Reklama

Trestani dospelych deti

rara (Po, 5. 9. 2005 - 18:09)

no vida tom se probudil. nak ti přelítlo přes hlavu vo co se jedná tome zlatej

rara (Po, 5. 9. 2005 - 18:09)

no vida tom se probudil. nak ti přelítlo přes hlavu vo co se jedná tome zlatej

Tom (Po, 5. 9. 2005 - 16:09)

No,to je sila,cos napsala,pokud si nedela srandu,tak je mi te moc lito,s tavymhle pristupem se nenaucis moc rozhodovat o sobe a svym zivote.Poodhaleni tve "erotiky" mne docela napruzilo,nenoseni podprsenek zboznuju a schvaluju,pokud ale mas vetsi velikost,tak by ses mohla casem "vytahat"a obcas by to nejakou podporu chtelo.Velky a dvorce a bradavky taky muzou bejt pekny.Hezkej den,ahoj tom.

alena (Po, 5. 9. 2005 - 15:09)

mám 2 dospelé dcéry 19 + 21 r., študentky-vysokoškoláčky. Bývame v jednej domácnosti.Mužovi aj mne vytiekli nervy.Potrebovali sme pomoc pri varení lekváru a dcéry odmietli,vraj to robiť nebudú.Upratovanie poličiek neznášajú,pohárky a sklo v obyvačke aspoň raz v roku umyť pokladajú za zbytočnú stratu času.Iba zhruba povysávajú a utrú prach z nábytku, ale ani to sa im už nechce.Pristúpili sme s manželom k trestu:- odmietame ďalej financovať mobily- kozmetiku (okrem základných hyg. potrieb- potraviny (okrem základných,t.j. chlieb,múka,mlieko,maslo a pod.) čiže čokolády a pod. odmietame preplácať- oblečenie - iba najnevyhnutnejšie , po zvážení a dohode-platíme školu a školské potreby- ostatné sme začali brať ako nadštandard, t.j. napr. korčule,lyže, značkové veci a pod. - nech si odbrigádujú aj budú mať záujem si to kúpiťNechávame im inak vo?nosť ako dopelým, nekontrolujeme čo robia, kam idú.OD VTEDY JE U NÁS PO SPOKOJNEJ RODINE.Dcéry sa urazili, sú zduté, nebavia sa s nami, len tak chodíme okolo seba skoro až nenávistne.Poradíte niekto či robíme dobre, alebo chybu?

Olga (Po, 5. 9. 2005 - 14:09)

Master: Vynikající postřeh! :-) Taky mě to napadlo... :-)

Vera (Po, 5. 9. 2005 - 00:09)

to Rob mas pravdu, je tam tech nesmyslu vic. No s tou "Marii" to byl spatny vtip od zacatku az do konce. Jenom jeste dodatek - ja nerikam, ze ruzne excesy v rodinach nejsou mozne. Kdyz si clovek precte forum na rodine.cz "Zneuzivani deti v rodine", tak uzasne, co tech pripadu je a je mu z toho nanic. Ty male deti se nemuzou branit, casto jim neveri ani rodice, kdyz uz se sveri a nesou si trauma na cely zivot. No, ale dospele deti - jak se muzou nechat brutalne fyzicky trestat? Pokud nejsou mentalne zaostale, coz ty "obeti", kdyz ovladaji psani po netu nemohou byt, tak jsou to jen vymysly.Jo, za starych casu bylo mozne ledaccos. Ale to byla celkova osveta, co se tyce prav deti mala, spis se podporovala teorie, ze deti musi v prve rade poslouchat rodice. Ja si osobne pamatuju, jak 12 leta spoluzacka nam ve tride ukazovala pokousanou ruku od matky za nejake neuposlechnuti (a to jeji matka byla take ucitelka na jine skole!). Pamatuju se, jak jsem se vzdy divala (a urcite jsem nebyla sama - jelita byla bezna, ale tohle ne) na jeji ruce, kdyz se hlasila, jestli jeste uvidim ty otisky celisti. No, vickrat jsem je nevidela, ale stejne - dnes, kdyby to nektere dite reklo doma, tak na milou matku poslou socialku. Nebo ja jako 7 leta jsem se bala kazde cesty s matkou do skoly, protoze casto jsme potkavaly souseda (stareho duchodce), ktery mel zalibu v osahavani. Vzdy se dal do hovoru pod nejakou zaminkou s matkou a mne pri tom hladil mi po hlave, brade, rukou, atd. Ja jsem utikala, schovavala se matce pod sukni a moji matku nikdy nenapadlo mu rici - nesahejte mi na me dite. Doma sice o nem rikala - dedek "chmatak". Ale rici mu neco do oci ji proste bylo trapne, aby souseda neurazila a brala to tak, ze mne neubude, kdyz si dedek sahne. No, to by se dneska uz asi take stat nemohlo.

