Reklama

Milenec a manžel

Daniela (Po, 11. 6. 2012 - 14:06)

Danielo, tak trochu s Tebou...Proč ne Sandro? Nikdo vás nesoudí, já tedy určitě ne, je mi to jedno. Jen mám jednu zkušenost při pohledu kolem sebe. Spokojený vztah dvou lidí, kteří se mají rádi DOOPRAVDY nepotřebuje nevěru ani nadlepšení, věř tomu. vystačí si ti dva a další se tam nevejde, milovaní a milující nehledají jinde ani to jinde nezajistří. Ale to štěstí má opravdu málokdo ve vztahu, takže věřím, že mnohá to nadlepšení potřebuje...

Andre (Po, 11. 6. 2012 - 14:06)

Nelo, jsou i ženy, které...taky jsem byla věrná, spolehlivá, doma dělala vše pro rodinu, na jiného snad ani nepomyslela.
Pozor , mám i své vady. Po těch víc jak 20 letech mám nějaké kilo navíc, nejsem doma pořád upravená, nalíčená (ale kdo proboha je?).
No a tak jsem jednoho "krásného" dne zjistila, že jen já jsem tak citově angažovaná jen doma. Najednou se mi vrátily řeči, které kolem mě proběhly před více jak deseti letech, řeči o tom, že můj manžel se zamiloval jinde. Tenkrát jsem to brala tak, že to nemůže být pravda, že přece my dva a naše děti jsme rodina.
Tentokrát to bohužel bylo jasné.
TAKŽE krize proběhla (asi nejsme jediní) a já se změnila. Už nejsem jen ta puťka, co musí mít vytřeno, vyluxováno, navařeno. Začala jsem žít a nakonec došlo i na tu nevěru. Nebylo to tak jednoduché, jako když to teď napíši, ale stalo se.
ALE doma bordel není, na první pohled jsou všichni spokojeni (s ohledem na to, že jsme přes týden sami dva - děti jsou v jiných městech na škole a některé víkendy se staví doma navštívit rodiče, vyprat, nafasovat :-)

Andre (Po, 11. 6. 2012 - 14:06)

Nelo, jsou i ženy, které...taky jsem byla věrná, spolehlivá, doma dělala vše pro rodinu, na jiného snad ani nepomyslela.
Pozor , mám i své vady. Po těch víc jak 20 letech mám nějaké kilo navíc, nejsem doma pořád upravená, nalíčená (ale kdo proboha je?).
No a tak jsem jednoho "krásného" dne zjistila, že jen já jsem tak citově angažovaná jen doma. Najednou se mi vrátily řeči, které kolem mě proběhly před více jak deseti letech, řeči o tom, že můj manžel se zamiloval jinde. Tenkrát jsem to brala tak, že to nemůže být pravda, že přece my dva a naše děti jsme rodina.
Tentokrát to bohužel bylo jasné.
TAKŽE krize proběhla (asi nejsme jediní) a já se změnila. Už nejsem jen ta puťka, co musí mít vytřeno, vyluxováno, navařeno. Začala jsem žít a nakonec došlo i na tu nevěru. Nebylo to tak jednoduché, jako když to teď napíši, ale stalo se.
ALE doma bordel není, na první pohled jsou všichni spokojeni (s ohledem na to, že jsme přes týden sami dva - děti jsou v jiných městech na škole a některé víkendy se staví doma navštívit rodiče, vyprat, nafasovat :-)

Sandra (Po, 11. 6. 2012 - 13:06)

