Reklama

Milenec a manžel

Eliza (Út, 3. 4. 2012 - 12:04)

Mám to stejné jako ty,...Píšeš to rozumně, nicméně mi všechno kazí fakt, že přítel začal žárlit, dokonce na manžela, jo, je to tak. A je to nanic. Ničí to všechno.

Druhá Iva (Út, 3. 4. 2012 - 11:04)

Mám to stejné jako ty,...Elizo, myslím si, že jde o určité nastavení pravidel, potom nemáš doma problém a paralelní vztah tak přinese uspokojení, při kterém se určitě nemusíš cítit nešťastná. Já jsem ze z toho byla dost zmatená ze začátku, ale pak jsem si s milencem probrala, kam až vlastně můžeme zajít a tím se řídíme dodnes. Hlavně to chce se příliš moc nezamilovat a ze vztahu brát pouze to, co tě nejvíce uspokojuje. Tím myslím hlavně sex, nakonec proč jinak mít milence a také vzájemné porozumění, aby sis s ním mohla i rozumně promluvit. A o tomto to všechno je.

Eliza (Po, 2. 4. 2012 - 16:04)

Sisi, již jsem myslela, že...Mám to stejné jako ty, žiju dvojím životem, ale šťastná v tom nejsem.

Druhá Iva (Po, 2. 4. 2012 - 16:04)

Pardon - problém.
Myslím,...Sisi, již jsem myslela, že na toto vlákno dále psát nebudu. Je mi totiž dost smutno, když čtu některé příspěvky zde. S tvými vyjádřeními plně souhlasím. Ono není nic úplně černobílé. Nakonec to můžu soudit podle sebe. Do té doby, než jsem poznala paralelní vztah sama, tak jsem se na nevěru v manželství koukala skrze prsty. Když to najednou přišlo, byla jsem z počátku dost zmatená, zvláště vzhledem k tomu, že jsem v té době otěhotněla. Nikdy jsem si nemyslela, že je možné milovat dva muže. Myslela jsem si, že po porodu se touhy a hormony v mém těle zklidní a milenci dám sbohem. Není tomu tak, i když jsem se o to zpočátku snažila. Naopak stále se těším na další setkání s ním. Má něco v sobě, co chybí manželovi. Tím, ale nechci nijak zatracovat manžela. To si zase nedokážu představit, že bych mohla být bez něho. Nakonec si myslím, že určitě nejsem jediná, která to má tak ve svém životě nastavené.

Sisi (Ne, 1. 4. 2012 - 20:04)

To bola reakcia na Sisi...jj - já to pochopila, že je to pro mě.
Tak Cornuto, kdybys nešmíroval svou ženu, nic by ses nedověděl a nic by tě nebolelo.
Někdy je nevědět to nejlepší řešení.
To jsem se ti snažila říct.
A prosím, žádná vulgární slova na adresu žen. U sexu z 96 % bývají muž a žena.

Cornuto (Ne, 1. 4. 2012 - 20:04)

To bola reakcia na Sisi 11:36.

Cornuto (Ne, 1. 4. 2012 - 20:04)

No ty si uzasna. Takze ak som smiroval tak som si to zasluzil. Ale keby som nesmiroval, tak by som si to nezasluzil. Tak to nepotrbuje komentar.
A nerozumiem preco sem tahas ako sa spravaju muzi na oslavach. Jednak neviem preco vsetkych hadzes do jedneho vreca a skus si najskor precitat celu tuto diskusiu. Viem ze to nie je reprezentativna vzorka. Ale keby bola, tak potom su vsetky zeny kurvy a spravaju sa horsie ako chlapi.

kolemjdoucí (Ne, 1. 4. 2012 - 13:04)

Mám zato, že podle...Jájo, ten přehled o ústavech pro magory jsi tu nastínila ty, tak čemu se jako divíš ? A jsi paranoidní, že napadáš za pravdu ? Z toho ústavu jsi vylezla kdy, nejsi puštěná předčasně?

Sisi (Ne, 1. 4. 2012 - 12:04)

Pardon - problém.
Myslím, že bych se nemilovala s někým, koho bych nemilovala, a tak bych si logicky nechala i jeho dítě.
A manžela v takovém případě netřeba informovat.

Sisi (Ne, 1. 4. 2012 - 12:04)

Sisi ty jsi ale sobec.Nechat...Jakýpak sobec?
Já mám děti jen s jedním mužem a nikdy jsem takový prblém neřešila.
Ale jsem samozřejmě na straně slabšího a bezbranného, zatímco ty bys ho v zájmu pravdy a spravedlnosti jednoduše chladnokrevně odstranila.
To zase připadá sobecké mně.

Bebe (Ne, 1. 4. 2012 - 11:04)

Ano, myslím, že dítě...Sisi ty jsi ale sobec.Nechat manžela vychovávat cizí dítě.Jediné řešení potrat.

