Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jo (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

špatný nápad. Já bych...A všichni zavoláme : Gino poraď!

Počkej (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

Ty brďo, já mám taky...si na Týnu. Ta jediná ti umí poradit, nespletešse

Hmm (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

Ty brďo, já mám taky...Asi budeš doma,když se nemužeš rozhodnout:-)

jarin origoš (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

špatný nápad. Já bych...Ty brďo, já mám taky vlastně problém. Dlouho jsem se styděl o tom mluvit, nechtěl jsem tím nikoho obtěžovat. Ale tak dodal jsi mi odvahu, tak se zeptám také, no, když už je ta možnost... Dlouho mi vrtá hlavou, co si dnes vzít ven. Resp. ta barevná kombinace. Nevím totiž, jestli si dnes vzít červené rukavice, nebo modré? Ty červené by mi ladily s oteplováky a kruhem na plavání, ale ty modré by zase ladily se sněhulemi a koupací čepicí. Manželka mi sice říkala, že by mi ta červená a modrá zase neladily k žluté vlněné šále, ale neuvědomila si, že žluté mám už plavky. Tak co mám dělat?

To není (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

vy jste zlí, vůbec si...špatný nápad. Já bych potřeboval poradit, jestli si mám vzít hypotéku nebo radši bydlet v obecním bytě. nerad se zadlužuju, ale třeba Týna poradí líp

jarin origoš (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

vy jste zlí, vůbec si...Rada: Víš ty co? Do práce vůbec nechoď a bude ti hej! :-)

jarin origoš (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

Ahoj Alice, tak vítej zpět v Čr.
Nedá mi to nezeptat se, resp. cosi mě vrtá hlavou a to tvé vyjádření v tom smyslu, že Miluna prostě v žádné práci dlouho nevydrží a že jezdit kamionem je pro tebe vysněná práce a nechceš se jí vzdát. Věřím, že Miluna v práci nevydrží dlouho a také věřím, že bys chtěla pracovat- jezdit. Kdo se ale bude starat o mimčo. Miluna totiž nejen, že v práci nevydrží, ale o mimino se nepostará už vůbec. Natož, kdyby nedej Bože byla malá nějak zdravotně poznamenaná (nechci být rozhodně prorokem nepříznivých zpráv). Co pak? Jak máš tohle zařízené? Šla by pak holka do ústavu? nebo doufáš, že "se to nějak samo" vyřeší? když to napíšu hodně necitlivě, doufáš, že to třeba nepřežije (a přitom se za tu myšlenku třeba i stydíš) a bylo by to nejlepší řešení? Sice hodně bolavé, ale ty bys mohla jezdit, Miluna by nemusela ani do práce, ani si rvát vlasy nad miminem? každopádně přeji ti, ať se dáš brzy do pořádku a budiž ti tohle vše poučením (jako že opět asi nebude, protože se tak ráda motáš v kruhu). Zajímá mě, jak přemýšlí žena, která vlastně další dítě nechtěla, potrat nestihla a dítě je jakousi komplikací v jejím životním stylu, omezovalo by ji a na dalších x let, neřku-li na celý život, kdyby bylo vážněji postižené.

Lidi (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

vy jste zlí, vůbec si nevážíte dobroty a čistého srdce. Měla by se zde otevřít rubrika Týna radí. Každý máme nějaké problémy a ona by se zamyslela, vyhodnotila a skvěle poradila.
Tak třeba já nevím, jestli jet do práce autobusem, vlakem, nebo autem.

ale určitě (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

Doufejme, že Týna za své...ona je Týna tak chytrá, že se toho nemusí bát. Určitě se jí povede obrátit Elenu na tu správnou cestu. Konečně bude mít Elena jasno jak má žít.

.... (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

že má Elena tak skvělou...Doufejme, že Týna za své rady ponese také odpovědnost

ano (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

že má Elena tak skvělou...A naučí jí jak správně žít a vytvořit si tak skvělou budoucnost.

štěstí (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

Když se Elena ve vlaku...že má Elena tak skvělou kamarádku, která ji povede životem, pro dobrou radu nejde daleko.

Čas zvláštností (So, 27. 5. 2017 - 10:05)

Když se Elena ve vlaku přiklonila k radě své internetové kamarádky Týny, s radostí hleděla nové situaci, kterou jí Týna vypsala.Původní rozhodnutí, že se uchýlí do samoty, tak, aby mohla přemítat a dát si dohromady myšlenky, bylo najednou pryč a Elena se i když s podvědomými obavami těšila na svůj domov, který dva měsíce budovala.

Pochybnosti o to,že ti dva parťáci, co ji tam čekají, jí budou oporou a pomohou jí z jejich oprávněných zmatených stavů šestinedělky, ji neodbytně napadaly stále, ale vždy je zaplašila přesvědčením,že vrátit se domů je správné a doma ji čeká láskyplná péče, klid, výživná strava a klidné procházky do přírody. Vždyť tak to má být a tak to bude

no (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Ali, taky bys to mohla dát...a my všichni voláme - Gino jdi do háje.

hm (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Jak může mít za sebou klidnou noc, když psala, že ve tři asi dojede na místo, než ulehla bylo asi ráno. Zvažuj co píšeš.

hm (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Ahoj Ali, snad máš za sebou...Hele neplánuj jim zase den, Alice by měla hlavně po náročných dnech ležet v posteli a nabírat sílu. Pak tu přírodu.

Gina (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Dobře,děkuji,asi budu doma...Ahoj Ali, snad máš za sebou klidnou noc. Miluna byla včera na dně, tak je možné, že jste se nakonec nesetkaly, ale nedělej z toho žádné závěry. Život je příliš krátký a je škoda ho promarnit hádkami. Vemte děti a vyjeďte někam do přírody a zase bude dobře.
Budu na vás myslet.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

No připínák teď do mě...Přeji Ti, abys to dnes zvládla. Dobrou noc

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Kdyby ti ta pokora...No připínák teď do mě ne,jsem teď mimo provoz.Ale s tou prdelí si mi pobavil(a),už to totiž s ním máme za sebou ale Jirku to bolelo tak snad mu to Miluna neudělá znova když si přečte tvojí radu:D jinak díky..

no (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Kdyby ti ta pokora vydržela... ale mám obavu, že jak ti bude lépe, budeš zase ve stejných kolejích.
Dojeď dobře a odpočívej. A připínák ať strká Miluna Jirkovi do prdele.

Reklama

Přidat komentář