Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Macek007 (Čt, 7. 6. 2018 - 21:06)

Zdravím, mohu z vlastní zkušenosti doporučit termoprádlo, dobře izoluje teplo i tekutější stolici.

Kikina (Čt, 7. 6. 2018 - 20:06)

Slíbila jsem ještě nějaký ten svůj extrémní zážitek, tak i s ohledem k tomu že zítra jedu k těm rodičům tak se sluší zmínit mou poslední oficiální jakože nehodu před nimi. Byla už moje pátá a to už je u 16ti leté holky nápadné. Fór byl, že se na to přijít nemělo, ale podcenila jsem plánování. Po škole jsem byla u kámošky už tam se mi začalo chtít ale schválně jsem zadržovala doma neměl nikdo být aspoň jsem na to spoléhala. Cestou od té kámošky už to sílilo měla jsem to domů už jen pár stovek metrů tak už jsem to neřešila a pokakala se do kalhot. Těšila jsem se jak si to doma užiju a zrada! Chtěla jsem odemknout dveře domu a ony nebyly zamčené. Máma se vrátila předčasně a já to schytala hned ve dveřích máma jenom zacichala a řekla to není možné ty ses zase podělala takhle už to dál nejde snažila jsem se to zamluvit jako nehodu, ale máma neuvěřila a vlepila mi pořádnou facku nakázala mi jít se osprchovat s tím že pak si o tom vážně promluvíme. Pak do mě hodinu hucela vyhrožovala plenkami za trest atd vmetla mi do obličeje že to dělám schválně, protože jsem líná jít na wc a radši si nadělám do kalhot ale to byla pravda jenom částečně. Po tomto jsem pochopila že musím lépe plánovat ale i sebelepší plán se může někdy pokakat.

Anežka (Čt, 7. 6. 2018 - 19:06)

Já se pokadila na školním výletě v autobuse nešlo to už vydržet byla jsem natlakovaná jak propanbutanová láhev tak jsem si naposledy prdla a všechno to vypadlo do mých bílých kalhotek a to jsem měla legíny. A po 1 hodině to zjistila u učitelka tak jsme všichni zastavily na pumpě a museli jsme si svléknout kalhoty a vyhrnout sukně.no teda na pátou třídu docela trapas no.

Kikina (Čt, 7. 6. 2018 - 18:06)

Kikino, vypadlo mi jedno...Ahoj já nemám vanu jenom sprchový kout, ale není to nezbytné. Stačí se před osprchovanim dostatečně očistit nahrubo aby jsi pod tu sprchu nešla úplně zřízená pak když už máš umyté zasažené partie tak se stejně ještě určitě celá umyjes a voda a mýdlo je dostatečná dezinfekce. Pořád to nejsou žádné chemikálie, ale jenom hovínka takže přírodní materiál :0)

Dita (Čt, 7. 6. 2018 - 17:06)

To jste úžasně odvážní...Nikolo, pokakání zapírat nemá cenu. Sama vidíš, že se na to přišlo. Počurání možná jde utajit, ale toto bohužel ne. I venku je to někdy cítit.

Dita (Čt, 7. 6. 2018 - 17:06)

Kikino, dezinfikuješ vanu po...Kikino, vypadlo mi jedno slovo, tak to dávám ještě jednou: Kikino, čím dezinfikuješ vanu po očistě? Díky.

Nikola (Čt, 7. 6. 2018 - 17:06)