Sisi (Ne, 1. 4. 2012 - 11:04)

Ale problem nebol ci by mala...Ano, myslím, že dítě mělo právo na život, když už bylo počato, ať už bylo milence nebo manžela. Dítěti je tohle celkem jedno.
Jsem striktně proti potratům - promiň.
A k tvému případu - nechápu tvou ženu, že si vzala tabletku tak, abys to viděl.
Už to svědčí o tom, že mezi vámi není všechno tak, jak má být. Jestli si ji ale brala tajně a tys ji šmíroval, tak sis to tak trochu zasloužil. Ona určitě už tehdy litovala, že "ulítla" a jak je vidět, neměla vůbec v úmyslu tě opustit.
Myslím, že v takovém případě existuje jediné kultivované řešení, a to říct:
"Rozhodni se do zítra, s kým chceš dál být. Jestli to bylo poprvé a naposledy, nebudeme o tom už nikdy mluvit."
A pak prostě přijmout ženino rozhodnutí.
Jasně, že to v životě chodí trochu jinak, ale chyť se za nos - nedělají tohle muži na oslavách běžně?

Sisi (Ne, 1. 4. 2012 - 08:04)

Dočetla jsem celý problém a naprosto stojím za Druhou Ivou. A i kdyby dítě nebylo manžela, ale milence, komu by prospěla, kdyby vyklopila pravdu?
Cornuto, ty jsi něco jako masochista, a být tvou manželkou bych tě raději opustila než bych ti řekla pravdu.
Samozřejmě jsme různí/různé a někomu připadá říct krutou pravdu lepší než zachovat rodinu, to je ovšem každého věc, jestli se chce zničit.

jája (Ne, 1. 4. 2012 - 00:04)

Jájo-je vidět, že máš...Mám zato, že podle diskusní úrovně jsem zde správně. Ostatně milý Ahoji, trefená husa...

Ahoj (Pá, 30. 3. 2012 - 13:03)

V Brodě Havlíčkově je...Jájo-je vidět, že máš bohaté zkušenosti s psychiatrickou léčbou a vychytané zkušenosti s jednotlivými ústavy. Ale zkus své info na diskuzi o duševních chorobách a třeba jako rady těm, kdo chtějí ID na paranoiu, depresi apod.

jája (Pá, 30. 3. 2012 - 10:03)

V Brodě Havlíčkově je krásně, pěkný park, pravidelná strava, odborný lékařský dozor, ústavní kaple s bohoslužbami, návštěvy možné... Bohnice nejsou přece jen tak romantické.

Cristian (Út, 27. 3. 2012 - 13:03)

Ahoj holky. Jsem vdaná a...Ty jsi bud blbec kterej se vydává pod nickem Iva a chce od žen odpovědi na tu tvoji otázku přitom si u toho dělá dobře, nebo si ženská - DĚVKA a lituju manžela.

Cornuto (Út, 20. 3. 2012 - 12:03)

Ak to ze zo seba nenecham robit blbca znamena ze som rapl tak potom som. Myslim ze je to lepsie ako by som mal dopadnut ako tvoj manzel. Ty to vidis cisto zo svojho pohladu, takze samozrejme ti vyhovuje, ze mozes zahybat. Italie u nas doma svojim sposobom bola. Ale ziadne bitky a pod. Skor ticha domacnost. Posmyknut sa moze kazdy, ale jasne som povedal, ze idiota zo seba robit nenecham. Ziadne plzakovske zatlkoukat bez rozumneho argumentu. Spravim to raz a opakovalo by sa to mozno stale. Aj ked moja zena nie je zrovna ten typ.
Jednoducho dostala moznost mi to vysvetlit. Nerozviedli sme sa, fungujeme mozno lepsie ako predtym a kazdopadne by si to v buducnosti dobre rozmyslela. Keby mala milenca, tak to je samozrejme konecna. To by som sa absolutne nedoprosoval. Aj ked vzhladom na okolnosti ako to urobila, ani tu jednorazvku nebolo lahke predychat.
Co sa tyka kukuciek, tak zase to vidis jednostranne a vyhovaras sa na chlapov. Ano, takisto zahybaju, takisto maju mimomanzelske deti. Ale je trochu rozdiel nechat sa nabuchat a zhodit to na manzela. Ak by mal ten tvoj niekde dieta, ty by si ho nevychovavala v domneni ze je tvoje. A je to problem dotycnej, ze by si to dieta nechala. Ak by bola nezadana, tak sa to da pochopit z jej strany. Z pohladu dospeleho chlapa moc nie. V dnesnej dobe existuje vela moznosti antikoncepcie "pred" aj "po" aby nemuselo dochadzat k neziaducemu otehotneniu. Nie sme pubertiaci alebo cigani.

Lenka00 (Út, 20. 3. 2012 - 10:03)

Jak to tak vypadá ta si tu z nás všech někdo nejspíš dělá srandu!že!

Lenka00 (Út, 20. 3. 2012 - 10:03)

Co to má znamenat?!

Reklama

Přidat komentář