Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 10. 6. 2018 - 22:06)

Verča: jo, ono to kadění...Ahoj hádám že tahle reakce byla asi spíš na mě :0) je fajn vidět že nejsem jediná postižená velmi křehkými vztahy v rodině. V té naší je to rovněž poněkud komplikované tak někdy v příštím týdnu se taky rozepisu. Teď jdu spát s dobrým pocitem že aspoň konec víkendu se vydařil.

Verča (Ne, 10. 6. 2018 - 22:06)

Verča: jo, ono to kadění...Lukáši, s tou psychikou máš naprostou pravdu. Teď když jsem měla stres s přijímačkami, tak to bylo docela náročné na psychiku a tyto úlety mi pomohly. Teda ty, které se mi podařilo utajit. Z mámy se snažím nic nedělat. Je toto dobrý relax

Verča (Ne, 10. 6. 2018 - 22:06)

Pokračování : Po...Romano, výborná inspirace. Uvažovala jsem se natočit v džegínách, ale určitě je to zajímavější pustit to jen do kalhotek, protože přes jednu vrstvu to prosákne hned a přes kalhotky a džegíny to logicky chvíli trvá, ale pozorovala jsem to v zrcadle, bylo to také zajímavé, akorát to trvalo déle. Jakou jsi měla značku těch uplých kalhotek?

Verča (Ne, 10. 6. 2018 - 21:06)

Verčo fakt si na to dávej...Kikino, díky za radu. Příště se budu snažit znát lépe harmonogram rodičů. Doufám, že příště to bude úplně v tajnosti. Zalíbilo, ano je to zajímavý pocit a trochu relax, že člověk dělá něco co je společensky nepřijatelné. A teď záleží na mém úsilí, které jsem ze se vydala na přijímačkách na MU. Pokud to vyšlo, tak bych mohla jít od října do pronájmu garsonky a když se tam budu odrážet ušima tak do toho nikomu nic není, a když čas od času si nadělám do kolhotek a do džegín, tak taky co je komu do toho. A s těmi plenami to máš naprostou pravdu. Teď mi už nemůže mamka nic určovat.

Lukáš (Ne, 10. 6. 2018 - 21:06)

Verča: jo, ono to kadění vyrovnáná i psychiku. Nadejde další víkend a užiješ si ho pořádně, jednou za čas za rodičema musíš, holt.
Já sám žiju v Norsku, dlouho. Do Čech není problém zaletět, ale máma nikdy nezkousla, že jsem z Česka odešel. A před pár lety mě dali zdejší občanství, ale neuznávají dvoje, takže jsem musel vzdát se českého pasu- máma se se mnou od té doby nebaví, nic mi prý neodkáže.
Na poslední rodinné oslavě si ze mě dělali prdel jako, že přijel zbohatlík, no nenechal jsem si to líbit, taxik mě odvezl do hotelu a sbohem. Jediná babička je na mě hrdá (ono na to občanství bylo potřeba taky absolvovat jazykový test, zadarmo to Norové nedávají), ale máma mě pořád nazývá zrádcem- zajímavé, že do doby, než jsem měl norský pas, nadávala na poměry v Čechách pokaždé, když sem s ní mluvil. Mám teď dilema, jestli jí mám vůbec zavolat k narozkám. Já vím, je to blbý, je to máma, ale ty její hádky a navážení se do mě...proč nemáš auto, když si vyděláváš, už sis mohl koupit lepší mobil, když žiješ v bohatý zemi atd atd...
No, neudělám nic, prostě to tak je a musím se s tím smířit, stejně jako jsem se před lety smířil, že kadění do gatí bude součástí mého života. Tak si z toho zkus nic nedělat.

Lukáš (Ne, 10. 6. 2018 - 21:06)

Verča: plánování Ti nejde, ale co už. Aspoň, že táta je v pohodě. Ale chápu to- když jsem byl s rodičema, tak jsem taky vyhledával každou volnou příležitost k pokadění a počůrání. A třikrát v krátkém časovém intervalu jsem přišel domů počůraný. Plenama mě máma nevyhrožovala, ale doktorem a vyšetřením u něj jo.

