Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Jarenka (Čt, 30. 10. 2003 - 00:10)

Zaujala ma tato tema a kedze som o tomto astralnom cestovani este velmi nepocula, rozhodla som sa ze si co to o tom precitam. Pri citani niektorych vasich zazitkov, sa ma zmocnil taky zvlastny pocit, mala som zrazu zovrete hrdlo aj zaludok...a spomenula som si na nieco, na co som doteraz vobec nemyslela..Stalo sa to raz v noci...zrazu som mala akoby som aj spala, aj nespala...nebola som si ista..v usiach mi najskor strasne dunel neprijemny zvuk..ktory prechadzal do silneho sumenia...mala som pocit ze spim, ale zaroven som mala oci otvorene..nevedela som sa pohnut a ani vyslovit ziadne slovo, pretoze som bola ako paralyzovana...bolo to dost neprijemne, pretoze som pri tom vsetkom mala pocit akoby pri mne niekto stal...potom som sa iba prebudila, otvorila oci a bolo po vsetkom......co si o tom myslite??

Radep (Út, 28. 10. 2003 - 15:10)

Taky se pokouším o ast. cestování.Potřeboval bych pomoci.Průběh vypadá asi takto:začnu se uvolňovat,meditovat...pak si představím jak lezu po žebříku.Zatím jde vše v pohodě,když najednou ucítim vibrace,a moje tělo okamžitě dostane "křeč" a vibrace jsou pryč.Tak podobně i s tranzem.Jednou jsem slyšel i to bzučení,čehož jsem se dokonale vylekal.Dá se toho nějakým cvičením zbavit?

Honza Urbánek (Po, 20. 10. 2003 - 00:10)

Astrální cestování není nebezpečné - ostatně děláme to všichni a pořád - problém vidím v definici co je astrální cestování - všichni se opírají o víru v astrální tělo, atd. Ach, ta metafyzika:( Astrální svět je svět našich myšlenek a emocí(tedy ne tak přesně ale obecně to stačí) a ty utvářejí to co se bude dít ve stavu strálního vnímání. V praxi to znamená, že vaše představivost je architekt, který buduje, co vy poté uvidéte jako skutečnost - Boha, anděly, Krista, Budhu, Dévy, trpaslíky, atd. Lidstvo opravdu v zájmu zachování nesrmtelnosti svého druhu vytváří takové světy kam poté směřují shluky našich kvarků, bosonů, leptonů(jinými slovy naše emocionální, mentální, duchovní, astrální a jiná těla), takže jste-li křesťan a věříte v Krista a věříte, že jej v nebi potkáte, stane se tak - Možná:) Nebo věříte-li na rozpuštění do Nirvány, staniž se. Průšvih je v tom, že tyto světy vytvořené našimi myšlenkami jsou tak intenzivní, že jim podlíhá téměř každý a málokdo pak dojde skutečně tam kam má. Prostě se většina duší "zasekne" v nebi.:) No, ale i to je pěkné místo....

Didje (Ne, 19. 10. 2003 - 16:10)

TAZZ:A jakej to prosim tě napsal spisovatel?Díky

Kveta (St, 17. 9. 2003 - 19:09)

mam dotaz: jde vystoupit z tela a uz se tam nevratit...to pak u cloveciho tela nastane skutecna smrt? dekujia v pripade, ze ano, jak se to dela, dekuji

teenushka (St, 17. 9. 2003 - 19:09)

avisi,ja mam podobne problemy jako ty - treba me hrozne bolej oci - mam pocit ze mi vypadnou jestli se nevratim do tela a neuklidnim ho...taky nevim co s tim ale uzaviram se svym telem dohodu. priklad : nebudu 14 dni kourit,kdyz mi dovolis na chvili odejit ,neboj vratim se - docela to pomaha.

twilight (So, 6. 9. 2003 - 21:09)

andel tveho pritele je tedy velmi skutecny to zas jo. napis mi plz jak vypal. hele skus to ovladnout vuli. pokud to tedy pude. ja si myslim ze tohle ma nasvedomi sesta cakra. asi to tak ma bejt. skousej sve cesty vedome rozvyjet a vedome do toho ehm stavu vstupovat.Hlavne se neboj strach rozvoj zastavi. muzes treba skoumat duchy prirody a zivlu mas velmi velke moznosti tak toho vyuzij.

