Reklama

jak se odmilovat ?

Jakou ?? (St, 7. 11. 2012 - 18:11)

Dámy dnes jsem si koupila...:-)

pati (St, 7. 11. 2012 - 17:11)

Dámy dnes jsem si koupila kabelku, aby se mi vylepšilo smutnění

Radek (St, 7. 11. 2012 - 17:11)

komentařů požehnaně, zkusím stručně reagovat:to Mirek - možná využívá, možná mi nechtěla ublížit odmítnutím, ale paradoxne by to bylo nejlepší anebo neví, co chce, nebyla si jistá.Domča:Ona nepozvala mě, ale ja jí. Já byl ten aktivní. Ona vycházela z kamarádského vztahu, to ja to chci změnit.to Miriam:ona ví, co k ní cítím. Ŕíká mi, že mě má ráda, a ptá se mě, zda jí mám rad. I by se mnou chodila, kdyby...ale vždy je nějake kdyby, problém...ale ty problémy fakt má, to musím uznat.to Zdena: prečetl jsem svoje příspěvky zpátky, nemyslím, že bych pomlouval, vše řečeno celkem slušně, popis faktů. snažím se o nezaujatý popis (v rámci možností). Jinak bych nedostal dobré odpovědi od diskutujících.dita: díky, ja bych to lépe nenapsal.všem: bude poslední pokus, hodlám si s ní promluvit, říct ji, co mi vadí a jak bych si to představoval. Potom bude míč na její straně. Ať se rozhodne.

Dita (St, 7. 11. 2012 - 16:11)

Radku, ano chápu, že pokud...Vůbec nemám pocit, že by ji Radek pomlouval. Sděluje své pocity a potřeboval se spíš vypovídat. Mám totiž pocit, že opravdu ví, co chce, jen je ještě stále dost ohleduplný a to díky tomu, co k ní cítí. Jak sám napsal, stejně se musí rozhodnout sám a zatím své rozhodnutí kvůli jejímu rozpoložení odsunul.

Zdena (St, 7. 11. 2012 - 14:11)

Radku, ano chápu, že pokud by si to zde přečetla, že by už byste dávno měli po rozchodu, viď? :-)Ono totiž není zřejmě úplně všechno pravda, to co zde píšeš. Možná by někdo zas naopak litoval ji, kdyby jsem napsalo to, jak to vidí ona. Ale nám do toho vůbec nic není, každopádně někoho donekonečna pomlouvat, myslím není moc rozumné.Pokud se ovšem nechceš tomu druhému zprotivit, pak jistě ano. Potom jen poradím jen do ní, do potvory!!!Je na tobě ale zase hezké, že se alespoň trochu snažíš se vcítit do její pozice....

Miriam (St, 7. 11. 2012 - 13:11)

Valerko, nevím, jak...Pokud chce vycouvat, jasně. Ale měl by si s ní nejdřív promluvit. Vycouvání typu ruším telefonní číslo a už mě nekontaktuj nic neřeší.

Miriam (St, 7. 11. 2012 - 13:11)

Pati: Jsme na tom stejně,...Proč jí to neřekneš na rovinu? Každej máme nějáké pocity a když budeš upřímnej, měla by to pochopit, i když se jí to třeba nebude líbit. Radikální řez je totiž vždycky nejlepší řešení. Na tom jak se cítíš není nic špatného a ponižujícího. Normálně za ní jdi a řekni jí, tohle a tohle prožívám tímhle způsobem, tohle mi vadí a už je pro mě těžké tě vídat protože.... Pokud není hysterka, tak by měla pochopit i protistranu. Pokud se naštve a zavře na Tebe dveře, udělala by to dříve či později stejně. A možná časem pochopí, že jsi měl třeba v mnoha věcech pravdu.

Domča (St, 7. 11. 2012 - 13:11)

Radku, jestli ti nebude vadit ještě jeden názor, tak souhlas s Mírou. Na to rande tě pozvala možná z lítosti nebo z vděčnosti, že toho pro ni tolik děláš. Do postele ji pravděpodobně nedostaneš, tak bych se být tebou angažovala někde jinde. Nečekala bych, až si najde jinýho, pže k tomu to bude časem směřovat a to pak bude hlína!!Martine, podobně jako u Radka. Do jedné řeky dvakrát nevstoupíš a i kdyby se s tím současným rozešla, bude si hledat někoho, s kým se může od začátku poznávat, kde zafungujou hormony.

Radek (St, 7. 11. 2012 - 12:11)

to Zdena: chapu, že je dobré slyšet i druhou stranu, jinak docháží vždy ke zkreslení, ale o tomto jí určitě říkat nebudu, to, že si tady takhle dopisuji, by se jí určitě nelibilo.Já už jsem zde dostal názorů dost a stejně se musím rozhodnout sám. Děkuji.

Mirek (St, 7. 11. 2012 - 12:11)

Valerko, nevím, jak ostatním mužům, ale mně osobně se líbí, když se žena červená. Je to znamení, že má přítomnost jí není lhostejná. Řekl bych, že i tvého souseda to jistě potěšilo. Škoda, že šel manžel spát, možná byste se o kousek posunuli z té vaší intimní krize.Radku, je to tak, jak jsem si myslel. Dokáže s tebou lehce manipulovat, jako když taháš za provázky od loutky. Jestli se máš rád a máš nějakou hrdost, zkus z toho vycouvat. Vím, že je to těžké, ale pokud to nezvládneš, dopadne to tak, že to skončí, až si najde někoho nového. A to bude dvakrát tak bolestnej dopad, protože se může stát, že kromě toho se ti k ní jako ke kamarádce zavřou dveře úplně.

