Reklama

Milenec a manžel

p.jojo (Út, 17. 4. 2012 - 15:04)

Takže jsi taková mašinka...No v podstate ano jen ten "pichec" neni az tak dulezity. :-)
Jeji manzel je urcite v tomhle "vykonejsi" a ma ho vetsiho to vim ...
Z meho pohledu ma nejlepe reagujici telo se vsech zen ktere sem kdy mel a ona to vi.
Jsem pozitkar a ona taky to nas spojuje nikoliv "laska" ci "zamilovanost" ale pratelstvi

Pája (Út, 17. 4. 2012 - 14:04)

Hano ja to znam z pohledu...Takže jsi taková mašinka na pichec, ba?

p.jojo (Út, 17. 4. 2012 - 14:04)

Báro, něco podobného jsem...Hano ja to znam z pohledu toho chlapa.
Mel sem pomer (a mozna budu) s kamaradkou ktera je vdana a sveho manzela ma hodne rada.
Se mnou si zacala jen "omylem" a diky tomu ze jako kamarad umim "drzet hubu" a vsimla si ze to umim s zenskym telem a "neskocim" po ni po 5 minutach mazleni jako manzel. Jsem pro ni "doplnek" ale kdyz sem blbnul a zacal sem si ji privlastnovat velmi radikalne me dala nuz na krk.
Bud toho necham nebo konec a ja sem si uvedomil ze blbnu.
Bohuzel otehotnela a ja mam utrum alespon prozatim.

Bára (Út, 17. 4. 2012 - 12:04)

Báro, něco podobného jsem...Hano,rozumím ti, ona ta víkendová manželství jsou problematická. U nás to bylo o finanční nabídce, v našem regionu prostě dobře placená práce není a my táhnem hypotéku a děti na vysokých školách. Já taky nevím, co muž dělá přes týden po práci, věnuje se sportu, jasně, ale kdoví jak jinak-jenže ani on ani já se nechceme pídit. Prostě chceme to manželství udržet. Časem se chce pracovně přemístit blíž, ale není to v nějakém kratším časovém horizontu. A jistě to znáš-člověku je přes týden samotnému pořád smutno-děti velké, večery osamělé....takže obě víme, o čem je řeč. Jak jsem psala, u mně to kamarád pokazil, žárlil i na ty moje víkendy, chtěl mně vlasnit. Tak jsem to utla, nebylo to až tak jednoduché. Dost často vzpomenu. Byla jsem dost jím rozmazlovaná a ruku na srdce-ono to chybí ...ale muselo to tak být. Už to nebylo ono, dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Zvykla jsem si na jisté dobíjení baterek při náročné práci a za situace, kdy táhnu péči o servis doma, dům i zahradu sama. Opět mi zbyla přes týden jen ta práce a povinnosti. Moc ti přeju, že jsi našla podruhé chlapa, s kterým je ti fajn a který je navíc tolerantní...upřímně řečeno možná asi i já po něčem takovém toužím...cítím teď jistou prázdnotu...ale věřím, že tady pomůže čas...

Jája (Út, 17. 4. 2012 - 11:04)

Ahoj báro mam 2 kluki a...Doporučuji zkusit také jednoho češtináře...

Hana (Pá, 13. 4. 2012 - 12:04)

Já jsem měla krátce...Báro, něco podobného jsem si prožila také. Mám manžela, se kterým jsem prakticky pouze o víkendech a to někdy ani to ne. Nestěžuji si, je jinak báječný chlap, o rodinu se stará, a když jsem s ním, je mi fajn, ale přesto ta odloučení jsou dlouhá. Důsledkem toho bylo, že jsem si začala s klukem, který začal tyto prázdné chvíle vyplňovat. Nějaký čas pohoda a pak najednou se začal vyptávat, jaké je to s manželem a když jsem mu řekla po pravdě, že dobré, tak začal docela žárlit. Má reakce byla jediná, i když mě to mrzelo, řekla jsem sbohem. Chvíli to nechápal, dokonce začal vyhrožovat, ale pak se uklidnil a odešel. Řekla jsem si už nikdy víc, ale snad se nemá říkat nikdy. Před půl rokem jsem potkala chlapa, se kterým je mi fajn a který respektuje to, že jsem vdaná a nechci věci měnit.

Kotě (St, 11. 4. 2012 - 14:04)

prubni oba a pak se...Moc děkuju:)

Bára (St, 11. 4. 2012 - 14:04)

Ahoj báro mam 2 kluki a...prubni oba a pak se rozhodneš-podle toho, s kterým to bude hezčí.

kotě (St, 11. 4. 2012 - 14:04)

Ahoj báro mam 2 kluki a obadva sou sexi a nevím s jakým mam chdit): pomoc.

