Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Návštěvník (Po, 11. 11. 2002 - 19:11)

Prosím o vyjádření k následujícím stavům: Před několika lety jsem byla v Peru, kde jsem pila halucinogenní nápoj ayahuasca. Od té doby mívám vždy za úplňku nebo i o novoluní, obzvláště pokud zrovna méně jím a mám pročištěnější tělo - zážitky, jakoby se nějaké moje jiné /nehmotné/ tělo oddělovalo od těla fyzického. Toto jemné tělo potom nějaká síla posunuje, manipuluje s ním nebo mě například zvedá na kolena /přitom jsem lehká jako pírko/. Často se vznáším - zlehka se odrazím a už jsem u stropu. Ta síla, co mnou manipuluje, bývá často neosobní, jenom jednou jsem měla pocit, že se za ní skrývá muž. Byl slyšet odněkud z prostoru, podobalo se to špatně naladěnému rádiu. Někdy tyto stavy bývají spojeny s horrorovými sny. V jednom z nich jsem se přimíchala do party černě oděných mladých lidí na kopci ve městě, kteří potom šli do kostela a já jsem šla mezi nimi. Celou dobu nikdo nemluvil. Až uvnitř se mi podařilo ze sebe vysoukat větu: "A co vy jste vlastně zač?" V tom okamžiku mě přepadl pocit, že je tam něco zlého. Začala jsem utíkat, ale nešlo to a nakonec jsem se vznesla. Pak jsem se probudila a přitom jsem v sobě ještě cítila kolovat tu šílenou energii, nemohla jsem to setřást. Volala jsem na mámu, o které jsem myslela, že je pod oknem. Nebyla tam ale, spala vedle. Takže jsem snad nemohla být tak docela probuzená? Mám ale dojem, že jsem probuzená byla! Jenom mne držela v zajetí ta energie a musela jsem se přemáhat, abych do toho nespadla /abych neusnula/ znova. Ale vzápětí jsem spala a bylo to tu zase.Klečela na mě dívka z té sekty a povídá: "Tak už jsme tady zase viď?" Šmátrala mi rukou po obličeji a nakonec, když se mi snažila ucpat nosní dírky, jsem se probudila. Někdy mívám zase zážitky, jakoby se mi po peřině sápali nějací neviditelní duchové. Vždycky je to velká síla, proti které se musím bránit. Někdy jakoby to byl jeden duch, někdy je to více malých. Občas to bývá spojeno s děsivými sny. V jednom z nich se vyskytlo slůvko "černá magie". Nedokážu ale říct, o čem byl. Jednou přišel dokonce duch psa. Byl to jasný pes. Čenichal, vrčel, ale nebyl vidět. Jenom jsem ho cítila jako energii a jasně vím, že to byl pes. Když se do mě zakousl, probudila jsem se. V souvislosti s těmito stavy jsem přišla na jednu zvláštní věc. Nejsilnější a nejčastější zážitky mívám vždycky v období, kdy jsem vyhublá nebo až podvyživená /jako by mi přitom nějak nedržela duše v těle/, anebo když držím dietu či dokonce půst. Když se to navíc spojí s úplňkem, je to síla. Projíždí mnou taková energie, někdy mám až pocit, že mě to zabije. Často je to ještě po probuzení. Při jednom úplňku mě chytila za ruku jakási plesnivá ruka. Potom mě ještě víc sevřela a tahalo mě to po pokoji. Že je to ruka jsem si uvědomila naprosto jasně. Nebyl to žádný sen ani halucinace. Nikdy předtím jsem na duchy nevěřila, ale teď to beru prostě jako fakt.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2002 - 15:09)

Někdy si říkám, co je vůbec normální. Bleděmodré bytosti, o kterých píše Helena jsou jednou z mnoha dimenzí, které je ve "změněném stavu mysli" možno navštívit. Někdo se toho bojí, někdo experimentuje, každý to dělá tak, jak chce. Základ je, aby v srdci byla láska. Je všeobecně známé, že zištné důvody v těchto duchovních cestách strhávají dolů, nebo vůbec nedovolí člověku někam postoupit. Hlavními tvůrčími silami je LÁSKA a STRACH. Pokud má někdo strach a přesto se snaží experimentovat, je to nejlepší způsob, jak si ublížit. S láskou v srdci se ale otevírají netušené obzory a je jedno, zda se jedná o astrální cestování či pouze pomoc příteli. Pokud se tedy komukoliv stane, že při podobných zážitcích bude mít strach, snažte se jej překonat a nahradit Láskou a důvěrou v bytosti, které mají nad Vámi "ochranou ruku". Oni to s Vámi myslí dobře a nechtějí, aby se s Vámi cokoliv stalo. Některé věci, které se nám stanou však vypadají, jako těžká životní rána či tragédie. Teprve s odstupem doby zjistíme, že nebýt ní, tak bychom nepostoupili - ať v duchovním či materiálním světě.