rob (Ne, 4. 9. 2005 - 22:09)

ahoj Věro, tak jsi mě předběhla - tím myslím tu zmínku o tom, že dospělá holka nepozná mýdlo, kterým si může umýt přirození, nehledě na to, že 6x v týdnu je matce jedno, jak provádí intimní hygienu a jenom 1x se o to zajímá. Taky je jasné, že lidi co chodí doma nazí si nebudou přelepovat bradavky na veřejnosti(nehledě na to, že je to informace z puritánské ameriky, kde to chtěli po nějaké herečce). Ale byla neděle, tak jsem se pokusil tu diskuzi trošku popostrčit.

webmaster (Ne, 4. 9. 2005 - 21:09)

Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: Marie Datum: 3.9. 2005 19:18:17 Náhodou jsem zabrousila na tyto stránky a trvalo mi dvě a půl hodiny než jsem přečetla celé příspěvky.Některé mi vyrazily dech a tak zkoumám svůj život.Bydlím v malé vesničce na Hané .Je mi 19let a studuji na biskupském gymnáziu.Otec je voják z povolání.Matka je vysokoškolská profesorka.Doma máme velice přísnou výchovu.Proto se pozastavuji nad některými příspěvky.Připadá mi absolutně normální,že dostávám na zadek od táty.Máma nás nebije,vždy to nechá na tátu.Mám bratra,kterému je 25 let,ale bydlí v jiném městě jelikož je rovněž voják z povolání a slouží tam.Doma zásadně chodíme nazí,pouze v zimě si přes sebe třeba dáme košily,ale stejně ji máme rozepnutou.Máme vytápěnou podlahu a krby takže opravdu máme doma teplo.Nepřipadne mi to divné,jelikož tak vyrůstám.Táta přijde z práce,vysprchuje se a už se neoblíká je to tak u všech členů rodiny.Někdo tu psal,že jeho matka jako doktorka mu kontroluje předkožku,ale já na tom nevidím nic divného,protože mě máma jednou za týden umývá vaginu a zadek.Musím se otočit zády vyšpulit prcku a rukou mi pořádně genitálie umyje.Prý jenom máma ví jak dobře dceru umýt.Je pravda,že už mi to příjemné není,ale musím to vydržet.Ráda bych se,ale vrátila k výprasku.Já dostávám výprask hodně často.Je to moje chyba.Zrovna včera jsem zapoměla dát králíkům a když mi na to táta upoznil,odsekla jsem.Táta vytáhl kožený řemen co nosí v práci a přehl si mě přes koleno a seřezal mě.Od něj to bolí hrozně moc.Jsem většinou nahá takže to štípe moc.Když jsem oblečená tak mě táta vysleče.Jen když mám menstruaci tak mi kalhotky nechá.To vidí,že tam mám vložku.Dokonce zrovna před měsícem jsem se nevrátila ve stanovený čas a přišla o dvě hodiny později(ujel mi autobus)Přišla jsem domů a tam návštěva,táta si mě zavolal a řekl,kdes byla a v koli si měla přijít.Tak jsem to odvětila.On vstal a řekl svému známému,ať mu půjčí pásek.Pak mě vyslíknul natočil mě ¨zadkem proti návštěvě a vyplatil mě.Já řvala a prosila,ale nebylo to marné.Studem jsem myslela,že se propadnu.Ještě s nahým zadkem jsem letěla do pokoje a cestou jsem slyšela jak si vykládají,že u nich je to také normální a ž jeden z nich tak zrovna včera seřezal svoji 28letou dceru za to,že si zapálila cigaretu.Dokud budu doma a bydlet s nimi tak musím na slovo poslouchat.Už mi vybrali i školu na kterou mám jít a doknce i kluka.Zní to asi v dnešní době divně,ale je to syn jednoho s tatínkových kamarádů.U nás se nesmí vyslovit ani slovo blbý.Našim se to zdá velice sprosté.Můj bratr dostal co já vím poslední výprask zrovna před půl rokem,když se s našema přel o to zda-li si vybere město kde slouží podle peněz nebo podle hodnosti.Táta se tak naštval,že bratrovi rozkázal ať si ihned sundá kalhoty,že mu náleží výprask.Já tam stála a myslela si,že bratr to neudělá,ale kajícně si