Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Eva (Út, 21. 3. 2017 - 22:03)

Taky mám své zážitky s...Již jsem psala, že děda s babičkou byli dost překvapeni, že se jejich vysokoškolačka fest podělala a pomočila. Bohužel mě viděla ta sousedka, od které se to dověděli ostatní členové naší rodiny a bohužel i další lidé z naší ulice. Baba sousedka fakt měla z mého neštěstí velikou radost. Rodiče byli nepříčetní - jestli se začnu podělávat a pomočovat, tak ať si je nepřeji. A nějak si vůbec neuvědomili, že se to může stát komukoliv, tak jak psala Zuzka a říkali, jak se mi to mohlo stát, když mám za sebou téměř celou vysokou školu. Zuzka to napsala výborně o té pomocné dělnici versus absolventka elitní univerzity. O tom pokadění z minulého týdne zatím nevědí a doufám, že jim to přítel nebo jeho rodiče nepoví. Ségra ta do mě pořád rýpala, že jsem byla jí vzorem, ale když se dokážu pokadit a pomočit, tak to si bude hledat jiný vzor. Potom pořád říkala, že mi k narozeninám koupí balík plín a příště to bude snad už na nočník. Po čase pak přestala, ale když jsme jeli na promoci, tak mi řekla, jaká by byla sranda, kdybych se tam pos.ala. Já jsem jí na to odpověděla, že by si toho pod tím talárem asi nikdo nevšiml. A prosím Tě, jak se Ti to mohlo stát ve volné přírodě. Já jsem s tím bojovala do úplné zoufalosti, ale chápu, že nejsou všude keře. Já bych se asi taky do loška styděla někde vystrkovat zadek, ale teď bych i ten vystrčený zadek přežila, než zase jít s napěchovanými kalhotami vstříc očistě.

Eva (Út, 21. 3. 2017 - 21:03)

Hele jen nech na hlavě....Vystihla jsi to výborně. Souhlasím, že malér to byl obrovský a také s tím dalším, co uvádíš. Musím ještě říci, že ačkoliv to bylo hrozné, by určitě byl ten malér horší, kdyby to na mne přišlo a neustála bych to až v Praze cestou k fakultě (v blízkosti fakulty), kde jsem při dřívějších cestách potkávala různé známé. A ten den jelo s diplomkami více studentů z naší studijní skupiny, tak by to bylo velké riziko, že někoho potkám. Takto mě probírali jenom u nás kvůli té sousedce. Předtím jsem si myslela, jak mě svetřík kryje nafouklé gatě s hnědým flekem, ale ono to už také potom prosakovalo vepředu, tak to už nic nepomohlo a v závěru s pomočenopokálenými nohavicemi se nešlo tvářit jako že nic. Sousedku, když i dnes potkám, tak z ní mám obavy, aby o tom zase nemluvila. Snažím se mít hlavu vzhůru. Škola mi dodala zpět přirozené sebevědomí.

Honza (Út, 21. 3. 2017 - 20:03)

Taky mám své zážitky s...A ro's po cestě k rybníku nevobjevila žádný místo, kde by ses mohla vysrat?

Kikina (Po, 18. 6. 2018 - 17:06)

Romano jenom cvičení dělá mistra. To co provozuji já je trochu extrémní forma tohoto fetiše ke které jsem se dopracovala postupně. Žádnému začátečníkovi bych toto určitě neradila protože tvoje kůže není zvyklá a hrozily by ti fakt drsný opruzeniny.

Verčo určitě vzrušující akce i když jsi trochu riskovala. Pokud ale potkáš jenom cizí lidi tak si můžou řvát stokrát fuj ale tobě to může být fuk když na ulici míjís cizí osobu tak asi fakt nikoho nenapadne že ta osoba je pokakana. Jinak psala jsi že sis koupila ty pánské slipy takže jsi je nakonec nevyzkoušela? V příspěvku píšeš o sukni a kalhotkách.

