Reklama

Milenec a manžel

Rozárka (Po, 17. 9. 2012 - 15:09)

Manžel mi přišel na...Zdeni, tvůj manžel je kandaulista, mrkni na net, je tu o tomto témetu forum, hodně dlouho a hodně zkušeností na něm mnoha žen... zcela normální to není, tedy je to normálně druh úchylky a nevěř, že to dělá spousta mužů-ne, spousta mužů je majetnických, chtějí ženu pro sebe a někteří, zlomek, jsou kandaulisté. Prostě někteří rádi očumují, jiní jsou na hochy a kandaulisté holt rádi zírají, když jejich ženu ojíždí jiný nebo aspoň o tom chtějí vyprávět do detailů. Brzy poznáš, jak to s takovým mužem chodí. Přeji pevné nervy, mnoho žen tohle těžko rozchodí, berou to jako projev lhostejnosti muže k nim-ale tak to není, prostě kandaulistu vzrušuje, když se může o ženu dělit, čím víc, tím líp. Brzy možná budeš mít možnost mít legální trojku a to není k zahození, prostě si to užívej! Tohle není malér, malér je opilec, kurevník, nemakačenko.

Jiří (So, 15. 9. 2012 - 01:09)

Já bych si taky stříknul. 774993059 Pošli mi SMS

Ferda (Pá, 14. 9. 2012 - 18:09)

Proč ne ??
Spousta manželů co znám to tak dělá....
Zdeni, je to normální a držím ti palce....

Yarda (Čt, 6. 9. 2012 - 11:09)

Manžel mi přišel na...A v čem je teda problém?

Zdena (Čt, 6. 9. 2012 - 10:09)

Manžel mi přišel na nevěru a chce abych se dále s milencem scházela a popisovala mu jak to děláme, že ho to vzrušuje a má se mnou lepší sex

Ferda (Čt, 19. 7. 2012 - 19:07)

No já chci aby žena souložila s druhým mužem a ona nechce !!
Chci aby si užila i mimo manželství !!!
Je to těžké, jak na to ??
Milence plně podporuji, zejména sexuální jsou super!!

Inka (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

kdo bere sex...Odsuzuješ zdejší ženy,ale co pročítám diskuze tady,tak muži dělají totéž a častěji.
Ale jinak s tvým názorem souhlasím.
Sex by měl být vyvrcholením lásky a ne jen prostředkem k uspokojení.Jenže,bohužel,někdy to asi jinak nejde.Je spousta lidí solo,co žádný vztah nechtějí a pud je pud.Jako u králíků.:-D

Pepa (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

pánové a dámy.
životní...Leda h...o,nechce to být skrblík a sehnat si dobrého právníka a zapomenout na to,že ta dotyčná byla kdysi milovanou partnerkou :)))

t (Út, 17. 7. 2012 - 10:07)

pánové a dámy.
životní realita bývá většinou asi taková:
zamilujete se, oženíte a nastane "všední" manželský život.Dřete jako blázen pro rodinu, stavíte barák, snažíte, aby se jezdilo za zábavou a na dovolené, doma děláte každý měsíc stojku a odevzdáváte peníze. A NIC NETUŠÍTE! nebo možná se zdá něco je malinko divné. Ale ví to defacto všichni okolo, jen se vám to bojí říct. A pak to nevydržíte - zjistíte si hesla do mailu, prohlédnete telefon - pokud ho dotyčná nemá stále u sebe. Vím, že tato kontrola je nefér, ale....
a pak přijde šok, rozčarování a ptáte sám sebe prvně - kde jsem udělal chybu, co jsem dělal špatně. vždyť odevzdáváte peníze, nezanedbáváte milování, staráte se o děti adt., atd.
odpovědí většinou je, že již k vám nic necítí, že ji váš vztah nenaplňuje a podobné všeobecné"řeči". Samozřejmě , že ani jedna z těchto odpovědí není ani z 20% pravdivá. Tou odpovědí je podle mého nuda manželky, touha po dobrodružství, dokázání si, že na to ještě i v mém věku mám, dnes je to přece normální. V neposlední řadě zde figurují také " KAMARÁDKY" - poradkyně, kterým se dotyčná chce často vyrovnat.
A co pak zbývá po tomto zjištění vám?
rozvod
zůstat s rodinou kvůli dětem a čekat jak to dopadne (nikdy to už ale nebude jako dřív)
Pokud si to shrneme, tak na nevěře svým způsobem vydělá vždy manželka:
1.zůstanete doma s rodinou a obcování za vašimi zády vesele pokračuje
2.odejdete - děti dostane automaticky žena a vy platíte alimenty jako mourovatý (i když vina nevěrou je ona)a můžete mluvit o štěstí, když je pravidelně uvidíte.
Takže z toho vyplývá, že nevěra pro ženu je vlastně v naprostém klidu jen třešnička na dortu a vy nenaděláte vůbec NIC

