Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Miroslav (So, 17. 6. 2023 - 14:06)

Bohužel nemáte pravdu plenky nosí i lidé kteří mají problémy s udržení moči nebo stolice. Bohužel já nosím plenkové kalhotky celém život je ne 43 let.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 18:06)

zalez úchyle, vydáváš se tady za 10letý děcko a teď za starýho fotra

Návštěvník (Po, 19. 6. 2023 - 17:06)

Proč bych měl být úchyl ?

Návštěvník (Po, 19. 6. 2023 - 17:06)

Proč bych měl být úchyl ?

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 16:06)

A taková zpráva by byla určitě na internetu, takže výmysl.

Mirka (Pá, 30. 6. 2023 - 09:06)

Tak synovi 14 let ty prázdniny pěkně začaly šel s vysvedcenim domů a po cestě ho porazilo auto nebo spíše i kamaráda syna odvezla záchrana služba na traumatologii na dětské do Motola a druhý bohužel skončil velmi špatně zemřel na místě ani si neuvědomil co se stalo byl mrtvý hned. Ale u syna mne řekli jestli se dozije rána tak to bude vše ok ale bude bohužel postižený zřejmě na invalidním vozíku teď probíhá veškeré vyšetření tak si musím počkat a já čekám na vyjádření dětského lékaře a pak se ozvu co bude dál....

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 01:07)

Ty nejsi vůl,ty jsi kokot.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 01:07)

Ty nejsi vůl,ty jsi kokot.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 16:06)

Nepiš tady kraviny...to je jasný že se ozveš co bude dál a to budou plenky a plenky. Že ti to není hloupý ty úchyle

Terka (So, 24. 6. 2023 - 13:06)

Já jsem bezradna nás syn 10 let stále se nechává plenkovat tak doma mu dávám pouze látkové klasické dětské plenky a na venek jednorázové pleny zatím ještě pampersky č.7 a bohužel i plenky do vody také byla jsem s ním u psychologa proč je musí stále mít na sobě a bylo mne řečeno že chce být jako malé dítě ještě které plenky potřebuje mít takto plenkuji už dva roky stále ale do vyššího věku dítěte by se to mělo změnit tak aby ten čas už nastal já bych byla už docela ráda abych stále nemusela prebalovat a prat stále pleny jak na malé mimino či batole já jsem na něj použila několikrát aby když se mu chce kadit či čůrat tak nočník či jsem ho odvedla na wc tak nic neudělá bude vše radši držet to ho vždy položím na postel či prebalovak a musím mu dát aspoň tak 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky jsou podobné jako kdyby měl pvc kalhotky a takto děcko je doma v plenkách a punčocháčich a komukoliv se jede tak plenky musím dát a mám i speciální batoh kde mám vše na přebalování kluka ve vyšším věku a bohužel i zarusta chloupky tak vždy se ještě holí mezi nohama tak ostatní rodiče vašich ratolesti nervete děcka zbytečně do plenek když nemusíte teď když jsou ty vedra tak do toho jednorázovych plen dávám ještě jednu až dvě látkové pleny kvůli zapareni sice nebydlime v Česku ale v Anglii a tady jim moc nevadí že děcko ve škole nosí plenky a co k plenkam patří jako overal či bodyčka to tady je jeden obchod kde pro tyto účely tady seženete vše pro Vaše děťátko co ve vyšším věku ještě nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále a nikdo se mu neposmiva že je batole či něco jiného jelikož jeho kamarádi také plenky jednorázové nosí ale většinou buď na spaní a nebo na venek jednorázové pleny....

Návštěvník (Ne, 25. 6. 2023 - 22:06)

NECHAT HO PÁRKRÁT BEZ PLEN A NECHAT HO AŤ SE POČŮRÁ/POKADÍ a on si do týdne uvědomí že v mokrém to není příjemné, a začne si příkaat že chc na záchod.

