Reklama

jak se odmilovat ?

Tessie (Pá, 9. 11. 2012 - 08:11)

Oli, máš to naprosto, ale...Myslela jsem, že budu smutnit a nebudu v té návaznosti mít chuť k jídlu a zhubnu-opak je zatím pravdou. Smutním a jím s chutí-že by na žal? Někdo si dá panáka, jiný si zapálí a já čokoládičku? Kompenzace? Takže se chystám po tvém vzoru Mirando-procházky, což mně bude trochu bavit a začít cvičit, což mně nebude bavit vůbec. Ano, ve dvaceti mají kluci životy zcela před sebou v tom věku chceme žít to, co nás láká tady a teď. Mně už moc času nezbývá, jsem stará jednou tolik a fous a asi bych měla mít taky touhu a potřebu o to víc od toho života brát hezké, jít tomu naproti. Zatím to vůbec nejde.

Miranda pro NIk (Pá, 9. 11. 2012 - 08:11)

Niko, nedělej něco, o čem nejsi vnitřně přesvědčená. I ty dvě hodiny jednou za měsíc mají svůj význam, jak tu někdo trefně připomněl.Myslím, že bys ten vztah měla nechat plynout takový, jaký je, a přijmout ty dvě hodiny měsíčně jako prémii za všední život.Co bych já za to dala, kdyby se mi tato prémie vrátila do programu!!Vzpomeň na Fialku, taky se vždycky dočká.A kde je Ašanah???

Miranda pro Oli (Pá, 9. 11. 2012 - 08:11)

Mirando, já se snažím se...Oli, máš to naprosto, ale naprosto stejné jako já!! Já jsem vsadila na práci a taky - přesto, že nejsem sportovní typ, snažím se přímo proti své vůli se koordinovaně hýbat, tj. chodím cvičit. Sice mě to nebaví, ale odvádí to pozornost.Práci věnuju většinu svého času, tím pádem jsem ve společnosti lidí, kteří sice nevědí, co se mi stalo, ale jsou fajn a chodím tam ráda. A taky - pokud neprší a nefouká - chodím na procházky, abych to nějak "vychodila". Vzhledem k tomu, že na mě tato situace působí tak, že kila přibírám místo abych ubírala, jsou procházky víc než vhodné.Někdy je mi ale smutno stejně jako tobě, věř mi.Sice to už nebolí, ale taky bych ho okamžitě brala zpět.

Olinka (Čt, 8. 11. 2012 - 22:11)

Olinko, která píšeš dnes...Mirando, já se snažím se samotou vyrovnat. Není to lehké, děti mi dávno vyletěly z hnízda. Spíše mě trápí samota psychická, pokud se to tak dá napsat. Lhala bych, kdybych tvrdila, že už ho nechci zpátky. Brala bych ho všema deseti, nejen protože mi pomáhal přenést se přes končící manželství. On však má svou rodinu a tam je jeho místo.

Niko, (Čt, 8. 11. 2012 - 22:11)

ona ta úžasná dvouhodinovka jednou za 3 týdny, je právě proto tak úžasná, právě proto , že jen občas, to si ale jistě uvědomuješ.Pokud bys totiž něco úžasného prožívala denně, jistě by to zevšednělo jako všechno ostatní.

Nika (Čt, 8. 11. 2012 - 21:11)

Jé, Mirando, děkuji za pozdrav,také Tě moc zdravím. Tak já už jsem zase úplně na dně a chci to jednou pro vždy utnout. Ale kde sebrat tu sílu..... Začátky těchto vztahů jsou tak nádherné, to dobývání, krásná slovíčka, využití každé možnosti se vidět,atd..... je to tak krásné, až z toho máte závratě. Avšak, žít 3-4 týdny z jedné neskutečně úžasné dvouhodinovky se fakt nedá :-(

Miranda (Čt, 8. 11. 2012 - 18:11)

Jo, a ještě zdravím Niku, ale kde jsou Fialka, Ašanah, Mirek, Dan a ostatní ???

Miranda (Čt, 8. 11. 2012 - 18:11)

Olinko, která píšeš dnes ráno v 8:22 - to jsme na tom obě dvě naprosto stejně !!:-)Ale je třeba být asi nějakou dobu sama a opuštěná, aby člověk dozrál pro nějaký jiný vztah.Tessie, ty píšeš všechny rady klukům naprosto správně, ale Radek a Martin jsou dvacítky, a pro ty je ještě všechno buď černé nebo bílé, a chtějí to mít vyřešené teď hned.Tak snad se rozhodnou dobře.

Radek (Čt, 8. 11. 2012 - 17:11)

Mirannda, Tessie, olinka: děkuji za komentáře. Já vím, že to u mě nevypadá optimisticky, ale zkusím ten rozhovor "face to face". Uz nedám možnost úniku typu já bych ráda, ale teď né, možná déle. Prostě bud chtit jasnou odpověď. Tak teď snad nevyměknu :). Uvidíme přístí tyden. Ohledně léčení časem, jak píše Tessie, to může u mě započít, až se s ní přestanu stýkat. U mě platí, sejde z očí, sejde z mysli. A to je pořád dokola. Když přeruším kontakt, pro mě pozitivum, že se z toho dostanu,ale ona přijde o oporu, kterou prý jsem. Když s ní zůstanu ona je spokojena a trpím jenom já. Tak celkem dilema. Ale můj problém jsme tu probrarali dost. Všem dekuji.

