Reklama

Trestani dospelych deti

Marie (So, 3. 9. 2005 - 19:09)

Náhodou jsem zabrousila na tyto stránky a trvalo mi dvě a půl hodiny než jsem přečetla celé příspěvky.Některé mi vyrazily dech a tak zkoumám svůj život.Bydlím v malé vesničce na Hané .Je mi 19let a studuji na biskupském gymnáziu.Otec je voják z povolání.Matka je vysokoškolská profesorka.Doma máme velice přísnou výchovu.Proto se pozastavuji nad některými příspěvky.Připadá mi absolutně normální,že dostávám na zadek od táty.Máma nás nebije,vždy to nechá na tátu.Mám bratra,kterému je 25 let,ale bydlí v jiném městě jelikož je rovněž voják z povolání a slouží tam.Doma zásadně chodíme nazí,pouze v zimě si přes sebe třeba dáme košily,ale stejně ji máme rozepnutou.Máme vytápěnou podlahu a krby takže opravdu máme doma teplo.Nepřipadne mi to divné,jelikož tak vyrůstám.Táta přijde z práce,vysprchuje se a už se neoblíká je to tak u všech členů rodiny.Někdo tu psal,že jeho matka jako doktorka mu kontroluje předkožku,ale já na tom nevidím nic divného,protože mě máma jednou za týden umývá vaginu a zadek.Musím se otočit zády vyšpulit prcku a rukou mi pořádně genitálie umyje.Prý jenom máma ví jak dobře dceru umýt.Je pravda,že už mi to příjemné není,ale musím to vydržet.Ráda bych se,ale vrátila k výprasku.Já dostávám výprask hodně často.Je to moje chyba.Zrovna včera jsem zapoměla dát králíkům a když mi na to táta upoznil,odsekla jsem.Táta vytáhl kožený řemen co nosí v práci a přehl si mě přes koleno a seřezal mě.Od něj to bolí hrozně moc.Jsem většinou nahá takže to štípe moc.Když jsem oblečená tak mě táta vysleče.Jen když mám menstruaci tak mi kalhotky nechá.To vidí,že tam mám vložku.Dokonce zrovna před měsícem jsem se nevrátila ve stanovený čas a přišla o dvě hodiny později(ujel mi autobus)Přišla jsem domů a tam návštěva,táta si mě zavolal a řekl,kdes byla a v koli si měla přijít.Tak jsem to odvětila.On vstal a řekl svému známému,ať mu půjčí pásek.Pak mě vyslíknul natočil mě ¨zadkem proti návštěvě a vyplatil mě.Já řvala a prosila,ale nebylo to marné.Studem jsem myslela,že se propadnu.Ještě s nahým zadkem jsem letěla do pokoje a cestou jsem slyšela jak si vykládají,že u nich je to také normální a ž jeden z nich tak zrovna včera seřezal svoji 28letou dceru za to,že si zapálila cigaretu.Dokud budu doma a bydlet s nimi tak musím na slovo poslouchat.Už mi vybrali i školu na kterou mám jít a doknce i kluka.Zní to asi v dnešní době divně,ale je to syn jednoho s tatínkových kamarádů.U nás se nesmí vyslovit ani slovo blbý.Našim se to zdá velice sprosté.Můj bratr dostal co já vím poslední výprask zrovna před půl rokem,když se s našema přel o to zda-li si vybere město kde slouží podle peněz nebo podle hodnosti.Táta se tak naštval,že bratrovi rozkázal ať si ihned sundá kalhoty,že mu náleží výprask.Já tam stála a myslela si,že bratr to neudělá,ale kajícně si sundal své kalhoty a ohnul se přes židlu.Táta mu řemenem zmaloval tak zadek,že sem teda koukala.Chtěla jsem zdrhnout pryč,ale zatarasili mi cestu právě tou židlí.Máma na mě ať se koukám,že poslouchat budem i v 25ltech.Nevím, nevzpomínám si kdy naposledy bratr takto dostal,ale mě přišlo,že to nemá konce.Táta počítal do 25 a to už brácha brečel.Pak musel zůstat nahý a tátovi se omluvit za své chování.Nikdy sme si nestěžovali ani mezi sebou,přijde nám,že to tak má být.Už za trojku jsme měli nářez jistý.Bratr mi nejednou řekl,že u ostatních to tak není,ale že chápe,že si výprask zasloužíme.Bavila jsem se o tom s babičkou a dědou a oni sami řekli,že je to jedinná účinná metoda.Kdykoliv jsme byli u nich na prázdninách,nešli pro výprask daleko,děda rovněž používá kožený pásek.Asi je to pravda,protože si nedovolím něco říct.Ale na druhou stranu své děti bít NIKDY nebudu.Chci své děti vychovávat jinak.Proto chápu Simonu,že ji vadí,že její manžel se nevyjadřuje k otci.Já sama bych si nikdy nedovolila svému otci oponovat.Ale asi budu chtít,abychom chodili doma nazí.Je to úplně uvolněné a nestydím se.Dokonce mi i bratr dvakrát pochválil prsa,že jsou docela pěkné,ale trošku vytahané(prý odtoho jak nenosím podprsenku),ale prý mám moc velké prsní dvorce(skoro přes celé prsa)a veliké bradavky asi tak 2,5cm.To prý není moc hezké.Ale máma je má taky takové,ale má je strašně moc vytahané až skoro u pasu.Nepřijde mi divné se o tom bavit,ale kdyby to zjistili naši,že píšu takové věci na internetu seřezali by mě strašně moc.Táta mi nařídil si bradavky přelepovat náplastí,aby nebyly vidět.Teda myslím pod tričkem,ve škole atd.Doma si to musím zase odlepit.Nevěděla jsem,že to něco hanobného.Ještě jsem kluka nikdy neměla tak nevím jak bude reagovat on.Myslíte,že je to závada?

