Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

teenushe (Út, 27. 5. 2003 - 23:05)

ahoy,muze mi nekdo z vas poradit? uz dlouho se snazim proniknout do astral. svetu,ale zatim sem pouze zvladla uvolnení a na a ne dostat se z tela ven...uz vazne nevim,jak to zvladnout.mate nekdo napad, zkusenost,radu?

Rivendel (Ne, 25. 5. 2003 - 14:05)

http://www.greenfrog.cz/AstralTakova mensi centrala v CR. Taky se zajimam o astralni cestovani a tamtu stranku pravidelne sleduji. Doporucuji vsem. Zatim pacek a v pokusech o astralni cestovani preji hodne stesti a uspechu.

Child in Time (St, 16. 4. 2003 - 20:04)

Ahoj, netreba v tom hledat nejakou vedu, popr. se znepokojovat. Hlasy, zvuky, vize pri usinani - to vse neznamena nic nadprirozeneho. Jedna se o naprosto typický průběh usinani, kdy tva mysl pozvolna ztraci vedomi a registruje tzv. prvotni snove vjemy. Vsechny ty nesmyslne zvuky a obrazy jsou tedy pouhou konstrukci mysli.

agnes (Út, 15. 4. 2003 - 19:04)

ja se o astralni cestovaní zajímala už dřív a nikdy se mi to nestávalo.Nikdy jsem se toho nebála a proto nevím jak jsem si to mohla vymůrovat když jsem předtím žádné špatné zkušenosti nemlea .Rozhodně bych se ale o to chtěla zajímat dál.Prosím poradil by jste mi jak na to dobře?Ještě jsem se chtěla zeptat jestli je to normální a stává se to i jiným mladším lidem.

Iva (Út, 15. 4. 2003 - 12:04)

Prosim poraďte jek cestovat astr.

JVS (Po, 14. 4. 2003 - 23:04)

To znám, hlasy, co mluví srozumitelné nesmysly, třísetstránková kniha napsaná během dvaceti vteřin snu, probouzení a vnitřní třesení, a včera ráno mi skrz sklo vletěl do pokoje nádherně barevný původně asi vrabec.Neřeš to, snaž se to pozorovat, co si zapamatuješ, zapisovat. Časem to v něco vykrystalizuje - v co, to ti neřeknu, u každého je to jinak. Jestli se toho bojíš, zkus se modlit (pokud to umíš a pokud ti to něco říká). Jeden Otčenáš spolehlivě oddělískutečně nebezpečné věci od tvých vlastních vnitřních vizí. Jediné varování: nevím, jestli s´už zkusila nějaké to astrální cestování realizovat, ani jak ti to případně šlo. Pokud se ti to přihodilo jako spontánní, nevymůrovaný jev, je to vpořádku, ale měla by sis vytvořit nějakou ochranu - něco jako teplý kabát, abys při tom cestování "něco nechytla". Jestli s´to ještě nezkusila, nezačínej s tím, rozhodně ne proto, žes o tom někde četla.ahoj JVS

agnes (Po, 14. 4. 2003 - 21:04)

ja mam takovou divnou zkušenost.Četla jsem spoustu článků o astralnim cestování,lucidním snění a několikrát jsem se o to i pokoušela ale nikdy se mi to nepovedlo.Ale někdy se mi stávají zvláštní věci a já zatím nepřišla na to co by to mohlo být.Jdu spát,zavřu oči a pomalu usínam a po chvíli se dostaví příjemní pocit závrati a to třeba několikrát za sebou.Je to takové sklouzávání do snu.Pak usnu a za chvíli se zase probudím,nebo něco jako probudím a začnu se třást ne na venek ale jakoby vevnitř.Někdy sliším hlasy které mi něco říkají většinou dost srozumitelně ale jsou to v naprosté většině samé nesmysli a vydím obrazy(naposledy to byla hlava psa které se začali pomalu zaplnovat oči modrým kouřem).Nemůžu se moc pohybovat většinou jen s námahou otevřu oči a celé to zmizí.Stává se mi to celkem často tak ob měsíc a někdy i několikrát za noc(jednou se mi to stalo i za dne).Jestli někoho napadne co by to mohlo být tak ho prosím at mi poradí proto že je mi 14let a docela se toho bojím.

maruska (So, 12. 4. 2003 - 09:04)

ahoj Berunko! A nemáš třeba náběh na astma??! Astmatické potíže obvykle přicházejí v noci,i když typické záchvaty prý až kolem čtvrté ráno. Nechci Tě strašit, možná je to něco psychického původu, ale zvaž to.Měj se, M.