Nelo, jsou i ženy, které...Danielo, tak trochu s Tebou nesouhlasím. Vdávala jsem se celkem brzo, v devatenácti jsem se stala maminou. Dnes je mi 31 let, mám děti dvě, doma to mám vcelku v pohodě, přesto jsem začala být taky nevěrná. Stalo se to minulý rok, kdy jsme byly s manželem a dětmi u rodičů na chalupě. Večer jsme zašli na zábavu a tam jsem po mnoha letech potkala svojí první lásku. On již taky spokojeně ženatý a přesto něco mezi námi zajiskřilo. Zachovala jsem se jako puberťačka, v nestřeženém okamžiku jsem se s ním na chvíli vytratila. Byla to tenkrát opravdu jenom chvilka, ale od té doby se pravidelně tak 1x týdně setkáváme. Možná je to taky tím, že ženská po třicítce touží trochu víc po lásce než chlap, nevím, ale u mne to tak je. Rozhodně tím nezanedbávám domácnost a doma bordel určitě nemám. Naopak doma jsem nyní spokojenější a i klidnější. Tím se nechci nijak chválit, ale prostě to tak cítím. Je to možná i tím, že jsem si přítelem hned od začátku stanovila jasná pravidla, kde jsme oba dali prioritu svým rodinám a svůj vztah bereme pouze jako určité nadlepšení.

Marek (Pá, 8. 6. 2012 - 17:06)

Nenašla jsem tady diskuzi...Jo Eliško , je to droga, milenka víc než přítelkyně, a jí to bolí ale neumím pomoci ani jí ani sobě. Nejlepší bude , když ji opustím, a zůstanu s přítelkyni , jelikož máme před svatbou , v létě, a před rokem po našem zasnoubení jsem potkal JI. Stalo se.

Daniela (Pá, 8. 6. 2012 - 13:06)

Holky, jak to děláte? To co...Nelo, jsou i ženy, které zvládají manžela i milence, protože na mnoho věcí, například domácnost prdí a užívají si, třeba mají bordel doma nebo se málo věnují dětem, ale mají krédo, urvi co můžeš...je jasný, že všechno se na sto procent zvládnout nedá, to by den musel mít stodvacet hodin, tak něco ošidíš, ty třeba milence a jiná děti nebo pořádek-a Květa teď napíše, jak vyváří, peče, doma naklizeno, že je prostě tak dobrá a zvládá to všechno-vsaď se...chválí se už dost a mně samochvála sice smrdí, ale napíšu v jejím tonu-a já zas rovněž nekouřím, nepiju, neberu drogy a ještě mám muže, kterého si vážím a neopodvádím ho a klape to čtvrt století, vím, kdo je otcem obou mých dětí a nepodvádím-heč ... co bych se taky nepochválila, ne?

Eliška (Pá, 8. 6. 2012 - 10:06)

Nenašla jsem tady diskuzi mužů, kteří právě mají třeba stálou přítelkyni a milenku . Jejich názory tady tak trochu chybí, prostě chlapi celkem nic neřeší, buď nemají čas, nebo prostě to nechávají na holkách. Tak třeba by mě zajímalo, co cítí? Je jim smutno? Když jsou s přítelkyní , chtěli by být u milenky? A naopak? Mám kamaráda, který se celou situací celkem trápí . Jsou pro něj jako droga-obě dvě.

Nela (Čt, 7. 6. 2012 - 15:06)

Holky, jak to děláte? To co popisuje Květa, musí být docela náročné na čas. Já jsem měla chvíli minulý rok chvíli taky takový vztah a musela jsem s tím po půl roce přestat. Prostě jsem to nezvládala. Péče o děti, mám dvě, náročný manžel a k tomu taky dost časově náročný milenec. Prostě nešlo to, začala jsem být utahaná, pomalu jak burlaci na Volze. Ono se říká, že ženská hodně vydrží, ale co je moc je moc.

:-) (Út, 5. 6. 2012 - 12:06)

No já bych to neřešil tady, je to tvůj život a ty si musíš říct, co chceš a co ne. Asi tak. Víc dodávat nemá smysl.