Simona (So, 3. 9. 2005 - 17:09)

Milý Tome,nevím co prožívá můj manžel a to je to co mě trápí.Dle jeho slov to bylo normální(v té době, s tím nesouhlasím,jelikož já bita nebyla)a prý si to zasloužil.Jenomže já si myslím,že mlácení řemenem si nezaslouží nikdo a za nic.Ty si uvědomuješ jaké máš rodiče,ale obávám se,že můj manžel ne.On to vidí jako zcela normální výchovný prostředek a kdyby nebylo mě tak tímto způsobem dál vychovává naše děti.Na mě dělá silný řeči,ale vím,že ve skutečnosti je to hromádka co nedokáže svému otci říct svůj názor.A v žádném případě nechci,aby tak dopadl náš syn.Jeho otec je kriminálník a už od pohledu je jasné,že pro ránu nešel daleko a jako rodinka byli vyhlášení.Mlátil i svoji manželku.Právě proto si myslím,že o to víc by si manžel měl uvědomovat co je jeho otec zač.A co špatného dělal.

Tom (So, 3. 9. 2005 - 15:09)

Simono, napsala jsi to velice trefně a přesně. Jak popisuješ svého tchána, tak do určité míry to pasuje na mé rodiče, jenom s tím rozdílem, že u nás to dělají oba dva, ale nejhorší na tom je, že to dělají skrytě před veřejností. Takže před sousedy jsou to ti nejspořádanější rodiče a kdybych někomu vyprávěl jaké trauma si z dětství nesu i teď ve stáří, tak si bude klepat na čelo, že jsem lhář. Moc dobře vím, co prožívá Tvůj manžel a veř mi, že to pro něho je velice těžké. Ale naštěstí má Tebe, takže spolu máte šanci, že již Vaše děti něco podobného nezažijí.

Simona (So, 3. 9. 2005 - 12:09)

Sama mám 10letého syna a 2letou dceru,musím říct,že opravdu míra trpělivosti přeteče a uchýlím se k tomu plácnutí,ale nic víc.Žádný velký výprask se nekonná.Dostatečný důvod mám hned vedle sebe,mého manžela.V dětství ho otec řezal za každou maličkost řemenem,pro manžela to bylo úplně normální a nepřipadne si,že mu ubližoval.Sám mi řekne,že si to zasloužil.Ovšem co tím jeho despotický otec způsobil???Můj manžel kterému je 29 má z otce panický strach,když s ním mluví je nervózní,nedokáže mu říct svůj názor a radši odkývne kde jaký blábol.Otec mu nařídí,aby v přesnou hodinu byl tam a tam a manžel ne,že řekne až budu mít čas tak tak přijdu nebo to udělám,ale opravdu mu kývne ano já dojdu a jde tam.O vánočních svátcích při telefonu mu jeho otec naštvaně položil telefon.A co udělal manžel?Začal se strachovat,že tohle ještě nikdy neudělal a honem honem tam jel.Prostě díky tyranovi je z něho hromádka nervozního kluka,který má k opravdovému chlapovi hodně daleko.Sám děti nebije,protože hned ze začátku poznal,že já jsem proti tomu.Chci své děti vychovávat k tomu,aby v nás měli přátelé a kamarády a nikdy se před vlstními rodiči nehroutili jako manžel před otcem.Z toho důvodu se s tchánem nestýkám a v životě mu neodpustím,že takovým způsobem trestal otce mých dětí.A manželovi nezapomenu,že si neuvědomuje jak moc mu jeho vlastní otec ubližoval.Plácnutí přes zadek beru,ale rukou ničím jiným ne.A jenom v takové míře,aby nezůstali modřiny či jelita.

