Reklama

Výprask vařečkou

:E (Po, 16. 1. 2012 - 20:01)

nás se ségrou doma mamka...A určitě se potom skvěle vyhonila. Takoví krávi šlehat,až chcípnou!!! Kdo vztáhne ruku na dítě toho je zabít málo!!! Úchyláci zakplexovaný!!!

Jovana (Po, 16. 1. 2012 - 16:01)

no já mám dvě dcery 12 a...nás se ségrou doma mamka trestala výprasky také. vždy jen zaslouženě. vždy nastavit holou a 25 vařechou vše napravilo. později si pořídila gumové švihadlo, které měla přehnuté. to byl teda teprve mazec. ty šlisy a jelita vidím ještě teď..a to je mi 27 let..naposled jsem schytla někdy v 17 letech..

silvester (Ne, 15. 1. 2012 - 10:01)

Seeadler fakt hodně čte ale...J.81 Seeadler - TO CO SI TU NAPISAL o Svedsku je taka sprostost aku len tak nevidiet. Ak mas vymetenu hlavu chod sa odbavovat niekde inde.

Hehe (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Jan vyměknul před zuřivcem :))

jan (Út, 10. 1. 2012 - 21:01)

Zaplaťpánbůh, už bylo...Vážená, omlouvám se , ta zpráva byla jen vtip, a jsem moc rád, že Vás to nenechá lhostejnými.
S pozdravem M(Jan je pseudonym)

Cecílie (Út, 10. 1. 2012 - 17:01)

Už mám tvojí IP adresu a...Zaplaťpánbůh, už bylo načase. A ty, Jane ty bys patřil tak akorát do kriminálu nebo do Bohnic, ale ne abys vychovával děti. Co si tvé dcery odnesou do života? Akorát hrůzu a peklo. Úcta k rodičům je důležitá, to je pravda. Ale stejně jako tahle liberální výchova nikam nevede, tak i tahle autokracie a tyranie nikame nevede. Vaše dcery nebudou žádné úspěšné doktorky, nýbrž ovečky s vymytým mozkem, které budou akorát se neumějí sami rozhodovat a budou akorát čekat, až jim někdo jako vy řekne, co mají dělat. Ale vy tady nebudete celý jejich život a ony se proto se životem nepoperou, a i když budou chytré jako sám Einstein, ti silnější a sebevědomější je vždy porazí. A to tvé mlácení kabelem ve vaně na mne už nepůsobí jako výchovný výprask nýbrž jako týrání a sexuální zneužívání.

JANE!!! (Út, 10. 1. 2012 - 15:01)

Už mám tvojí IP adresu a veškerý údaje. Napíchnul jsem ti počítač i mobil. Až zas někdy šáhneš na děti,tak k tobě vlítnu s mobilem,a pude to online na internet. Rozbiju okno,nebo rozkopu dveře. Jen upozorňuju,že jsem 10 let závodně boxoval. Měl jsem podobnou výchovu,v 15 letech jsem si to už nenechal líbit,a otci na jeden úder přerazil čelist a od tý doby boxuju. Takže se těž. Seřežu tě do krve tím,čim je budeš zrovna bít. A pokud se zkusíš bránit,nebo mě udat,tak ti zlámu ruce,nohy a žebra,ale nechám tě žít,aby sis to užil. Otec na mě ani na mámu od tý doby taky nešáh.

Jan (Út, 10. 1. 2012 - 05:01)

TY ZKURVENEJ PEDOFILE!!!...Vážená Cecílie, o jaké lásce a volnosti mluvíte, dcery živíme my a dbáme na to, aby řádně a úspěšně vystudovaly, získaly doktorát, vědecké hodnosti a vedly úspěšný život. Nedopustíme, aby dělaly uklízečky nebo vybalovaly zboží v obchodě. Vykání rodičům a kázeň doma byla po staletí běžná, a byla úcta v rodině a všude. Ona ta dnešní volná a demokratická výchova nevede nikam, aby se rodiče doma pomalu báli svých dětí. Děti mají na rodiče dnes jen finanční nároky, chtějí lepší počítač, lepší mobil, značkové oblečení apod. Kritériem jsou děti podnikatelů a lidí z tzv.showbyznisu, kteří dnes tzv. udávají tón, ale tito a jejich dětičky společnost nikam neposunou dále, ale spíš níže a zpět.S pozdravem Jan

Michal (Ne, 8. 1. 2012 - 01:01)

Vážená Jano, aby ses...Hajzle zkurvenej, do basy s tebou!!

Cecílie (Ne, 8. 1. 2012 - 01:01)

Pardon, :O, nemyslím tebe, ale Jana. Nechtěně jsem reagovala na špatný příspěvek. Byla jsem tak rozrušená, že jsem se splatla.