Jinak problém těchto diskusí je jediný, většina to posuzuje podle sebe a snaží se napasovat své názory, hodnoty, hranice etc. na ostatní, no a logicky to prostě nemůže fungovat, tak to přerůstá v dohady, hádky, agresi - sakra píše se i nebo y, asi krátký měkký:-) no a už se to tu mele

Květa (Út, 5. 6. 2012 - 12:06)

Souhlasím holky s vámi,...Po přečtení všech odsouzení mi nedá, abych ještě alespoň jednou nezareagovala. Mnozí z moralistů asi přehlédli, že ty dva chlapi, jež jeden je můj milenec a druhý manžel, znám od svých 15 let. Zpočátku, jsem vůbec ani netušila, že to semnou takto dopadne, prostě s jedním jsem začala chodit a s druhým kamarádit. To, že kamarádství po chvíli přerostlo, tak to se stává a myslím ne jenom mně. Průšvih akorát byl, že ty dva byli, a dosud jsou, kamarádi. Takže chtít se rozejít s prvním nebylo moc jednoduché, i když se tomu zpočátku schylovalo. Právě v tom rozejití mi více méně zabránil ten druhý, když mi vysvětlil, že mu vůbec nevadí být u mne druhý. Řekl mi tenkrát, že takhle je to pro nás lepší neboť alespoň nemá výčitky, že kamarádovi sebral holku. Já vím, zní to absurdně, ale tak se to stalo. Z počátku jsem měla i výčitky vůči tomu prvnímu, ale ten druhý mě přesvědčil a dosud mi utvrzuje, že to tak je dobře a to tak trvá mezi námi bezmála 15 let. Nakonec jsou to pro mne jediní dva muži, co jsem poznala a již bych je neměnila. Potíž je akorát to, že před jedním budu mít asi až do smrti tajemství. Takové to má nakonec asi každá ženská, která si pořídí milence a nechce přitom bourat původní vztah. Rozhodně se necítím citově plochá, myslím spíše naopak. Nemoralistu můžu uklidnit i v tom, že drogy neberu, dokonce ani nekouřím a alkohol pouze pomálu.

franta (So, 2. 6. 2012 - 23:06)

unas je to same ,a co nadelas ? je aspon klid

Tamara (Pá, 1. 6. 2012 - 14:06)

když má baba vedle manžela za milence jeho kámoše tak se tomu říká, že má větší srdce ? To jsem nevěděla-ono bude nakonec klad se kurvit s mužovým přítelem, ne ?

:-) (Pá, 1. 6. 2012 - 06:06)

Kristovanoho ty poslední tři řádky jsou ale už opravdu dost mimo ne?

To se furt musí někde hledat paralely všeho se vším? Logika hodně sexu = nevysoké sebehodnocení člověka = hodně alkoholu a drog

týjo já se opravdu nedivím, proč my Češi jsme tak neoblíbení, všechno víme, všechno známe, všude jsme byli min. dvakrát.

To je počteníčko opravdu luxus:-)))

Nemoralista (Čt, 31. 5. 2012 - 14:05)

Souhlasím holky s vámi, užijte si dokud jste mladé, jen jsi nejsem zela jistá, jestli jste až tak v "poho" jak píšete.
Pokud má někdo víc partnerů většinou velmi trpí výčitkami svědomí a pokud ne stále se bojí, že něco spacká a celá věc vyjde najevo.
Ano je pár lidí, pro které už svědomí nefunguje a mají třeba 3 paralelní milenecké vztahy, nebo vystřídají za život 500 -1000 milenců a milenek.
Nedokáži si ale přesně představit, co to udělá s osobností takového člověka a s jeho sebehodnocením, Jen počítám, že nebude moc vysoké a bude tam potřeba hodně alkoholu a drog.

nela (Čt, 31. 5. 2012 - 14:05)

Tak nevím, proč tady...No hlavně mi příjde úplně zbytečné se vůbec pozastavovat nad myšlenkou kolik lidí si užívá čeho a vždyť v tom nejsem sama a dělá to každý druhý , tak já taky ne?..tohle jsou naše životy...jen naše a nikdo jiný je za nás žít nebude...takže je jen na nás , jaké si je uděláme a zda nás naplňují.....vše ostatní kolem jsou jen kulisy , které nás obklopují ..a jejich moralizování si můžou strčit do...

Kamča (Čt, 31. 5. 2012 - 13:05)

nejsou všechny takový, jsou...Tak nevím, proč tady padají tak silná slova odsudků. Nemám sice s milencem dítě, ale patřím taky mezi ty, které mají větší srdíčko, takže vedle manžela mámám i toho milence. Nakonec proč ne? Paralelních vztahů si nakonec možná užívá určitě více lidí než těch, kteří je nemají. Nakonec vidím to ve svém okolí. Já dnes odpoledne oslavím svátek v náručí milence a večer s manželem a všichni moralisti mi můžou být ukradeni.

