Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 16:06)

Pavel: no tak to budeš mít dobrý, pivo a spousta jídla k tomu, to se pak stávají "nehody" :-) jen do plen nebo i na férovku do oblečení?

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 15:06)

Monika: tak, pokud se to stane na veřejnosti a ještě k tomu před lidmi se kterými se prostě musíš potkávat (pracovní či školní kolektiv, tam prostě musíš), tak je to trapas. To je bez debat. Doma to tu děláme pro potěšení, holt někdy to ujede i na veřejnosti. Taky se mě to stalo a taky jsem potkal bývalou spolužačku, která mě viděla jak jsem se kdysi počůral. Naštěstí jsem už chodil na střední takže jsem ji nemusel denně vídat.
Jinak pro mě to fyzické pokadění příjemné bylo, to jak se tělo proti mé vůli uvolnilo, ale to trvalo tak možná milisekundu, pak převládnul ten trapas. Ale když už jsem věděl, že mě nikdo neuvidí, tak to bylo opravdu příjemné. Zkoušej doma, když budeš chtít, ale dej si dostatek času jak na hygienu potom, tak na uklidnění těla- abys hned po akci nešla hned někam na schůzku a zbytek Tě ještě nepřekvapil někde na cestě- oslabené svaly by nemusely dlouho vzdorovat.

Lukáš (So, 16. 6. 2018 - 15:06)

Verča: gratulace, pokud mě paměť nemýlí, tak jsi chtěla na Mendelovu univerzitu. Já, kdybych byl ve Tvém věku, bych šel na lesnickou fakultu nebo agrární. Sám mám pokusně zasázené obilí (ječmen, pšenici a oves) a něco z toho bude :-) chtěl bych si v Norsku pořídit menší zemědělskou usedlost, ale uvidíme, co život dál přinese.
Každopádně kakání pro Tebe bude jednodušší :-) ale bacha, budeš muset i studovat, nejen kadit do kalhot :-) Ale palec nahoru, to každopádně!
Jinak příjemnou nedělní akcičku!

pavel (So, 16. 6. 2018 - 10:06)

Dobré ránko :0) já jsem...Držím palce !! Odpoledne zajdu na pivní slavnosti a večer nasadím plenu a ráno se zase vzbudím dost plnej , budou tam i různé zajímavé pochoutky a chuťovky . splácám to dohromady.

Petr (So, 16. 6. 2018 - 09:06)

Petře, nic si z toho...Díky za útěchu. Aspoň vím že se to nestává jen mně. Když to na mě s tou Crohnovou chorobou přijde tak někdy jsem rád že to udržím tak deset minut a pak to jde prostě ven ať jsem kde jsem. Nechápu jak tady někteří zvládnete zadržovat stolici hodiny i dny.

Kikina (So, 16. 6. 2018 - 09:06)

Než začnu psát reakci k...Verčo velká gratulace! Teď už ti snad tvoje máma nebude říkat že jsi neschopná když jsi složila přijímačky na VŠ. Možná by se divila kdyby jsi jí řekla jak tě tvoje nová záliba nakopla a povzbudila v ostatních věcech, ale chápu že to si asi necháš radši pro sebe :0)

Kikina (So, 16. 6. 2018 - 09:06)

Přeji hezké sobotní ráno...Dobré ránko :0) já jsem dneska trochu zaspala byla jsem unavená z práce. Dneska se k tobě určitě přidám ale až večer. Mám v plánu svou tradiční pokakanou noc. Naposledy jsem byla kakat ve středu a už je toho ve mě opět hodně nastřádáno dalo by se to provést už teď ale snad to ještě přes den vydržím. Nerada bych se vzdala toho na co jsem se celý týden těšila tak mi drž palce. Večer pokud vše proběhne tak jak má sem hodím svůj tradiční report.

pavel (So, 16. 6. 2018 - 07:06)

Přeji hezké sobotní ráno všem stejně smýšlejícím . Probudil jsem se s pocitem velké potřeby a hned jsem vše i s velkým tlačením pustil a pořádně naplnil plenku . Úžasný , ještě v nějaký čas zůstanu a pěkně rozsedím . Tak hezký den všem pokakaným .

