Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

----------- (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Tak si otevri mlikarnu a...neurážej slepice

Jirka (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

No zásobovat budu ale...Lasko nerozciluj se.Asi budu mit ctvrtek patek volno tak muzem pak spolu za Anetkou.Strasne uz ji chci videt a chteji s nami i moji rodice.Mamka je z toho trochu na prasky a chce s tebou mluvit.A dnes jezdim moravu.

chehce (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

No zásobovat budu ale...To jsi dobra,nadojit a naprdet celej kamion,to je na 1. misto.Sikovna.Ale kdy se budes starat o malou?

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Tak si otevri mlikarnu a...No zásobovat budu ale kamionem aby si měl v marketu dost žrádla.

chehce (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Mám taky teď mlíko!!Tak si otevri mlikarnu a muzes zasobit Tesco.Mozna i nejake vajicko bys mohla snest,slepice na to jsi velka dost,zavolej do Vejprnic a treba se chytnes.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Ted tady nekdo urazil kravy.Z...Mám taky teď mlíko!!

hohohó (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Jdi srát prosímNechce se mi.Ale blit tady budou asi vsichni.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Ted tady nekdo urazil kravy.Z...Jdi srát prosím

to Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

koukám, že diskutuje výhradně na téma Romů, jinak ne. Nebo jiný profil na jiné téma?

------ (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Podepisuje jako třeba M.?...máš recht

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Podepisuje jako třeba M.?...No asi jedna velká hádanka ale myslím že plno z těch lidí už tady ani není-Petra,Gabriela,Eržika,Dežo? Ono kdyby měl někdo něco napsat bez podpisu z romů co tu byli tak to každý pozná.

neurazet kravy (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Ted tady nekdo urazil kravy.Z tech krav je aspon uzitek,mlíko,maso i hnuj.O telata se starají.Ale ty 2 se o sve potomstvo poradne nestaraji a uzitek z nich taky nic moc.Mozna tak obstastnit nejakeho frajera,ale ten zase riskuje pohlavne prenosnou nemoc.V Indii kravy navic uctivaji,zato nemakacensky k.u.r.vy ne.

) (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

S tebou souhlasim,ale...Na to se nevzpomínam,čtenarka ale je asi trochu cimprlich.

Alice (Út, 30. 5. 2017 - 13:05)

Jaký zvrhlý kecy krav! To co napsala pomlčka se mi taky dotklo! Jdi se pomlčko podívat po jiných tématech kde jsou různý zvrhlý kecy!! A nebo piš o romech! Když jsem napsala o případu z Chomutova nikdo nereagoval.Sany tak jsem koukla na mapu a už vím.Tam kolem jsem jela málo.Milu byla jsem na firmě a tak proto jsem nepsala.

? (Út, 30. 5. 2017 - 12:05)

To sice jo,ale napsala to...Podepisuje jako třeba M.? Nebo .,-,Touha Lala,Jarin, čtenář2,Mia,Iva,hm,hmhm,...,---,Miluna,Alice,mamka Miluny,Dežo,Pepe,Tomáš,Sany když chceš,Alex,Petra,Gabriela,Eržika,),Kamila,Tereza,Radek nebo otazník????

. (Út, 30. 5. 2017 - 12:05)

Prdlajz,čtenář byl v...S tebou souhlasim,ale čtenáře jako důvod uvedla.

. (Út, 30. 5. 2017 - 12:05)

Nechci lhát, jo, někdo ji...To sice jo,ale napsala to kvůli tomu,že už takhle má v sobě bolest a že žije sama a že nepotřebuje aby jí někdo nadával,nebo přiřazoval k ní něco co nepsala.A ne že 2 krá-vy píšou zvrhle jak píšeš ty.Miluna s ní psala naopak hezky.A jistě Milunu dávno znala a kdyby nechtěla tak by jí nenapsala vůbec a nečetla by to tu kdyby ji to nějak uráželo.Docela by mi zajímalo kdo jsi? Určitě jsi někdo kdo se někdy podepisuje.

) (Út, 30. 5. 2017 - 12:05)

Přestaň lhát..M.se dotkl...Prdlajz,čtenář byl v pohodě,M. nemá být tak vztahovačná.Kolik krád se tady trefujijó do jiných lidí a ty píšou dál.Takhlenc sem bude psát každou chvíli pod jiným jménem a Miluna bude nešťastná,že nepíše,přitom ten člověk píše furt.

------ (Út, 30. 5. 2017 - 12:05)

Přestaň lhát..M.se dotkl...Nechci lhát, jo, někdo ji tady kopíroval, ale to si tady zažil každý. ve svém posledním příspěvku napsala, co se jí v životě stalo

. (Út, 30. 5. 2017 - 12:05)

M.přišla odítě a nemohla...Přestaň lhát..M.se dotkl čtenář2

Reklama

Přidat komentář