Zuzana (St, 27. 10. 2021 - 17:10)

Krásný názor . Díky

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2002 - 14:09)

Tuláka po hvězdách jsem četla mnohokrát a je to má nejoblíbenější kniha. Snad právě proto jsem se začala zabývat jógou, meditací a koncentrací. Je velmi běžné, že se při meditaci vznesu nad zem a pluji prostorem. Mívám sny o setkání s jinými bytostmi, o létání nad stromy. Tyto sny se mi pravidelně opakují. Při astrálních setkáních mívám nádherné pocity uvolnění, bleděmodré bytosti jsou příjemné a vyzařuje z nich přátelství a láska. Možná vám to zní bláznivě, ale to vše je pravda. Je to nádherný svět, ale přesto zůstávám stále spoutána se zemí. Pro méně vyvinuté jedince by tato setkání mohla znamenat zánik touhy, vrátit se zpět. Nevaruji, prožívejte si tato setkání a putování vesmírem. Ale stále mějte jednu nohu na zemi.Krásné putování vám přeje Helena.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2002 - 13:09)

Měla jsem podobný zážitek,ale rozhodně bych ho nenazvala příjemným.Vše se odehrálo v dobe, kdy jsem byla ve velkém psychickém napětí,týkající se zaměstnání.Těsně po ulehnutí,mi začalo hučet v uších, zvuk byl nesnesitelný, jako když by vám někdo přiložil k uchu vysavač.Za sebou jsem slyšela hlasy, kterým jsem přes tento hukot nerozuměla.Když jsem se chtěla otočit,abych se podívala, co se to děje, zjistila jsem, že mám celé tělo strnulé, nemohla jsem se pohnout, mžikaly mi oči a drkotala brada.Tento stav trval asi 20 min.Když už byl hukot nesnesitelný, viděla jsem, jak otvírám okno v ložnici, skáču z okna a letím. Pod sebou jsem viděla krajinu, lidi,přesně jako ve skutečnosti.Najednou během sekundy hukot přestal, já jsem otevřela oči,vydechla, celé tělo se uvolnilo a já jsem začala brečet strachy, protože jsem nechápala, co se stalo.Ještě týden na to jsem cítila tupou bolest v uchu.Později jsem se dozvěděla, že jsem byla v tzv. astrální rovině a že hlasy, které jsem slyšela, byly bytosti, které s v této rovině pohybují.Od té doby se to naštěstí neopakovalo.Nedokážu si to vysvětlit.Jestli má někdo podobný zážitek i s patřičným vysvětlením, ráda bych slyšela váš názor. Nerada o tom mluvím, aby si o mě lidi nemysleli, že jsem blázen.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 22:09)

Prectete si Jack London - Tulak po hvezdach http://www.klic.cz/atheneum/download/tulak.zip , nebudete litovat..

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2002 - 14:07)

Ja se domnivam i z vlastni zkusenosti, ze ve snu se muze odehrat naprosto cokoliv. Kdyz clovek ve snu pocituje, ze leta, jeste to neni duch. Ani kdyz ve snu prekonava "pevne prekazky" jako zdi apod. Je naprosto jiste, ze stav tela se behem spanku promita do snu (behem nemoci, drogovych stavu ap. je to obzvlaste patrne). Je dost mozne, ze pocity strnulosti tela ve snu odrazi nadchazejici onemocneni, napr. jiz kritickou mez prutocnosti krve v nektere dulezite ceve.

Návštěvník (Po, 8. 7. 2002 - 12:07)

mám zážitek, který si nedokážu vysvětlit, proto by mě zajímal názor někoho, kdo by vědel o co jde..všechno začalo jedním snem kdy se mi zdálo jak jedu autobusem najednou jsem uviděla sama sebe jak jdu vedle toho autobusu, pak se ze mně stal duch a ja jsem z toho autobusu vylétla a ocitla se v parku/kolem něhož ten autobus jel/najednou jakoby sen zmizel a já měla pocity jako bych v tom parku doopravdy byla, ale vím, že tělo tam být nemohlo, lekla jsem se a chtěla okamžitě zpět jenže jsem se sice ocitla ve svém těle, nebyla jsem však schopna se pohnout, prostě to nešlo, navíc jsem cítila obrovký tlak na hrud?, takže jsem se musela hodně namáhat abych mohla dýchat, celou dobu mi v uších zněl kovový zvuk, pokud jsem dýchání vzdávala sílil a byl nesnesitelný, nakonec , nedokážu odhadnout jak dlouho jsem v tomto stavu byla se mi podařilo probudit, tyto stavy se od této doby nepravidelně vracejí, vždy jim předchází sen jak se stanu duchem....někdy,dokud se nezačnu pohybovat, vidím i věci napůl skutečné a napůl ne, jednou jsem třeba viděla anděla mého přítele,díky za názory

Návštěvník (Čt, 20. 6. 2002 - 13:06)

Lucienko, to jsi odpovedela moc hezky.preji krasny slunecny den.