Monika (Pá, 15. 6. 2018 - 22:06)

Jednou jsem se pokadil v...Petře, nic si z toho nedělej. Teď po pár letech se mi to stalo zase, ale tehdy jsem se taky pokadila v kadeřnictví. Ale ne úplně v křesle. V něm ze mne vyjelo jen takový to mokro a do dostříhání to bylo celkem udržitelný, ale jak jsem vstala, tak ta hlavní várka ze mne vyjela tak, že se kalhoty hned nafoukly a ženský co tam seděly, po mně čuměly a ukazovaly si na mne. I ta kadeřnice začala čichat. Strašná ostuda. A ještě to, jak jsem platila, tak si mohly všechny můj zadek dokonale prohlédnout. Tak trapas. Od té doby se jezdím stříhat do sousedního městyse. Cestou domů jsem potkala několik spolužaček z gymplu. Tam o dva roky dřív se mi to stalo na školním výletě, tak při mé cestě z kadeřnictví měly z toho druhé Vánoce, když mě viděly takto, pardon za výraz, zesranou. Kromě toho, že venku je to vždycky trapas, protože je dotyčný snadno odhalitelný, tak věřím, že vy co to děláte doma, tak to máte na pohodu. Ono to fyzické pokadění není ani nějak nepříjemné. Možná, že se přemůžu a něco doma taky vyzkouším. A na veřejnosti věřím, že se mi to už nikdy nestane.

Irča (Pá, 15. 6. 2018 - 21:06)

Verčo, věř tomu nebo nevěř, ale jsou ženy co nosí pánské spodní prádlo. Já to také zkoušela a co se týče u mně nechtěné nehody, tak toho dost pořídili udržet. Eva se o tom taky zde zmínila v příspěvku. Každý nosí sám co mu nejvíce vyhovuje a to i na tyto experimenty. Úplně v pohodě

Verča (Pá, 15. 6. 2018 - 20:06)

Na veřejnosti to má fakt...Než začnu psát reakci k tématu, tak musím ohlásit tu slíbenou novinu, naštěstí radostnou, že jsem přijata ke studiu na již zmíněné VŠ.

Lukáš: Taky si myslím, že venku to má zvláštní náboj a přitom pod sukní to nikdo neodhalí. Nevím, příjde mi zvláštní, aby ženská si oblékala pánské slipy, ale jestli toho víc poberou, tak je v tom určitě kus pravdy. Pochopitelně to chci provést poblíž domova, do MHD bych si neodvážila vlézt, ačkoliv v té sukni bych nebyla jednoznačně identifikovatelná, ale mohli by si to spolucestující domyslet podle místa zdroje smrádku. Budu ráda, když dojdu domů a z venkovního adrenalinu se stane poklidná akcička. V neděli budou rodiče celý den pryč, tak toto provedu. Večer pak napíši.

Kikina: Nejsme zase tak velké město, tak to snad půjde zvládnout. Silonky si určitě vezmu. Nosím je vždy pod sukni, i když se nemá nic takového stát. Padající hovínka - to by bylo dost drsné. Klouzající po stehnech by sukně ještě zamaskovala, ale vypadávající, to abych potom měsíc chodila kanaláma. A v souvislosti s přijetím na školu, jsem samozřejmě ráda, že se osamostatním a čas od času si udělám nějakou nadílkou naši společnou radost.

