Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

pan poison (Ne, 9. 1. 2005 - 22:01)

helenko, to co se ti stava cas od casu rekneme spontanne, to se pokousi spousta lidi navodit umele. ten pocit, jako by te nekdo sevrel celou v pesti nebo jak ty pises jako by te sevrel dav lidi, vychazejici zhruba zprostred zad, je finalni faze transu, kdy se tvoje astralni telo oddeluje od fyzickeho. Tohle se s tebou deje kazdou noc, mas jen smulu, resp. stesti, ze se do tohoto okamziku dovedes probudit ;)naucil jsem se ten pocit mit rad. je neuveritelne prijemne neprijemny. zbavis se toho jen tak, ze jej poznas vic. poznej to sama, zkoumej svoje telo v tom stavu, da se to prerusit myslenkou a stejnou cestou se toho da i vyuzit, tudiz pokracovat;) hodne stesti.

Niky (Ne, 5. 12. 2004 - 09:12)

Miki, zda se mi ze zde ti nedaji zadnou pomoc ci vysvetleni, tak bych ti navrhla precist nejake khihy na toto tema a jak uskutecnit to astral travel.Mnoho zdaru

Lol (So, 4. 12. 2004 - 14:12)

lol ty si pako,astralně cestovat muže umět i malé děcko když se na to zaměří spoustě lidem se to podaří do tejdne ale asi o tom moc nevíš tak to beru, jo a naučes psát... nevim kde si došel k pravidlu že se používa jenom měkké I . ňoumo

Radim (Čt, 2. 12. 2004 - 17:12)

Hele jmenovče, nevím, kde jsi přišel k názoru, že astrální cestování je něco nebezpečného nebo něco nenormálního. Z toho plyne ---> A) nezkusil jsi toB) zkusil, ale nepovedloC) nic jinýho není :)

MIKI (Út, 30. 11. 2004 - 09:11)

Mě se čas od času stane, že vystoupím ze svého těla a potom se jen tak vznáším a dělám kotrmelce a různé převraty. Je to skvělej uvolňující pocit, ale kolem mě je jen tma a ja bych rád viděl to všechno kolem sebe. Dokáže mi někdo poradit?

Zkopaný Aktuali (Út, 30. 11. 2004 - 04:11)

Dnes vecer me neznami telepate zkopali doposud nejvic od te doby co me zacali napadat!!! Nakonec jsem se zachranil utekem do vany, horka koupel, pena snorchl a hodina pod vodou az prestali kopat. Na pedikuru nebyl cas protoze hned ukryt pod stolem a pomazal jsem se dvojnasobek vrstvou olejem EXTRA VIRGIN coz v noci pomaha. Zabrousit smirklem cislo 2 nahladko. Sestra se od pitvy uz dlouho neozvala doufam ze je v poradku reakce zadna sousede zde v novem luxusnim byte Praha Bohnice mnohem lepsi nez v Olomouci. Ukradli bambusovou rohozku a vymena za slamenou coz vi kazdy alespon ja urcite ze hodnota je jina ale jinak klid pouze uveznei ve vytahu jiz 4 krat. Lana vydrzela a !!!dekuji!!! timto vrchnimu hasici panu Marakovi za zachranu sabotaz sam v protokolu nevyloucil!!! a take dvakrat sirka v zamku. Vylet autobusovym autokarem ridic se snazil nabourat do Podebradskeho mesta lazni vyborna voda ale slysel jsem nenavistive poznamky mnoha lidi kdyz me mijeli NEDUVODNE!!! a nakonec klid cukrova vata v usich pomohla bez zastrelu. Lazen byla blaha moc ale tepla chteli me drzet pod vodou, privolany doktor stiznost neuznal ale odvolam se na mestskem urade ci policii. Jim mnohem zdraveji uz ne chobotnicky dostal jsem zasilkou ze zamori Japonsko od pritele z internetu slonove hulky cervene a cerne s jemnym vyryvanim krasna prace nicmene v lacinych restauracich mi nedovoli jimi jisti! Opakovane stiznosti nepomahaji i v tech nejlepsich podnicich kde chci stravu vegetarianskou bez chobotnicek, zase cukani a rana do zatylku a privolana policie nepomaha minule mi chteli zabrat hulky nedal jsem je az se jedna zlomila!Vsechno je modre svet se meni pred ocima je stale tmavsi nevim proc baterka do oci nepomaha. P.S. Prosim vsechny kteri se mnou Zkopanym sympatizuji, aby tuto zpravu sirili siti!!!