Mirek (Po, 18. 6. 2018 - 17:06)

Mně by zajímalo, zda má někdo zkušenosti v experimentu právě s těma modrýma trenýrkama na cvičení. Chceme to také s partnerkou zkusit. Ještě to tak někde sehnat, ale to bude asi problém

Lukáš (Ne, 17. 6. 2018 - 22:06)

Kikina: jo, Ty nikdy nezklameš, to se musí nechat. Taky mám rád, když mě to uteče až třeba na stehna, chci zkusit přiléhavé džíny a pod ně tanga, která ale nemám. Musím zakoupit, což se stydím :-)))
Vyčerpání z orgasmu je super, já se v sobotu vyčerpal na cyklovýletě, protože bylo hezky a to v Norsku zase není tak často. Ale i takové vyčerpámí nebylo od věci, kadění zase někdy příště.

Romana: pokadění venku a za světla riziko je, navíc teď v létě. Já se odvážil jen v zimě a za tmy. Více vrstev oblečení přece jenom tu vůni eliminovalo a tma mě jakž takž skryla. Navíc jsem vyrůstal v Praze, takže hrozili jen lidé od nás v baráku a to jen někteří, panelák byl dost anonymní, naštěstí.

Verča: super akce, ale asi bych se tohoto za bílého dne bál. Já bych musel do kalhot a tam by buď byl vidět flek nebo hrouda, podle toho, jaká konzistence by byla. Na bundu teď počasí není, takže bych nic přes zadek neměl.

Monika: no jsou to drbny, bez debat. Ale snad to dál rozhlašovat nebudou a další Tvoje nadílka, pokud bude, tak bude řízená Tvojí vůlí:-)

Verča (Ne, 17. 6. 2018 - 22:06)

Kikino Ty jsi prostě...Romano,díky za gratulaci. Jsem ráda, že mi to vyšlo a doufám, že láska k oboru mi vydrží až do konce studia.

Já žiji na okraji menšího města, ale potkávám i lidi neznámé. Vybrala jsem si dopolední dobu, kdy někteří byli v kostele a jiní už byli odjetí na výletech, tak zbylo minimum místních, které bych mohla k smůle potkat. Máme tam parčík, a když se někdo vyjímečně blížil, tak jsem mohla odbočit na nějakou jinou cestičku. Myslím si, že tehdy doma v džegínách jsem smrděla mnohem víc než dnes v tom parku. Když nemáš na zadku flek, tak podezření nemůže přijít tak rychle. Je to asi poznat jen podle závanu, když někoho míjíš, protože šla nějaká rodina s dětmi (naštěstí je neznám, určitě nejsou od nás) a ta ženská, řela jenom fuj. Za chvíli jsem už byla doma a tak jsem si to v klidu užila a bylo mi docela fajn. Uklidit jsem stihla, sukni jsem raději přeprala, kalhotky a silonky jsem vyhodila. Silonky odvedly vynikající práci. Příště si nové silonky zkusím vzít i do džegín, aby eliminovaly sjiždění do nohavic. V džegínách asi už odvahu jít ven a venku to pustit bych nesebrala. Jsem ráda, že o dnešku naši nic nevědí a myslí si, jak jsem prožila hezký den. Prožila, ale oni netuší a nesmí vědět jak. Romano, příští víkend, pokud bude příležitost, tak bych si chtěla udělat taky nějaké video. Natáčet to budu asi v džegínách a potom někdy i jenom v kalhotkách.

Monika (Ne, 17. 6. 2018 - 22:06)

Monika: no on ten kilometr je...Lukáš: Naštvaly mě, že z cizího neštěstí dělají drbárnu. Doufám, že ta spolužačka z gymplu to už nevykecala o mé nehodě na školním výletě. Nikdo o tom nemluví, tak snad ne. Věřím, že se to v práci pak nějak urovná, ale spolehnout se na kolegyně asi nikdy nepůjde.

pavel (Ne, 17. 6. 2018 - 20:06)

Přímo skvělej výkend , dokakal jsem před chvilkou , ještě chvíli v tom zůstanu a pohoním . Prostě bezva den . Bohužel musím ráno do práce . Škoda.