p.jojo (St, 4. 7. 2012 - 12:07)

Já mi 35, jsem 11 let vdaná...Mirunko to je individualni co rikas.
Znam to i naopak ,kdy nestiha 28 lety manzel a zena si doplnuje sex se starsim milencem a samozrejme by s nim diky generacnimu rozdilu vubec neuvazovala o "zmene".
To o cem pises je docela normalni a skoda ze jeste nase pruderni spolecnost v techto pripadech lpi na vernosti.
Znam situace kdy muze sex nebavi celkove ale jinak je perfektni otec a manzel.

Lola (St, 4. 7. 2012 - 09:07)

Já mi 35, jsem 11 let vdaná...Mirunko, jestli ti něco stoprocentně věřím, tak to, že by ses nerozvedla...mít doma něco jistého a zajištění je třeba, že ? Nicméně -dávej pozor, aby se ten tvůj nerozvedl s tebou, protže na to, aby vydrželo manželství nestačí, když to chce jeden, musí chtít oba a když nevěra praskne a ona často praskne, pak rozvod může být rychlejší záležitost než by sis myslela....

Ten, (St, 4. 7. 2012 - 08:07)

Já mi 35, jsem 11 let vdaná...kdo bere sex jakoˇ"šukání" se intelektem příliš neliší od králíka.
:-(
A Alice 2.7., pokud opravdu existuje, tak manžela klidně vymění za živého robertka?
Použije a odhodí?
Kam to ten svět spěje...

Mirunka (St, 4. 7. 2012 - 05:07)

Já mi 35, jsem 11 let vdaná a máme 2 děti Dobré mnaželství, manžel je přičinlivý ale něco tomu chybí. Málo sexu, něhy, je to takové vyčpělé. Asi je to i tím, že manžel je o 10 let starší. Jako řada jiných žen to řeším milencem. Je nás takových hodně, jsem ve věku kdy bych mohla šukat pořád, ale manžel už nato nemá. Jiná situace než kdy jsem se vzali, bylo mu 34, výkonný šukal by často, ale mě to zase až tak čast nebralo....zato teď. Ono není opravdu jiné řešení než výkonný milenec. Nikdy bych se nerozvedla. Ahoj

ooh (Út, 3. 7. 2012 - 13:07)

Alice,pokud je to žena, tak rozhodně kecá. Spíš bych řekla, že to jsou jen mužské fantazie.

Janek (Út, 3. 7. 2012 - 12:07)

Ty kamarádky ........A proč, vždyť je hezké si užívat. Mimochodem Bobe, jak pěknou máš ženu?

Bob (Po, 2. 7. 2012 - 15:07)

Ty kamarádky ..... zastřelit !!!