Lukáš (Čt, 14. 6. 2018 - 23:06)

Na veřejnosti to má fakt takový zvláštní náboj. Já to taky sem tam udělám, ale jedině v zimě, když mám bundu pod zadek. Pod džínama pak mám podvlíkačky, aby byla vrstva navíc. Jistou výhodu mám tady v Norsku, protože zima tu trvá dlouho a pořád fučí vítr. V Česku to šlo jenom ve větší zimě, kdy jsem odůvodnil tu bundu. Sukně nenosím :-) být přistižen při pokadění a v sukni by asi byl megatrapas :-)
Jinak porovnat pánské slipy a kalhotky nemohu, ale trochu mě láká zkusit se pokadit do dámského oblečení, ale nemám odvahu si něco koupit.
Ale stejně nejdůležitější bude konzistence a rychlost toho proudu. Pokud budeš tlačit pevné hovínko, tak to bude v klidu, jak píše Eva, pokud ale půjde mazlavá hmota a rychle, tak se i pánské slipy naplní nebo jen posunou, či trochu uvolní gumička na stehně nebo obou stehnech a projede to do punčoch. Ale ta dlouhá sukně to zamaskuje.
Ale určitě bych to zkoušel někde, kde lze dojít v relativně rozumném čase domů, nikoliv na druhém konci města, kde by Tě čekala hodina v MHD :-)
Já bydlel na klasickém sídlišti a dalo se- v zimě. V parku jsem se pokadil a necelých 10 minut to bylo domů. Byla zima a večer (pozdní), před barákem jsem u popelnic nebo naproti na parkovišti chvíli pozoroval ruch u našeho vchodu a ve vhodné chvilce jsem pak vlezl do vchodu a šel teda pěšky nahoru tak, aby nesmrděl výtah. Protože náhodou by na něj mohl čekat někdo v našem patře a to byli lidé, co mě samozřejmě znali a samo i rodiče.

Kikina (Čt, 14. 6. 2018 - 19:06)

Pánské slipy jsem zkoušela a můžu potvrdit že na pokakani se hodí dobře. Jsou pohodlný na nošení a hodně toho poberou. Jinak Verčo klidně se vyraz pokakat ven na veřejnosti je to mnohem víc vzrušující ale určitě si vem tu nejdelší a nejvolnější sukni co máš. V té nebude vidět že jsi se pokakala sice to bude cítit ale ve venkovním prostředí zase tolik ne. Záleží taky na tom jak hustá zástavba je tam kde žiješ a jak je to tam frekventované. Na rovinu já bych se taky vyrazila pokakat ven ale bydlím uprostřed velkého sídliště které je obklopeno dalšími sídlišti kde bydlí většina mých kámošu a kámošek a je tu to riziko že bych mohla někoho z nich potkat. Párkrát jsem se už venku pokakala ale to bylo vždy až večer za tmy. Jinak určitě si pod tu sukni vezmi silonky. Pokud ti to bude sjíždět po nohách což se při té chůzi může stát tak silonky to udrží tam kde to má zůstat. Přeci jenom byl by to trapas kdyby z tebe za chůze padala hovínka :0)

Verča (St, 13. 6. 2018 - 23:06)

Taky to takto jde, ale...Evo, díky za radu. Zkusím tuto značku v pánském provedení. Jednou se mi to už v sukni podařilo, ale byl hned blízko průjezd, kde jsem ty kalhotky spustila k zemi a vylezla z toho a hodila je do popelnice, takže na sukni se to tehdy nestihlo ani podepsat - naštěstí. Teď bych v tom naopak chtěla pobýt a zjistit, jaké to je.

Eva (St, 13. 6. 2018 - 20:06)

Taky to takto jde, ale doufej, že toho nebudeš mít moc nebo hodně řídké. To ti pak klouže po nohách, ale zkus bavlněné slipy Calvin Klain i jiné značky pánské. Mně se dobře nosí než klasické kalhotky. Vyzkoušej to a uvidíš. Množství a konzistence je asi dost podstatná při experimentu i nedobrovolným nadělení

Verča (St, 13. 6. 2018 - 19:06)

Máš pravdu Lukáši....Romano, dám určitě vědět. Jste tady všichni fajn.