Jarda (Pá, 2. 9. 2005 - 22:09)

Eleno, tos rekla peknou blbost. Souhlasil jsem s nazorem Teodora, protoze si taky myslim ze hodne velky mnozstvi "trestani" ma sexualni podtext, zejmena u muzu vuci zenam.Jinak neboj, ja sam deti nemam a svoji dospelou dceru bych urcite nemlatil.

Elen (Pá, 2. 9. 2005 - 20:09)

Jardo na tebe pasuje heslo "podle sebe soudím tebe", nemám pravdu, proč jinak bys na tyto a jim podobné stránky s tvými názory chodil?

Jarda (Čt, 1. 9. 2005 - 21:09)

Jeste dodatek: to samy cela stredoveka Inkvizice. Cely vyhaneni dabla a muceni carodejnic nebylo nic jinyho nez jen zaminka pro bandu sexualnich uchylu a kazdej od inkvizitora az po katy a jejich pacholky nebyl nic jinyho nez sadour, kterymu pri tom teklo do kalhot.

Jarda (Čt, 1. 9. 2005 - 21:09)

Svata pravda! Pokazdy kdyz ctu jak to strejda nandava sedmnactiley holoce na holoui tak rikam je to bud vymysl, nebo ho ten strejda mel v kalhotach tvrdyho.A i kdyz je to vymysl, tak to zase neni nic jinyho nez neci sexualni fantazie.

Teodor (Čt, 1. 9. 2005 - 10:09)

Původ trestání dívek na holou hledejmě ještě v pohanské Evropě před více jak tisíciletím a mělo sexuálně-rituální motiv. Tak jako jiné záležitosti je v lidech zakořeněno a může se objevovat sporadicky i dnes.Trestání dospělých dívek má většinou sexuální kontext, ať se to někomu líbí či ne. A to včetně toho, když vyplácí žena ženu. Nezap?omě?me, že většina i heterosexuálních žen má trošičku lesbické sklony. Rozhodně je to více než u heterosexuálních mužů sklony k homosexualitě.Je to podobné jako tanec. Také nemůžu chodit po ulici a přirazit k sobě jakoukoliv ženu, to by byl skandál. Zato na tanečním parketu se tomu nikdo nediví. Stejně tak, kdyby někdo svlékal jen tak nějakou dívku či dceru, to by byl také skandál. Tak to má zástěrku trestu. To je můj názor.

Teodor (Čt, 1. 9. 2005 - 10:09)

Původ trestání dívek na holou hledejmě ještě v pohanské Evropě před více jak tisíciletím a mělo sexuálně-rituální motiv. Tak jako jiné záležitosti je v lidech zakořeněno a může se objevovat sporadicky i dnes.Trestání dospělých dívek má většinou sexuální kontext, ať se to někomu líbí či ne. A to včetně toho, když vyplácí žena ženu. Nezap?omě?me, že většina i heterosexuálních žen má trošičku lesbické sklony. Rozhodně je to více než u heterosexuálních mužů sklony k homosexualitě.Je to podobné jako tanec. Také nemůžu chodit po ulici a přirazit k sobě jakoukoliv ženu, to by byl skandál. Zato na tanečním parketu se tomu nikdo nediví. Stejně tak, kdyby někdo svlékal jen tak nějakou dívku či dceru, to by byl také skandál. Tak to má zástěrku trestu. To je můj názor.

honza (Čt, 1. 9. 2005 - 10:09)

Ono všechno je možné a nic není jisté. Ve škole jsem podobné tresty nezažil. Tam se spíše tahalo za vlasy, padla nějaká facka, ale víc nic. Jen ve školce jsme měli takovou přísnou paní učitelku. Jednou 2 holky rozházely postele, tak je ta učitelka chytla a předevšema oběma nasekala na holou. Samozřejmě jen rukou a myslím, že to ani moc nebolelo, efekt trestu asi učitelka viděla jinde. Jindy zase jiná holka kopala do hraček a tak ji učitelka také chtal a dopadlo to stejně. Ačkoliv jsem patřil mezi nejzlobivější děti, nikdy se mi nic podobného nestalo. To jsem vždy jen stál třeba 2 hodiny na hambě nebo nesměl se třídou do divadla. Stalo se to někdy na začátku 80. let v severních Čechách. Proto věřím, že nějaké vyplácení na holou před celou třídou mohlo dříve někde existovat.