sundal své kalhoty a ohnul se přes židlu.Táta mu řemenem zmaloval tak zadek,že sem teda koukala.Chtěla jsem zdrhnout pryč,ale zatarasili mi cestu právě tou židlí.Máma na mě ať se koukám,že poslouchat budem i v 25ltech.Nevím, nevzpomínám si kdy naposledy bratr takto dostal,ale mě přišlo,že to nemá konce.Táta počítal do 25 a to už brácha brečel.Pak musel zůstat nahý a tátovi se omluvit za své chování.Nikdy sme si nestěžovali ani mezi sebou,přijde nám,že to tak má být.Už za trojku jsme měli nářez jistý.Bratr mi nejednou řekl,že u ostatních to tak není,ale že chápe,že si výprask zasloužíme.Bavila jsem se o tom s babičkou a dědou a oni sami řekli,že je to jedinná účinná metoda.Kdykoliv jsme byli u nich na prázdninách,nešli pro výprask daleko,děda rovněž používá kožený pásek.Asi je to pravda,protože si nedovolím něco říct.Ale na druhou stranu své děti bít NIKDY nebudu.Chci své děti vychovávat jinak.Proto chápu Simonu,že ji vadí,že její manžel se nevyjadřuje k otci.Já sama bych si nikdy nedovolila svému otci oponovat.Ale asi budu chtít,abychom chodili doma nazí.Je to úplně uvolněné a nestydím se.Dokonce mi i bratr dvakrát pochválil prsa,že jsou docela pěkné,ale trošku vytahané(prý odtoho jak nenosím podprsenku),ale prý mám moc velké prsní dvorce(skoro přes celé prsa)a veliké bradavky asi tak 2,5cm.To prý není moc hezké.Ale máma je má taky takové,ale má je strašně moc vytahané až skoro u pasu.Nepřijde mi divné se o tom bavit,ale kdyby to zjistili naši,že píšu takové věci na internetu seřezali by mě strašně moc.Táta mi nařídil si bradavky přelepovat náplastí,aby nebyly vidět.Teda myslím pod tričkem,ve škole atd.Doma si to musím zase odlepit.Nevěděla jsem,že to něco hanobného.Ještě jsem kluka nikdy neměla tak nevím jak bude reagovat on.Myslíte,že je to závada? Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: Honza Kralik Datum: 3.9. 2005 20:00:52 Rodina vic dementni nez v Texaskym masakru motorovou pilou:))No nic, dobrej for a prestan uz si ho honit ty uchyle. Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: rara Datum: 3.9. 2005 20:08:38 marunko blázníš?! ježíšmarja co tě to napadlo zakládat další fórum vo trestání dospělejch dětí. niky z kanady z toho zblbne Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: Rob Datum: 4.9. 2005 0:31:14 Marie, dost dobrý, ale děláš "hanákům" jenom ostudu. Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: Manchester Datum: 4.9. 2005 4:59:02 Marie ty starej úchylnej prasáku,spousta z nás by ti to sežralo,ale moc si tlačila na pilu, takže tenhle příběh spíš někde prodej jako sci-fi!! Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: rara Datum: 4.9. 2005 5:28:01 a jeje, manchesterka aby se neukázala! prosimtě zalez jen opakuješ co už sem tomu úchylákovi řekla. nechceš banán ty vopice? Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: Manchester Datum: 4.9. 2005 9:13:09 Raro DEBILKO A MŮŽEŠ MI NAPSAT JEDINÝ SLOVO KTERÝ SEM TU PO TOBĚ ZOPAKOVALA? Dyť ty ubožačko neumíš ani číst. Ty ses akorát divila proč zakládá téma který tu už jednou je.KOKOKODÁK!! Předmět: Trestání dospělých dětí Autor: rara Datum: 4.9. 2005 9:56:47 kokodák sama sobě manchesterko. tohle sem napsala v původní debatě vo mlácenejch dospělejch "dětech" kam tohle samý ta koza mařka poslala taky. ses furt všude takže si to stejně četla a teď tu jen sedíš na větvi a papouškuješ to, co sem už řekla jinde

Vera (Ne, 4. 9. 2005 - 20:09)

