Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

ummmad (Út, 28. 2. 2006 - 12:02)

Ahoj. Procetl jsem si vetsinu teto diskuze a velmi me potesilo, ze s mima zazitkama nejsem sam..;]
Zaclo to asi pred rokem, kdy jsem se v noci probouzel to takovyho zvlastniho stavu.. nazval sem to tranz. Proste jsem se nemohl vubec pohnout, telo mi jakoby vibrovalo. Poprve jsem citil strasnej tlak na hrudi a prudce jsem dychal. Kdyz se mi to behem par dnu stavalo znovu a znovu, byl jsem uz klidnejsi a dokonce se mi povedlo "vyjit" z tela a pohybovat se po pokoji. Tehdy jsem mel prijemnej pocit i neci blizkosti.. Po par mesicich to uplne prestalo..
Ted po roce se to ale vratilo. Opet ty stejne paralizovane stavy po probuzeni, nebo rano kdyz jsem se probudil a chtel znovu usnout. Akorat ted byly podstatne strasidelnejsi. Mel jsem velkej strach, jako by me nekdo pozoroval. Znovu se mi povedlo jakoby se nejak na chvili vymanit z fyzickyho tela.. nekolikrat se to opakovalo.. ted se zda, ze uz nejsou tak intenzivni.
Nicmnene jsem se zacal docela intenzivne venovat ziskavani informaci, diky tomu jsem taky nasel tudle diskuzi..;] Uprimne me to opravdu zajima a chtel bych se temdle stavum nejak vic venovat, ale.. potrebuju o tom proste zjistit co nejvic veci...

Jenni (Po, 26. 12. 2005 - 00:12)

Můžeteme mi poradit nějakou metodu na opuštění těla? Vadí když mám na sobě stříbrné řetízky, prstýnky ...Někde jsem četla, že to vadí. Mám mít zavřené nebo otevřené oči? Jak je to s tím zvířetem?Předem moc děkuji za odpověď

vrr (Pá, 15. 7. 2005 - 14:07)

No, jo, tenhle hňup tu čas od času otravuje pod cizíma přezdívkama a teď se zaměřil na Lindu, no.Stejně tě tu už poznáme, ty debilovitý hovado.

Linda (Pá, 15. 7. 2005 - 14:07)

Momentálně astrálně cestuji a teď jsem se ocitla v prdeli!

Rachell (Pá, 15. 7. 2005 - 10:07)

Mockrát ti děkuji za tvojí radu. Teď momentálně jsem v časovém presu, ale až budu mít více volného času, chci ho věnovat právě astrálnímu cestování. Kolem sebe nemám vůbec nikoho, s kým bych si o tomto tématu mohla povídat. Asi by mě měli za blázna. Já to tak ale nevidím. Už odmalička jsem věřila na jinou moc, věřím léčitelům, kartářkám (i když to mu mě zrovna moc netrefily), věřím taky, že tu někde kolem nás jsou právě naši zemřelí příbuzní. Možná jsem teď tak trošku zoufalá, táta mi chybí, ale jsem si jistá, že na mě kouká a vidí, co všechno jsem tu dokázala.

Zajka (Pá, 15. 7. 2005 - 08:07)

Najít Tvé silové zvíře Ti žádná literatura nepomůže :-).Ty si je prostě přivoláš, a ono se u Tebe objeví. Někdy se tam mihne i více zvířat, ale to své bezpečně poznáš. Už k Tobě patří teď a nezavisí to vůbec na žádných horoskopech ani to nikde nevyčteš.Pokud o tom vůbec nic nevíš, je lepší obrátit se na někoho, kdo tomu rozumí než experimentovat úplně sama jen podle knížek.A pokud Ti zemřel otec, jeden z kurzů, které Ing. Sychra pořádá v krásném prostředí na statku v jižních Čechách, by Ti jen prospěl; minimálně jako relaxace.Astrálně cestovat můžeš mnoha způsoby (všechny závisí na meditaci a úplném uvolnění), tento mi přijde tak nejjednodušší. Alespoň pro mě, každému vyhovuje něco jiného. Jedná se o způsob astrálního cestování vycházející z keltské kultury.

