8329 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kdy jste se naposledy pokakali

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
kajka (anonym)
Když jsem byla mimino,ty trdlo.
23. Srpen 2007 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Silva (anonym)
To se může stát každému, mě se to stalo v devítce, spěchala jsem večer na záchod, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro devaťačku celkem trauma. No ale prostě se to stane no.
1. Září 2007 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Hymna adolfa (anonym)
seru nato já se nato mohu vysrat,já su starý posera,
1. Září 2007 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
No tak já dneska nad ránem, než jsem se doplazila domů ze silvestrovskýho mejdanu...nedošla jsem, podařilo se mi v tom stavu pustit do kalhot všechno, takže jsem přišla mokrá a špinavá. Ještě jsem ke všemu vzbudila mámu, dala mi pár facek jak mě viděla, pak mi pomohla do vany... to teda novej rok začal fakt dobře.
1. Leden 2008 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jak na nový rok,tak po celý rok......! :)
1. Leden 2008 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
reny (anonym)
takže celý rok budeš podělaná!
1. Leden 2008 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea D. (anonym)
...hele Lenko nic si z toho nedělej já měla taky divokou silvestrovskou noc od druhé hodiny ranní si nic nepamatuji, vzbudila jsem se na Nový rok odpoledne u někoho v pokoji oblečená a krom toho že mi bylo šílene zle bolela mě hlava a měla jsem žízeň jsem cítila strašnej puch... pak mě hrůzpu polilo horko zjistila jsem příčinu byla jsem pokaděná hrůza strašnej šok nevíc jsem se asi vrtěla no nebudu to rozebírat... pak jsem zjistila že jsem u jednoho kamaráda z party ke kterýmu se pak šlo ještě z pařby a já tam vytuhla no trapas jak kráva hanbou jsem se mohla propadnout a to když jsem se probrala tak jim zrovna přišli na návštěvu rodiče jeho manželky naštěstí mi pak jeho manželka půjčila nějaký věci abych po sprše měla jít vůbec v čem domů, fakt hroznej trapas dotěď je mi z toho dost nanic, asi přestanu pít víc než zvládnu.
2. Leden 2008 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Podle hodnověrné studie pocházející z USA se člověk v životě od 15 do 60 let pokadí nechtěně v průmeru třikrát za život. Příčinou může být příliš vysoká hladina alkoholu v krvi, silná sračka anebo přecenění schopnostísvých svěračů, že náklad donesou někam na přijatelné místo. Mě osobně se to nikdy nestalo, ale nejmín pětkrát k tomu chybělo hodně málo. Jednou jsem dikonce sral v takové odlehlejší ulici za bílého dne.
2. Leden 2008 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Posralson (anonym)
já se poseru, to je zase téma
2. Leden 2008 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
roman (anonym)
hmm asi na tom něco bude s tou studii já jsem se teda taktéž ještě nikdy neposral, ale v několika případech k tomu nechybělo mnoho s tím alkoholem a sračkou to je hodně pravděpodobné ale pokud někdo přecení své schopnosti tak už je to většinou jeho blbost,jinak Andreho je mi Tě upřímě líto takovej vstup no Novýho roku no nic moc
2. Leden 2008 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Andreo, tak to jsi na tom byla v něčem hůř, já až zas tak úplně nevytuhla, "jen" jsem se nějak nedokázala kontrolovat nebo si to uvědomit,nějak mi to docvaklo, až už bylo pozdě, nebyla jsem schopná reagovat. Schytala jsem to pak ještě od našich, tak jsem si taky dala stejný předsevzetí, že si dám na pití pozor. Myslím, že po tomto zážitku nebude problém to dodržet a tobě přeju taky to samý.