Romana (Ne, 17. 6. 2018 - 19:06)

Kikino Ty jsi prostě nářezová. Já bych v tom určitě celou noc nevydržela. Ten minulý pátek, jak jsem se pokadila, tak jsem setrvala v těch pokaděných kalhotkách asi dvě hodiny, a pak už to začínalo svědit a už to nebylo tak příjemné, tak jsem se šla radši osprchovat. Ale tak hlavně, že Tě to baví :)

Verčo přidávám se ke gratulantům! Přeji Ti úspěšné studium i pohodové pokakávání pro tvou relaxaci. Jinak pokud už jsi dnes provedla to co jsi sem psala, že plánuješ, tak respekt. Já bych asi nesebrala odvahu pokadit se venku na veřejnosti a za bílého dne. Tam kde bydlím já jsme něco mezi malým městem a vesnicí a všichni se tu znají. To riziko, že bych někoho potkala je pro mě moc velké, ale za 14 dní už brácha odjede na tábor. Rodiče budou v práci a já budu paní domu, tak už se moc těším na další úlet.

Kikina (Ne, 17. 6. 2018 - 08:06)

Dobré pokakane ráno já zase vypadám :0) ale tentokrát jsem si dala záležet na tom abych to odnesla jenom já a ne postel. Před chvilkou jsem se obdivovala v zrcadle a musím podotknout že ty legíny splnily svůj účel. Mám pořádný hnědý flek od rozkroku a horní části zadečku a táhne se až k levému stehnu kam mi to trochu ujelo takže spokojenost maximální. Před chvílí jsem si s chutí zamasturbovala a ten orgazmus byl úžasný až jsem z toho vyčerpaná. Teď se ještě dopokakavam a udržuji si v kalhotkách to příjemné teplo zatím to neškrábe ani nekouše tak ještě žádná sprcha uvidím jak dlouho mě to bude dneska ještě bavit.

Olina (Ne, 17. 6. 2018 - 06:06)

Tak čistě z pozice experimentu i mimo něj, se dobře hodí právě ty tuším Věrkou a Miloslavem nabízené dnes již takřka zapomenuté ty modré trenýrky. Ještě si ji pamatuji a právě ony trenýrky jsme měli jako nezbytnou součást na tělocvik i běžné nošení jako prádlo i v létě ven. Experimenty jsem s tím nedělala, ale stalo se mi, že jsem měla za život také nehody a právě tyhle trenýrky toho snesli a vydrželi dost. Pokud to opravdu není průjem, tak se do nich vešlo dost. To samé je i u pánských slipů. Nejlepší jsou ty bavlněné, ale i boxerky. Také toho udrží spolu s modrýma trenýrkama dost a mám osobně tyhle slipy v oblibě spolu se slipovýma kalhotkama. Modré trenýrky ještě mám také, ale zvažuji, že se obrátím na pana Miloslava a koupím si je ještě. Je to vzácnost a Věrce i jiným , co to zkouší to mohu doporučit rovněž. Moje známá trpí tzv. nechtěným únikem stolice a sama říká, že tohle zmíněné prádlo je opravdu dobré. A tak používá oboje jak pánské, tak i ty trenýrky koupené ode mně. Slipy se dají sehnat kdekoliv, ale trenýrky již obtížně. Za sebe mohu doporučit obojí a každý může posoudit sám za sebe. Volnější prádlo jako tanga , klasické trenky apod. je malér. Tam se neudrží nic jak asi každý z praxe ví.Pěkný den bez nehod a hodně zdaru s experimenty

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Ahojky právě jsem zalezla...Tak krásné noci zdar!

Kikina (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Ahojky právě jsem zalezla do postele a brzy se pokakam. Dneska to odnesou bledě modré kalhotky a takové specialni černo bílé legíny s nejrůznějšími ornamenty a mají v oblasti zadečku a stehen nápis i love you. Jako by chtěli vyjádřit co tolik miluji :0) každopádně je pokakam a pak se v nich opět vyspím ať už to stojí za to tak se zatím mějte fajn a pokakavani si užívejte dokud můžete :0)

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 23:06)

Verča: tak super a dokonce lesnická fakulta, nevím, mě ten les tak nějak uklidňuje, ta energie ze stromů. Ta dokonalost, jak tam vše spolu souvisí. Doufám, že se Ti tam bude líbit.
Jinak nevím s tím opadnutím. U mě to bylo tak, že se mě to líbilo a líbí. Takže, když jsem se osamostatnil, tak ubyla ta potřeba v každé volné chvíli se pokadit. Ale zase jsem třeba experimentoval víc venku a přijít domů pokaděný, nebo v tom být déle. Takže jsem sice nevyužíval každou volnou chvilku ke kadění, ale zase jsem se dokázal víc odvázat nebo jak to popsat. Pokud se Ti to líbí a jako že jo, tak to nevymizí prvním osamostatněním se.