To jste úžasně odvážní jste se k tomu někomu, kdo u toho byl, přiznali. Mně se to už nechtěně stalo dvakrát. Poprvé v 15 před rodiči v autobuse a teď minulý týden (ve dvaceti) před přítelem, taky bohužel při cestování. Mamča tehdy řekla, že je v autobuse šílený smrad a já jsem ještě dodala "jako by se tu někdo pokadil". A ona říkala, že jí to taky tak přijde Ale jestli to poznala z mých očí nebo jak, tak se mě ptala, jestli jsem se to nepokadila já. Já jsem řekla, že ne. A na to otec za chvíli začal řvát, že ten smrad jde z mých kalhot a podle zbarvení na zadku je jasný, že jsem to já. Já jsem začala bulet, tak pořádná scéna v autobuse. Naštěstí jsme potom už brzo vystupovali. A teď s tím přítelem to bylo ještě trapnější. Seděla jsem mu na klíně a jen jsem si myslela, že potichu upustím vzduch a najednou jsem poznala, že je malér. On začal čichat a mluvit o smradu a o posrání a já jsem přikývla, že to taky cítím a ukázala jsem na nějakou holčičku v sukýnce. A hned potom, řekl, že ho něco hřeje do nohy, že jsem se posrala já. Tak jsem mu řekla, že každé tělo hřeje, kdybych nehřála, tak bych měla už po životě. A on mě shodil z klína a řekl ať nezapírám a podívám se do zrcadla na barvu mých kalhot na pozadí. Já jsem byla úplně červená. On mi dal kopačky a řekl mi jak jsem strašné prase. Než si najdu dalšího tak bych to možná doma vyzkoušela bez ostudy, protože to nebylo až tak nepříjemné.

Dita (Čt, 7. 6. 2018 - 16:06)

Nepřiznání nic neřeší....Kikino, napsala jsi to velmi přesně. Ono už to samotné pokakaání se před mamkou mi přišlo jako velký trapas. tak jsem to raději řekla, protože by to téměř hned poznala. A hádáš správně, vidět to podle následné reakce mamky bylo hned a cítit taky, tak nějaké lhaní by žádné ovoce nepřineslo. Kdyby se toto stalo až po jejím odchodu na tu akci a k tomu ta další vlna, byla bych moc spokojená.

Dita (Čt, 7. 6. 2018 - 16:06)

Sorry že jsem se pod ten...Kikino, dezinfikuješ vanu po očistě? Díky.

Eva (Ne, 19. 3. 2017 - 19:03)

