Reklama

Trestani dospelych deti

Olga (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Niky, mohu tě ujistit, že nejsem trojjediná. :-)

Amos (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Niky, proč pořád provokuješ? A občas si neuvěřitelně naběhneš. Ten příspěvek o idylce v Kanadě jsi asi opravdu nepsala ty, ale ten tvůj dvojník přesně odhadl tvoji dykci, naivitu, nesoudnost a jakoby skrytou agresivitu vůči všemu, co je nekanadské nebo taky vůči všemu, co je české.

Niky (Čt, 18. 8. 2005 - 14:08)

Je mi lito, ze se nekdy necham tak vyburcovat. Ale vsimla jsem si, ze ta Olga, Jitka a rara i na jinych chatech nediskuzuji, ale jenom kazdeho sproste napadaji a mozna ze je to stejny clovek

Milos (Čt, 18. 8. 2005 - 07:08)

Fakt, co cekat od lidi co bicuji sve milovane a i uz dospele deti? To ja bych jim ukazal.

rara (Čt, 18. 8. 2005 - 02:08)

Nuky odprejskni uz! Co to ma znamenat "za takoveho CECHACKA"? Jsi do prdele ty kravo kanadska a nenadavej nikomu do cechacku!!!

Olga (St, 17. 8. 2005 - 10:08)

Niky vs. Niky. Hezké, možná by se Niky mohla konečně anihilovat. :-)))

Niky (St, 17. 8. 2005 - 09:08)

Tak zase ten predesly clanek je od nekoho jineho a ani si neumi vypocitat hodiny, jelikoz kdyz ted pisi je jen pulnoc. Verim, ze existuji lide, kteri se vyzivaji na krutosti, pouzivaji jakekoliv nasili a jsou to podobni lide co trapili sve ceske obcany, jelikoz v minulosti promluvili proti vlade a trestali nevinne lidi ktery byli pribuzni od tech co odesli do zahranici. Vetsinou co odesli byli mladi lide co uz nemohli snest uchylne, idiotske chovani nekterych obcanu. Tato osoba co pouziva me jmeno patri k tem uchylnym a ani si neuvedomuje jak je malinky s vymazanym mozkem a za takoveho cechacka bych se nesmirne stydela. Malinky, ubohy, neschopny clovek, ktery neumi nic jineho v zivote nez napadat a delat ostatnim jen ostudu. Vadi mu, ze ziji mimo Ceska a je naprosta pravda, ze v Kanade se lidi mezi sebou nerozlisuji podle narodnosti a kazdy si muze projevit svuj nazor, coz v teto rubrice je jinak. A tak draha Jitusko a podobni se zamyslete a mozna se stane zazrak a ve vasi hlave se to rozviti a ani se uz nebudete bat pravdy

Niky (St, 17. 8. 2005 - 07:08)

Vsichni, vlastne prominte! Moc se omlouvam psala jsem clanky na ruzne jine diskuzni krouzky a neuvedomila jsem si ze zrovna tak i sem. Uz mam pul druhe v noci tak dneska to uz budu ukoncovat a tesit se na zitrejsi debaty.

Niky (St, 17. 8. 2005 - 02:08)

No me mile duse, teto minuly clanek jsem nenapsala ja. Je to legrace, ale preto to caste napadavani je dalsi forma ublizovani, ale to me nazastavi byt proti mlaceni..

Niky (St, 17. 8. 2005 - 00:08)

No ja si myslim ze diskuze patri do veci a nemeli by jsme se tady hadat a prit ve zlem. Je zde nekolik nepeknych a neprejicich dusi zlych ktere chteji jenom jednomu cloveku skodit a nenechat ho v poklidu, ale to s usmevem myslim prekleneme!Na diskuznich klubech v Kanade se s takovymto pristupem lidi k sobe nesetkavam vubec nikdy, ale je to zrejme zde jiz predem dane tou agresivni a malosvetove uzavrenou ceskou povahou a bitim deti i jeste v dospelosti.Naopak v Kanade kdyz napr. dojde k nedorozumneni a nekdy nejakym malo ostrejsim slovum, hned se vse rychle vysvetli a nabidneme si pratelskou ruku a obvykle je pak zvykem jeste si vymenit pratelske pohlednice z mesta kde obyvate. Vsichni jsou potom dale mine vynervovany ze stressovych situaci, jsou k sobe mili a jednaji s usmevem a potom i jak je jasne pochopit netrestaji svoje deti bitim jako je tomu v Cesku.

Jan (Út, 16. 8. 2005 - 22:08)

Co ty tu delas, ty drabe?

Jitule (Út, 16. 8. 2005 - 21:08)

Niky sklapni ty aby ses tady hned neozvala.

Niky (Út, 16. 8. 2005 - 17:08)

Tony - chat znamena beseda, rozhovorya ja osobne mam rada lidi, kteri se neboji porozpravet.

Tom (Út, 16. 8. 2005 - 16:08)

Tony: budííííčeeeeeeeek.

Miloun (Út, 16. 8. 2005 - 16:08)

Tony zapadni ty chytraku, to by se podle tvyho mysela od podlahy zrusit cela doktorka.

Tony (Út, 16. 8. 2005 - 15:08)

Tenhle server je více méně informační, takže bych Vás poprosil, abyste jste se zdrželi osobních názorů a postojů, od toho jsou jiné stránky, tady je to čistě o informacích, nikoli o názorech. Niky má asi v hodně věcech pravdu, nicméně jsou to všechno její názory, a názory zdejší čtenáře nezajímají, toto je o informacích.

Manchester (Pá, 12. 8. 2005 - 04:08)

Honza má pravdu, já nechápu proč si to Irena nechala líbit. Pravda vedoucí asi těžkej debil a své touhy si má vybíjet v sadomaso salónu,ale mě chtít tohle udělat šéf tak mu prsknu do toho prasečího ksichtu pepřák. Některé zážitky co tu píšou lidé jsou fakt šílenosti,ale já taky tvrdim:braňte se!! Nikdy se nechtěj prát oba, zákon doslova píše: Vždycky je jeden útočník a jeden se brání. A v případě obrany bych obrátila jedno heslo ty po mě chlebem,já po tobě kamenem.

iva (Čt, 11. 8. 2005 - 23:08)

Honzo, kdo tebe praskal pres hlavu?

Honza (Út, 9. 8. 2005 - 23:08)

Je jasné, že vedoucí to na Irenu nahrál, aby ji dostal tam, kam chtěl. Ale já bych se ho trochu zastal.Ukažte mi muže, který by se rád nepodíval mladé holce mezi roztažené nohy a který by nechtěl pořádně naplácat vyšpulenou prdelku, když se mu sama dobrovolně nabízí.A naopak, znám hodně žen od 15 do 35 let, které výprask na holou příjemně sexuálně vzrušuje. Irena možná patří mezi ně.

Amos (Út, 9. 8. 2005 - 16:08)

Niky, ty jsi jak kafemlejnek, ale tentokrát se ti ten příběh navíc moc nepovedl. Pokud se to opravdu stalo, bylo by to neuvěřitelně nespravedlivé rozhodnutí soudu a o mnohém by to vypovídalo. Rozdělení rodiny...? Hele a nejsi ty tak troch rasistka?

Reklama

Přidat komentář