Monika (Čt, 1. 9. 2005 - 08:09)

Já pocházím z vesnice a a tam byly výprasky běžnou součástí výchovy. Veřejné výprasky, před celou třídou byly přes kalhoty nebo spoďáry, ale v ředitelně to bývalo přes koleno a na holou takovým dřevěným pravítkem. Sama mám jednu takovou zkušenost strašně to štípalo. Jinak doma jsem dostala poslední výprask až v 17 za pozdní příhod ze zábavy. Bylo to od máti řemenem a taky na holou zadnici. Tenkrát už to bylo hrozně ponižující, ale musela jsem uznat, že jsem si to zasloužila přijít až druhý den na oběd to jsem přehnala. Dnes už je situace jiná a tomu jaká byla výchova v minulosti (cca 30 let zpátky) tomu už dnes pomalu nikdo ani nebude věřit. Mona

sam (Po, 29. 8. 2005 - 16:08)

jsem z města a mam 50,výprasky byly běžná věc do 18ti a když jsem začal chodit s holkou v 16 tak dostávala doma vařečkou celkem běžně

Krivoklat (Po, 29. 8. 2005 - 01:08)

Jeste dodatek - tohle mi pripada jako neco vesnickyho, mozna to tam tak bezne chodilo. Ja jsem od mala mestskej clovek a jak rikam s timhle jsem se nikdy nesetkal.

Krivoklat (Po, 29. 8. 2005 - 01:08)

Same prosimte kolik ti je? Ja nevim me tahne na 50 a neco takovyho si vubec nepamatuju.Jo, vychovavalo se jinak a ze v detstvi vetsina sem tam doma nejakou chytla bylo normalni, ale ze by holky chodily s pruhama od biti na stehnech tak s tim jsem se tedy nikdy nesetkal.

sam (Po, 29. 8. 2005 - 00:08)

nevím kolik ti je let,ale za mých mladých let byly důtky v hodně rodinách a používaly se dost často a hlavně na holky.Byly z kůže nebo z gumy a většinou se vyráběly doma.U některých holek byly pruhy po těch řemínkách vidět na stehnech,když měly mini.Často jsme se ve škole o tom bavili čím kdo dostává.V té době byly výprasky na denním pořádku.

Honza 1 (Čt, 25. 8. 2005 - 00:08)

A Tome od koho si to dostal vice

Tony (St, 24. 8. 2005 - 18:08)

Ale my už to o tobě víme Niky, že jsi proti, takže to nemusíš opakovat. Ateisté také nechodí do kostela neustále vykřikovat, že to co pan farář říká jsou nesmysly. Prostě tam nechodí a hotovo. Tvoje názory jsou asi správné ale sem prostě nepatří, stejně jako nepatří střízlivý abstinent na záchytnou stanici. :-))

Niky (Čt, 18. 8. 2005 - 21:08)

Ahoj, ja budu vzdy proti telesnym, mentalnim trestum a proti podrazacum. Takze tu zbytecne zabyrate misto potrebnym lidem, zbytecne me napadate a nevim proc si myslite ze napadam Cesko. Cesko mam rada jak Kanadu a mozna i vice, jelikoz od tamtud jsem dostala sve koreny. I v Kanade reknu co si myslim o ruznych vecech a to je pravda. Ale to je asi tezko porozumet pro nektere. Dale jsem uspesna v zivote a vedu nekolik byznysu, tak nemohu byt tak naivni jak si prejete myslet a tak se hlavne zbytecne nerozcilujte a budte proti jakekolikomu a kdekoliv nasili. Ahoj.

Zralocek (Čt, 18. 8. 2005 - 16:08)

Zdenku, ty jsi fakt dobrej!Napises /byt s prominutim/ ze doktorka jde "do prdele" a stejnym dechem si stezujes na to, ze se tu z toho stava zumpa.Ty si zanadavat muzes, ale beda, kdyz to udela nekdo jiny. Opravdu zarny priklad pokrytectvi.

Reklama

Přidat komentář