Tedy ja nevim, jak muzete "Marii" verit ze je tim, jak pise. Podle mne je to na sto procent recesista, ktery se snazil opet rozproudit diskusi, popr. privolat Niky a bavit se, jake bude davat vazne rady. Autor asi nema rad Moravaky, konkretne Hanaky, a tak z nich dela blbce. Take VS ucitele a dustojnici z povolani mu lezi v krku, takze patrne se bude jednat o studenta, ma pred vojnou nebo tesne po ni. Nezapada tam do sebe nekolik veci. Vojaci z povolani, O.K. muzou byt sadisti, nakonec je to povolani, kde si sve pudy mohou beztrestne vybijet. Ovsem ze by mu nejaka VS ucitelka prizvukovala, to tezko. Znam z blizkeho okoli 2 takove despoticke vojaky z povolani. Dnes jsou jiz v duchodu a ti oba meli za manzelky v podstate debilky. Jeden z nich se svymi 10 potomky zaslouzil o rozsireni mistni zvlastni skoly.Potom tito lide vetsinou maji na hony daleko k naturismu. Nudiste, jak je znam, jsou ve sve vetsine tolerantni, otevreni lide se smyslem pro humor. Naopak ti zakomplexovani magori se vetsinou hali do rousky puritanu a radi pod zaminkou biti deti ty jejich genitalie obnazuji.K omyvani vaginy 19lete divky, ktera, jak sama priznava, neni nesvepravna, dovede se sama pohybovat a dokonce jeji IQ ji umoznil navstevovat gymnazium - no, to uz je moc pritazene za vlasy. A tak k autorovi. Napis zase neco, at diskuse bezi, ale trochu u toho mysli...!!

Master (Ne, 4. 9. 2005 - 19:09)

To mila: there is a czech language with hidden english phrases, isnt it? Czech emigrant with a long residence abroad. I think e.g. Canada?

Mila (Ne, 4. 9. 2005 - 19:09)

Marie nediv se z reakci nekterych lidi. Totiz chovani tvych rodicu je sadisticke a dobre chvilky s nima nemuze omluvit jejich strasne chovani. Nekdo by si s nima mel porozpravet a podporit tve postaveni proti biti. Nedejte se, nejste otroci.

Marie (Ne, 4. 9. 2005 - 17:09)

Milý Jirko,zrovna včera večer jsem měla s mámou o tom rozmluvu a řekla jsem ji že mi není příjemné když mě myje.Vysvětlila mě,že když jsem byla malá tak jsem si nějak moc ublížila a musela jsem být hospitalizována v nemocnici(narazila jsem se na rozbitou houpačku)o té doby mi musela zavádět čípky,aby se to vyléčilo.Musela mě umývat speciálním mýdlem a prý v 10letech se mi to zhoršilo tím,že jsem se umyla normálním mýdlem.Já si pamatuji jenom na dlouhý pobyt v nemocnici a na nepříjemné prohlídky,proto jsem byla ráda,že za mnou máma chodila a umývala mě ona a ne doktoři.Máma mi včera říkala,že už vím jak se přesně umývat a že teď už to nechá na mě.Několikrát jsem si přečetla co jsem napsala,ale naši nejsou jenom špatní.Hrají s náma různé hry a povídají si.Vyjádřila jsem se jenom k tématu.Nejsou to despotičtí srabové,jenom mají takovou výchovu.Neomlouvám je,to ne,vím,že podle těchto reakcí to asi není nejlepší,ale s tím já nemohu nic dělat.

Jirka (Ne, 4. 9. 2005 - 16:09)

TO: Marie - OK reakce některých lidí, a to už jsi mohla vidět v průběhu fóra, nejsou zrovna vybíravé a i kdyby jsi byla skutečně chlap "úchyl" jsme na výpraskovém fóru a nikdo nemá právo ti sprostě nadávat. Já prostě lidi co nic smysluplného nepřispějí jen sprosté nadávky ignoruji a doporučuji to i tobě. K tvému příběhu skutečně tomu pořád nemůžu uvěřit. Já sám jsem nějakej ten výprask dostal. Mám sourozence takže jsem byl výprasků přítomen i u nich, ale nikdy nebyli až tak brutálně spojeny s nahotou a v tak vysokém věku. Další věc umýváni vaginy jak píšeš. Ve tvém věku? napiš mi jediný důvod proč by to dělala? Uznávám, že dostávat výprasky v 19 by jsi mohla, to už tu psalo více lidí, ale aby ti máma umývala intimní partie a zadek to mi hlava, ač se hodně snažím, skutečně nebere...

