Reklama

Milenec a manžel

Druhá Iva (Út, 20. 3. 2012 - 10:03)

Tak ty si schopná domov...Koukám, že některé příspěvky na tomto vláknu jsou tak pro posouzení Dr. Chocholouškovi. Ještě se vrátím ke svému rozpovídání. Cornuto, nevím, jaký tlak jsi na svojí vyvíjel, že se ti tak svěřila, ale představuji si takovou menší Itálii, proto si myslím, že jsi tak trochu rapl. Naštěstí můj manžel je úplně jiný, nakonec proto s ním jsem. Na to, že jsem si začala s milencem, není nic racionálního, prostě jak jsem napsala, asi jenom momentální tlak hormonů. Možná k tomu přispěla jeho žena, která si postěžovala krátce předtím na jeho „výkonnost“ a doporučila mi ho k vyzkoušení. Možná to myslela v žertu, ale vzhledem k tomu, že zároveň byla i velká snaha od něho, tak jsem to zkusila. Musím přiznat, že byť je o dost starší, než ten můj drobeček, tak má pravdu. To nijak toho svého nezavrhuji, ba právě naopak. Ještě k názoru na kukačky, i když se mi to slovo vůbec nelíbí. Pánové, nemyslíte si, že k tomu musí být vždy dva. Kolik z vás zanáší a o následky se nestará, a když se postará, tak většinou pod nátlakem.

V (Po, 19. 3. 2012 - 16:03)

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

v (Po, 19. 3. 2012 - 16:03)

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

v (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

jojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojojoojojojojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Lenka00 (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

Ale miluju ho:)jen jednoho!

Lenka00 (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

Já bych to nerozdejchala a...Já bych to nerozdechala a na štestí mam přítele.Vdávat se rozhodně nebudu mam s toho docela strach.

Lenka00 (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

Já bych to nerozdejchala a...Já bych to nerozdechala a na štestí mam přítele.Vdávat se rozhodně nebudu mam s toho docela strach.

Lenka00 (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

Já bych to nerozdejchala a...Já bych to nerozdechala a na štestí mam přítele.Vdávat se rozhodně nebudu mam s toho docela strach.

Lenka00 (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

Já bych to nerozdejchala a na štěstí mam přítele.Vdávat se rozhodně nebudeu mam s toho dosela strach.

Cornuto (Po, 19. 3. 2012 - 14:03)

Cornuto, koukám, že jsi...Tak ty si schopná domov doniesť kukučku a ja som rapl? No neviem. Nech sa vyjadria iní, či je normálnejšie vychovávať "cudzie" dieťa alebo radšej preventívne niečomu takému predísť. Bigotná katolíčka nie si, takže nevidím jediný rozumný dôvod nechať sa nabúchať od milenca a zvaliť to na manžela.

starší (Po, 19. 3. 2012 - 13:03)

A proč by měl být rapl? Že chtěl vědět, na čem je, že podal žádost o rozvod?
Nechápu.

Druhá Iva (Po, 19. 3. 2012 - 11:03)

Si si dala urobit testy ked...Cornuto, koukám, že jsi pěkný rapl. Já bych to manželovi nikdy neřekla, nakonec neznám žádnou normální ženskou, která by se svým manželem mluvila o svém milenci. To by musela být na palici. Test jsem si nechala udělat hlavně pro sebe, abych s určitostí věděla, kdo je otcem. Nic víc, nic míň. Sama moc dobře nevím, jak bych se zachovala, kdyby otcem byl milenec, ale asi bych od manžela neodešla a ani bych mu to neřekla. Možná bych to řekla milenci, ale naštěstí toto řešit nemusím a doufám ani v budoucnu nikdy nebudu. Ještě k tomu, jak popisuješ, proč jsem si nevzala nějakou tabletku po, tak to mne ani nenapadlo, protože jsme dítě s manželem chtěli a nakonec manžel taky byl první, kdo na tom pracoval, dá-li se to tak říct. S milencem jsem začala až poté, i když jsem v té chvíli nevěděla, zda jsem již těhotná, nebo ne. Nakonec proto ten test.