Já jsem začal počůráváním, když jsem se sám počůral v 7 letech na základce. Pokakanou spolužačku jsem viděl v 7. třídě, to nám bylo 13-14 let, ale sám jsem se pokadil v 17 letech a pak pravidelně, když byl čas. Sám jsem začal bydlet v 25 letech (nejednalo se o mama hotel, měli jsme rozvrh kdo, co dělá, přispíval jsem na náklady a tak, ale situace s byty nebyla v době mého mládí tak jednoduchá jako dneska) a dneska je mě skoro 40. No pořád 39 ale ta čtyřicítka na pozdim proběhne :-) Takže 40-17 je 23 let.

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 22:06)

Monika: no on ten kilometr je až dost, když se střeva usmyslí, že to, co je v nich musí ven. Což už víš sama. Já vím, že to je cítit i venku, sám jsem se takhle pokadil schválně jenom v zimě a ve tmě. A asi bych to nedal jako Verča do sukně a teď v létě. Ale proč ne. Jinak kolegyně v práci asi nic moc, když to musí takhle roztroubit. Zasmát se, když se Ti to stalo, no budiž, ale ještě o tom pak všude vyprávět, asi tak velké kámošky to zase nebudou.

Miloslav (So, 16. 6. 2018 - 19:06)

Verčo, tak to je snadná pomoc.Napiš jakou velikost těch trenýrek potřebuješ.My ti je rádi pošleme a beze srandy. Myslím to naprosto vážně

Verča (So, 16. 6. 2018 - 19:06)

Verčo velká gratulace! Teď...Kikino, díky za gratulaci. Jsem ráda, že už vím výsledek, tak už můžu být klidná. Máma vždy věděla, že mě studium baví a určitě nepochybovala o mých schopnostech připravit se na přijímačky na VŠ a studovat ní. Snad mi to půjde i dál. Ale teď v souvislosti s tím pokakáváním mi začala říkat jak jsem neschopná, ale to myslela jen po této stránce. Teď už snad všechno vyjde podle mého plánu a rodiče už o ničem vědět nebudou. V garsonce pak bude ráj. Jak dlouho mi naše společná činnost bude pak bavit nevím. Mám obavy, že tím jak to budu moci udělat, když budu chtít a nebudu nikam spěchat, tak jestli ten zájem neopadne. Viz to co jsem psala Lukášovi. Zítra napíši, jak jsem dopadla venku s tou sukní. Koupila jsem si pánské slipy. Nevíš, jestli se nedají sehnat kalhotky/trenýrky, co je používaly naše mámy do tělocviku? Ty měly ty gumky takové, že ženský je měly zařezané do kůže. To by se kadilo.

Verča (So, 16. 6. 2018 - 18:06)

Verča: gratulace, pokud mě...Lukáš: Díky za gratulaci. Jsem ráda, že to vyšlo. Jdu na Lesnickou a dřevařskou fakultu. Už se těším až vypadnu do garsonky. Vždycky byla škola pro mne prioritou. Pokakávání bude jen relax, a když bude čas. Mám ráda léto, ale těším se na říjen a jak si udělám v garsonce první a snad pořádnou nadílku. Studiem doufám budu nadšená až do státnic a tento relax třeba brzo opadne, když bude svoboda a budu si to moci udělat, kdy budu chtít, tak tím bude možná menší a menší touha po tom. Třeba ne. Uvidím. Teď je to zajímavé i tím napětím, jak musím plánovat, aby to doma vyšlo a rodiče se to nedověděli. Snad už to vždy vyjde a máma nic nepozná. Už bych si před ní přišla trapně. Pokud to není tajné, jak Ty to dlouho už provozuješ?

Eduard Nud (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

To mne se sestry ptávaly jinak. Ne, kdy jste se naposled pokakal, ale vykakal.

Reklama

Přidat komentář