silvuska (Pá, 26. 11. 2004 - 10:11)

môj sen, ten vnem, tá udalosť bola z celkom mne neznámej doby a udalosti. Šaty, studňa, k?úče a kopec drobností nebolo z tohto moderného sveta.Ten človek nebol nikto z tých ktorých teraz poznám. Ale v sne som ho dobre poznala, ale z inej mne teraz už neznámej životnej situácie.Som mierumilovný človek a z ?udí si ve?a nerobím, nieto ešte živiť vražednú nenávisť.Tá vražda nebola z nenávisti, bola potrebná aby sa zabránilo robeniu zla.Niečo ako u Dostojevského Raskolnikova :)

helena (Čt, 25. 11. 2004 - 19:11)

Ahojky, děkuji Radce za podobnou zkušenost!! Před nedavnem jsem se dozvěděla, ze podobne stavy ma i muj tata, takze je to asi docela bezne. Muj kamarad mi take rikal, ze se mu to stava, a priklada to duchum...No nevim...kazdopadne vsem hodne zdravi a pohody!!!

abraxas (Čt, 25. 11. 2004 - 19:11)

Co to j za uchyly typu "Zkopany UPDATE" ad.????Co na to rikate, seriozni ctenari a pisatele?

Niky (Čt, 25. 11. 2004 - 19:11)

Jelikoz ti nikdo neodpovida tak ti reknu svuj nazor. Neco te trapi ohledne toho cloveka a bylo by dobre aby jsi ty problemy vyresila mirumilovnou cestou a tak se zbavit stresu a nazlobeni. Ahoj.

silvuska (St, 24. 11. 2004 - 11:11)

vo sne som autenticky zavraždila. Vedela som aj prečo, aj dôvod, aj som ho poznala. Po prebudení som si už nedokázala vybaviť tieto podrobnosti. Strašná úzkosť ale zostala vo mne,že som zavraždila, že sa na to nesmie prísť, lebo by to bolo nespravodlivé, keby som si to musela odpykať. Bolo to niečo ako spravodlivá vražda, ktorú som musela vykonať pre akési dobro. M?tvy je stále v tej studni, kam som ho schovala.Cítim, že to nebol iba obyčajný sen

Niky (Po, 15. 11. 2004 - 19:11)

Miline ja ziji daleko a tak nevim jakou literaturu bych ti mohla poradit. Ale staci zajit do obchodu ci knihovny a uvidis co by te zajimalo. Dale si muzes kliknout na Google a to - Meditace a tam najdes vice informaci. V teto dobe hodne lidi pouziva meditaci, jelikoz pomaha cloveku psychologicky, physicky,jelikoz nase hlavy jsou busy s tisicema vsemoznych myslenek a cas od casu mozek potrebuje prestavku a uklidneni. Take je zajimave zkontrolovat - Sylva metodu. A ohledne tve dceri, mate velmi dobry pratelsky pomer a muzete si o vsem normalne povykladat? Nemyslim, ze ten tvuj sen o ni rika co si myslis, ale ze tam mozna jsou nejake problemy. A jestlize ano tak by bylo dobre si s ni o tom povykladat s therapistou a tak odstranit problemy jesti nejake existuji. Jinak precist nejake knihy o vychove jsou take pomocne pro rodice. Ale co je dulezite pro dobry vztah s detmi je ukazat hodne lasky a uplatnovat disciplinu. Ale ne trestat psychologicky si fysicky. Zivot muze byt krasny, ale clovek si musi najit informace jak to delat. Pisi velmi zkratcene, ale doufam ze mi rozumis, jelikoz chci pomoci. Ahoj.

