Reklama

Trestani dospelych deti

Jarda (So, 23. 7. 2005 - 18:07)

Honzo presne tak. I kdyz nerikam, ze nejsou rodiny, ze ten mladej/mlada neprijde a poradnou ji nechyti, urcite se to deje a zase kazdem mladej clovek neni povahy ze by ji mame nebo tatovi vrazilo jednu zpatky.Jakmile tu ale nekdo zacne o tom, jak si divka musela sundat kalhotky a vyztrcit se naha pred celou rodinou vcetne strycu, tet a sourozencu tak je to jasny :)))A jestli se tohle OPRAVDU nekde takhle deje, tak cela rodina neni nic jinyho nez banda sexualnich uchylaku.

Honza (So, 23. 7. 2005 - 17:07)

Cha cha vždyť taky píše, že ji na všechny vystrčenou měla.No osobně si myslím že tak možná půlka podobných příspěvků tady jsou jen srandy nějakých vtipálků. Nevěřím, že by si dneska téměř dospělé nebo čerstvě dospělé dítě nechalo nařezat... Podívejte se na dnešní teenagery co pak by je byl schopen někdo zkrotit výpraskem? To si nedokážu představit ani v nejdivočejším snu.

Jitka (Pá, 22. 7. 2005 - 21:07)

JANA prede mnou je urcite nejakej uchyl a ne zadna Jana co dostala vyprask. Jeste vypravej o tom jak "Jana" mela na vsechny vystrcenou kundicku ty prasaku, urcite si pri psani honis ptaka ty uchyle. Nejsmutnejsi na tom je ze ti na to pulka lidi skoci a jeste te "Jany" budou litovat a davat ji rady, jak se z toho hrozneho zazitku vzpamatovat.

Jana (Pá, 22. 7. 2005 - 16:07)

No ono dostat pořádný výprask není žádná sranda. Mě se to stalo asi před 5 lety bylo mi 19. Byla jsem na brigádě v Německu a nedopalkem od cigarety jsem málem podpálila stodolu plnou sena a slámy. Mohla jsem si vybrat výprask nebo vyhazov. Potřebovala jsem peníze tak jsem si vybrala výprask. Majitel farmy mě veřejně , jako výstrahu pro ostatní, seřezal vyšpulenou holou prdel prutem tak, že sem se připočůrala bolestí a týden sem pak pořádně nemohla ani sedět. No bylo to děsné ponížení a ostuda. Snad ještě horší než ten výprask bylo to že všichni mohli vidět můj vystavený zadek a všechno ostatní. Strašně jsem se před nima styděla. Jediné pozitivum, které z toho mám je že od té doby už nekouřím. Chuť cigarety mi připomíná tu ne příjemnou záležitost. No byl to děs.

Jituš (St, 20. 7. 2005 - 17:07)

Vy tady stále diskutujete, ale abyste napsaly jaký trest je nejlepší, to jsem zatím nenašla. Já si myslím, že výprask na prdel je docela učiný, zvláště pokud je ten zadek nechráněný. Já jsem bývala tak občas trestaná ještě asi do 17 nebo 18 let. Maminka používala plácačku na mouchy, jenže ji otočila a já se musela předklonit a počítat do 25 a předtím mi ještě vyhrnula sukni. Teď už mi je 55 a nevím zda to na mne nechalo nějaké následky, ale zatím nic nepozoruji. Moje dcera je již 32 letá a ta bývala bita taky na holou většinou od otce, ale je také normální a má dvě dcerky, které jsou 8 a 10 let. Ona je také moc nerozmazluje a vím, že občas používá vařečku na jejich pozadí a říká, že to je docela účinné, já ji za to nadávám a vnučky se snažím chránit a já jsem jim ještě nikdy na zadek nenasekala, už mám asi větší rozum. Tak jsem zvědavá co nato zdejší odborníci, jaké oni mají zkušenosti, ale konkrétně !!!

