Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 11:06)

Přeji dobré ráno všem...Normalnost je relativni pojem :0) ale co uz nedelame nic spatneho a nikomu tim neublizujeme. Teda ja dneska ublizila sama sobe protoze dat vsechno do kupy byla docela fuska.

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 11:06)

Kikino,o hezkých snech o...Verco to bych radsi neriskovala. Urcite bude lepsi do igelitky a do kontaku s nima. Ja uz zlikvidovala nasledky dnesni noci. Prosteradlo a prikryvka uz se perou a matraci jsem dala radsi vysmrdet na balkon. Leginy a kalhotky uz jsou v kontejneru. Po tom jak jsem je zridila by fakt nemelo smysl to prat.

Verča (Ne, 3. 6. 2018 - 10:06)

Ahojik opet se vam hlasim z...Kikino,o hezkých snech o pokakávání mi ani nemluv. Takový sen jsem měla na včerejšek. Víc napíši, až uklidím po dnešních hrátkách. Nevíš náhodou, když hodím plný kalhotky do záchodu, jestli se to neucpe?

pavel (Ne, 3. 6. 2018 - 10:06)

Přeji dobré ráno všem pokakaným! Včera jsem se úmyslně opil a šel spát bez vyčůrání , ráno jsem se vzbudil počůranej , pokakanej a měl jsem velkou žízeň. Napil jsem se a znovu vyčůral a tlaky v břiše se přihlásily o trošku později , nečekal jsem a pořádně zatlačil , ta slast byla úžasná , až jsem se udělal ,,, no , co dodat , snad jen Příjemný den všem , i těm co jsou ,,normální".

Kikina (Ne, 3. 6. 2018 - 09:06)

Dobre rano pokakanci a pokakandy. At uz budete dneska delat cokoliv tak si myslim ze muj ulet uz neprekonate. Dneska jsem opravdu ujela mam pokakanou celou postel deku prosteradlo prikryvku proste vsechno o tom jak vypadam ja radsi pomlcim ale bez nadsazky jsem pokakana az za usima. Jak se mi to povedlo? No vcera jsem to asi neodhadla s pitim takze v noci jsem se do toho nakladu musela chte nechte pocurat no a taky zafungoval ten gulas ktery ze me sel pred chvilkou za doprovodu hlasitych zvuku takze jsem komplet pocurana pokakana zadelana zalepena a pachnu jak tchor :0) ale jinak jsem spokojena jenom do te ocisty se mi vubec nechce. Normalne si zakladam na tom ze jsem pokakana velka slecna ale ted bych dala nevim co za to kdybych se zmenila v miminko a nekdo me dal dohromady bojim se normalne i vstat z te postele a jit do koupelny aby ze me vsude nepadala hovinka tak nevim co si pocnu asi si budu jeste chvili hrat s mobilem a pak se uvidi. Fajn pokakanou nedeli preje Kiki.

Hedvika (Út, 14. 3. 2017 - 15:03)

Báro i ostatní, naprostý souhlas se vším. Jenom k těm kalhotám s vložkou, jsou též i kalhotky s touto vložkou a též samotná vložka do kalhotek apod. Jsou moc pohodlné ty kalhotky a užívám je taky v bílé barvě a partner je má ode mě v černé. Nemůžeme si je vynachválit a co na tom, že jsou dámské.Samotnou vložku vkládám do kalhotek nebo i do modrých trenýrek.Nebo i kalhotky s vložkou do nich. Je to jen věc názorů a každému vyhovuje to či ono.Ať si každý zvolí sám co chce nosit

Kikina (So, 2. 6. 2018 - 22:06)

Ahojik opet se vam hlasim z bezpeci sve postylky. Pred chvilkou jsem se luxusne pokakala. dnes jsem zvolila svou oblibenou barevnou kombinaci bile kalhotky plus ruzove leginy ale obavam se ze rano budou vybarvene ponekud do hneda. Skoda tech ruzovych leginek byly tak pekny ale co se da delat. Jdu se vyspinkat do ruzova tak preji vsem hezke sny treba o pokakavani jenom my co to provozujeme tak vime jak je to bezva :0)

Romana (So, 2. 6. 2018 - 21:06)

Kikina : Tak uděláme výměnu. Nejsem proti :)

Dita : Tak asi jsi měla okamžitý nápad. Hlavně, že jsi ty džíny dala dohromady.