Cecílie (Ne, 8. 1. 2012 - 01:01)

Tady je to samej úchylák!!!TY ZKURVENEJ PEDOFILE!!! VYPADNI ODTUD A UŽ SE RADŠI ANI NEVRACEJ! JESTLI SE NĚCO TAKOVÉHO DĚJE U NĚKOHO V DOMÁCNOSTI, TAK TO UŽ JE NA ZAVOLÁNÍ SOCIÁLKY A POLICIE. OBA BYCH VÁS ZAVŘELA AŽ ZČERNÁTE!! VAŠE DĚTI TAKHLE NIKDY NEPOCÍTÍ LÁSKU A VOLNOST, ALE JEN TÝRÁNÍ A NENÁVIST. NECHÁPU, JAK SE TAKOVÁ INDIVIDUA JAKO JSTE VY MŮŽOU POHYBOVAT PO SVĚTĚ. VŠEM BYCH NAPAŘILA TREST SMRTI. Doufám, že je to jen nějaká perverzní fantazie nějakého zvrhlého pedofila, protože jestli je to pravda, čemuž bych v tomto státě věřila, jelikož zde je možný všechno, tak potěšpánbůh!!!!!

Láďa (So, 7. 1. 2012 - 00:01)

Vážená Jano, aby ses...No, kolejudeš si. Jestli to myslíš vážně, riskuješ trestní oznámení.

jan (Pá, 6. 1. 2012 - 23:01)

Vážená Jano, aby ses nepo...
Máme 2 dcery, do 6 let dostávaly doma za neplnění povinností 25 vařečkou na nahou.Doma nám musí vykat, bez povolení nemluvit ani mezi sebou, bez svolení sedět, když stojíme, odpovídat celou větou, mluvit spisovně atd.Nic přehnaného.
Když začala škola, tak skončilo hraní, hračky šly pryč. Škola je jejich prvořadá povinnost.Přešli jsme na rákosku. Za 1 každý školní prohřešek je 25 rákoskou na nahé tělo mimo hlavy.Po příchodu ze školy rovnou domů, žádné venku, žádné kamarádky. Jdou se učit, dělat úkoly a večer jsou zkoušeny. Pak mytí a spát. Televize nic, internet jen pod dohledem, musí souviset se školou a učením, není pro zábavu. E-mail je trvale zakázán. Není třeba.
Mobil se denně kontroluje, volat smí jen nám.Za každou dvojku z ústního zkoušení je 25 ran rákoskou na nahé tělota trojku 50, za čtyřku 75 atd., za písemný projev s dvojkou 50. Trest je z tech.důvodů v pátek večer před spaním, jak přijdou, seznámí se s celkovým počtem ran a nesmí už nic pít z důvodů pomočení, musí se vyprázdnit klystýrem a vykoupat. Pak přijde trest. Ten je prováděn ve vaně kvůli případnému pomočení při selhání sebekontroly. Musí být zticha, za hlasový projev se trest zdvojnásobí. Ve vaně lze snadno moč vodou očistit a při omdlení probrat studenou vodou k životu.Po trestu musí jít spát a musí být ticho. Žádné nářky. V 10letech jsme přešli z rákosky na kabel s rozletenými konci, je účinnější a kopíruje tělo lépe než rákoska. Ta je nyní jen na chodidla.
Po zkušenostech jsou v 7. a 9. tříde nejlepší v prospěchu

jan (Pá, 6. 1. 2012 - 23:01)

Vážená Jano, aby ses nepo...
Máme 2 dcery, do 6 let dostávaly doma za neplnění povinností 25 vařečkou na nahou.Doma nám musí vykat, bez povolení nemluvit ani mezi sebou, bez svolení sedět, když stojíme, odpovídat celou větou, mluvit spisovně atd.Nic přehnaného.
Když začala škola, tak skončilo hraní, hračky šly pryč. Škola je jejich prvořadá povinnost.Přešli jsme na rákosku. Za 1 každý školní prohřešek je 25 rákoskou na nahé tělo mimo hlavy.Po příchodu ze školy rovnou domů, žádné venku, žádné kamarádky. Jdou se učit, dělat úkoly a večer jsou zkoušeny. Pak mytí a spát. Televize nic, internet jen pod dohledem, musí souviset se školou a učením, není pro zábavu. E-mail je trvale zakázán. Není třeba.
Mobil se denně kontroluje, volat smí jen nám.Za každou dvojku z ústního zkoušení je 25 ran rákoskou na nahé tělota trojku 50, za čtyřku 75 atd., za písemný projev s dvojkou 50. Trest je z tech.důvodů v pátek večer před spaním, jak přijdou, seznámí se s celkovým počtem ran a nesmí už nic pít z důvodů pomočení, musí se vyprázdnit klystýrem a vykoupat. Pak přijde trest. Ten je prováděn ve vaně kvůli případnému pomočení při selhání sebekontroly. Musí být zticha, za hlasový projev se trest zdvojnásobí. Ve vaně lze snadno moč vodou očistit a při omdlení probrat studenou vodou k životu.Po trestu musí jít spát a musí být ticho. Žádné nářky. V 10letech jsme přešli z rákosky na kabel s rozletenými konci, je účinnější a kopíruje tělo lépe než rákoska. Ta je nyní jen na chodidla.
Po zkušenostech jsou v 7. a 9. tříde nejlepší v prospěchu