Vera (St, 20. 7. 2005 - 00:07)

Precetla jsem jen cast diskuse, takze nevim, jestli na sve otazky uz nekde neni odpoved, ale zajimalo by mne, jak Niky vychovavala deti odmala, kdyz na ne nikdy nevztahla ruku a ony jsou ted tak vyborne vychovane. Podle mne to do 7-8 let veku ani jinak nejde, nez obcas dite placnout. Tim ovsem nemyslim zadne varecky, pruty, atd. Moje dcera, ktera ted zije v Anglii, rika, ze tam se na dite sahnout nesmi, ale ze kdyz slysi ty matky jak bez prestavky na deti rvou a deti prakticky nereaguji a jsou zvykle odpovidat take revem, tak ze by nejake to trepnuti pres zadek od pocatku bylo rozhodne lepsi. Ja jsem jako dite byla vychovavana velmi prisne, nejake fyzicke tresty zhruba do 14 let byly, ovsem daleko horsi bylo to neustale lamentovani a nekonecne vycitani jakychkoli prohresku nebo nezdaru. Rikala jsem si, ze vychovam ze svych deti sebevedome jedince, kteri se nenechaji jinymi manipulovat jako ja. Ze je nebudu telesne trestat, ani je zatezovat stalymi vycitkami. Ani jedno se mi nepodarilo. Ani deti vychovat k pomoci v domacnosti ani k velke odpovednosti o jejich skolni prospech a budouci karieru. Jak jenom zavidim tem matkam, jejichz deti starsi 15 let si jeste nechaji narezat a ma to na ne vychovny efekt! Moje deti by se nenechaly...A jak trestat - aby syn nezapnul pocitac, musela bych ho mit u sebe zamknuty v loznici, totez je s televizi. Kapesne zatim zadne nepotrebuje, zadna prani na neco setrit nebo neco koupit nema, tak cim ho trestat...Kdybych chtela trestat 20 letou dceru, ze ji omezim pridel penez, tak to bude setrit na jidle. Asi v Cechach, nebo lepe jeste na ceskych vsich se deti vychovavaji snaze. Jak ale vychovavat deti v "kapitalisticke cizine" ve velkem meste, to je vetsi problem. Do verejne skoly slusny vzdelany clovek dite neda a v elitni skole, kterou diteti chcete doprat je polovina deti, ktere maji sva mista jiz v budoucnu zajistena u firem svych otcu, apod. a nesnazi se o nic. Pratele skoro zadne nemam a stezovat si na vlastni deti ani nikomu nemuzu, protoze to na Zapade proste nikdo nedela. Kazdy sve deti jenom chvali, at vyvadeji cokoliv. Ne, ze bych nechtela verit tomu, jak ma Niky deti zlate, ale jednou jsme se ocitli na dovolene s jednou znamou ze skoly. Vzorne deti (adolescenti), jak je clovek znal z vypraveni. Pak jsem videla, ze ani jednou neprisly na snidani, matka se hadala s cisniky, aby jim ji mohla nosit na pokoj, protoze nekdy ani k obedu nebyly schopne prijit...Do 4 hodin do rana se divaly na televizi (bylo tam velmi spatne mozne chytit dva nemecke programy, jinak nic..) a pak cely den prospaly. Vyletu po pamatkach se zucastnovala jen matka, deti ani jednou...Vzala je na celkem drahou dovolenou s sebou, aby je mela pod kontrolou. Tehdy jsem si rikala, jak mam deti zlate, i kdyz nejsem zvykla je porad chvalit jako ostatni. Nakonec take nemam duvod si stezovat - neberou drogy, nekouri a skolni vysledky maji nad prumerem (i kdyz by samozrejme pri trose snahy mohly byt lepsi), ale vuci sve osobe respekt nebo pomoc ocekavat od nich nemuzu. Myslim si, ze dobre vychovat deti bez telesnych i jinych trestu je dost tezke.

Niky (Út, 19. 7. 2005 - 22:07)

Milosi, doufam ze rikas pravdu a tak napis proc jsi dostal narezano?

FANFAryon (Po, 18. 7. 2005 - 11:07)

Mohli byste sem přestat psát ty blbosti?

Miloš (Čt, 14. 7. 2005 - 16:07)

Když něco provedu, tak mě mamka hodinu poučuje, jak se mám chovat a pak veme vařečku a seřeže mi zadek.