Bára (St, 11. 4. 2012 - 14:04)

Báro, tos trefila hřebík...Já jsem měla krátce přítele, ale musela jsem to utnout. Už jste viděli milence, který žárlí na manžela? Asi ne,co ? Jev častý asi jako černý lední medvěd-no, a přesto jsem něco tak potrhle nepochopitelného potkala. U mně platí fakt, že čím větší magor, tím větší pravděpodobnost, že ho potkám já. A nakonec zjistím, že milenec je větší cvok než manžel, to je tedy poznání. Prostě z extrému do extrému, jak říkám z louže pod okap, jedn si mně nevšímal a druhý až příliš. Je mi smutno a říkám si, zda potkám normálního chlapa na docela obyčejné věci, na pokec, výlet, pohodu, s kterým bych byla ráda a radovala se, že on je rád se mnou. Žiji totiž víkendové manželství, takže pochopíte....

Yarda (St, 11. 4. 2012 - 13:04)

takže jsem připravená si...Báro, tos trefila hřebík na hlavičku. Mám dojem, že se ženy k povyražení "rozkejvou" spíš až tak po čtyřicítce. Přesně jak píšeš, čekaj, až děti odrostou, a některý ještě dýl.
Pak se nedivím, že je tak málo potenciálních milenek do 35 let :-/.
Holky, nečekat, užívat ! :-)

Bára (St, 11. 4. 2012 - 11:04)

takže jsem připravená si užívat, čímž nemyslím zrovna stylem jako Jára, i když ...nikdy neříkej nikdy. Jen ta trojka by mi vadila. Sex pro mně zůstane věcí dvou.

Bára (St, 11. 4. 2012 - 11:04)

Báro a ostatní, kterým se...Járo, pak si užívejte všichni čtyři, když vám takový model vyhovuje ...je super, že ti nevadí, že ti někdo obdělává ženu, takových mužů moc není. Většinou si chtějí užívat bokem, ale doma chtějí mít věrnou ženušku jen pro sebe, což souvisí se samčími majetnickými pudy ve vtahu k manželkám. Oni si pánové většinou nevěru vlastní ženy neumí představit, zatímco ženy svého muže při nevěře dost dobře. Jinak v praxi obě pohlaví dnes zahábají co do četnosti tak nastejno, řekla bych. Doma mám toho, o kterém píšu, že muž si může po práci vyrazit za zájmy a koníčky a žena má sedět doma na zadku je pro něj ten nejlepší model. Byl v tom vychován a já taky, u obojích rodičů to tak fungovalo. mém mnaželství užne, na takový model musí být dva a u nás chybí ten, co by byl ochtný doma sedět na prdeli a zajišťovat teplo a pohodu rodinného krbu po příchodu ze zaměstnání. Léta jsem čekala, až děti odrostou a nebudu jim muset být u prdele a vychutnám si volný čas pro sebe, ajko to můj manžel dělal dvě desítky let plnými doušky.

Jára (St, 11. 4. 2012 - 11:04)

Járova povídka mi přijde...Báro a ostatní, kterým se to zdá nepravděpodobné. Život asi tropí hlouposti a do jedné takové jsem se dostal. Představte si, že najednou zjistíte, že to, co máte za jisté, jisté není. To je taková léčba šokem. Já jsem jí v té chvíli řešil, jak jsem popsal. Prostě jsme se trochu napili a skončili na hromadě. Popravdě řečeno uvolnilo to napětí, které vzniklo. Ta trojka byla jenom jednou a již se nikdy opakovat asi nebude. Již jen z toho důvodu, že i když se mi to v tu danou chvíli líbilo, tak rozhodně toho moc velkým příznivcem nejsem a myslím, že ani moje žena a ani kamarád. Prostě v tu chvíli to uvolnilo, jen napětí, které bylo. Když jsem o tom pak nahodil řeč s kamarádem tak on mi nabídl dokonce, abych za to svedl jeho ženu. To jsem odmítl, neb pro tento vztah musí existovat mezi dvěma, kteří do toho jdou alespoň nějaká chemie. Ta je pro mne dost důležitá. Jeho žena sice není ošklivka, ale nepřitahuje mě, tak jako například má milenka. Úmyslně se vyhýbám srovnání s vlastní ženou, tam to po letech společného soužití funguje na jiných principech. Ještě jenom pro p.jojo, nevím jak to, co se mi stalo, souvisí s mobily, to mne opravdu hlava nebere.

Suzi (St, 11. 4. 2012 - 11:04)

Včera som v telke náhodou...Cornuto, ty tady hodně řešíš nevěru žen, ale jak zahýbají chlapi, o tom se pomlčí, že ? Neexistuje dnes ani snad věrný chlap...takže čemu se pak jako divíte ? Že se to těm chlapům vrací ? Že si ženské chtějí užívat život jako chlapi si ho užívají, že už je nebaví sedět doma a vařit mu teplé jídlo a žehlit košilky a čekat až se uráčí přivalit od milenky ?
Jsem zásadně proti tomu, aby ženská hodila na krk otcovstí dítěte, které počala s milencem, je to nemorální, ale dnešní svět je plný nemorálních věcí a prostě se i takové ženy najdou, stejně jako se najdou zloději, vrazi, násilníci. Prostě to tak je a bude. A nevěra tu taky byla, je a bude. Když už k tomu dojde, ať si užívají oba. Nebo nikdo. Nejhorší je, když si jeden užívá a druhý se trápí.