Milin (Po, 15. 11. 2004 - 09:11)

A nejakou vhodnou knizku bys mi doporucila?Díky

Niky (So, 13. 11. 2004 - 00:11)

Ahoj Miline, urcite sledujes svetove zpravy a ja myslim ze te to ovlivnuje a mas obavy. Doufejme ze to jsou jenom obavy a nic atomoveho se nestane. Ale take je pravdou ze mnoho lidi melo zvlastni zdani a sny ohledne 911, nez se to stalo. Napriklad moje dcera si neumela vysvetlit, proc ma stale sny o letadlech ktere nikdy nepristavaji. Tyto sny mela asi na dva mesice pred tim 911. Ja osobne jsem mela nejake vedeni, ze vysoke veze mohou byt nebezpecne, kdyzby se poskodilo nejake poschodi. Take jsem doufala, ze nikoho nenapadne pouzivat letadla pro utok na veze. Ale ohledne tebe take je mozne ze mas nejakou stress a obavy. A take ze mozna mas silne city ohledne sve dcery. Ja bych poradila se naucit meditaci, jelikoz je nesmirne dobra na uklidneni a pozdeji umet dobre resit ruzne zivotni udalosti. Tak to co ja si myslim. ahoj

Milin (Pá, 12. 11. 2004 - 12:11)

Nejsem si ničeho takového vědom. Ale uvědomil, jsem si, že si přece něco ze snů pamatuji: Často umírám při výbuchu atomové bomby (to asi jak nás v dětství furt strašili s jadernou válkou). Nebo např. dneska v noci jsem nechtě ponořil malou dceru do žiraviny. Rád bych se tomu zasmál, ale nějak to nejde, asi chápete :(

Niky (Čt, 11. 11. 2004 - 19:11)

Jenom bych ze zeptala jestli jsi prozil neco velmi neprijemneho, jelikoz je mozne dostat post-stress symtom. Ale casem so to muze ztratit. Tak preji mnoho pohody.

Milin (St, 10. 11. 2004 - 15:11)

Možná mi někdo tady poradíte ohledně "nočních můr". Po dobu 2 let, několikrát týdně někdy i denodenně jsem se budíval po půlnoci s pocitem klinické smrti. Ono slovo budíval není vhodné, spíše se dá říci vyletěl s takovým řevem, že bych probudil celé město. Chodil jsem spát se strachem, jestli to dneska přežiju a hlavně jestli tím neublížím své rodině (což už se možná v jejich podvědomí stalo). Nikdy jsem si ale nezapamatoval, co se mi přitom zdálo. Změnil jsem stravu a už se mi to 2 měsíce nestalo, tak už si o tom troufnu napsat. Ale pořád mi to leží v hlavě. Je to nějaký blok z mládí, který se nemůže dostat ven?

lupa (St, 10. 11. 2004 - 10:11)

chcem vedieť tiež tak super písať ako ty Skopany Update, zoznám ma s onými

Zkopaný UPDATE! (Út, 9. 11. 2004 - 19:11)

Pred cca tremi a 1/2 roky mě neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mně proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení tělesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v odděleni intenzivni peče ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove mě moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautů 29 mě stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily mě zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechtěji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodně ale uz se mi neposmivaji jen mě několikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali mě. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluněny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kočky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted často vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kč . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horčiku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivně polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotniček z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba směrem dolu ale často je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kteří se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!!

serena (Út, 9. 11. 2004 - 14:11)

Už roky spávam na rovnakom mieste. Raz som si cez deň ?ahla do inej izby a inej postele. Zo spánku ma nečakane vyrušil zvuk zo susedstva.Chcela som sa zobudiť, ale nešlo to. Cítila som iba zúfalý pocit vlastnej nemohúcnosti. Potrebovala som sa rýchlo prebudiť, ale h?adala som sa na starom mieste. Ešte že som na predsa len našla.Doteraz som tomu neprikladala extra význam. Až kým som si náhodou neprečítala tieto vaše príspevky.Je vôbec táto moja príhoda niečo viac ako iba obyčajný sen?

Reklama

Přidat komentář