matka sešvihala podruhý jen v tričku tak, že jsem se na stole bolestí připo... už to nevydržím, jdu za tetou, ať si nás vezme k sobě, matka nás umlátí, nemůžu vůbec sedět, jak mám rozšvihanej zadek, je to děsný.....

maťo (Ne, 26. 2. 2012 - 22:02)

Minulý týden jsem takhle...mela si prdelku porádne červenou?

Veronika (Ne, 26. 2. 2012 - 12:02)

Minulý týden jsem takhle dostala taky. Přišla jsem pozdě domů a už to bylo. Mamka mi zvedla sukni a vařečka jen lítala. Bylo to sice přes silonky, ale měla jsem tanga, takže jako nic. Silonky jsem pak mohla vyhodit, vařechu nevydržely. Štípalo to hrozně, ale už mám zadek dobrý.

petra (So, 25. 2. 2012 - 22:02)

ja som tak vyplieskaná varečkou že ma to furt štípe a ani spať nemožem...://

jitka (Pá, 24. 2. 2012 - 21:02)

mě se starší ségrou matka švihá rákoskou na zadek a stehna, jsme přehnutý na stole
dostáváme doma za každou maličkost, bolí to děsně, počůráme se bolestí, a matka nám za to přidá 10 prudkejch švihanců. za známky dostáváme nejvíc, to se bolestí koušu do rtů.

Vlaďka (Ne, 19. 2. 2012 - 14:02)

Jo Jarčin příspěvek je...Moje dcery ode mně taky občas dostaly na zadek. Kalhotky jsem jim nechala, ale zařezala jsem jim je mezi půlky. Takže prdelka ani pulinka nebyla přímo vidět, ale výprask byl v podstatě na holou. Dostávaly rukou když pak byly sterší tak vařečkou

Nela (Ne, 19. 2. 2012 - 08:02)

je mi 16 a dostavam...Jo Jarčin příspěvek je určitě fantazie. Já jsem výprasky taky dostávala asi taky do 16 ale nikdy ne na holou. Jednoduše si mně mamka ohla přes stůl a přes domácí oblečení(většinou to byly elasťáky nebo tepláky) mi vařečkou nasekala na zadek já si pořvala a bylo to vyřešený.

vic (So, 18. 2. 2012 - 23:02)

Verčo, nejsi sama, já teď...je mi 16 a dostavam doma..

Jarčo tvůj příspěvek je zajímavý ale má jednu velkou chybu, dívka v 15 letech těžko může takhle napsat takový příspěvek, tohle musel psát někdo dospělý. to co popisuješ je úchylná představa nějakého sadisty a ne zpověď 15 leté holky (mám 13 letou dceru).
Jako otec nemůžu věřit že se něco takového děje, hrozné je že do takových debat chodí úchylové a sadisti a vydávají se za holky, je to nechutné.

Reklama

Přidat komentář