Jinak :-)

Alice (Po, 2. 7. 2012 - 12:07)

Mám kamarádku, obě jsme již nějaký ten čas vdané, máme děti a je nám již přes třicet. Asi před půl rokem se ona seznámila s jedním cirka o pět let mladším klučinou. Netrvalo moc dlouho a stali se z nich milenci. Nedávno mi najednou z ničeho nic navrhla, zda si nechci na chvíli půjčit toho jejího milence. Trochu mi to vzalo dech. Řekla mi, že on mi určitě stojí za to si ho vyzkoušet. Namítla jsem, že nemám potřebu mít vedle manžela, ještě někoho jiného. Nakonec mi ale přesvědčila a tak jsem s těžkým srdcem tento týden o víkendu nechala manžela doma, on se stejně musel připravovat na nějaké složité jednání, tak mu docela vyhovovalo, že s dětmi odjedu ke kamarádce na chatu. Když jsme dorazili, tak tam na nás již čekal její milenec. Chvíli jsme společně poklábosili a pak kamarádka vzala děti na procházku a nechala nás o samotě. Nechci do detailu popisovat, co bylo potom. Dlouho jsem kamarádce nevěřila, když popisovala jeho výkony. Ale to co se mnou vyváděl a jakou výdrž u toho předvedl, mne přesvědčilo. Doslova mě potom brnělo celé tělo. Když se mi potom kamarádka zeptala, co mu říkám, tak jsem jí musela dát za pravdu.

Renáta (Po, 11. 6. 2012 - 17:06)

můj "vztah" bokem...Asi už spolu jste taky delší čas. A je to doplněk něčeho, co po delším manželství doma chybí. Mně taky chybělo-pohlazení, sex, něha, komunikace. Muž to měl krátkodobě jinde, pak ho to omrzelo a zlenivěl na poli sexu obecně. Jen práce a zájmy, jinak nic.Pálit mosty nechci, brát dětem rodinné zázemí taky ne.Muž je doma minimálně, pracuje daleko, vidím ho občas večer nebo občas o víkendu, není čas na konflikty. Zákonitě něco člověk hledá jinde za takového stavu věci, i já, i když spíš podvědomě. Na začátku to bylo moc hezké a platilo jisté rčení, nevím, kdo ho vyslovil-milenec ukáže ženě vše, co manžel před ní skryl. Milenec starší, ale velmi vitální, pozitivní. Moře volného času a totéž by si přál u mně. On už bez práce, manželky, děti dávno z domova, kdežto já zaměstnaná, s dětmi, domem na krku, na všechno dost sama. Tudíž já mám málo času na něj podle jeho představ a to vše kazí. Už ten vztah pomalu dospěl k závěru, vyčerpal se.
Zjišťuji při čtení tady, že mnoho žen dnes má milence, myslím vdaných žen, víc, než by se zdálo. Vidím to tak, že opravdu velkému procentu vdaných žen doma něco chybí. Říkat, že to je po patnácti, dvaceti a více letech v manželství normální je sice pravdivé, ale být by to tak nemělo, vztah by se měl celý život pěstovat jako kytka. Leckdy chybí vůle a vztahy se dostávají do slepé uličky.Nevěra dávno není doménou ženatých mužů. Asi je někde něco špatně. Možná dnešní arogantní doba lásce dlouhodobě nepřeje?

Andre (Po, 11. 6. 2012 - 14:06)

hu, jako bych to psala já -...můj "vztah" bokem trvá, i když to samozřejmě není jako na začátku (ale to je asi přirozený vývoj). Když jsme spolu, tak se čas zastaví a užíváme si jeden druhého a oba víme, že když se ten den rozloučíme, tak zase žijeme svoje "normální" životy.
Ty chvíle spolu bereme jako něco navíc, vzrušení a zklidnění současně. Něco co nám asi doma chybělo. Těžko říct. Má to samozřejmě i příchuť zakázaného ovoce.

Renáta (Po, 11. 6. 2012 - 14:06)

taky jsem byla věrná,...hu, jako bych to psala já - příběh přes kolírák... jediné mám jinak-děti s námi žijí, byť jsou už větší a studují-ale poblíže domova. A servísek jim vyhovuje, tak s námi ještě dlouho budou.
Andre, tvůj vztah bokem stále trvá ? Ptám se proto, že můj skomírá,byť byl va roky a jednu obu intenzivní. Milenec mně udolal svým majetnickým chováním a taky žárlí. Mně to unavuje a jde vše do kytek...zas budu vzorná věrná, ale možná mi bude něco chybět. Život někdy s námi podivně cvičí, nemyslíš?

Reklama

Přidat komentář