Zdena (St, 7. 11. 2012 - 10:11)

Víš co by bylo zajímavé, poslechnout si i druhou stranu. Má Radku tvá přítelkyně internet? Pokud ano řekni jí ať nám sem něco písne.

Radek (St, 7. 11. 2012 - 09:11)

Pati: Jsme na tom stejně, oba bez šance. Na druhé straně, ja s ní jsem denně v kontaktu. A ona mě chce vídat. Ma dost problémů, což mi vysvětlila včera, a proto se mi jí nechce opouštět. Na druhou stranu já nechci trpět. Tak co mám dělat? Prostě tu být pro ni a srovnat se s tím.. nějak. Ty moje příspěvky už nemají daleko k telenovelám :).

Ach jo (St, 7. 11. 2012 - 01:11)

To nebylo myšleno jako rozsudek smrti. Já neopouštím.

pati (Út, 6. 11. 2012 - 23:11)

To Martin: tak ve tvem...Radku a v čem je z tvého pohledu tvů případ odlišný od Martinova?

Valerka (Út, 6. 11. 2012 - 22:11)

Dnes jsme se viděli. Cítila jsem, že jsem zrudla. Aby ne, srdce mi tak bylo, že jsem myslela, že mi vyskočí z krku. Domů jsme přišla pořádně rozpálená, že jsem měla pocit, že se na manžela musím vrhnout a on šel nečekaně brzo spát. Lichotí mužům, když žena zrudne? Mně to bylo celkem nepříjemné, ale bohužel to není nic, co bych mohla ovlivnit. Sama sobě se v takové situaci nelíbím. Ještě že jsem měla šál a kabát, protože červené skvrny se mi dělají až na dekoltu.

Radek (Út, 6. 11. 2012 - 20:11)

To Martin: tak ve tvem pripade to zhoji jenom cas. Nebo az potkas nekoho jineho. s ni uz to neobnovis...... tady tezko radit. to Miranda: to, co pises je taky pravda. Ale ona mohla hned na zacatku rici, ze nema zajem. Ona me tak trochu dva mesice nechala v tom, ze mam sanci. A jestli neco ziskam? No vyhledove klid a prestanu v neco doufat. Po tom dnesku jeste nevim, jak to bude. Kazdopadne diky vsem za reakce.

Radek (Út, 6. 11. 2012 - 20:11)

To Martin: tak ve tvem pripade to zhoji jenom cas. Nebo az potkas nekoho jineho. s ni uz to neobnovis...... tady tezko radit. to Miranda: to, co pises je taky pravda. Ale ona mohla hned na zacatku rici, ze nema zajem. Ona me tak trochu dva mesice nechala v tom, ze mam sanci. A jestli neco ziskam? No vyhledove klid a prestanu v neco doufat. Po tom dnesku jeste nevim, jak to bude. Kazdopadne diky vsem za reakce.

Martin (Út, 6. 11. 2012 - 18:11)

Ahoj, mám taky takový jistý problém. Jsem mladší, ale to je jedno. Prostě už je to cca. 5 měsíců zpět, co mě nechala být jedna polopřítelkyně polokamarádka. Spali jsme spolu, trávili dny, večery a vše bylo děsně fajn.. Já pro ni dělal první poslední, všechno, kdyby mi teď napsala, ať za ní přijedu na druhý konec světa, tak jedu. Ona to od začátku brala tak nějak nezávazně, na začátku mi to i říkala, ale pak jsem si myslel, že už se její názor taky změnil.. Bohužel mi tak nějak utekla za jiným... Píše mi, že mě ráda ať se směju na svět a ble ble.. Jenže ona mi tak děsně ublížila, že už je to 5 měsíců, já pro jistotu nechodim už se bavit ani nikam do města, abych jí nahodou nepotkal.. Opravdu mi děsně ublížila.. Všechny vzpomínky pořád a všechno.. pořád na ni myslím.. spal jsem od tý doby asi s dvouma holkama.. ale to bylo uplně o ničem, i při tom jsem myslel na ni.. už jsem z toho fakt špatný.. Nějaké rady? Děkuju :)

Radek (Út, 6. 11. 2012 - 18:11)

to Renata a Elen. Diky za odpovedi. No tak se to dneska nejak nepovedlo. Prisla a uz brecela, ma zdravotni problemy. Tak me potrebuje, pry me ma strasne rada. Ted ji to ted nemuzu udelat.

Miranda (Út, 6. 11. 2012 - 18:11)

Nejsem si jistá, jestli se mám vůbec plést do Radkova případu, ale jak tady čtu slova jako - nevděčnice, nezaslouží si...Tak mě napadá, že tak jako Radek nemůže za to, že něco cítí, stejně tak jeho kamarádka nemůže za to, že něco necítí, obzvlášť když je po nějakém ošklivém rozchodu.V tom s ní cítím, vím přesně, jaké to je, a že člověk potřebuje čas, než pro něj dozraje nová láska.Radku, pokud ti ten vztah přináší utrpení, skonči ho. Ale nevím, jestli tím něco získáš.

Reklama

Přidat komentář