Rachell (Čt, 14. 7. 2005 - 17:07)

Ještě si budu muset půjčit nějakou konkrétnější literaturu, jak zjistím které zvíře se ke mě vztahuje? To je podle horoskopu? Zatím nejsem v té fázi, kdy bych hledala nějakého odborníka z této problematiky, chci o tom nalézt co nejvíce informací a pak to nejprve zkoušet sama. Zemřel mi otec, ráda bych se s ním touto cestou setkala... :-(

Zajka (Čt, 14. 7. 2005 - 14:07)

www.symed.cz - na těch stránkách se můžeš nakontaktovat na Ing Sychru, osobní zkušenost s jeho kurzy nemám, ale absolvovaly je osoby, kterým důvěřuju a podle nich bys byla v dobrých rukou. Je riziko jít jen tak k někomu, kdo tzv. "učí astrálně cestovat", koho si najdeš např. na netu. Ing. Sychru znám osobně, pokud bych se chtěla astrálnímu cestování věnovat víc, šla bych se učit k němu.

Zajka (Čt, 14. 7. 2005 - 14:07)

Já to dělám tak, že si zapnu do sluchátek nahrávku keltských bubnů, ležím uvolněně na posteli, při první nahrávce se uvolním,

Zajka (Čt, 14. 7. 2005 - 14:07)

to Rachel: Ano, můžeš, nejdřív si ale přivolej své silové zvíře, aby Tě chránilo.

Rachell (St, 13. 7. 2005 - 15:07)

Začínám se o toto téma zajímat, chci se o to také pokusit. Mohu se během astrálního cestování setkat se zamřelými příbuznými???

ANDĚL (Út, 12. 7. 2005 - 08:07)

Pokud se umíš opravdu uvolnit, protože spousta lidí si to jen myslí, že se umí uvolnit.Tak to zkus, když budeš hodně unavená, pak to jde mnohem líp. Neboj ono to příjde někomu to jde hned, ale znám lidi, kteří to zkoušeli i 5 let než se jim to povedlo. Chce to trpělivost.

Olinka (Ne, 10. 7. 2005 - 23:07)

Ahoj, už asi 1 rok se snažím astálně cestovat, ale furt nic. Dokážu se uvolnit, představuji si třeba jak padám do studně nebo jiné věci ci radili na internetu a v různých knížkách, ale furt nic. Poraďte prosím

Snílek (Ne, 26. 6. 2005 - 21:06)

Ahoj všichni moc, vas zdravím.Můžete mi pomoct?..Od mých 15 až skoro do 18 ket jsem mýval tak 3-4 za mesíc celé tři roky zvláštní zážitky.Najednou jsem se v noci probudil, ale to jsem si jen myslel,že jsem vzhuru.Nemohl jsem ničím hýbat, nešlo nic zavolat otevřít oči, zkratka jsem myslele že je se mnou amen.Trvalo to dlouho snad hodinu a najednou jsem začínal z dálky slyšet takový hruzu nahanejici řev.Ten stale silil a silil a pojednou se začal zeslabovat a ja se jakoby zacal odpoutavat od sveho tela.Citil jsem přitom takove velmi jemne vibrace,ruce se mi zacali vznaset.Ale oak kolem projela houkajici sanitkama ja mel pocit ze sem spadl z ohromne vysky...Stavalo se mi i ze sem se jako vzdy probudil, tedy jsem si to myslel.Chtel jsem se probudit ale ono to neslo,pak se mi podarilo se strasnou namahou otevrit oci ale jak jsem povolil okamžite se zavreli.A pak se ozvalo zname vrrrr...Trvalo to cele dva roky a pak to jakoby přestalo.Kdyz jsem se ptal mamky tak se ji to pry v tomto veku stavalo taky.Možna je to dedicne,Neni to vymysl. Prosim napiste mi.....

Maťa (So, 25. 6. 2005 - 20:06)

Jednou se mě zdálo, že vidím samu sebe, ale dnešní podobu jsem neměla.?Byla to dost nehezká a nevkusně namalovaná žena, já jsem se na ni dívala odněkud zhora. Byla jsem zaskočená a na 100% přesvědčená, že jsem to já.Říkala jsem si to přece není možné, to není moje podoba. Když jsem se probudila, věděla jsem, že jsem to byla já,podle oblečení co jsem měla na sobě to bylo snad v předminulém století. Pořád na to myslím,chci tento stav vyvolat znovu, ale už se mě to nikdy nepodařilo.Od tohoto okamžiku se mě změnila povaha.Uzavřela jsem se víc do sebe a žiju si sama se sebou.