Iva (Pá, 11. 4. 2003 - 19:04)

O duchovno se zajímám.Dřív méně ale teď už víc.mo žná to sem nepatří ale nevim kam jinam.Přála bych si aby se mi něco (s duchovnem,astr.cestovánim)stalo.Možná to yní divně.Asi to nejde nijak ovlivnit,co.Nevíte o nějaké knížce,co by dobře popisovala a psala o astr.cest.a min.životě?Prosim napište mi.Ještě v tomhle oboru nejsem moc zkušená ale CHCI BÝT!

berunka (St, 26. 3. 2003 - 12:03)

Tak nevím,četla jsem si všechny příspěvky a nevím jestli píšu do správný rubriky.Už totiž nechápu co se mi to občas při usínání stává,dřív jsem z toho byla vyplašená,ale teď už nad tím mávnu rukou.Jestli mi to bude někdo moci vysvětlit,tak budu ráda.Někdy se mi stává,když usínám,že se mi zastaví dech a já se probudím se slovy,že nechci umřít a začnu lapat po vzduchu a nakonec to rozdýchám a znovu usínám.Nevím na čem to závisí,přichází to nečekaně a už to trvá asi 2 roky,někdy to přijde několikrát do týdne, někdy 1x za 14 dnů.Nevím,už to nepočítám.Možná to s duchovnem vůbec nemá nic společného.

David (So, 22. 3. 2003 - 17:03)

Cau, mozne to samozrejme je. 90% zazitku spojenych s astralnim cestovanim prichazi spontanne. Je to prirozena vec. Kazdy v noci astralne cestuje, pri usinani vsak prichazime o vedomi, proto si po probuzeni nic nepamatujeme.

Lucka (Pá, 21. 3. 2003 - 13:03)

Ahoj,včera se mi stalo něco moc podivnýho.Jelikož mám teď dost velký problémy,který jsou opravdu zátěž na moji psychyku,je dost možný,že je to všechno vlivem těch problémů.Takže nedávno jsem byla na přednášce o čakrách,tam nás naučili jak dýchat.Tak jsem to včera zkusila.Jenže když jsem skončila,začlo mě brnět celý tělo.Nejvíc mě brněla páteř.Pak jsem začla mít pocit,jako když se ode mě chce odpoutat moje duše.Něco jako klinická smrt,když se duše vznáší nad tělem.Bylo zvláštní,ale vcelku příjemný.Jenže když jsem už opravdu chtěla tohle vyzkoušet,najednou se to zastavilo a já jsem jen ležela v posteli a odeznívalo to brnění.V práci mi kolegyně řekla,že to je asi pokus o astrální cestování.Jen,že je divné,že jsem to nechtěla,že se to spustilo samovolně.Je to vůbec možné.Pokud budete mít někdo k tomu připomínku, budu ráda.Díky

boc (Po, 24. 2. 2003 - 12:02)