Tak to je fakt drsný...Taky jsem měla tento zážitek ve vlaku, nikdy by mě nenapadlo, že se to může stát ve vlaku, když je tam wc, ale že se to stát může, vím dnes i já. My jsme stáli docela dlouho ve stanici, takže jsem jít na wc nemohla, z vlaku jsem jít nechtěla, aby mi neujel, tak jsem seděla v kupé a doufala jsem, že brzo pojedeme. Jak se dal vlak konečně do pohybu, tak jsem se vydala k vytouženému wc. Vlakové wc jsou sice hnusné, ale než to pustit do kalhot, tak to jsem to předtím vždy překousla a vykonala v lehkém přísedu, abych něco z prkénka nechytila. Prodírala jsem se uličkou mezi lidmi k wc, ale v tom jednom okamžiku vlak výrazně cukl a já jsem jen cítila jak se mi nafukují džegíny a v nich tíhu, vlhko a teplo. Šlo to ze mne i se zvukovým doprovodem, tak docela trapas před tolika lidmi, ale já jsem musela jednat, co dál, proto mě polilo strašné horko, protože jsem si uvědomila, že je všechno v háji. Čumilové mi asi byli ukradení, protože jsem vezla totiž do Prahy odevzdat diplomku k obhajobě a jela jsem úplně poslední den, kdy jsme mohli na letní termín odevzdávat. Takhle zubožená jsem tam jet nemohla, neměla jsem se do čeho převlíct, tak jsem vystoupila v České Třebové a volala jsem na fakultu, že se chci přehlásit na podzimní termín, protože mám zdravotní problémy. To proběhlo z jejich strany vstřícně, a tak jsem počkala na zpáteční vlak. Měla jsem v batůžku tenký svetřík, který jsem si uvázala kolem pasu, abych maskovala nehodu, která více a více prosakovala přes kalhoty. Průvodčí tak nějak čichala, ale nic víc nezkoumala, tak jsem se dostala celkem dobře k domovu. Vlak byl poloprázdný, proto jsem byla možná v uličce nápadná. A jak jsem psala, že celkem dobře jsem se dostala domů, tak celkem proto, že na mne přišly ještě dva přívaly, které jsem zase neudržela. Jeden se stal ještě ve vlaku a druhý cestou domů, když jsem šla pěšky, protože do místní dopravy bych nenastoupila, jelikož jsem již byla hodně cítit, že ani to maskování svetříkem mi nepomohlo a signalizovalo, co pod ním skrývám. Dokonce to začalo prosakovat i vpředu. Byla jsem zdělaná odzadu dopředu. Nejhorší však bylo, že jsem potřebovala už strašně čurat. Toho jsem se bála nejvíce. Bohužel jsem prohrála i tento boj, ale naštěstí těsně před domem. Nepřipadala jsem si jako končící vysokoškolačka ale jako neschopný batole. Viděla mě sousedka a volala, že příště si mám vzít raději plíny. Doma byl děda a babičkou. Divili se tomu a já jsem se strašně styděla. Tak jsem se konečně po několika hodinách dala ve sprše do pucu. To se stalo loni. Jak jsem tam pak jela před podzimním termínem, tak jsem jela raději autem (ale teď mám v autě taky čerstvý zážitek), protože bych ve vlaku určitě myslela na to podělání. Státnice dopadly potom dobře. A teď mě rozhodila jedna událost, jak jsem již naznačila, která se mi stala tento týden v autě. Jeli jsme k přítelovým rodičům a on ještě něco chtěl koupit v jednom super/hypermarketu. Šel tam jenom a já čekala v autě. Za chvíli se mi začalo chtít na velkou. Klíčky mi tam nenechal, tak jsem mu volala na mobil, on to však nebral. Potřeba sílila a najedou jsem cítila, že kadím. Myslela jsem, že by se to ani nemělo stát, když je proti zadku zábrana v tom sedadle, ale najednou jsem to měla na jedné straně až skoro až k zádům a na druhé až v podbřišku. Hrůza. Přítel za chvíli přišel a říkal, že jsem si musela pořádně prdnout a já jsem ze sebe vykoktala, že jsem se pokadila. On se mi pak omlouval, že mi tam měl nechat ty klíčky, ale nadával za špinavé sedadlo. Rodičům to vysvětlil skrze ty klíčky, otec to snad pochopil, ale matka se na mě dívala a říkala co jsem za člověka. Nevíte někdo, čím z auta vypudit pozůstatky toho hovínkovýho smradu? Sedadla jsou světlá, to nejhorší je z něho pryč, ale malá rezidua tam ještě jsou a tak se chci ještě taky zeptat, jakým čistícím prostředkem to dostanu pryč? Nechci poškodit strukturu sedadla.

Petr (Čt, 7. 6. 2018 - 11:06)

Zdravím, přátelé.
Ani...To je tak trapnej trolling že to ani není vtipný.

Vtipálek (Čt, 7. 6. 2018 - 09:06)

To teda musí bejt budoucnost pěkně na hovno.

Eliška (St, 6. 6. 2018 - 23:06)

Zdravím, přátelé.
Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem narazila na tuhle diskuzi, skoro mi zachránila život. Všichni mnou okamžitě začnou opovrhovat, když v diskuzi vytáhnu toto téma, snad budete vy sdílnější. Ráda bych se dotázala, co říkáte na tzv. hověštění? Je to prastará metoda z Indie, kdy se podle velikosti, tvaru a zápachu exkrementu určuje budoucnost. Výkal musí být vyroben po západu slunce, to je v komunitě hověštitelů poměrně známý fakt. Bohužel jsem se nikde nedočetla, zdali se mám vydefekovat na koberec, do kalhot (hrozí deformace tvaru hovna), či na silnici, popřípadě potřebuji-li k takovému konání další pomůcky, například čakrové svíčky ze sušených výkalů slova indického, kteréžto mají údajně magické účinky. Za seriózní odpovědi budu jen ráda, vtipálci mě nezajímají.

Kikina (St, 6. 6. 2018 - 21:06)

Sorry že jsem se pod ten předchozí příspěvek podepsala jako Kikinai asi už jsem unavená jdu spát zatím pá ať žije pokakavani!