Dita (So, 2. 6. 2018 - 21:06)

Dito díky za povzbuzení. Ty...Romano, jasně, aspoň budeš mít jistotu ohledně praní. Jestli ty černé máš docela těsné, tak je to pro pokakání značka ideál. Nevím, co mě napadlo, vzít na toto ty bílé, ale užila jsem si toho výborně v nich a flek na nich vypadal zajímavě.

Petr (So, 2. 6. 2018 - 17:06)

Předevčírem. Mám Crohnovu chorobu a když na mě přijde velká potřeba tak to chce fakt jako hodně rychle ven. No a venku nějaké veřejné WC není zrovna vždy po ruce.

Kikina (So, 2. 6. 2018 - 14:06)

Ahoj Kikino. Musím ti dát...Romano a nechtela by jsi mi par kil prenechat. Ja jim vetsinu tech jidel po kterych se udajne tloustne a at delam co delam tak nepriberu. Moje doktorka rika ze pry mam dobre spalovani tak nevim. Dole by to jeste slo myslim si ze zadecek mam pekny a hezky zaobleny ale nahore jsem uplne placata prsa nemam snad ani trojky takze nejsem asi ten typ holky s hlubokym vystrihem za kterou by se kluci otaceli ale co uz kazda jsme to co jsme a s tim nic neudelame. Jinak dneska se urcite chystam neco provest ale az vecer. Od rana vypoustim prdiky a jejich vune naznacuje co se blizi :0) k obedu jsem si dnes udelala gulas a spagety a trochu vic jsem ho okorenila takze byl kapku ostrejsi tak snad jsem tim nic nezkazila vecer se uvidi.

Romana (So, 2. 6. 2018 - 13:06)

Romana: Tmavý kalhoty jsou...Dito díky za povzbuzení. Ty jsi s těmi bílými džínami trochu zariskovala. Já jsem rozhodnutá, že to odnesou ty černé a pak uvidím jak to bude s praním. Kdyby se mi je nedařilo dát dohromady, tak by to zase taková katastrofa nebyla, protože jak nabírám kila, tak už se do nich stejně asi brzo nevejdu. Jak jsem psala mám jedny světlé, na nich by se dal určitě vytvořit pěkný flíček, ale na to je mám moc ráda. Jsou to mé nejoblíbenější a do nich si kadit fakt nebudu.

Romana (So, 2. 6. 2018 - 12:06)

Holky ja se vam jenom divim...Ahoj Kikino. Musím ti dát za pravdu. Tento týden jsem si vzala do školy džíny v pondělí a ještě navrch ty černé a opravdu to nebyl šťastný nápad. Zbytek týdne už jsem prokombinovala sukně a šaty. Akorát na ty tanga si nevěřím. Mám holt pár kil navíc a džegíny to už vůbec ne. Já na to postavu fakt nemám, ale netrpím kvůli tomu komplexy. Holt na střední nějak tloustnu a nedaří se mi to zastavit. A co Ty, plánuješ na dnešek něco neslušného? :)

Kikina (So, 2. 6. 2018 - 08:06)

Holky ja se vam jenom divim ze vas bavi ted v tech vedrech se parit v tech upnutych kalhotach. Ja bych asi zdechla. Ted v tech hicech se snazim toho mit na sobe co nejmene takze jenom lehke tangace idealne bavlnene ty jsou jako nic pres ne kratkou sukynku a picka a zadecek muzou krasne dychat. Ja vim ze treba ty dzeginy pekne tvarujou postavu taky bych je mohla nosit troufam si tvrdit ze figuru na ne mam ale asi bych se v nich upekla i svym oblibenym leginam jsem ted dala vale a jedu jenom sukynky. Jinak taky peru snazim se porad zachranit tu sukni po mem minulem divokem vikendu. Bohuzel jak jsem mela ty tanga tak vsechno skoncilo v ni a je taky svetla takze se mi z ni ten flek porad nedari dostat. Jeste to zkusim a jestli ji nevyperu ke sve spokojenosti tak ji budu muset dat sbohem nemusim psat jak ale byla by to skoda. Svuj satnik si nicim velmi nerada.

Lukáš (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Romana: Tmavý kalhoty jsou...Nevýhoda je, že Tobě asi ještě kupuje oblečení máma. Takhle jsem to taky měl, teď mám jedny bílé přiléhavé džíny (objednal jsem je přes net, jsou pro holky, ale mě pasují dobře), ty nikam nenosím, používám jen na kadění. Líbí se mě, jak tam ten flek vynikne. Vyprat se dají, ale zabere to a potřebuješ i savo.
Pokud máš zdroj příjmů, tak si můžeš koupit vlastní a mít je někde schované, tzn. že máma o nich vědět nebude. Ale nesmí je objevit, resp. kdyby je objevila, tak se Ti líbily a koupila jsi si je z peněz za brigádu.
Moje máma měla docela přehled o mém oblečení, takže jsem pral. Tajné džíny jsem si koupil až úplně na konci průmky a to už se mě máma v oblečení nehrabala.