Ne (St, 30. 5. 2012 - 16:05)

to je vidět, že nevíš....nejsou všechny takový, jsou i normální. Květa je prostě jedna z mála, které tohle dělají.

Lord (St, 30. 5. 2012 - 16:05)

Tak nevím, já chtěla pouze...to je vidět, že nevíš. Já se fakt nechci ženit, nechám to být a budu s babami jen chrápat, když to člověk čte, děsí se, do čeho by mohl spadnout. A ještě jim to přijde jako norma. To jsou všechny ženské takové jako tahle Květa a pár tady píšících ? To se má člověk bát, s kým ještě šuká před svatbou a před svatební nocí a žít s krávou, které je jedno, kdo do ní stříká a kdo ji oplodní, hlavně, když vztahy jsou prej dobrý ...???

Dagmar (St, 30. 5. 2012 - 16:05)

Tak nevím, já chtěla pouze...Květo, něco si namlouváš nebo jsi citově plochý člověk. Nebo obojí. Děcku je podle tebe cosi jedno...a myslíš, že to vidí každý jako ty, i ten podváděný? Ty si to zdůvodníš, milujju oba, hotovo, tím je to dáno a když to vyhovuje mně, je to právné a morální. Ty bys chtěla žít jako parohatý chlap a starat se o děcko jiného muže a žít možná v těžkém bludu celý život ? Nechtěla, že ? Nikdo by o to nestál. Máš v tom jasno-on nic neví, tedy o nic nejde. Jde jen o to, že jsi nesmírně vypočítavá a sobecká, o nic víc. Mnohá žena včetně mně by se s tímto psychicky vnitřně nesrovnala po celý život. Většině by se to ani nestalo, protože ženská, která je normální a svého nastávajícího miluje těsně před svatbou nespí s ním a ještě jeho kámošem,to mi věř. To, že ty tohle vydáváš za normální uspořádání věcí a vztahů, které všem vyhovuje neznamená, že to normální je. Když nekoho miluju a jdu se za něj provdat, nelezu nechráněná s jiným do postele a není mi jedno s kterým z těch dvou otěhotním s tím, že je to fuk, některý se postará. Nevypadá to, že bys věděla, co to je mít doopravdy rád. Ty už teď musíš držet hubu do smrti a děkovat bohu za troubu, kterého máš doma a modlit se, aby to tak zůstalo a nekopli tě do zadku oba. Ale to, co jsi udělal tehdy, to není nic čím by se dalo chlubit a normálně to troubit do světa, to každá žena drží v srdci, když už takto selhala, ale tady nemusíš, tady je anonymní forum a píší sem různí exoti. Asi to potřebují ventilovat.

Květa (St, 30. 5. 2012 - 15:05)

Tak nevím, já chtěla pouze ve svém příspěvku poukázat na skutečnost, že lze současně mít ráda, chcete-li milovat, více mužů, než jenom jednoho. Vůbec si nedokážu představit, že bych mohla jednoho nebo druhého ztratit. Prostě je mi dobře s oběma. Zároveň si myslím, že určitě není můj manžel naivní. Pouze, za což jsem mu vděčná, není žárlivý ani podezíravý. Prostě je takový, jaký je a doma určitě není škodný. Nakonec si myslím, že ženský vydrží více, i když chlapi si myslí, že oni jsou nepřekonatelní. Toto mám odpozorováno ze svého okolí, můj muž, ani milenec se takto naštěstí nechovají. Zároveň si myslím, že je dítěti ve vztahu úplně jedno, zda je jeho otec biologický, či ne. Důležité je pro něj to, jak se v rodině cítí a jak se k němu ti, co o něj pečují, chovají. Je jedno, zda jednomu říká táto a druhému strejdo. Vždy jde hlavně o vztah a ten je mezi všemi velmi dobrý.

Reklama

Přidat komentář