twilight (So, 6. 9. 2003 - 21:09)

asi jsi uz to zvladla ale stejne mas obrovsky prostor muzes snad az tam kde uz vubec nebudes nic chapat ale je tu jiste nebezpeci. ale rozhodne se toho nevzdavej to by byla obrovska chyba ale davej si bacha abys necestovala do vlastnich fantazii me se stalo neco podobneho. jo a jaky na tebe mel ucinek vydet vlastni telo nekteri pry pod tim dojmem az spadnou naspatek.hodne stesti!!!

Jitka (Po, 18. 8. 2003 - 07:08)

Ahoj, prosim o radu..Nijak se astralnim cestovanim nezabyvam a prece se mi to jednou stalo.Nedavno mel muj pritel zcela zivy pocit a snad i vizi,ze jsem ,,byla,, u nej, i presto ze fyzicky jsem ted skoro na druhem konci sveta.Ja o sve pritomnosti u neho nic nevim,jemu to pry bylo moc prijemne.Je i toto pro me nebezpecne?Da se tomu nejak zabranit? Mam spis z toho strach a proto tohle nechci nijak navozovat..Prosim poradte!!

Tazz (Čt, 31. 7. 2003 - 00:07)

Ahoj můžu doporučit knihu Astrální cestování pro začátníky je tam toho napsáno dost i postupy jak se uvolnit a funguje to můžu to potvrdit.Mam jednu zkušenost s cestováním ale mě to moc příjemné nepřipadalo měl sem hukot v uších a bolest v briše která přestala při návratu do těla.Ale za zkoušku to stojí.Hodně štěstí.

Didje (Pá, 18. 7. 2003 - 20:07)

Ahoj.Taky bych potrebovala pomoct.Nevim jak se ma astr.cest. navodit.Prosim pomozte mi.Vim že je to nebezpečné!

Avis (Čt, 17. 7. 2003 - 22:07)

Ahoj potřebovyl bych pomoct. Dnes jsem se rozhodl asrálně cestovat. Lehl jsem si, uvolnil se a začal s vizualizační technikou při otevřených očích, netrvalo to dlouho a pocítil jsem že vše začíná kmitat a zúžuje se mi zorné pole, cítil jsem se lehoučkým, a pokračovalo by to dál jenže začalo mi strašně tlouct srdce a dech se mi začal zasekávat, byl to nápor a já věděl že mému tělu musím pomoci přítomností a sklidnit ho. Uvolnil jsem se a vše se opakovalo jako předním. Potřebuji pomoct jestli pokračovat dál a nebo.... doopravdy si nevím rady. Rád bych věděl jsetli to cítíte taky.Mnohokrát děkuji

Mystic (St, 16. 7. 2003 - 19:07)

Ahoj.äPocuvaj davaj si na to pozor lebo je to velmi nebezpecne.Medzi fyzickym telom a astralnym telom je velmi tenka nitka ktora ked sa prerusi moze zapricinit smrt.Je to velmi nebezpecne.lekari to potom diagnostikuju ako zastavu srdca.Davaj si pozor.Ahoj Mystic

Martina (St, 9. 7. 2003 - 14:07)

Nevíte, jestli má piercing pupíku nějaký vliv na tu stříbrnou niťku, nebo na třetí čakru?

Kometa (Po, 7. 7. 2003 - 19:07)

Astralni cestovani je prima...byla jsem v raji...slysela hlas Boha a tak vim co me jednou ceka.Je to tam moc krasne,barevne a teple!!!