Lukáš (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Verča: myslím, že smrad z bytu nepůjde, to bysme tam v jednom okamžiku museli kadit všichni z tohoto fóra. Asi jako v prasečáku, kde je hafo prasat a všechny tam konají potřebu pod sebe. Tam jde o to, že by to mohlo být cítit v bytě v místnosti, kde jsi to pustila do gatí.
Filtr v pračce bude ok. Tam jsou zbytky ochlupení z oblečení a látky z oblečení (sem tam nějaká nitka se uvolní při každém praní). Ona by pračka zvládla i větší hovínko, pořád by se při každém dalším a dalším praní zmenšovalo, ale tam by reálně nastalo, že v období, kdy by se nepralo, by ten zbytek kadění smrděl v pračce a od něj i pak prané prádlo.
Na ty dvojčata kašlat, asi pochopily, že to byl pot, protože počůraná by jsi byla i mezi nohama a ne jen na stehnech, ale zkrátka si nevynechají jedinou příležitost se do Tebe strefit. Zažil jsem to, když jsem se pokadil (během víkendu to napíšu) a potkal spolužačku, před kterou jsem se před 3 rokama počůral.

Dita: jednou máma objevila, moje separátně vyprané džíny, vymluvil jsem se na to, že jsem si na zastávce při čekání na tramvaj asi sedl na sedačku se zbytkem zmrzliny. Nebo, že třeba na Tebe skočil pes se špinavýma tlapkama, nebo, že jsi se pokydala zmrzkou nebo něčím, když jsi byla ve městě.... a prostě jsi to chtěla hned vyprat. To by mohlo pomoci. Uvidíš. Třeba bude strejda držet hubu, navíc nevím, co jemu je do toho, co kdy a jak pereš. U rodičů bych to pochopil, ale u strejdy nějak ne, ale lidi jsou různí.

Dita (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Tak hlavně, že jsi je...Romana: Tmavý kalhoty jsou fajn, když se Ti to stane nechtěně. Když člověk plánuje, že si to vyzkouší, tak světlé kalhoty jsou výborné. Jednou je pokakáš a potom vypereš a máš je zase čisté. Je ale fakt, že vyprání těch bílých byla pěkná fuška. Už jsem se smiřovala, že se budu muset mámě přiznat, že jsem měla nehodu. Ať Ti to dobře dopadne.

Dita (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Romana: Rodiče přijeli až...Doufám, že stýc našim nic o praní neřekne. Naši vědí o mé nehodě v nemocnici, tak by mžná hledali nějakou souvislost.

Verča (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Jak mě uváděl šéf minulý týden do firmy, kde jsem na brigádě, tak ukazoval kuchyňku, potom wc a wedle že jsou sprchy, kdybych náhodou potřebovala. Hned jsem si pomylela, že asi kdyby se někdo po .... do kalhot a trochu jsem zčervenala, tak doufám, že si toho nevšiml. A když jsem šla dnes domů, tak jsem si všimla, že jsem měla na obou stehnech zpocené mokré mapy. Říkala jsem si, aby to nebudilo dojem, že jsem se počurala. A světe div se, na koho jsem zrovna narazila. Proti mně si to mašírovaly ta dvě dvojčata a začaly se obě smát a fakt si asi myslely, že jsem se počurala, protože pronesly něco jako toto: A tak nejen pokakanda ale i počuranda. Dneska fakt bylo horko a asi jak jsem v autobuse měla na klíně bágl, tak ten pot asi proto dobře prosákl přes látku kalhot. V neděli dám vědět, jestli jsem něco podnikla. Pokud jo, tak určitě bez kefíru a kofoly, aby to nemělo následky v kině nebo na brigádě.

Romana (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Romana: Rodiče přijeli až...Tak hlavně, že jsi je vyprala ke své spokojenosti. Takže hádám, že tmavé asi vyperu lépe? Jedny světlé mám taky, ale ty mám ráda a pokakala bych si je nerada. Asi to odnesou ty černé a snad na nich ten flek nebude tak patrný, jak pevně doufám.

Reklama

Přidat komentář