Lukáš (Ne, 10. 6. 2018 - 21:06)

Romana: být Tebou, tak si koupím flešku, to dneska nic nestojí a mám to tam. Je to dostatečně malé, můžeš jí mít vždy u sebe a kdyby si ji ztratila nebo Tě někdo okradnul, tak stejně nic než taková videa tam nebudou- takže se zloděj buď zhnusí nebo vyhoní péro, to záleží na jeho vkusu, ale nebude Tě znát. Určitě tu flešku netahat do školy.
Já mám vše na externím disku- klasický komp nemám, takže mám notebook, ale ten s sebou tahám na návštěvy, když letím do Česka. Kdyby mě někdo okradnul, nebo si noťas někdo půjčil ze známých, že si chce něco najít, tak by byl trapas- zbytečný a je lepší těmto situacím předcházet.
Ten pocit studu je asi to co mě na tom bere nejvíc- dospělý chlap se přece nepodělá, maximálně tak nějaká holka, ale chlap :-) A pak i ten pocit tepla v kalhotech. Prostě to tak mám :-) Jinak první třetina července je za námi, už se Ti to blíží :-)
Kluka Ti přeju, ale dám Ti pár rad:
- není potřeba vlézt s prvním možným hned do postele
- je důležitý porozumění jak v životě, tak i v posteli
- nikdy nebudete 100% stejní, je dobré a užitečné tolerovat toho druhého
- dej prostor jemu, aby měl čas na své koníčky a kámoše
- vyžaduj prostor od něj na své kámošky a koníčky (třeba se ukáže, že půjde do hospy s kámošema a Tobě popřeje pěkný kadění, kdo ví)

Kikina (Ne, 10. 6. 2018 - 21:06)

Ahojky já jsem pokakana právě teď. Už vím co mi chybělo. Po tom vikendu plném nervů je to pokakani fantastická terapie :0)

Romana (Ne, 10. 6. 2018 - 18:06)

Romano taky jsem jedno...Ahoj tak to je mi líto, že se Ti ten víkend takhle doslova "pokakal" jak už tu bylo napsáno, tak rodiče a příbuzné si nevybíráš. Ti moji jsou celkem pohodáři, jenom brácha je blbeček :) Ale toho jsem si taky nevybrala. Tak snad užiješ aspoň zbytek neděle ke své spokojenosti.

pavel (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

Gratulace tak aspoň někdo...Hodně štěstí !!!!!!!!!!!!!

Kikina (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

Víkend báječnej , 2x...Gratulace tak aspoň někdo si to užil ale možná že ani pro mě ještě není víkend ztracený. Ta včerejší kombinace dobrot které jsem zplacala vypitého alkoholu plus dneska ty nervy udělala svoje a začíná to ve mě nějak bublat. Ještě mi zbývají dvě hodiny cesty domů tak snad to nebude mít moc rychlý průběh a mohla bych si doma napravit aspoň dojem z tohoto víkendu. Tak snad to klapne :0)

Kikina (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

Ahoj Kikino, Tys sis toho...Verčo fakt si na to dávej bacha a pokud to nebude naprosto bezpečné tak zbytečně neriskuj. Asi se ti to zalíbilo já to chápu, ale tyhle nehody před rodiči jsou solidní návod na to jak si doma vyrobit peklo. I když pokud vím tak jsi dospělá a svéprávná a tvoje matka ti nemá co vyhrožovat plenami. To by bylo jasné omezování osobní svobody a to bych si teda na tvém místě nenechala líbit. Stejně je to mazec žijeme v zemi kde je opilec prezidentem zloděj premiérem odsouzený vrah mediální celebritou ale když se někdo pokaka tak je to pomalu vyvrhel a spodina společnosti. Smutné...

pavel (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

Víkend báječnej , 2x podělání , poprvé slipy , potom pleny , myslím že tři orgasmy , ale to není důležité . Důležitý je ten báječný pocit a uvolnění. Všem zdar a příjenmé podělání.