Rachell (So, 25. 6. 2005 - 15:06)

Začínám se o toto téma zajímat. Mohu se během astrálního cestování setkat se svými zemřelými příbuznými. Nebo je vůbec nějaký způsob? Věří tu někdo na to???

borec (Pá, 17. 6. 2005 - 09:06)

Jednó mě kopli do kulí a málem jsem vylít z kůže, takže výstupu z těla věřím!

hunter (Čt, 16. 6. 2005 - 23:06)

V ORGANIZACÍCH POMOC NEHLEDEJTE,JE TO PODNIKÁNÍ VELMI NEJISTÉ, A V PODSTATĚ MARNÉ^^Hmm a nejsou vesmirni lide taky organizace?:D Not o je fuk,trochu sem si rejpnul:DAle jinak,sam se snazim o AC dost dlouho,ale dost nepravidelne.Cetl sem ze to uvolnovani tela pred transem je po vicero pokusech lehci,ale s mou previdelnosti to ani pravda neni:o) A radsi nez psat sem do fora o rady(pac sem stejne furt pisou jen ti co se o to snazi,takze tu nema kdo radit:) )to radsi zadej do googlu astrální cestování a uvidís kolik ti toho najde.Ja mam složku v kopmu o tom velkou asi 30MB jenom textu.A pokd to je málo,tak zajdi do nejakeho specializovaneho knihkupectvi.Pokud nekdo z Plzne tak vyborne je Stesticko na Americke:)cafte a hodne zdaru pri opousteni telaP.S.Me se ten pocit ze se nemuzu hnout docela libi:))

Jaňule..:o)) (Út, 19. 4. 2005 - 08:04)

ahoj lidi, prosím každého,kdo by se mi chtěl upřímě ozvat.... a má třeba nějaké zkušenosti A.rwe.n"centrum.cz -aby mi odpověděl na to, jestli je možné při astrálním cestováním zemřít, nebo jestli je nějaké jiné vážné nebezpečí...co se mi všechno může stát. Snažím se o tom sehnat co nejvíc, a zkouším to již dlouho..vyždy se mi ale zdály jen lucidní sny.aspoň myslím...trochu nechápu to přemisťování..když na něco pomyslím,tak se tam potom ocitnu,nebo si musím přát, abych tam byla...??? jo, a vrátím se hned zpět,když budu chtít..???!!! dík moc, a mějte se...

Josef Kouba (St, 12. 1. 2005 - 08:01)

2126. Problém lidstva (529). (Přijal Ivo A. Benda.) 17:38-18:07 hodin. 29.12.2004.Místo: Česká Lípa.PROBLÉM LIDSTVA (www.vesmirni-lide.cz)PROBLÉMEM SOUČASNÉHO LIDSTVA NA PLANETĚ ZEMIJE OVLÁDACÍ PROGRAM V PODOBĚ VELMI JEMNÝCH VLN, KTERÝ DRTIVÁ VĚTŠINA LIDÍ ( PŘES 90 % ) PŘIJÍMÁ VOLBAMI Z 95 %. TEN PROGRAM JE Z DÍLNY TEMNÝCH SVĚTŮ, PSEUDOTVŮRCŮ.VÝSLEDKEM JE PSEUDOŽIVOT, ZATÍMCO PRAVÝ ŽIVOT JE ODLOŽEN NA NEURČITO.TAKÉ VNITŘNÍ STAV LIDÍ - DUCH, DUŠE V POUZDRECH, FYZICKÉ TĚLO SE ZATÍŽENÝMI GENY A ZNAČNĚ PONÍŽENÝMI SCHOPNOSTMI, TOMU ODPOVÍDÁ - JE NEGATIVNÍ.ČIPOVÝMI TECHNOLOGIEMI NA ZEMI SE NEDOCILUJE VYŠŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ LIDÍ, ALE VYŠŠÍ STUPEŇ OVLÁDÁNÍ, S CÍLEM 99,99 % !!!ŘEŠENÍM JE ZMĚNA PSEUDOŽIVOTA NA PRAVÝ ŽIVOT,ČEHOŽ DOCÍLÍTE VOLBAMI POZITIVNÍHO LÁSKYPLNÉHO ŽIVOTA ZE SVÉHO OTEVŘENÉHO DUCHOVNÍHO SRDCE.MÁTE NA TO POMOCNÍKY

Reklama

Přidat komentář