Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

pořád tu mele (St, 31. 5. 2017 - 08:05)

Gynda radilka.

Gina (St, 31. 5. 2017 - 08:05)

Jak to že už Alinka...Miluno je důležité, aby tě Alice milovala láskou jako ty ji. Ona musí vědět, že tě musí milovat a ne nějakou jinou špínu

Gina (St, 31. 5. 2017 - 05:05)

Ach jo, Milu, ty jsi nenapravitelná. Tak jen doufám, že se pak zase vrátíš do práce.
Uvědomuješ si, že Alice je po porodu? To asi na sex moc nemyslí, bylo by to i nebezpečné.
A pro toho, co tu píše za mě - mám ti vymyslet nějaký nick?

Miluna (St, 31. 5. 2017 - 03:05)

Nebooj dockas se;-) Rekni...Jak to že už Alinka nenapsala ani na mobil ani hovor! Vždyť sem psala ať píše co nejvíc.Já jí strašně potřebuju já jdu na vlak a jedu domu,vietnamcovi je to jedno kolik jak dam dnů a teď se tu ani horkem nedalo dobře spát.Snad doma nenajdu tu černou špínu!! Prostě já už sem potom zážitku s fotkou a profilem víc nejistá Jirko a vnitřně mi to užírá,to se jen na chvíli utlumilo Anetkou ale už je to tu zase:"(( víš jak, důvěřuj ale prověřuj.Ty jo to je teplá noc jak kráva ještě teď takový teplo.

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 23:05)

Ne Gino to maji vzádu tady v...Nebooj dockas se;-) Rekni si,ze i ja jsem na tom stejne.Valim se v kamionu taky bez sexu a sam a je mi horko .

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 23:05)

promluvil. V běžném...Sakra jak to delas? Osobne mi neznas,ale docela jsi mi ted odhadl pokud jsi taky chlap coz zase tipuju ja ze jsi:-)

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 23:05)

Ne Gino to maji vzádu tady v obchodě tak na ubytovnu nemusim.S ubytovnou bych si nic nevydělala.Zase mi tu někdo křivdí,já sem Milánka chtěla ale Štefan mi ho pořád nepřivez.Jirko já vim ale neměla sem takovou dobu nic ani od jednoho zvás.Alča mi dala jen mlíčko ale víc nechtěla nic a ani rukou jste mi nic neudělali a za pár dní zas můžu dostat krá*my tak nebudu mít zase nic.Sem teď jak důchodce.Ve stuchlim dusnym vzduchu a sama bez sexu!

pán harému (Út, 30. 5. 2017 - 23:05)

To jsem fakt nepochopil nejak...promluvil. V běžném životě ho šikanuje matka, před Alicí se plazí. Ještě že má Milunu, tu bude chtít řídit. No taky seberealizace.

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

To jsem fakt nepochopil nejak nevim kdo a proc to dela? Milco cetl jsem co jsi udelala a uz si davej pozor.Proc to nedelas az v noci,nebo proc nepockas jeste nejaky den?

no (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

třetí do partičku...on vůbec chápe máloco.

no jo (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

Tak ja jsem Dzejar jo haha...třetí do partičku nepochopil text. A žák Jirka si povídku do zítřka zopakuje

proč? (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

Miluno, tu okurku si před...Miluna právě vymyslela efektivní zpúsob čištění ovozel

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

Tak ja jsem Dzejar jo haha kdo to tady vymysli? Ze by nekdo humornej z chlapu? A pry,ze pisu za 9h jizdy.Az na to,ze jsem psal,kdyz jsem se nudil pri cekani nez mi zacnou vykladat.To asi neznate co jak to chodi? Milco tak se jeste domluvime zitra.

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

Miluno, tu okurku si před použitím pořádně umyj!

:-))) (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

si přece na svoje děti ani...Nebojte Gina ji stvoří k obrazu svému :-)

teď (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

si přece na svoje děti ani...by mohla být další historka, jak Vietnamec zaměstnává na černo ženskou s HIV pro prodej potravin. Zdravotní průkaz cococo

ona (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

platíš každý měsíc...si přece na svoje děti ani nevzpomene.

Nelži Miluno (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

To si napsala moc krásně...platíš každý měsíc alimenty? Kdy jsi naposledy viděla Milánka? Už tě ani nepoznává co? Naštěstí má skvělého tátu Roma Stefana a jsou rádi, že od tebe mají pokoj

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

To si napsala moc krásně...Milu, máš naprosto správný pocit, snaž se vydržet a nezklamat, však ti ta tvoje velká rodina za to stojí.
Alice teď potřebuje tvou i Jirkovu oporu, tak zatni zuby a snaž se ji nechat v klidu a dělat jí jen radost.

Gina (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

A jak sem vzdálená vašemu...Milu, to znamená, že jsi tam někde na ubytovně? A kdy budeš mít volno?
Jo, pracovat se musí, a dobré je, když máš práci jako koníčka.

Reklama

Přidat komentář