Kikina (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

Kikina : Jestli se stanu...Romano taky jsem jedno takové video natočila. Podobně jako ty jsem nijak zvlášť neexhibovala prostě jsem si jenom klekla před mobil stáhla legíny pokakala se do kalhotek natáhla legíny a hotovo. Jenomže já mám tu výhodu že žiju sama a tak se nemusím bát že mi na něj někdo přijde mám ho uložené i v kompu. Jinak dík za držení palců v noci jsem se naštěstí nepokakala ale stejně to za nic nestálo. Včera jsem pít nechtěla celkem to probíhalo v klidu než se strejc opil a začal se do mě navážet. Takový ty obvyklý kecy jako no jo slečna Pražačka se přijela milostivě podívat na nás vidláky atd nenechala jsem si to líbit celkem drsná hádka proběhla já se naštvala sebrala láhev vína a ve svém pokoji jí ve vzteku asi za hodinu vyzunkla. Ráno pěkný bolehlav a máti mě dorazila prej jestli jsem se musela hádat a že jsem konfliktní osoba umím dělat jenom trapasy apod tak jsem se naštvala sbalila si věci a už jsem na cestě domů. S polovinou příbuzných jsem se vůbec nerozloučila ale ať si o tom myslí co chtějí. Jako já konfliktní fakt nejsem ale nenechám si kakat na hlavu. Takže se teď vracím pěkně nakrknuta. Tohle byly fakt narozky na prd :0(

Romana (Ne, 10. 6. 2018 - 12:06)

Romana: No jestli jsi měla...Ahoj Verčo. Ty tepláky jsem si vzala až potom. Při tom pokakání jsem si stoupla před zrcadlo a před mobil jenom v tričku a v kalhotkách. Jak jsem psala, tak schválně jsem si vzala ty těsné bílé kalhotky. Měla jsem v nich zadek dokonale uvězněný. Říkala jsem si, že právě v těhlech kalhotkách by mohlo být vidět jak se pěkně nafouknou a opravdu se zadařilo. Pak v teplákách to bylo taky fajn. Seděla jsem v tom i ležela v posteli, pak na nich měla pořádný hnědý flek přes zadek. Prostě fajnová akce. Tebe lituji, jak jsi včera dopadla. Před rodiči to musí být trapné, obzvlášť pokud to není poprvé. Tak si dávej pozor a přeju Ti, aby se příště zadařilo, třeba jako mě. Já jsem ještě teď pořád příjemně překvapená z toho jak hladce mi to všechno vyšlo, ani jsem nemusela nic plánovat.

Romana (Ne, 10. 6. 2018 - 11:06)

Kikina : Jestli se stanu profesionálkou to nevím. To s tím natáčením byl spontánní nápad, stejně jako celá tahle akce. V pátek ráno když jsem vstávala jsem ještě nic netušila. Jinak s videem jsem spokojená. Psala jsem sice, že se mi zdálo, že jsem se moc nepokadila, ale to byl jenom takový subjektivní pocit. Na tom videu je pěkně vidět jak mi to ujelo do těch obtažených kalhotek i s tím charakteristickým zvukovým doprovodem. Navíc jak byly bílé, tak to přes ně hned prosáklo, takže jsem spokojená. Nějak takhle jsem si to představovala. Jinak doufám, že Tvoje noc na dnešek proběhla v klidu a bez pokakání. Po tom co jsi tu psala, že sis užila s rodiči by to byl megatrapas. To bych Ti nepřála.

Lukáš : Právě přemýšlím jak s tím videem naložit. Máš pravdu, že kdyby mi nedej bože někdo ukradl mobil, tak se k tomu videu dostane. Bohužel taky brácha je drzoun a už mi párkrát do mého mobilu vlezl parchant jeden. Doma do počítače si to uložit netroufnu. Kdyby to rodiče objevili, tak bych to asi těžko vysvětlovala. Máš nějaký tip kam mám to video nahrát, tak abych o něj nepřišla, ale zároveň se nedalo tak snadno dohledat? Nechci to dávat nikam na internet. Nejsem exhibicionistka a nechci aby se někdo díval jak jsem se pokadila. Natočila jsem to spíš, abych měla vzpomínku na tenhle úlet a taky jsem byla zvědavá jak bude vypadat to nafukování kalhotek. Jinak pocity jsem z toho měla zvláštní. Na jednu stranu příjemné uvolnění a vyprázdnění pěkně mě to pak v těch kalhotkách hřálo. Na druhou stranu trochu stud. Přeci jenom tohle slušně vychovaná téměř dospělá slečna přeci nedělá :) Možná i proto to lákání to zkusit. Asi to ještě udělám, ale pravidelněji spíš ne, protože to tajemno už mám za sebou. Už vím jaké to je a napodruhé už to třeba tak zajímavé nebude. Každopádně ráda bych si zase časem našla kluka a na tahle úlety se vykašlu, ale repete si ještě dám :)

Verča (Ne, 10. 6. 2018 - 11:06)

Ahoj Kikino, Tys sis toho...Jak se to stalo, tak jsem si to trochu začala užívat a myslela jsem si, že rodiče venku na to nepříjdou. A teď naopak mám obavy, jak mamka uviděla můj hnědý zadek a začala se rozčilovat, jestli to někdo neslyšel ze sousedů. Hanbou bych se propadla.