Návštěvník (Pá, 19. 4. 2002 - 21:04)

Ahojte Cetla jsem jsi,ze kdyz clovek usne,tak jeho etericke telo se behem spanku odpouta od tela fyzickeho s tim,ze v okoli pupiku,jsou spolu propojeni stribrnou nitkou/ktera je pro lidske oko neviditelna/a nekdy muze bohuzel prijit k pretrzeni a s tim prijde smrt.Takze si myslim,ze clovek,ktery se o to snazi,by mel byt ve sve povaze zbaveny chyb a pripraveny jak se znovu vratit.Jinak preji hodne uspechu.

Návštěvník (Po, 15. 4. 2002 - 21:04)

Ahoj Svetlusko,mel jsem podobny zazitek,je to druh astr.cestovani.Rekl bych OBE (out of body expirience)tzn. docasne vystoupeni z tela.Jeste je NDE(near death expirienc)to je horsi.Precti si o tom co nejvic:Timothy Leary :Plan Umirani;JOhn Lash:Pruvodce hledacu absolutna

Lucienka (So, 13. 4. 2002 - 10:04)

Ahoj,zeptej se Světluško:A CO DáL!Tento zážitek Ti něco chtěl sdělit, ostatně jako vše, co poznáváme. Zabývat se astrálem můžeš, je to vlastně také svět - se svým řádem a bytostmi. Otázka by měla znít: Chci žít tady i tam? Zvládnu to? oDPOVěĎ ZNáš POUZE TY!Máš otevřeny jedny dveře do duchovního světa. Místností je však mnoho. Takže si to tam prohlídni, usměj se a JDI DáL!JE to jen začátek..... pouti člověka k sobě samému.Přeji hodně štěstí....Lucienka

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2002 - 20:03)

Ja ti taky gratuluju. Rozhodne se toho nemusis bat. Pokud tve srdce zustane ciste, nemuze se ti tam nic stat. Precti si Astralni cestovani pro zacatecniky od Richarda Webstra, vyslo to u nas a je tam o tom snad vsechno. Trochu ti zavidim, ja to trenuju a nic.

Návštěvník (So, 23. 3. 2002 - 22:03)

Podle mne je to naprosto normální, každý ve spánku astrálně cestuje ať už o tom vědomě ví nebo ne. Můžeš být vlastně ráda, že sis to zapamatovala ve vědomí. To mnoho lidí nedokáže.Hodně štěstí :-)

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2002 - 17:03)

Muj nazor je. Davej si na to veliky pozor. Ja sam nejsem privrzencem astralniho cestovani. Myslim, ze by jsi mohla mit v budoucnu zbytecne problemy. Je to jiste tvuj zivot, ale tady je ma rada. Nevyhledavej to.S pozdravem Radim

Návštěvník (Út, 19. 3. 2002 - 14:03)

Gratuluji! Ale zároveň musím varovat. To, co se Vám povedlo samo od sebe, to je cílem i mnohaletého úsilí mnoha lidí (jogínů atd.), ve většině případů neúspěšného. A zde je právě ono varování, protože jako všechno, co k člověku přichází, je to to, co Vy právě teď potřebujete, ale nesmíte to násilně rozvíjet. Žádné praktiky podle okultních návodů skrytých za čímkoliv. Snažte se o tom zjistit co nejvíce, čtením, návštěvou přednášek o tomto tématu atd. ale hlavně se toho nebojte! Je to sice věc mimořádná (aspoň v těchto zeměpisných šířkách), ale když je to samovolné, je to přirozené, tedy to nejlepší, co se Vám mohlo přihodit. Přistupte k tomu kladně, se zvídavostí, ale do ničeho se nenuťte. Další vývoj nastane sám přesně tak, jak to bude pro Vás nejvhodnější.

Návštěvník (St, 13. 3. 2002 - 18:03)

Ahoj všem, podařilo se mi něco o čem zrovna nic moc nevím a mým cílem je,něco se dozvědět o astrálním cestování.Večer jsem usínala a najednou jsem se vznesla a viděla jsem se jak spím a pak jsem viděla hvězdnatou oblohu...bylo to zvláštní, ale zároveň uklidňující...neviděla jsem jako normálně, ale jakoby přes clonu...tak zamlženě. Tak to je celé.Chtěla bych znát váš názor a zkušenosti a rady.

Návštěvník (Po, 5. 11. 2018 - 18:11)

Ahoj, zcela určitě jsi zažila astrální cestování - tedy cestování svým astrálním tělem.
Vše co popisuješ je při AC naprosto obvyklé a přirozené.
Nejspíše jsi byla unavená, lehla jsi si a najednou jsi zjistila, že jsi velice lehká.
Při astrálním cestování nepoužíváš hmotné - fyzické tělo, ale tělo astrální - nehmotné.
Mimochodem, při AC můžeš mimo jiné létat, vznášet se nebo procházet pevnými materiály - zdmi apod.
Vřele doporučuji stránky Láskyplný svět .cz, kde Ti ochotně pomohou a ještě mnohem více.
Možná se Ti to teď bude stávat častěji, neboj se toho a vydrž.
Určitě navštiv tyto stránky.
Hodně štěstí!

Reklama

Přidat komentář