Kikinai (St, 6. 6. 2018 - 21:06)

Kikino četla jsem to....Ano mám to takhle se svým prokletím a zálibou v jednom už jsem se narodila a i s tím umřu. Vím že jsem odsouzena k doživotní masturbaci, ale co už nadělám. Věšet se kvůli tomu nebudu :0)

Katka (St, 6. 6. 2018 - 21:06)

Romano, ty tělocviky po obědě jsou fakt strašný záhul. Chtěla bych požádat o uvolnění z těláku, protože když jsme měly v pondělí odcházet na hřiště, tak to začalo zase ve mně vařit. Mám strach, abych to někde v rámci těláku zase nepustila. Spolužačky na mne tak divně vejrají a mají mě za neschopnou. Minulý pondělí jsem měla na krajíčku, trochu mi to ujelo, ale nikdo si toho snad nevšimnul.

Dita (St, 6. 6. 2018 - 20:06)

Kikino četla jsem to....Romana: Ono je to docela nad lidské síly v našem věku vypravit ze sebe že jsem se pokakala. Jak jsem to mamce říkala, tak bylo na mně vidět, že není něco vpořádku, možná si to už myslela. Zapírat nemělo cenu, protože to bylo hned cítit a asi i vidět, protože mamka mně po přiznání koukla na zadek a řekla, že jsem totálně zesraná.

Romana (St, 6. 6. 2018 - 19:06)

Nepřiznání nic neřeší....Kikino četla jsem to. Vypadá to, že Tebe to podle toho co píšeš uspokojuje sexuálně a máš jako náhražku vztahu s klukem to, že se pokakáváš. Já to takhle nemám, ale chci to zkusit ze zvědavosti, takže díky za návody, s projímadlem apod experimentovat určitě nebudu. Jak už jsem tu psala, tak na začátku července budu mít k dispozici celý týden sama pro sebe doma, tak to zkusím den až dva zadržet a snad se trefím do správné chvíle. Nehodu před svědky bych mít nechtěla styděla bych se za to, že bych ve svém věku musela před někým ze sebe vypravit tu větu, že jsem se pokakala, tak radši fakt počkám na tu vhodnou chvíli a zrealizuji to až tehdy kdy si budu jistá, že při tom nebudu odhalena, byl by to fakt trapas.

Kikina (St, 6. 6. 2018 - 17:06)

Lukáš : Chápu, že na té...Nepřiznání nic neřeší. Pokud to člověk neprovede bez svědků tak se na to vždycky přijde. Dita se zachovala rozumně. Jednak si dokážu představit jak po tom projímadle asi dopadla ale i kdyby se někomu povedlo se pokakat tak že by to nebylo viditelné tak to nepomůže, protože jedna věc tě vždycky spolehlivě prozradí a to je ten smradek který neutajis ve venkovním prostředí to ještě tak cítit není, ale jak vlezes do uzavřené místnosti tak je to fakt síla a přijde se na to hned. Nepřiznání z tebe udělá jenom ještě víc neschopnou osobu v očích toho kdo tě odhalí. Docela mě pobavilo jak tu před časem jedna holka psala, že to vědomě pustila před celou třídou a pak si myslela že to utají a ta samá holka mě tu pak označila za dylinku co si kadí do postele no možná, že jo ale já bych aspoň nebyla taková blbka abych se pokakala před třiceti svědky a myslela si že to utajím.

Kikina (St, 6. 6. 2018 - 17:06)

Kikino, rodiče umějí...Dito nic ve zlým, ale to jsou ty vaše kofoly kefíry a projímadla a pak se divíte, že to pustíte do kalhot v nevhodnou chvíli. Ale jestli tě to uklidní tak já při mé poslední nehodě před rodiči jsem dopadla ještě hůř. Potom to sem když tak napíšu. Jinak o mé nemocniční nehodě která spustila moji zálibu v pokakavani už jsem se tu rozepsala, ale všimla jsem si, že v té době jsi tu ještě nebyla tak jestli tě to zajímá tak aby jsi to nemusela hledat tak psala jsem to tu 1.5 v 18:03 tak stačí aby když se trochu prohrabes tou hromadou hovínek kterou jsme tu za tu dobu vytvořily a určitě si to najdeš :0)

Reklama

Přidat komentář