Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

... (Po, 29. 5. 2017 - 16:05)

Proč myslíš,třeba je to...Je mozne,ze je kocka,ale v 61 nebo kolik psala ze ji je,uz malo ktera je kocka.Jmeno urcite neni jeji prave.

? (Po, 29. 5. 2017 - 14:05)

Víš,o to by stál asi málo...Proč myslíš,třeba je to kočka? Má dost sexy jméno.

hmhm (Po, 29. 5. 2017 - 14:05)

no a to jsi mě ještě...Víš,o to by stál asi málo kdo.Já tedy ne.

Miluna (Po, 29. 5. 2017 - 14:05)

Budu dělat až do 21h.Tak jak si ho Ali zabavila? A chybim ti i já? Nemyslíš na tu mršinu!? Jirko dneska musí být v kamionu dost horko jestli teda nemáš klimatizaci.A zatim mi žádnej až tak nezaujal.A co ty Mio jak je dneska?

:-) (Po, 29. 5. 2017 - 13:05)

no a to jsi mě ještě...Mio nahodou jsi spravnej kolik,umis zahlasit:-)))

. (Po, 29. 5. 2017 - 13:05)

Prázdno nějak i po...Ty se Alice nediv když je Románek takovej.Nemá žádnou pevnou výchovu.Strkáš ho všude možně,každý mu všechno dovolí a taky ani mámu pořádně nezná.

Mia (Po, 29. 5. 2017 - 13:05)

Mio si pekne potouchla....no a to jsi mě ještě neviděl in natura, to bych se ti teprve nelíbila.

Jirka (Po, 29. 5. 2017 - 13:05)

Jsem porad jen kolem Prahy Ali dneska.To jsi napsala krasne,to mi udelalo radost.Milco to jo komari to v prirode kazi.Tak preji co nejvic drsek at netrpis:-)

Alice (Po, 29. 5. 2017 - 12:05)

Venuj se klukovi,jaké...Prázdno nějak i po Jirkovi.No já se snažila zabavit a je nějakej vzteklej pořád chce zvířata a nemůže pochopit že tady žádné nejsou že tady to není jako u tetky.

! (Po, 29. 5. 2017 - 12:05)

Do kolika dnes Milu děláš?...Venuj se klukovi,jaké prazdno?Zlobi,protoze chce zabavit.To jsou deti.

Alice (Po, 29. 5. 2017 - 12:05)

Do kolika dnes Milu děláš? Jirko ty si teď kde? Zdravím Gino a kdy už tak budeš mocti na sluníčko? Já docela zase cítím trochu depku.Musím přiznat že mi nakonec bylo lépe když tu oni se mnou oba byli.Teď to prázdno nic moc.A Romča nějak zlobí.

pov. (Po, 29. 5. 2017 - 11:05)

Miluna na lovu

Miluna (Po, 29. 5. 2017 - 11:05)

Ne to sem se nechlubila to sem psala kvůli těm velikostem.Mě už stejně ty cizinci nelákaji,kvůli že jsou často muslimuvé a když sem si o tom víc zjistila tak Salah se mi snažil napovídat pohádky.Ono je rozumější být ateista.Ono ten Bůh za mě nic nezaplatí.No Jirko bylo to pěkný akorát škoda že sem poštípaná od těch komárskejch ku*nd,kdyby vědeli koho pijou! Já se budu snažit to vydržet a pude to líp když sem budou chodit nakupovat držky.Horší když přijde nějakej kořen.

Hmm (Po, 29. 5. 2017 - 10:05)

Já se tu nedávno na...Miluno,to se tím chlubíš? kolik národností jsi už měla a kolik jich ještě bude?Příjde doba,že zase začneš.Zatím ti stačí Alice,možná i Jirka.Nevěřím, že ty vydržíš hodně dlouho bez jiných chlapů.

pov. (Po, 29. 5. 2017 - 10:05)

Já se tu nedávno na...Miluna jako analyzator

Jirka jako obráběcí stroj

Jirka (Po, 29. 5. 2017 - 09:05)

Tak se Milco drz at praci zvladas dobre.Ale,vylet byl peknej ne? je s tebou hodne srandy.A jak jsi psala,ze mas chut na chlapy tak to znamena co je to jen chut,nebo myslis,ze se neudrzis? Ja jen aby jsi moc neriskovala,abys nepritahla jeste neco jinyho:-( Nechci ti kecat do toho,ale ja ti to vynahradim potrebuju jen proste vedet co malinka,abych mohl normalne fungovat.Snaz se to vydrzet.Nerozkazuju ti,jen udelas mi radost jestli vydrzis.

Miluna (Po, 29. 5. 2017 - 09:05)

Na tom asi něco je....Já se tu nedávno na snídaně taky chtěla ptát protože jim pořád moc stejně:-) jo a je to tak gumy jsou jim velký potřebujou menší a Jirka mi zase minule říkal že by potřeboval větší gumu.No ze své zkušenosti turek a pakistánec byli ještě normální,maročan Rachid byl vyvinutější,ind šířka dobrá a dýlka už nic moc a pak od indie čim to jde dál do Asie tim je to menší.Kdo si libuje ve velkých byl by z nich nešťastnej.

jarin origoš (Po, 29. 5. 2017 - 09:05)

No ale maji je malý a celý...Na tom asi něco je. Vzpomněl jsem si, jak před lety, ještě když jsem byl na SŠ, že si tenkrát Vietnamci, nebo Japonci, objednali české kondomy. Jenomže byl to problém. Když to chtěli použít, byli jim prý velké.
A jak se jinak máte? Máte nějaký typ na dobrou snídani? Ještě jsem nejedl, protože nevím, co si dát, nic mě v lednici neláká, tak asi vyrazím do Blilly.

. (Po, 29. 5. 2017 - 09:05)

Mio si pekne potouchla....Jak to myslis potouchla,proc ti tak prijde?

Miluna (Po, 29. 5. 2017 - 09:05)

Vietnamci jsou prý dobří...No ale maji je malý a celý jsou malý,ten jak u něj sem je zkoro o hlavu menší než já:-) Takový chlapi mi nějak nepřitahujou.Já mam 172cm.

Reklama

Přidat komentář