Rob (Ne, 4. 9. 2005 - 14:09)

No, Maruško, pokud se jenom tak kočkujeme a zkoušíme jeden druhého, kolik těch blábolů jsme ochotni vydržet, tak jo.Ale pokud brácha musí po výprasku zůstat nahý ve 25-ti letech, tak to rozhodně není normální. Zde věřím, že se mnou bude souhlasit tak 99% procent populace. Zbytek jsou sadisti, masochisti, sadomaso a lidé se specificky orientovanou sexualitou. A pokud opravdu navštěvuješ biskupské gymnázium, tak tam rozhodně máte i nějakou tu etiku a podobně, tak se zeptej. Můžeš potom napsat, co Ti ten učitel řekl.

Marie (Ne, 4. 9. 2005 - 12:09)

Milý Robe,jestli mám myšlení na 12 let nevím.Snad ne.Každý si pod pojmem normální představuje něco jiného.Mě tahle výchova přijde normální,jelikož v ní vyrůstám,ale na druhou stranu bych se já tak ke svým dětem nikdy nechovala.Myslím,že je i jiná cesta než jsou výprasky.Své rodiče přesto miluji a vždy jim ráda pomohu.

Rob (Ne, 4. 9. 2005 - 11:09)

Marie, pokud je alespoň špetka pravdy na Tvém příběhu, tak si zkus s někým o tomto povykládat na biskupském gymnáziu. Tím myslím nějakou autoritu. Pokud to bude soudný člověk, tak na Vás musí zákonitě poslat sociálku a možná i policajty. Pokud se ti cokoliv, co jsi popsala zdá být "normální", tak jsi ve svých devatenácti letech sociálně a rozumově asi na 12 letech. Ještě bys mohla napsat v které dědině bydlíš. Ale i tak jsi mě motivovala, abych si zjistil jestli je to pravda. Údajů jsi řekla celkem dost, teď jenom ukecat někoho na gymnáziu, aby mi řekl, která dívenka má fotra lampasáka a matku sice VŠ, ale s rozumem debila. (Debil není urážka, ale oficiální termín pro duševní zaostalost).

Marie (Ne, 4. 9. 2005 - 10:09)

Milý Jirko,hodně mě tu zarazila reakce lidí,proto sem přispívat už nehodlám.Já za to nemohu, kde a jak žiji.Prostě to tak je a nezmůžu nic.Až se osamostatním tak to bude jiné.Nevím, pro někoho je to hodně zvláštní.Mě se taky spousta věcí nelíbí a bití tohodle druhu se mi také příčí,ale nedovolila bych si něco namítnout.Jak mi řekla babička,táta dostal nařezáno,když už byl ženatý.A za co?Prý nechal mámu těhotnou a sám se šel bavit na zábavu.Možná jsme jiná rodina,ale nejsem žádný úchyl ani někdo kdo má rád tělesné tresty.Jen jsem chtěla přispět do diskuze.Založila jsem nové forum omylem,protože jak jsem psala jsem tu poprvé a nevědla kam to poslat.Pak jsem to samé přeposlala do staré rubriky.Komu to vadí,omlouvám se.

Jirka (Ne, 4. 9. 2005 - 08:09)

To:Marie - To, že byste mohli doma chodit nazí mě nepřekvapuje. Osobně znám dvě rodiny kde to tak chodí. Jsou to vyznavači nudismu a je to pro ně přirozené. Ale tomu ostatnímu prostě nejde uvěřit. Zvláště to umývání vaginy, seřezání bratra, přelepování bradavek náplastí. Připadá mi to jako vystřižené z nějaké špatné spankingové povídky. Z největší pravděpodobností budeš skutečně chlap se sklony k SM a náramně se bavíš... Nadávat ti jako "rara" a podobní ti nebudu, protože za své sklony nemůžeš NET snese vše a svým způsobem asi máš možná právo ventilovat to na tomto fóru, líp by jsi se ale určitě uspokojil v nějakém SM salonu. A jestli se pletu tak mě přesvědč diskuzí milá Marie.

rara (Ne, 4. 9. 2005 - 05:09)

mařko zalez ty úchyle a přestan si honit vocas. tohle by se ti líbilo viď ty magore. ještě si zapomněl napsat jak ti tatínek utírá prdelku po vykakaní

Brazilská fila (Ne, 4. 9. 2005 - 05:09)

Marie: di do hajzlu krávo!!

Reklama

Přidat komentář