Cornuto (St, 11. 4. 2012 - 10:04)

Járova povídka mi přijde...No mne skôr pripadá normálnejšia tá trojka, ako keď sa každý kurví samostatne a doma sa tvári ako partnera/ku strašne miluje. V tej trojke nikomu neubližujú, ide iba o sex a nemusí to vôbec znamenať citovú plochosť. Je to podstatne férovejšie.

Cornuto (St, 11. 4. 2012 - 10:04)

Včera som v telke náhodou zachytil takú scénku ako nejaká blbka riešila s kamarátkou, že je tehotná a keďže sa spustila s nejakým číňanom, že sa jej možno narodí číňanko. Manželovi že to nepovie, že počká čo to bude a ak nebude mať šikmé oči tak to hodí na manžela. Je to taký stupídny seriál Panelák na JOJ. Možno to nájdete na internete. Normálne som to potom dopozeral a asi si pozriem aj dnešný diel ako to dopadne. Snažila sa potom vyspať s manželom akože za účelom otehotnenia aby to mohla hodiť na neho za 9 mesiacov. Scenárista asi číta túto diskusiu. Predpokladám, že to pozerá veľa manželiek čo sa kurvia a niektoré to ovplyvní a donesú domov kukučku. Veď keď to bolo v Paneláku tak je to normálne. Sa nedivím, že keď ľudia pozerajú také kraviny, že sa správajú ako sa správajú. Prebehol tam rovnaký dialóg ako viac krát v tejto diskusii. Že nepôjde na interupciu a chce aby jej dieťa malo otca. Že bude mať šikmé oči je asi detail. No je to extrémne stupídny seriál, takže tá kukučka bude šikmooká a manžel jej to možno zožerie. Nebude mať žiadne tušenie, nebude nič riešiť v záujme zachovania rodiny a budú žiť šťastne až do smrti. Pozrite si to, mnohé vás to posilní a utvrdí v názore, že tak to má byť.

Bára (St, 11. 4. 2012 - 09:04)

Járova povídka mi přijde nepravdivá. To, že šuká jinde, tomu věřím, že jeho žena taky, bohužel je to dnes normální, ale ta trojka v posteli už normální není. Jak může chlap žít s ženou, ke které má vztah asi jak k týden starým novinám, že je mu jedno, že se kurví s jiným, když přijde domů, naleje všem panáka a přidá se k nim-to už musí být nátura. Citová plochost je slabé slovo. Takový člověk nežije nikdy podle mně vztah, všechno je sníženo na pouhou šukačku. On ojede milenku, ona souseda, pak se sejdou doma a rozdají si to taky. A kvasinky bují a radují se, mají dobré živné pole. S kým vším totiž šuká mladá vdaná máma od děckyakrom milence v práci, s kým její manžel, s kým soused, s kým sousedova žena, to se lze při založení těchto lidí snadno domyslet -s kdekým dost pravděpodobně...

tom (Út, 10. 4. 2012 - 22:04)

patrim ale ze strany manzela kde zena si nasla milence a vzapeti opustila muze s 2letym synem.

tom (Út, 10. 4. 2012 - 22:04)

cus all... sice nepatrim do teto sekce ale nemohu jinak nez neprispet...
cornuto : plne s tebou sohlasim tve nazori na zivot jsou jak moje vlastni. (hodne si obvplinil moji existenci)
sisi : do tehle sekce nepatris. nikdy by si to neudelala. tak nechapu proc reagujes, proc soudis??..
druha iva :nevim proc ale rozumim tvym slovumm a chapu jak to myslis.
eliza : taky te chapu a ver ze co radi druha iva, je to jedine reseni.
milence mas na poteseni a kdyz straci slysl (neco kompenzovat) je zbitecnej...
jirka : ty si duvod proc proste nemuzu nezageagovat.. budme k sobie otevreni ale si traged.. mam stejny problem jako ty (jsem rychovka) ale to neznamena ze rezignuju.
za moji eru byti, jsem zazil hodne paralelnich vstahu vylucne zalozenych na sexu..(a tym kancem jsem byl jaa). a tim nechci rict ze jsem byl nejaky sexualni predator. ale mel jsem prilezitost a vyuzil ji.. mel bys ze sebou neco delat... ak je sex aspon v top10 tvyho rebricku hodnot tak bys mel prehodnostit postoj a nerezignovat na hendikep..
je hodne metod jak to zmenit.. staci chtit a treba zacit goglovat.

Reklama

Přidat komentář