Hele, tak to buď ráda! Povedlo se ti lucidní snění, o němž hodně lidí dlouho usiluje a nepovede se jim to...Já jsem to taky dlouho zkoušel, různě trénoval, používal různé metody, pak na to zapomněl a "kutil" jiný věci. Jenže pak se mi to jednou stalo samo. Taky mně chytali, chtěli zabít...jenže pak se mi podařlo probudit ve snu! A právě díky tomu strachu jsem si uvědomil, že jsem ve snu. Já jsem ten, který poroučí. JÁ JSEM TEN, KTERÝ TENHLE SEN VYTVOŘIL.Každou noc mám fakt vymakaný sny (složitý děj, fantastická výprava, barvy,... :-)), lucidní bohužel jen výjimečně.S tím strachem se už budeš muset ňák vyrovnat. Já jsem se v tom prostě naučil hledat pozitivum (myslím, že se tím něco uvolňuje, pročisťuje apod.). I když se někdy taky dokážu se strachem probudit. Zrovna nedávno. Takovej ulítlej sen. Parádně promakanej sen, jenže pak se mi tam přimotaly ňáký neviditelní mimozemšťani, kteří obtežovali mou babičku a dědu :-))))))) A probudil jsem se ve chvíli, kdy jsem na ně křičel, ať vypadnou, že tady nemaj co dělat, že tady rozkazuju já, já jsem pán, oni jsou nic apod. A když jsem se probouzel, zjistil, jsem křičí i mé fyzické tělo :-)) Naštěstí potichu, tak nikdo nic neslyšel :-)) Zajímavá zkušenost.Jenom bych tě chtěl upozornit, abys zapomněla na nápady typu skoky z balkóna, skoky do studně apod. Wono je někdy fakt dost těžký rozeznat, jestli spíš, nebo na tom balkóně stojí tvoje fyzický tělo...Se měj a zas napiš!

Zuzanka (Ne, 23. 2. 2003 - 21:02)

Taky sem zažila něco zvláštního,co by snad mohlo být astrální cestování. Ale hrozně ráda bych slyšela názor nějakýho odborníka přez astrál. Vlastně se me to stalo nedávno. Prostě usínám a najednou sem jako by v tranzu nebo co, prostě takovej strašnej pocit že se zase stane něco "divnýho". Ten pocit se nedá popsat. Ono to začlo tím že sem v hlavě slyšela jakoby hlasy, byla to moje mysl, ale já sem ju zcela neovládala. Vžeycky se mě hlavou míjeli nesmyslný věty nebo otázky. Už sem skoro spala, měla sem přiotevčené oči,ale nemohla je naplno otevřít, slyšela sem příšerný skřípání,drnčení, rvalo to uši, chvílema sem slyšela hlas, ale nerozuměla sem mu. Nemohla sem se ani pohnout, bylo to něco hnusnýho!! Začala sem klepat zubama, ale uplně hrozně, nešlo to zastavit, nemohla sem dělat nic. Trvalo to možná 3 minuty, nevím, pak sem se nějak probrala k sobě. Jenže nevím, co to mělo znamenat, jestli to byl všechno sen, nebo jesli sem fakt cvakala zubama. To není všechno. Po chvíli sem šla zase spat. Teď sem vážně usla, měla sem hrozný sny, někdo mě honil, někdo mě chtěl znásilnit, ale věděla sem že je to sen. A pak... no, v tom snu sem chtěla skusit odpojit svou duši od těla. Skočila sem do studny... ve snu ....ale zachvátil mě tak strašněj pocit, to se nedá popsat. Neuvěřitelný. Tak sem se "skákáním do studny" přestala. Ale po chvili sem začla zase, jenže to už sem nějak neovládala, nešlo to zastavit, ale měla sem ten stejněj hroznej pocit. A pak .. najednou chtěla sem rozsvítit budík a podívat se kolik je hodin, ale světlo vypadalo nějak jinak, jakobych neviděla světlo. Pak sem ržla malý světýlko,.. to se vážně nedá popsat... prostě světlo vypadalo jinak, nebylo vidět. Pak sem nějak vztala s postele, a přemýšlela jaký by to bylo skočit z okna a letět. Pak sem sešla po schodech dolů ( tu cestu si nepamatuju) a šla sem do pokoje, kde sme dřív spaly se ségrou, než nám postavili pokoje nahoře. Otevřela sem dvěře, byla tam ségra a já se jí ptala, proč je dole, proč nespí nahoře, ale ona nechápala. Pak sem pochopila já a řekla sem jí, že su zde z budoucnosti. Ona začla cosi povídat o škole, ale já chtělajít za mamkou do jejího pokoje tak sem odešla. U mamky sem se bála že na mě něco pozná, že nejsu v pořádku. Stoupla sem na váhu a sledovala čísilka jestli dávají smysl ( to bylo jako test jestli spím)... smysl nedávali, takže sem usoudila že asi sním... no a dál nevím.. jenom si pamatuju, že sem v takovým polospánku začla křičet,ae nevím jestli doopravdy nebo ve snu. Pak sem se probudila a začla si tenhle příběh zapisovat. Ale něco nesedělo. Všechno kelem mě tak nějak vybrovalo a trvalo to asi tři minuty než to přestalo...Tohle se mě dřív nestávalo, obvykle rozeznám sen od skutečnosti, ale tohle je fakt strašný. Taky se mě nekolikrát stalo něco jinýho, o tom sem ani nikde nečetla. BYla sem v polospánku a tak nějak sem si vysnila, že u mě v posteli ještě někdo leží. Věděla sem že je to jenom představa, ale ta najednou začínala být čím dál víc skutečná, tak moc že sem se jí prostě začla bát. Bát, že mě může fyzicky ublížit. Té osoby sem se mohla i dotknout, byl to prostě hmotnej sen. Závěr: Asi sou to všechno jenom sny, ale nikdo si nedokáže představit ten strašnej pocit, tu reálnost toho všeho. Nevíte o tom někdo něco??,. zkuste mě někdo něco napsat nebo poradit než z tho zcvoknu...!!! Damballa___"centrum.cz

