Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

tak (St, 31. 5. 2017 - 18:05)

No za to ja skoda slov.Kdyz...Jirka dal Alici Audinu, Alice dala Jirkovi Milunu. Holt byznys je byznys.

Jirka (St, 31. 5. 2017 - 18:05)

No za to ja skoda slov.Kdyz uz nevydrzis ani s Milcou.A hlavne si vypinej mobil abych nemel ani kam napsat,kdyz bych se chtel jeste zeptat na neco ohledne Anetky fakt skvely reseni!

Lalla (St, 31. 5. 2017 - 17:05)

Tak nějak, ten tlak je...Tak tady se, názore, úplně neshodneme. Alice to, čemu říkáž "za sebou těžké období" zvolila, pokud nemyslíš nehodu s předčasným porodem. Jinak těžký život nevidím aona asi taky ne. Byla a je to její volba

názor (St, 31. 5. 2017 - 17:05)

Můj názor je stejný jako...Tak nějak, ten tlak je veliký. Alice má za sebou těžké období a vlastně i před sebou.

Lalla (St, 31. 5. 2017 - 17:05)

A máte to.
Jirko, nic...Můj názor je stejný jako tvůj, názore :). jen jsem jej vyjádřila jinými slovy

Lalla (St, 31. 5. 2017 - 17:05)

Chci mít od všeho klid už...Alice, považuji tvé rozhodnutí ze všech možných za to relativně nejsprávnější. I kdyby nedošlo k té smutné situaci s předčasným porodem, je tlak na tebe vyvíjený nesnesitelný. Přiznám se, že i já bych v podobné situaci jednala stejně. Prostě jsi podcenila skutečnost, že tvá svobodobyslnost a určitý rizikový život není možno aplikovat na soužití s dvěma lidmi, kteří se tě drží jak klíšťata. Ty se neztratíš, jen se snaž, abys své rizikové jednání v budoucnu omezila na minimum

A někdy sem nahlédni a napiš. Nikdy nevíš... (i když v mém a nejen mém od tebe odlišném životě vyznávajícím zcela jiné hodnoty)

názor (St, 31. 5. 2017 - 16:05)

A máte to.
Jirko, nic Alici nesváže od svobodného života, ani dítě. Potřebuje volnost. A Miluno je fakt, že jsi na ní závislá. I finančně. Tak upaluj za veitnamcem vydělávat. Nebo má Gina a spol. jiné řešení či názor??
Rád bych si přečetl váš názor nebo radu.

Alice (St, 31. 5. 2017 - 16:05)

Chci mít od všeho klid už dál nemůžu.Píšu pro tebe i pro Jirku.Nechci teď být s nikým.Vypnu si mobil tak mi nehledejte,zkusím jestli mi to pomůže a jen chci říct že u tety nejsem a nechci psát kde jsem abych měla klid,tohle místo stejně neznáte.S Jirkou jeď za Anetkou třeba ty a řekni jim jak chcete třeba že si já,je mi to jedno.Ozvu se až se mi bude chtít a bude mi líp.Zatím ahoj a vzchop se,nechci abys na mě byla takhle závislá,dusí mě to.

čtenář 2 (St, 31. 5. 2017 - 15:05)

Nevim no jen vim jistě že...To je fakt, i cigánky jsi přeprala a to jsou pořádný dračice. Věřím že bys nám neudělala ostudu ani při klání na mezinárodním poli v souboji ČR vs. Germany.

------ (St, 31. 5. 2017 - 15:05)

Nevim no jen vim jistě že...Miluno,Miluno, Alice s tebou byla ochotna žít ve společné domácnosti pouze tehdy, když si dáte absolutní sexuální svobodu. Takže mlácení nějakých jejích partnerek nebo partnerů je jaksi mimo mísu. Budeš směšná a ještě tě to může stát další zápis do trestního rejstříku.

Spíš se zamysli nad tím, k čemu Alici jsi, čím k domácnosti přispíváš

Miluna (St, 31. 5. 2017 - 15:05)

Věříš si na ni, jo? Já...Nevim no jen vim jistě že musí být menší než já protože na fotce byly asi tak stejně vysoký.Ale je fakt že může mít sílu ale taky je pravda že když sem se s nějakou rvala tak sem jí většinou přeprala.

čtenář 2 (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

Jo já sem jí psala už...Věříš si na ni, jo? Já když jsem viděl její postavu a airbagy, tak bych se s ní do křížku pouštět moc nechtěl.

Miluna (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

Jo já sem jí psala už několikrát takže ona o mě ví moc dobře že Alice je moje ale ignoruje mě,nereaguje na mě!!! Tohle by chtělo ale vyřídit teda osobně,ručně,stručně.

čtenář 2 (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

Všechno nejlepší k svátku zdejší diskutérce Kamile. A pro Ginu rada, zaregistruj se a budeš mít klid.

Hmm (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

To nevim kdy chce jít...Miluno a ty nemáš na tu černošku kontakt? Když víš,že píše Alici na FB tak tam musí její kontakt být.

Miluna (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

To nevim kdy chce jít jezdit.Asi chtěla jezdit zásobování do marketů z toho se prý může vracet zkoro každý den tak nevim kdy chce.V jakých marketech nejčastěji nakupujete? Mě to nejde nežárlit,nejsem z kamene nejde to nevim co teda.Asi si tu negérku najdu.

Miluno (St, 31. 5. 2017 - 13:05)

Kdý chce Alice začít jezdit?

Hmm (St, 31. 5. 2017 - 13:05)

To je strašný co mam teda...Proto Alice chtěla abys nežárlila.Nikdy nebude věrná jednomu člověku.

Miluna (St, 31. 5. 2017 - 13:05)

Kam si Alice jela? To chceš abych byla v Praze a ty by sis vypisovala s ní a já bych nic nevěděla????!!!!! Proč mi tak ubližuješ proč,bože proč!!!

Miluna (St, 31. 5. 2017 - 13:05)

Tahle situace nejde řešit...Ale z mí strany já jí miluju strašně,já bez ní neumim být a nejhorší je to že už by nahradit nešla víte sami co tady psala Kamila jak se ženská hledá těžko a zvlášt která se vám tak líbí.A Alice je muj typ a sexuálně mě strašně přitahuje a dělá mi dokonale a celá ona je pro mě krásná a její hlas a smích.

Reklama

Přidat komentář