3. Leden 2008 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Ty woe to je docela hustý se mi zdá že Ty výzkumi v USA se zabívají pořádnejma ptákovinama ;-)) nicméně mé ex přítelkyni se to taky stalo když byla hodně opilá uřízla si pořádnou ostudu usnula za stolem řádně ovíněna a a když jsem ji budil zjistil jsem že je podní louže a když jsem pak pátral po strašlivým puchu tak jsem zjistil že je i po... ano posraná:-( asi to bylo tím že vůbec nepije a jedna její rádo by dobrá kamarádka do ní lila víno jak vodu
4. Leden 2008 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
2. 1. 2008 13:52:06, David Hele Davide, ty si me hodne rozesmal. Hahaha. Tvuj prispevek je rozhodne to nejvtipnejsi co jsem dnes cetla. DIKY :-)
4. Leden 2008 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Ivo, to ale není prdel. Taková studie fakt existuje. Amík zkoumá všechno. Třeba taky zkoumali kolikrát denně je normální si prdnout. Rozdělili to i podle věku a pohlaví.Zavřeli pečlivě vybranou skupinu lidí, živili je tzv. průměrnou stravou a elektronicky počítali počet pšouků, aby se ani jeden neztratil. Zvlášť vy holky máte totiž tendenci prdy zatajovat. Ve věku 15-30 si průměrná holka prcne 15-krát a průměrný kluk 17-krát za den. Rozdíly jsou ovšem dost značný. Keden borec měl svůj osobní rekord 80 prdů za den. Zkoumal se i počet počet kadění a močení. Ale nechci zabíhat do nějakých nechutností. Ale tyhle věci běžně známé nejsou, někdo kadí třikrát za tejden, někdo třikrát za den. A obojí je ještě v normálu. Mě například děsně překvapilo v Japonsku, že lidi v klídku prděj, kdy je napadne. Samozřejmě s uctivou omluvou pro své okolí.
4. Leden 2008 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
ja jsem se samozrejme nebavila na te studii, mne proste prijde velice vtipny tvuj styl psani, jak to pises, jak vybiras slova. Proste me to pobavilo. A vidim ze stejnej styl pouzivas tady nahore. Zajimalo by me, jak ty prdy merili elektronicky...Teda jaky pristroj by to asi tak mohl byt a jak funguje? Clovek by si myslel ze pro lidi je neprijemne prdeni jako takove, a to tedy prdeni do nejakych pristroju? Kdo ten vyzkum financoval? Co ti lidi jedli?... Nejlepsi to maj Japoncici. Prdej a nemusi se za to stydet...to jsem fakt nevedela, dik :-) jedu do Japonska :-)
4. Leden 2008 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
No, detaily neznám, asi to bylo financované z nějakého grantu, možná to platila NASA kvůli tomu, kolikrát si prdne kosmonaut. A elektronické měření? Prd má nejen smradový potenciál, ale i elektrický. Takže asi nějaké čidlo přilepené k řiti a bezdrátový přenos do počítače. Strava byla jednotná, aby se nezkreslovaly výsledky. Určitě nenic zbytečně nadýmavého. Třeba česnek je v USA úplně tabu. Smrdí jim na horním i na dolním konci. A proč nepříjemné prdění? Prdění je docela příjemný, ale háček je v tom, když u toho někdo je. Někdy to dá makačku držet půlky u sebe.
4. Leden 2008 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
diky :-)))))))Prdeni neprdeni, hlavne ze s plynem nejde nebo netece i material.
4. Leden 2008 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Davide,z tebe by mohl být prdolog! :)
4. Leden 2008 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Nj, ale nevím jestli bych se setkal s pochopením, kdybych si pořádně prcnul na ředitelské poradě a pak všem blahosklonně oznámil, buďte rádi, že nešel taky materiál. Přeju prima víkend bez posrání, Ivo!
4. Leden 2008 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Fuj, Lenko! Ty seš ale čuně!
5. Leden 2008 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Nastesti teu ani nepocural, ale.. Hroznej pocit na navsteve, hruza.
6. Leden 2008 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Já se pokakala před půl rokem.cestou z práce se mě chtělo čím dál tím víc,ale stihla jsem to jesště domů.Ve výtahu jsem se už nepředstavitelně kroutila snažila se to udrřet ze všech sil.Nakonec jsem za sebou zabouchla dveře bytu a v předsíni jsem se opravdu drsně podělala do kalhotek a punčocháčů,takže to opravdu bylonechutný.Ale aspoň mě u toho nikdo neviděl díky bohu.
8. Leden 2008 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
radim (anonym)
a co doma nikdo nebyl??