Míra (Út, 18. 2. 2003 - 11:02)

Ty máš s astrálním cestováním nějaké nemilé zkušenosti, že před ním varuješ? Pročpak a co je na něm tak nebezpečného?

Eddy (Ne, 16. 2. 2003 - 16:02)

Zkuste stránku www.magie.unas.cz ... vstupte a klikněte na "Astrální putování"... tam je odpověď pro všechny...

Q (Ne, 2. 2. 2003 - 19:02)

Ví někdo, jak se chránit před magickými útoky, různými bytostmi, přivtělenci ap.?

lidie (Čt, 30. 1. 2003 - 03:01)

Jsem velice ráda,že jsem konečně našla lidičky,s které mají podobné zážitky.Nejdříve se ale musim naučit se vyznat na těchto stránkách.Doufám,že to brzy zvládnu.

Mirek S (Út, 28. 1. 2003 - 10:01)

Astrální cestování je proces. Podařilo se Ti vystoupit z těla a vidět to, vnímat to. Většinou se toto děje ve snech a málokdo si to pamatuje. Teprve později, při opakovaných pokusech bys poznal, že jsi teprve "nasedl do autobusu, ale zase vystoupil". Nezlehčuji to, spíše se to snažím k něčemu přirovnat. Je dost rozporuplných informací a článků, kde se čověk dozvídá, že je či není vhodné toto provádět. Pokud se rozhodneš pro další ppokus, nesmíš se bát a nesmíš nechat tělo bez ochrany. Nejzákladnější ochrana je, že si představíš, jak tělo zabaluješ do zlatého plátna Lásky, až vznikne něco jako mumie. Tím plátnem budeš moci prostoupit pouze Ty. Požádej své rádce a ochránce, aby ohlídalo nejenom tuto ochranu, ale i Tebe. Neměj strach, ale buď opatrný a ostražitý. Hlavně se CHTĚJ vrátit do těla!!

Návštěvník (Po, 23. 12. 2002 - 21:12)

Rád se pohybuji v přírodě . Jednou asi před deseti lety jsem vyšel na krásnou prosluněnou lesní paseku na které byl kopeček porostlý mateřídouškou.Sedl jsem si na něj přvřel oči a náhle jsem viděl pod sebou mojí tělěsnou shránku. Sám jsem se pozoroval z výše asi 20 ti metrů. Celou záleřitost jsem v pozdější době přičítal omámení z vůně matřidoušky či krásného počasí. ??Casto chodím kolem onoho místa a mám nutkání znovu vše zkusit , ale zárove??n nemám odvahu. Bylo to astrální cestování??

Reklama

Přidat komentář