Reklama

Výprask vařečkou

Zdeněk (Po, 30. 1. 2012 - 19:01)

Podle mě je to rozumný...Tak už se připravuji na zítřek.Po zítřku si tří dny nesednu.

Zdeněk (Po, 30. 1. 2012 - 19:01)

Podle mě je to rozumný...Tak už se připravuji na zítřek.Po zítřku si tří dny nesednu.

juraj (Čt, 26. 1. 2012 - 14:01)

...ale já neměl na mysli...Je už dávno prokázaný že samotné výprasky nejsou zárukou slušného chování. Ve věznicích je většina těch, co právě pocitovala bití téměř denně. Z nich jsou pak rváči a násilníci. V globálním měřítku - třeba nejtvrdší výchovu mají muslimové - a co z některých vyroste???? Mně je 30 let, nikdy jsem nedostal a přesto sem slušný člověk, co nikdy nespáchal ani přestupek. Jak je to možné????

Honza (Čt, 26. 1. 2012 - 12:01)

Když se někdy má žena chová jak rozmazlenej parchant a nenechá si to vysvětlit,tak jí taky dám pár přes prdel a je klid.

Jan (Út, 24. 1. 2012 - 22:01)

Dnes,když manžel přišel z...A ty se mu divíš? Já bych ti dal pořádně proutkem na holou.

Burma Jones (Út, 24. 1. 2012 - 22:01)

Rukou e přes kalhoty to nemá smysl. Měl tě vyplatit řemenem.

Lukáš (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Já když jsem byla hodně...Ahoj Kačko to bud ráda ,že nedostáváš,já dneska dostal řemenem.Je mi 12a dnes jsem dostal podruhý.

(Po, 23. 1. 2012 - 11:01)

Já bych ale nejradši......souhlasím, ještě ani nejsou v tramvaji a už jsou naštvaný, že celá tramvaj nevstává do pozoru... p.s.:ale já nejsem starej...a do kaufu když už jedu, tak autem
:o)

Cecílie (Ne, 22. 1. 2012 - 17:01)

...ale já neměl na mysli...Já bych ale nejradši přetáhla i ty, co vás při nástupu do autobusu div neumlátěj berlema a taškama od nákupů, většinou v Kauflandu, co během dopoledne vykoupí celé pekařství tak, že na mne pracující do 16:00 nezbyde nic. A ty, co neumí ani poděkovat, když jim já jako slušný občan nabídnu místo k sezení v MHD, bych nejraději přetáhla denodenně potěhem. Oni i ty starý mají máslo na hlavě.

(Ne, 22. 1. 2012 - 15:01)

Příklad za všechny kam......ale já neměl na mysli jen děti....ale přes nohy všechny ty, co stojej jak telata ve dveřích a nehnou se, pak přes záda ty, co nevědí, že batohy patřej na zem, přes hlavu ty, co pouštěj přes sluchátka diskotéku celý tramvaji atd..... přes pusu těm, co ženský, která je žádá o pomoc s kočárkem, řeknou, že by se museli ohnout.... podle mě dřív tady bylo více řezání a taky to tady nevypadalo, tak jak dneska vypadá... tenhle národ spěje do prde....

(Ne, 22. 1. 2012 - 15:01)

Příklad za všechny kam......ale já neměl na mysli jen děti....ale přes nohy všechny ty, co stojej jak telata ve dveřích a nehnou se, pak přes záda ty, co nevědí, že batohy patřej na zem, přes hlavu ty, co pouštěj přes sluchátka diskotéku celý tramvaji atd..... přes pusu těm, co ženský, která je žádá o pomoc s kočárkem, řeknou, že by se museli ohnout.... podle mě dřív tady bylo více řezání a taky to tady nevypadalo, tak jak dneska vypadá... tenhle národ spěje do prde....

Miloš (Pá, 20. 1. 2012 - 14:01)

...no, stačí se projet...Souhlasím, dnešní parchanti jsou sprostí, drzí a to chce svléknout donaha a důtkami sřezat celé tělo,od lopatek po chodidla a od prsou po stehna tak,jako jsem to v mládí zažíval já od 8 do 17 let

(Pá, 20. 1. 2012 - 09:01)

Já mám taky dvě děti 14 a......no, stačí se projet metrem, autobusem nebo se jen projít městem a jediné řešení je řezat, řezat a nic jiného, než řezat...

Petr -S. (Čt, 19. 1. 2012 - 15:01)

Kačenko, rodiče tě mají...Já mám taky dvě děti 14 a 9 let a nikdy jsem je neseřezal. Kdo své děti bije, bije sám sebe. Nechovejme se ke svým dětem jako dobytkové , často bychom měli sobě za své chování si dát pár facek.

!!! (Čt, 19. 1. 2012 - 15:01)

komu se to libilo?vis jak to...Proto bych takoví v uvozovkách lidi (ani zvířata to mláďatům nedělaji) zavřel do dolu a řezal od rána do večera!!!

Jovana (Čt, 19. 1. 2012 - 15:01)

Jolanko,určitě se ti to moc...komu se to libilo?vis jak to bolelo..hlavne tim svihadlem, strasne stipalo..

Petr Lesník (Čt, 19. 1. 2012 - 13:01)

Kačenko, rodiče tě mají rádi a proto nedostáváš na zadek. Každé dítě si zaslouží občas na holou, ale tyto věci se dají řešit domluvou. Tak mamku s taťkou nezlob, ať tě mamka nakonec neseřeže, věřím že si bezproblémové dítě. Tatínek dvou dětí 10 a 6.

Kačenka (Čt, 19. 1. 2012 - 13:01)

Já když jsem byla hodně malá asi 3,4 roky tak mě taťka někdy naplácal na holou, ale jinak teď mám 10 a půl a nenařezali mi rodiče už několik let, někdy si myslím že si zasloužím výprask, ale rodiče mě nebijí.

Jolanko (St, 18. 1. 2012 - 19:01)

nás se ségrou doma mamka...Jolanko,určitě se ti to moc líbilo. Nebo to je jen nějaká úchylná fantazie?

Jovana (St, 18. 1. 2012 - 17:01)

A určitě se potom skvěle...tak to vubec..proste jsme dostaly klasicky vyprask na prdel...nic vic nic min

Reklama

Přidat komentář