Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-) (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

Nejlíp by bylo aby tam jel tatík s rodičema sám.

:-) (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

jednodušší oblečení asi...Lidem co se starají o holčičku je to u prdele Gino. Co maj lidi oblečené.

:-) (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

Ale co je pro koho...Normálně bych se oblékla, aby mi bylo pohodlně. Klidně kratasy. A halenku s výstřihem, at se děda podívá.

:-) (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

jednodušší oblečení asi...Gino, jdi vařit.

tak (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

Ale co je pro koho...jednodušší oblečení asi ne ale vhodnější.ono je sukně a sukně. Pokud si vezmeš sukni pod prdel a vystrčíš na ně mlíčáky v tílku, tak budeš vypadat jak rajda.A není ti to blbý ani vůči tem lidem co se ti starají o holčičku?

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

Ali ja to taky nechci resit.Jen jsem to chtel usnadnit.Vim jaka je.To co mas na fotce uz by ohrnovala nos.To je vsechno kvuli bejvaly.Ta mela nadvahu a nenosila nic uplyho,vsechno volny a mama pak rikala,ze je aspon slusna zenska.Nema rada,kdyz tata pak pokukuje na uple vystredni kocky.Rika jim vsem pizdy.Uz je takova co ja muzu delat.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

vzhledem k tomu, že se jede...Ale co je pro koho jednoduší oblečení? Pro mě je normální to co mám na fotce,akorát místo džín kraťasy nebo sukni,co jiného v takovém horku.Úplně žasnu že by to vůbec řešila.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

No asi jo hele to 15:13:D,stejně v téhle situaci řešit co mám na sobě je dost ubohý proto se mi tam Jirko s nima nechce.Chci mít klid a ne dusnou atmosferu,ještě takovou dobu.To není dobrý nápad.

tak (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

tak to aby sis sehnala...vzhledem k tomu, že se jede podívat na předčasně narozené dítě asi v kritickém stavu,tak by trocha jednuduššího oblečení nebyla naškodu

no (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

A 9 hodin jízdy tam i zpět mlčet.

no (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

To je úplně na hovno...tak to aby sis sehnala tesilovej kostým, na hlavu dala silonovej šátek, na nohy nějaký gomule a budeš za hvězdu.

! (Út, 30. 5. 2017 - 14:05)

To je úplně na hovno...Jeho bývalka ale asi za něco stála.

123 (Út, 30. 5. 2017 - 14:05)

Ty si vůůůl.Kdyby se to...Ano kdyby se to netykalo tebe tak se zasmejes.

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 14:05)

Ale jo ja te chapu,ale byvala ji lezla do prdele a umela to s ni a sexy se neoblekala tak byla jeji oblibena a ja byl nakonec ten spatnej.Ale ja to nechci resit,proste jen si vem neco nejobycejnejsiho co najdes v satniku jen pro klid a nejak to vydrzime a o kamionu vubec nic nemluv,ona taky ma nazor ze zenska ma sedet doma,ona ti nezacne respektovat jako ja.Ani slovo o kamionu.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 14:05)

To je úplně na hovno Jirko.Buď mi někdo bude brát takovou jaká jsem nebo ať si trhne.A výstředně se teda nějak neoblékám.Nemám náladu dělat ze sebe někoho jinýho! Zajímá mi jen malinká a nemám náladu v autě se přetvařovat něco.Ona bude vždycky zaujatá proti mě protože tvojí ex měla ráda ale ta uťáplá teda nebyla když tě jen peskovala!

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 14:05)

Lasko to nejak vydrzime.Ja nemuzu moc do toho kecat,kdyz bydlim u nich.A jeji jedina holcicka tak se ji to dotyka.Ona se nervuje a v noci spatne z toho spi,nemuzu ji to udelat.Treba te zacne mit rada,ale nesmis se porad smat a byt vystredne oblocena.Ona miluje utaple zeny jak jsem ti rikal.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

No vůbec se mi nechce.Ještě takhle v autě? Je to tak 9-10h cesty autem a co tam s nima? Já nevím Jirko.Ještě když mi nemá ráda a jen mi tě vyčítala:((

hm (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Malé to neublíží a dědeček s babičkou by malou měli vidět. Zároveň budeš představená do rodiny Alice, tak to neodmítej.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Lasko nerozciluj se.Asi budu...Tak jo ale já nechci aby s námi jeli.Na co? Je tak křehká není dobrý tolik lidí tam.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

To jsi dobra,nadojit a...Ty si vůůůl.Kdyby se to netýkalo mě tak se i zasměju ale takhle jsem nasraná!

Reklama

Přidat komentář