Ja (Ne, 26. 6. 2005 - 20:06)

Ha,ha,ha!!

diblík (Ne, 26. 6. 2005 - 17:06)

neboj Jendule, anální svěrače mi fungují dobře,střevní infekci taky nemám,spíš trpím zácpou,ale děkuju za starostlivost:o))taky se měj hezky:o))

Jendule (Ne, 26. 6. 2005 - 16:06)

Diblik aby ses z te Niky nahodou nepo.....

diblík (So, 25. 6. 2005 - 20:06)

Niky, tak to mě pobavilo:o))když si to představím:o))víš, ten doktorův pohled,ale zase se teda měl na co dívat:o))

Niky (So, 25. 6. 2005 - 18:06)

Dibliku, mas pravdu, ale take je pravda, ze zde lekari vedi jak prohlizet i tak a nikdy nebyly zadne stiznosti proti tomu prehozu.Ja osobne jsem mela kdysi legracni prihodu. Pred mnoha lety jsem se rozhodla mit celkovou prohlidku a cekala jsem na sveho doktora bez obleceni. Kdyz on prisel, zustal dlouho stat v soku a skoro s otevrenou hubou. Pak se zeptal, jestli je to muj zvyk se svlekat do naha! A me to take prekvapilo, ja myslela, ze to tak ma byt. A take nahota nic proti me neznamenala, jelikoz jsem studovala vytvarnictvi a rada maluji lidi. I kdyz musel znat muj vek, presto se na to zeptal a kdyz jsem mu odpovedela 36, byl zase v soku a stale otviral a zaviral sve poznamky. Konecne mi rekl, ze je to proti zakonu, byt vysleceny pred doktorem. Ale take dodal ze jeste nevidel takove krasne telo a ani u dvacetiletovych. No byl to pro nas trapas, ale dost legracni. Ale aspon uznal moji kondyci, tenkrat jsem hodne cvicila a jak rikam, bylo to pred mnoha lety. No bylo to pro mne nove pouceni o zvykach v teto zemi.

diblík (So, 25. 6. 2005 - 17:06)

uznávám, že být celý nahý před doktorem neprospěje psychice,ale tělesnému zdraví prospět může-některé i dost závažné choroby mohou začínat nevinnou drobnou vyrážkou na těle na místě, které je kryto oblečením a její přehlédnutí může mít fatální následky,takže správný doktor by měl pacienta prostě prohlédnout od hlavy k patě včetně per rektum:o)i když máma by u toho asi být neměla:o)

Niky (So, 25. 6. 2005 - 16:06)

Je pravdou, ze dost lekaru bylo trestano za sexualni zneuzivani, ale urcite prohlidky pusobi i tak nekterym lidem pod dustojnost. Rikat nekomu ze by se nemel stydet je dost neprakticke. A na prohlidky by se mely by se pouzivat ty delsi, bez rukavu kosile a v nekterych pripadech pritomnost zdravotni sestry by melo stacit. V zahranici se ted hodne pouzivaji latkove kosile, jelikoz je to proti pravidlum, byt cely vysleceny.

martin h. (So, 25. 6. 2005 - 12:06)

to pavel: Lekar to dela abys ho nepomlouval ze te nejak zneuzival a tak. Vysetreni pres konecnik se u slepaku dela normalne. Stydet se je lidsky, ale pred mamou se snad tolik stydet nemusis. Ani v 16.

Niky (Pá, 24. 6. 2005 - 18:06)

Milo, prijmi mou soustrast, urcite tyto dny nebudou lehke pro tebe. Ale nyni ti zacina jiny zivot a jeste jsi mlada a tak doufam, ze si ho zaridis co nejkrasneji. Ahoj.

Míla (Pá, 24. 6. 2005 - 13:06)

pro NikyNedávno jsi mi tu radila, jak mám postupovat proti manželovi, který mě i bije. Tak už nemusím nic, včera odešel na druhý svět, ani se už domů z nemocnice nevrátil.Děkuji ti i tak za porozumění mojí ošklivé situace. Chtěla jsem ti jen dát vědět, jak se všechno vyvíjí dál.Teď budu mít dost zařizování, ale taky klid od tyrana. Stejně mu ale smrt nepřeji.. ahoj Niky

Zdeněk (Čt, 23. 6. 2005 - 22:06)

Malá poznámka k několika příběhům s teploměrem. Moje dcera takhle podvádět nemusela, protože několikrát na střední mi řekla, že do školy jít nechce (z různých důvodů) a tak jsem ji podepsal omluvenku. Dnes úspěšně studuje vysokou. Jsem rád, že je přímá a umí si svá práva vydobýt. Já jsem sám musel v dětství se známkami občas podvádět, protože můj otec, ač sám pouze vyučený (a to ještě na trojky) zedník u mě podobné studijní výsledky netoleroval.

Reklama

Přidat komentář