Jana (Po, 7. 7. 2003 - 17:07)

Ahoj, pro me je spanek neco jako vylet do neskutecna. Mam strasne barevne sny a dokonce si je i pamatuju. Vetsinou jde o pribehy s dlouhym dejem ktery na sebe obcas navazuji. Obcas mam problemy kteri tu nekteri z vas popisuji, treba tlak na hrudi, zavrate pri usinani, hukot a vireni atd. Asi pred 5 lety jsem mela parkrat sny, kdy jsem videla zemi z ptaci perspektivy a prozivala jsem intenzivni pocity stesti. Vsimla jsem si, ze bud mam sve telo nebo jsem prevtelena do velkeho ptaka a jen si krouzim nad krajinou a citim neskutecnou lehkost byti. Proto spanek strasne miluju. Nekdy kdyz muzu tak jdu spat i odpoledne jen na 20 minut a potom se citim strasne odpocata. Nevim co to je, protoze jsem si na to uz zvykla. Musim rici ze spatne sny se mi vyhybaji [zatim] i kdyz uz jsem si asi 3x prozila vlastni smrt. Ale spis jsem citila pozitivni pocit neco jako smireni a dusevni cistotu. Proto se smrti nebojim. Verim na posmrtny zivot a to uz odmalicka, kdy jsem o techhle vecech nic nevedela. Verim ve sve instinkty a intuici. Tenhle svet je vic irracionalni nez si mnozi z nas mysli. Zdravim vsechny poutniky.

Petr Vlasák (St, 11. 6. 2003 - 14:06)

Nedávno jsem si koupil knihu od Raymonda Moodyho Opětovná setkaní aneb setkání se zemřelími .Spisovatel vní líčí jak si vytvořil doma psychomanteum - mistnost kde má pouze zrcadlo a čisté černé stěny Pomocí tohoto zrcadla se setkává se zemřelými . Osobně si myslím že se tato metoda dá využít i pro astrální cestování. Zkoušel jsem to a málem se mi to povedlo .Měl jsem pocit jako kdyby se ke mě zrcadlo začalo přibližovat jako by mě chtělo vcucnout do sebe . Vtom jsem se lekl a probral jsem se . Chtěl jsem se zeptat zda to někdo taky zkoušel a jestli o tom někdo něco ví . Taky jsem se chtěl zeptat zda to není nebezpečné .Slyšel jsem totiž o lidech kteří si zahrávali z podvědomím a jsou prý v Bohnicích . Kniha byla napsána popularyzační formou proto bych se chtěl zeptat o jakou formu se jedná ? DÍKY

Petr Vlasák (So, 7. 6. 2003 - 08:06)

Ahoj všem .Před lety jsem si koupil knihu od Raymonda Moodyho Opětovná setkání aneb setkání se zemřelími .Spisovatel v knize líčí popularizační formou jak si vytvořil takzvané psychomanteum -místnost vniž se lidé dívají do zrcadla jehož pomocí se dostávají do jiné dimmenze . Kniha mne velice zaujala ale mám obavy zda se člověku nemuže něco stát .Zkoušel jsem to měl jsem pocit jako by mě zrcadlo chtělo vcucnout do sebe vtom jsem se lekl a probral se. Slyšel jsem o lidech kteří si pohrávali s podvědomím a jsou nyní na psychiatrii například lidé co prováděli autohypnozu . Proto bych se chtěl zeptat zda to není zdraví nebezpečné?Jestli by mi ktomu mohl nekdo něco říci dekuji Petr

teenushka (St, 4. 6. 2003 - 12:06)

mam takovou prihodu...kdyz sem se naposled pokousela o astral. cestovani,byl zrovna uplnek.po asi hodine marneho snazeni sem zacala usinat,tak sme otocila hlavu ze si lehnu na bok.primo nade mnou se sklanela muzska postava,rukou se opirala o pelest postele,tkze to bylo opravdu blizko,myslela sem ze se mi to zda, ale nez to zmyzelo tak sem asi ctyrikrat mrkla normalnim tempem...vubec sem nemela strach a kdyz to zmyzelo usnula sem.mate nekdo tuseni co to mohlo bejt? nic konkretniho sem nevidela - byl to stin - stinova postava.

:(( (Út, 27. 5. 2003 - 23:05)

take bych nejradeji utekla z vlastniho tela a uz se nevracela...a telo bych klidne venovala potrebnym, kteri maji neco porouchano...a pomohlo jim to prezit...

Reklama

Přidat komentář