8. Leden 2008 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ty brdo,tak to je mazec!:-))To je strašný zážitek.
8. Leden 2008 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Andula (anonym)
Ty vole Míšo to je hrozný taková práce
10. Leden 2008 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
miriam (anonym)
ty vole, miso, prozrad mi prosimte jednu vec, co jsi delala potom? to jsi posrana jela autem? nebo jsi vyuzila soukromi auta, svlikla ses do polonada a cela ses ocistila jedinym balickem ubrousku co ti zbyl v prihradce spolujezdce na smrkani?
10. Leden 2008 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzina (anonym)
Ahoj ,mě se jendou stalo že mě nalil někdo do pití asi projímadlo na jedný párty no a dopadlo to tak že jsem se samozřejmě pos... a musela pak v pos...ch věcech jet domů asi 200 kiláků vlakem domů, fakt děsnej zážitek ,vědět kdo mi to tam nalil tak ho přetrhnu
13. Leden 2008 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Yveta (anonym)
Když jsem odcházela ze školy tak už se mi začalo chtít, ale nechtělo se mi na ty špinavý hajzlíky ve škole, myslela jsem že to domů vydržím. Ale v půlce cesty už to bylo kritický, tak jsem hledala kde to udělám. Zašla jsem za bytovku kam nebylo vidět z oken, bylo to na poslední chvíli. Už jsem si chtěla začít rozepínat kalhoty, ale vtom ze zadního vchodu vyšli dva kluci. Tak jsem zase obešla barák dopředu a pustila to do kalhot. V tu chvíli to byla děsná úleva, instinktivně jsem ještě zatlačila aby to vyšlo všechno, v tu chvíli to bylo trochu jako vysvobození, uvolnění, ale potom....Strašně to smrdělo, na zadku na džínách boule a hnědý flek, pocit strašnej. Šla jsem domů jak nejrychleji to šlo, Doma byl jen brácha, tak jsem za barákem na zahradě sundala kalhoty a honem do sprchy. Brácha to bral s humorem, kalhoty mi na trávě vystříkal hadicí od toho největšího. Pak šly do pračky. Příště radši pújdu na hajzlík ve škole.
13. Leden 2008 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
I já musím přispět svojí "troškou do mlýna". Před lety jsme se vraceli autobusem ze Španělska.Občas se stavělo na benzinkách na WC,ale když TO na mne přišlo,řidič doháněl zpoždění za autobusem ,ve kterém jela druhá polovina našeho zájezdu,a tak se prostě nestavělo!Nikdo kdo to neprožil si neumí představit,jak netrpělivě jsem očekával další benzinku,kde snad ten druhý autobus na nás bude čekat a tam že zastavíme. Napětí se neskutečně stupňovalo,byla to postupně až bolest..Prostě jsem si říkal tak a teď to pustím.Fakt se to nedalo vydržet. Jen mne strašila představa,co potom!!!V nabitém autobusu,bez možnosti se umýt,převléci,ten zápach...no něco hrozného!Opravdu s vypětím všech sil jsem vydržel,zastavili jsme ,ani jsem nedoběhl na WC,doslova skočil do nějakého příkopu v troše přítmí za autobusem a...přišlo nesmírné vysvobození!!!No a co myslíte že bylo dál?Dostal jsem z toho hemeroidy,zbytek cesty jsem nemohl ani pořádně sedět,doma rovnou k lékaři, a byl jsem s tím 14 dnů nemocen.Ale ta úleva (jak píše Yveta,když se TO může pustit), se nedá popsat,ta se nedá ničím nahradit. Nechtěl bych ani za nic něco podobného ještě někdy zažít. To raději jít i na ty nejhorší a nejodpudivější záchody včas.
13. Leden 2008 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
sisi (anonym)
Mně se to stalo v létě. Byl to mazec. Byli jsme na chalupě a hráli karty. Já seděla na takovém místě, že když jsem chtěla odejít musela osoba vedle mně nejdříve udělat prostor a pustit mně. Nedalo se ani podlézt pod stolem či přelézt přes něj. Chtěla jsem dohrát hru, protože jsem měla super karty. Když jsem poznala, že to nedohraju a požádala dceru ať mně pustí, začala moje matka křičet nepouštěj, nepouštěj... Tak mně tam moje dcera a moje matka nechaly po... .Mrchy. Já jim to jednou vrátím!!!
13. Leden 2008 - 22:40

Stránky

Přidat komentář