Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-))) (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

si přece na svoje děti ani...Nebojte Gina ji stvoří k obrazu svému :-)

teď (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

si přece na svoje děti ani...by mohla být další historka, jak Vietnamec zaměstnává na černo ženskou s HIV pro prodej potravin. Zdravotní průkaz cococo

ona (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

platíš každý měsíc...si přece na svoje děti ani nevzpomene.

Nelži Miluno (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

To si napsala moc krásně...platíš každý měsíc alimenty? Kdy jsi naposledy viděla Milánka? Už tě ani nepoznává co? Naštěstí má skvělého tátu Roma Stefana a jsou rádi, že od tebe mají pokoj

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

To si napsala moc krásně...Milu, máš naprosto správný pocit, snaž se vydržet a nezklamat, však ti ta tvoje velká rodina za to stojí.
Alice teď potřebuje tvou i Jirkovu oporu, tak zatni zuby a snaž se ji nechat v klidu a dělat jí jen radost.

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

A jak sem vzdálená vašemu...Milu, to znamená, že jsi tam někde na ubytovně? A kdy budeš mít volno?
Jo, pracovat se musí, a dobré je, když máš práci jako koníčka.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

I mně jsou sympatické obě...To si napsala moc krásně nějak mi to vzalo.Jo,vidíš do mě je to fakt,já sem na ní závislá kdybych jí neměla tak už nevim.Radek a ona mi dostali z toho hnoje akorát ale musim vydržet abych neselhala a zase nebyla bez peněz.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

A jak sem vzdálená vašemu životu? Tim co se mi stalo nebo jak žijem teď ve skupině? Ale jako já nevim co bez nich dělat bez svejch lásek.Nevim jestli teda Jirku můžu nazvat svojí láskou ale už je mi taky blízkej jen mi mrzí že kouří.Já si teď občas zapaluju abych nenadávala ale stejně mi to vadí.On kouří dost bohužel:-(( ale teď nevim proč nepíšou.Co já tady.Ležim tu v tej díře je tu dusno a nějak mi začíná být na nic.Život je moc těžkej.Co musíš proto dělat abys měl peníze.

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Kdyz si odmyslim co obcas o...I mně jsou sympatické obě - Alici vidím jako něžnou a často nestálou krásku, Milunu vidím v tom vztahu jako závislejší a svou žárlivostí, která mi připadá hrozně lidská, si asi komplikuje vztah a měla by si dát pozor, aby ho tím nerozbila.
Ráda je čtu obě, obě jsou krásné, a cítím z nich bezprostřednost a zvláštní druh upřímnosti a otevřenosti.
A pro jistotu - všem, co se nepodepisují - je mi jedno, o si o mém názoru myslíte.

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Kdyz si odmyslim co obcas o sobe pisi, tak jinak pusobi obe vlastne stejne sympaticky.
Urcite nejsou nesympaticke.

hele, povídko (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

A kdo vám je lidi...dobrý námět pro další pokračování:)nebo aspoň kousek

pozorovatelka (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

A kdo vám je lidi...Mně Miluna

pozorovatelka (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

to máš sakra blbýProč?

... (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

A kdo vám je lidi sympatičtější Miluna nebo Alice? Teď mi to napadlo a nějak nevim.Co vy?

tak (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Souhlas.Miluna se ráda...to máš sakra blbý

pozorovatelka (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Kde se hrabou všichni...Souhlas.Miluna se ráda svěřuje a sdílí svoje starosti a režisér by to nevymyslel,protože,to není žádný plán.Nikdo nevíme co bude kdy u nás u každého v životě a záleží jen na ní jak dlouho bude psát.Abych řekla pravdu už by mi chyběla i ostatní co vás tady čtu.Tahle diskuze už patří k mému životu.

no (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Milu, neřeš všechno, co se...Jak má Miluna v tomto pomoci?

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

To už je to semnou špatný...Milu, neřeš všechno, co se píše, já tě chválím za to, že pracuješ. Sice neznám nijak dokonale tvou historii, ale přes všechny současné výstřelky a nejrůznější nedokonalosti jste s Alicí milé holky.
A hlavní teď je, aby malá Anetka vybojovala život a při tom musíš pomoct Alici, JIrkovi a dětem hlavně ty.
Tak to nezkaz.

nekdo (Sany, kd (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Milu, tak se neurazej, proste Tvuj zivotni pribeh je pro nas, co to tu cteme, nekdy tak vzdaleny tem nasim, ze nam to az pripada nerealne. Ale verim tomu, ze jsi realna. A to ze jsi se zbavila ciganu atd. to neni na skodu. A ten pribeh-no on (ona) to jen shrnul, ale docela vtipnou formou, vezmi to trochu s nadhledem. :)

hm (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Nemůžeš zase za to?No Alice je šestinedělka,Jirka nemá náladu kvůli malé,tak si musíš poradit sama,že.Kdo by to měl vydržet.Jen pozor!Zákazník je zákazník i když vypadá jako Alice.Tak si to nepokaž.A nakup si raděj těch okurek více.

Reklama

Přidat komentář