Martin (Po, 2. 1. 2012 - 13:01)

Každý pátek v 17 hodin...U nás to bylo podobný. Vždykcy v pátek jsem nechal ležet u táty v pracovně žákajdu, a když v ní byla známka horší než 2 nebo poznámka, tak si mě obvykle zavolal k sobě a dostal jsem. Se známkama jsem problém neměl, ale ve škole jsem zlobil dost, takže u nás byl výprask asi 2x měsíčně. Trojky táta řešil hodněkrát domluvou, ale poznámky a 4 a 5 ne. Po zavolání do pracovny jsem šel a automaticky si stáhnul kalhoty a trenky a přehnul se tátovi přes klín, za špatné známky jsem dostával 25 vařečkou na holou, když se ale častěji opakovali tak někdy ještě 5 navíc na holou rákoskou. Za zlobení ve škole jsem ale dostal řemenem 25 na holou a 25 na holou rákoskou a to mě zadek pálil jako čert, snažil jsem se neřvat, ale tady to už nešlo. Po výprasku jsem klečel asi 15 minut v koutě a pak jsem šel rovnou spát. Takto to probíhalo do 14 let. Poslední výprask jsem dostal v 15ti, když jsem doma zatajil třídní důtku. Za výprask v tomhle věku jsem se styděl natolik, že jsem se už snažil nedat tátovi záminku k dalšímu výprasku. Od té doby mezi námi panoval spíše přátelský vztah, asi protože jsem už konečně dospěl a stal se ze mne chlap. Mám zatím 2letou dceru a myslím si, že tuto výchovnou metodu aplikovat nebudu, myslím že moc zlobit nebude, ale kdo ví, vždyť některé dnešní holky by zasloužily na prdel víc než kluci.

Lukáš (Ne, 25. 12. 2011 - 14:12)

já svoje dítka Petra 9let a...co míváš na sobě když je máš přes koleno?,moje mamča mývala sukni.

Miloš (Čt, 22. 12. 2011 - 07:12)

Každý pátek v 17 hodin (otec přišel z práce) jsem musel donést na stůl žákovskou knížku, jít do svého pokoje a čekat vkleče na rozhodnutí otce. Už dopředu jsem vždy věděl,co mě asi čeká,protože moje známky nebyly až tak nejlepší. Zřídka kdy se to obešlo jen s domluvou. Nejčastěji řekl,že příjde za 10 minut. Musel jsem se svléknout donaha a mít připravené trestací nástroje, rákosku, řemen a důtky. Potom lehnout na břicho,dostal jsem 15 rákoskou na zadek,pak důtkami 15 na záda. Pak jsem se musel otočit na záda a dostal 15 na břicho a přes stehna. U toho vždy asistovala matka,která mě přidržovala jak bylo potřeba. Něco jsem si možná zasloužil,ale něco bylo přehnaně navíc. Na dětství nemám moc dobré vzpomínky.

Marek (St, 21. 12. 2011 - 19:12)

Já jsem sice holka z Prahy,...Tak u nás se, Jitko, taky na výprasky nešetřilo. Já si pamatuji, že jsem byl docela uličník, takže u nás byl vejprask skoro každý týden, zvláště v období puberty. Naposledy jsem dostal ve 14 za ředitelskou důtku. Vždycky jsem si musel stáhnout kalhoty, ohnout tátovi přes klín a dostávat vařečkou. A to jsem tenkrát dostal asi 40 ran. No musím říct, že jsem pak zadek skoro necítil. A pak jsem ještě klečel v koutě půl hodiny se staženýma kalhotama. Ale z dnešního pohledu můžu říct, že jsem si to vždycky zasloužil.

Irena (St, 21. 12. 2011 - 18:12)

Natočte si, jak jste...Milá Marto,nedovedu si představit,že bych natáčela výprask ,který dostávám.Mám tolik starostí se svým tělem,zejména s rukami.Jsem bita zhruba jednou dvakrát do měsíce.Myslím si,že oprávněně.Múžeš mi napsat na můj mejl.Ráda Ti ho pošlu

Irena (St, 21. 12. 2011 - 18:12)

Natočte si, jak jste...Milá Marto,nedovedu si představit,že bych natáčela výprask ,který dostávám.Mám tolik starostí se svým tělem,zejména s rukami.Jsem bita zhruba jednou dvakrát do měsíce.Myslím si,že oprávněně.Múžeš mi napsat na můj mejl.Ráda Ti ho pošlu

Reklama

Přidat komentář