Verča (Ne, 10. 6. 2018 - 10:06)

Verčo ty jsi prostě takový...Ahoj Kikino, Tys sis toho myslím doma po této stránce taky užila, než ses osamostatnila a taky Tě měli doma za pokakandu že. Někdy plánování prostě nevyjde. U toho záhonu jsem si říkala, že na to snad rodiče nepřijdou a jak odjedou, tak bych v tom nějakou dobu zůstala. Bohužel na to mamka přišla, tak jsem musela hned sprchy. Doufám, že při příštích manévrech nepřijde mamka ani na rozeprané džegíny, protože na polití čajem, kávou atd. bych to určitě neukecala a ona by hned věděla, že jsem měla v kalhotech zase plno. Teď před chvílí jsem měla kázání od mamky, jestli se znovu pokadím, tak budu muset nosit plíny a další kecy a hlavně to, že se neumím přiznat. Doufám, že tyto tajné svoje plány zrealizuji již bez zjištění mamky. Jo a ještě jsem chtěla napsat, že jmáš Kikino určitě pravdu v tom, že když klečíš, tak se konečník uvolní skoro sám.

Kikina (So, 9. 6. 2018 - 23:06)

Romana: No jestli jsi měla...Verčo ty jsi prostě takový magnet na trapasy :0) doufám že se k tobě dneska nepřidám. Bohužel jsem se opět opila včera jsem odolala ale dnes ne tak doufám že se z toho zase v noci nepokaknu. Byla jsem kakat dnes ráno ale od té doby jsem toho hodně zplacala a vypila tak snad se to neprojeví. Bylo by to maso :0)

Verča (So, 9. 6. 2018 - 23:06)

Pokračování : Po...Romana: No jestli jsi měla volnější tepláky, tak ta boule není tak markantní, jako u uplých kalhot.

Rodiče jeli dneska k příbuzným a já jsem se těšila, jak si užiji dne, ale ještě jsem jim měla pomoct na zahradě se sbíráním jahod. Už jsem si na zahradě přála, aby jsme to měli hotovo a oni už aby odjeli, protože se mi už chtělo hodně kadit a nechtěla jsem pozbýt šance na úžasný den. Příště si to raději rozmyslím. A máte tady na fóru určitě pravdu v tom, že nemá smysl toto zapírat. Bohužel jsem to neudržela a u záhonu jsem se pokadila. Myslela jsem si, že venku to nebude cítit a po chvíli mamča začala čichat a říkala mi, jestli jsem se zase neposrala a já jsem se jí nepřiznala a to byla chyba. Myslela jsem si, jak skončíme, že půjdu ještě jako něco dělat dalšího a oni pak odjedou já budu mít svůj den. Sice jsem neměla moje oblíbené džegíny ale jen těsné džínové kraťasy. Jak jsme to měli dotrhané, tak mi oba řekli, ať jim to pomůžu odnést do auta. Jak jsem vstala, tak se mamka rozčilila a řekla mi: "Ty lžeš, vždyť máš na zadku hnědý celý kraťasy a říkala jsi mi, že ses neposrala. Když jsi ve svém věku tak neschopná, že se posereš, tak bys měla být alespoň schopná se přiznat a říct ano mami, já jsem se posrala. Tak tu bedýnku polož a mazej do sprchy". Jsem ráda, že jsem to alespoň bez úhony přežila v pondělí v kině. To by mě máma asi zabila. Taťka je úžasný pohodář, tak raději dneska poodešel. Příště raději promarnit šanci a jít na wc a pak to zkusit jindy. Už se na to těším. A taky je možná v dohlednu osamostatnění. Romana mě motivovala k natočení videa. To určitě příště zkusím.

Reklama

Přidat komentář