Tessie (Čt, 8. 11. 2012 - 17:11)

Tessie, ukončila jsi to,...Ano Niko, přesně tak, je v tom i něco jiného. Ten dvojí život i chůzi po tenkém ledě bych ustála, nejsem naivní dvacítka-a ani třicítka...ten problém byl jeho patologická žárlivost-nikdy jsem předtím něco takového nepoznala, trápil mně...i miloval...ale bylo to hodně nad moje síly i možnosti -a to si nemyslím, že bych byla nějaká cíťa ..je to hrozná vlastnost, neuměla jsem si to představit, že je něco takového možné, když vlastní manžel nikdy za řadu let neprojevil náznak ničeho takového. Můj manžel mně asi miloval málo a ten druhý příliš a extrémy jsou těžko stravitené-já ale jsem smolař a zlatá střední cesta se mi vyhýbá.

Nika (Čt, 8. 11. 2012 - 15:11)

Znovu mi dnes volal,...Tessie, ukončila jsi to, protože jsi už nemohla žít dvojím životem? Takovou dobu to šlo a nyní už né? Je v tom asi i něco jiného....

Tessie (Čt, 8. 11. 2012 - 14:11)

Znovu mi dnes volal, kontaktoval, zkouší to dát to znovu dohromady, lepit to. Uvědomuju si, že to nejde. Žila jsem dvojím životem a nedokážu nic vrátit zpátky. Bude mi chybět milion maličkostí. Ale až se dokážu na něco upnout, bude to lepší. Snad.

Tessie (Čt, 8. 11. 2012 - 13:11)

Nestíhám číst, jak bych si přála, ale překvapilo mně, že sem píší muži poslední dobou, zřejmě mladí a že z jejich řádků citovost přímo sálá. S tímto světem to není ještě tak zlé, i když se doba zdá-z mého pohledu-občas dravá, odlidštěná-když v něm žijí lidé jako vy tady, kteří lásku staví na jaksi posvátné místo v lidském životě a jde o lásku, kde bolest z nenaplnění ani u mužů jiná žena nezaplaší. Málo platné-když toužíme, tak se často i trápíme a přesto si myslím, že žít i tu nenaplněnou lásku je lepší než nemilovat a žít v citovém vakuu.Já sama mám pocit, že bych měla mít nějakého nezávazného kamaráda, abych přišla na jiné veselejší myšlenky, někoho na kafe, pokec, kino-ale vnitřně necítím, že budu srovnávat, že chybí chuť vstát a něco se svým životem v této jeho fázi udělat-něco, co by dalo životu šťávu a prosvětlilo temné dny podzimu, který cítím ve vzduhu i v srdci.Proto ani neradím Martinovi a Radkovi-kluci, nechte to být a najděte si jinou, která bude vaši lásku plnou měrou oplácet. Ženy často nevědí co chtějí, ale ještě větší chybou je, že když už to náhodou ví, tak se neumí vyjadřovat ke svým potřebám jasně, často mlží a ztěžují mužům jasnou komunikaci.Rozhovor face tu face o problému konkrétně, o představě vztahu a jak dál může lidi posunout dopředu a situaci řešit, ale my to jaksi často neumíme a každý z těch dvou jakoby mluvil jiným jazykem-mluvím z vlastní zkušenosti. A pak platí, že nejlépe srdeční bolístku hojí jen čas-a ten je často náš nepřítel, protože si dává načas a týdny, měsíce a roky života běží....

Olinka (Čt, 8. 11. 2012 - 08:11)

Radku, ženská duše je...Mirando, pod tvou tvojí poslední větou je podepsaná svatá pravda. Ženy jsou sktečně nevyzpytatelné, ostatně jako muži. Radek nemá v podstatě co ztratit, pokud zariskuje, možná získá, i když předpoklad nehovoří v jeho prospěch. Když mě po zpackaném manželství opustil milenec, taky jsem byla jeho stínem. On byl tehdy můj smysl života. Dnes to nevidím o moc jinak, jen jsem pochopila, že jsem ho už úplně ztratila.

Miranda (Čt, 8. 11. 2012 - 06:11)

to Nika: díky, vědět dám....Radku, ženská duše je někdy nevyzpytatelná, kdoví, třeba když uvidí, že tě ztrácí, všechno se najednou změní.My ženy jdeme jako stín za tím, kdo nám uniká, a unikáme před tím, kdo nás pronásleduje.

Radek (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

to Nika: díky, vědět dám. Snad se to přístí týden nějak posune.Miranda:myslím, že jsem bojoval dost. Nebo bojoval, věděla, co chci. A byl jsem tu vždy pro ní, když něco potřebovala. Ukecávat ano, ale do určité míry, nechci byt dotěrný a vlezlý a působit zoufale. už takhle si myslím, že jsem na hraně.

Miranda (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

Pati - super a zabralo to?...jj - taky mám ráda kabelky a boty a hadry... a na chvíli opravdu pomáhají.Radek a Martin se mi pletou, nebo spíš mi splývají, komentáře k jejich případům taky.Ale ještě mě napadlo, že třeba oni oba málo bojují, že by stálo za to do těch vztahů investovat víc, kluci, třeba ty holky jednou zlomíte, to je celkem pravidlo, že ženskou je třeba ukecat.Ale možná je všechno docela jinak.

pati (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

:-):)) LV to nebylo :((

pati (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

Pati - super a zabralo to?...Ale to víš, že to zabralo, ale jen krátkodobě. znáš tu naši euforii.Nešťastná láska je problém dlouhodobý a u mě už navždy

Nika (St, 7. 11. 2012 - 18:11)

Pati - super a zabralo to? Mně takové mini radosti pomáhají jen krátkodobě.Radek - přesně tak Radku, zkus poslední pokus, aspoň budeš mít v duši klid, že jsi pro vás udělal maximum. A dej vědět, jak to dopadlo.

Reklama

Přidat komentář