Cornuto (So, 17. 3. 2012 - 12:03)

A čo mala robiť? Vedel som že prišla domov z oslavy ráno, vedel som, že zobrala tabletku po a ona vedela, že donekonečna mlčať nemôže. Rozumne nič vysvetliť nevedela. Samozrejme boli pokusy o rôzne infantilné výhovorky. Ale väčšinou len tvrdila že nič sa nestalo, ale nič nevysvetlí. Asi ako naši politici.
A vpodstate bola vo výpovednej lehote. Keď už som tušil čo sa stalo ( ale podrobnosti ani o tabletke som ešte nevedel), podal som v podstate žiadosť o rozvod. Nie som úplný blbec a ani Cuckold ako vo vlákne Kandaulismus. Čo by mnohí tamojšší diskutujúci za také niečo dali.
Takže musela povedať pravdu, alebo sa rozviesť.

Sisi (So, 17. 3. 2012 - 11:03)

No samozrejme zapierala, tri...Ale vysvětli nám, proč MUSELA.
Musíme jenom umřít...
A hlavně - neber to tragicky, lepší je mít na hlavě parohy než máslo.
Äspoň máš jistotu, že máš doma pěknou babu, o kterou stojí i jiní.

Cornuto (So, 17. 3. 2012 - 10:03)

No samozrejme zapierala, tri tyzdne robila so mna blbca, ale potom musela s pravdou von.

Sisi (Pá, 16. 3. 2012 - 21:03)

Si si dala urobit testy ked...A pak ti to všechno vyprávěla, ano?
:-)

Cornuto (Pá, 16. 3. 2012 - 21:03)

Minulý rok se mi přihodilo...Si si dala urobit testy ked vies kto je otec?
Inac to co popisujes je takmer cez kopirak ako u nas. Asi to nebude take ojedinele a odhady kolko je kukucich deti budu pravdive. Hlavne ze zeny sa stazuju, aki su chlapi hajzli.
Manzelka tiez vysadila prasky, tiez sa s niekym vyspala (ale jednorazovka) a tiez sa do nej vystriekal. Ma ale aspon tolko rozumu, ze hned pouzila tabletku po.

p.jojo (Pá, 16. 3. 2012 - 16:03)

Minulý rok se mi přihodilo...Ivo neco podobneho sem zazil nekolikrat ale asi nejaky panbuh me chranil takze v tom obdobi kdy otehotnela kamaradky tak na sex nedoslo. Absurdni by bylo ze takhle sem mohl byt nervozni se dvema vdanyma zenama soucastne. Ale asi mam stesti.
Jinak jedna ma znama mela Ivo na rozdil od tebe ty milence 2 takze dodnes nevi ktery z tech 3 muzu je otcem jejiho ditete. :-)

Druhá Iva (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Minulý rok se mi přihodilo to, co zakladatelce. Byla jsem poprvé s milencem a on si taky nedával pozor a udělal se do mne. Došlo mi to až po chvíli a když jsem mu to vyčetla, tak se mi bezelstně zeptal, ty se nechráníš? Docela mi to vzalo, neboť jsem nedlouho předtím vysadila po domluvě s manželem HA. Důvodem byla má touha po dítěti. Teď se mnozí zeptají, tak proč jsem si začínala s milencem. Na to nemám racionální odpověď. Krátce po vysazení HA jsem možná začala být více chtivá, snad tlak hormonů, jinak si to ani vysvětlit neumím. Se svým manželem se znám 9 let, vzali jsme se před 3 roky, byl můj první a do doby než jsem poznala milence taky jediný. Svého milence vlastně znám díky manželovi, je to jeho kolega z práce. Dlouho mezi námi nebylo nic, i když on se i předtím dost snažil. Na rozdíl od Ivy jsem s milencem nepřestala a nečekala na výsledek. Pouze jsem horečně uvažovala, co bude, když otěhotním. Rozvod a uzavření manželství s milencem nepřipadalo v úvahu. On je ženatý a má 3 děti, takže žádná výhra, přesto mě strašně přitahuje. Tak abych se vrátila, dopadlo to tak, že dnes jsem maminou malého kloučka, naštěstí otcem je můj manžel. S milencem se scházím stále, i když již ne v takové intenzitě.

Barča (Út, 13. 3. 2012 - 11:03)

Má pravdu Josefína, myslím, že zde by to mělo být hlavně o ženských pocitech. Já vím, pro chlapi je to lákavé téma, vidím to podle toho svého stařečka, který tuto rubriku, pochopitelně nejen tuto, čas od času pročítá a má různé komentáře, ale jenom ústní, na psaní je líný. Občas se mi dokonce zeptá, co já na to a pak vyzvídá, zda bych mu mohla být nevěrná. Já ho samozřejmě uklidním, že nikoli, nakonec největší hloupostí je, se k něčemu takovému přiznat, pokud teda nechcete toho svého drahého opustit.

Reklama

Přidat komentář