Napadl mě ještě jeden experiment. Když si vezmu kalhotky a sukni, tak to nikdo nepozná, že jsem se pokadila, co. Možná je to moc odvážné, ale chtěla bych to v této kombinaci udělat venku. Myslím, že přes tu sukni to neprosákne, tak to bude snad ok.

Romana (St, 13. 6. 2018 - 15:06)

Jenom v rychlosti, protože...Máš pravdu Lukáši. Zbytečně jsem ujela a tu reakci jsem si měla odpustit. Akorát mě to naštvalo. Ráno vstanu, cestou do školy kouknu co je novýho na diskuzi a tady jenom ty provokace. Ale vidím, že už jsou smazané i s reakcemi na ně. Tak je fajn, že tu snad funguje nějaký admin a tyhle blbosti bez milosti maže. Ať nám třeba nadávají do úchylů, ale kdo to nikdy nezkusil a chtěl by, nicméně nemůže sebrat odvahu (přesně jak píšeš) tak neví jaký je to bezva relax. Mimochodem dneska už jsem cvičila a při tělocviku občas koukla po té mojí spolužačce, která mě k tomu vlastně nevědomky inspirovala, ale teď už jsem neměla v hlavě tu její nehodu, ale tu svou. Pořád na to myslím, zmocnilo se mě přitom něco nedefinovatelného. Teda ne, že bych z toho musela hned masturbovat jako Kikina, ale bylo to super, lepší než jsem čekala.

Verčo mnoho zdaru a dej pak vědět jak Ti ty přijímačky dopadly.

Tož (Út, 12. 6. 2018 - 20:06)

kaďte, hoši, kaďte

Verča (Út, 12. 6. 2018 - 20:06)

Jenom v rychlosti, protože...Lukáši, velmi souhlasím s tímto Tvým názorem. Nejlepší je skutečně ignorace. Výsledek přijímaček bych měla již vědět každým dnem. A zkratku MU jsem udělala skutečně zkratovitě, protože Mendelova univerzita nemůže mít MU, když to má asi Masarykova univerzita.

A jinak to teď vypadá, že asi od pátku do neděle budu sama doma, tak možná dojde i na to video.

Lukáš (Út, 12. 6. 2018 - 12:06)

Jenom v rychlosti, protože musím zase do pracovního procesu- já bych byl pro, abysme tu nereagovali na ty, kteří se sem jen přichází hádat, zbytečně to rozmělňuje diskusi. Tito lidé jsou buď provokatéři, kteří prostě jinak neumí v životě komunikovat a tak se staví do opozice na každičké diskuzi, nejen tady na doktorce. A nebo jsou to lidé, jimž se naše příhody líbí, ale sami buď tu možnost nikdy neměli nebo se neodvážili svůj sen o pokadění realizovat, tak alespoň prudí na diskuzi, že je to nechutný a tak....
Takže bych navrhoval reagovat na příspěvky našich zkušeností, nebo pokud někdo chce poradit s tím jak to zkusit a pak taky reagovat na ty, jímž se to nelíbí, ale pokadili se a mají z toho špatný pocit.

Romana: jasně, nějaký princ si pro Tebe jednou přijede, třeba ne na tom zlatém koni, ale důležitější je, aby Ti byl oporou a táhnuli jste za jeden provaz- a to se vždycky vyplatí počkat, než být s někým jako jen tak, protože všichni přece někoho mají, ale vnitřně být nešťastná.

Verča: doufám, že přijímačky vyjdou (nejen kvůli kakání :-))) ale když ne, tak život jde dál, není se potřeba věšet na prvním lustru!

Kikina: jo bylo to na Tebe. Moje motto je, že si tím, že holt vztahy s mámou jsou na bodu mrazu (nebo i pod ním), nezkazím zbytek života přemýšlením tím, co jsem měl udělat jinak.

Reklama

Přidat komentář