Táňa (Čt, 15. 6. 2023 - 20:06)

Ano přesně tak bych to pichopila když je děcko nemocné a ne pohyblivé tak pleny dávat ano ale rvát děcko které je zdravý tak pleny nedávat vůbec to je rodičů jejich pohoda aby z deckem nemuseli lítat nikam na wc tak má mezi nohama pleny a je to pro děcko sice stresující a stydí se je mít ale rodiče jsou takové minule ve vlaku jsem viděla klucinu odhadem 12 let jak měl vycpany zadek plenky kolibal se jako kačer a jeho máma mu říkala že musí hold vydržet až domů a tam ho teprve prebali do čistých plenek byl asi pouze pocurany ale jemu se zřejmě chtělo i kadit tak to pustil do plenek s plnou paradou a to byl potom závan smradu a pak si normálně i sedl na pokadene pleny co měl mezi nohama asi zřejmě na schval aby to bylo cítit po celém vlaku na wc ve vlaku ho nechtěla pustit a řekla mu když máš pleny tak to pusť do nich tak to pustil nic jiného mu nezbylo než to udělat...

P (Čt, 15. 6. 2023 - 20:06)

Hold rodiče větších děti to je problém oni si myslí i když své ratolesti je 10 či 12 let tak je stále rvou do plenek prý podle mě ženy je lepší být aby děcko bylo v suchu ale když tak velké děcko má pleny jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou tak se v pocurane plence stejně zapaři u našeho syna to je stejný v 11 letech musí nosit plenky všude já s tím nic neudělám když dojdou tak hned se kupuje další balení jednorázovych plen a kluk sice protestuje že pleny nosit nebude tak mu vždy dá po zadku a přes plenky mu nanda ještě svrchní kalhotky a pak bavlněné punčocháče a bodyčko se zipem vzadu aby si plenky nemohl sundat a pak mu nic jiného nezbude než se do plenek udělat obě potřeby pak ho normálně prebali jako batole syn je trochu nemocný na invalidním vozíku či kočárku ale není důvod ho rvát stále do plenek přeci a ještě ho tam prikurtuje 6 bodovimy pásy tak se nehne vůbec a teď už leží v plenkách a punčocháčich ale to dostal 4 látkové pleny a s jednorázovkou se svrchnimi kalhotky a dětské bavlněné bodyčko ze zipem vzadu a je jako buclak v plenkách takto vydrží až do rána v plenkách a ráno je budík už v 5 ráno a probíhá veškerá denní rutina mytí a přebalování a odjezd do speciální školy ale vždy ho tam odvezu já osobně jdeme procházkou..

Marta (Pá, 23. 6. 2023 - 10:06)

Jo zbavit dítěte plenek to je něco u dcerky to trvalo zhruba do 8 let teď ji je už 13 let ale syn nosí plenky stále tomu je už 11 let a stále musím prebalovat jelikož v minulém roce měl nehodu na kole a ochrnul od pasu dolů tak je na vozíku ale jinak je v pořádku akorát se musí dávat plenky jelikož ani neudrží nic jako moc a velkou potřebu ale po rehabilitační pokroky jsou sice chodí pomocí chodítka ale snaží se a vozím do speciální školy tam pleny nevadí vůbec je v pohodě a v klidu....

Pepa (St, 14. 6. 2023 - 11:06)

Já stále říkám máme aby mne už nedávala plenky na noc když jdu spát ale mám smůlu v tom že mi dá vždy 4 látkové pleny s pvc kalhotky se zámkem a nebo bodyckem který má zip v zadu a tak ráno jsem vždy bohužel mokrý a posrany a pak mi řekne že jsem ti ty plenky radši dala jelikož je potřebuješ jenže jsem říkal když mám bodyčko jak se mám vycurat či vykadit když je ten zip vzadu a už mne Říkala že si na pleny mám znovu zvykat že to bude stejné jako minule prázdniny že celé 2 měsíce budu pouze v plenkách doma látkové pleny a na venek jednorázové pleny ale já tvrdím že už je nechci nosit že to vydržím bez nich ale ona nic co se týká plenek tak nechce nic slyšet teď si přijede do školy teta při syna a bere vždy i mne a v autě mne vždy už dává pleny látkové které protáhne mezi nohama když mi stáhne kalhoty a slabé punčocháče které musím také nosit s plenkami....

Petra (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Ahoj dávám stále látkové / jsou podle mne nejlepší / a syn je má nejraději. Zkoušela jsem mu dávat jeden čas jednorázové ale ty nechce.

Jana (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Syna a dceru jsem večer prebalila až v 19 hodin a večeře byla venku jelikož jsme grilovali a jim se plenky pak hodili to pak jsem je musela umýt v půlnoci aby oba pokadeny a pocurany a sousedka mne jejího syna dala už v 16 hodin odešla do práce už dříve a pak jsem se ho ptala proč se stále pomocuje ještě do postele a on s údivem řekl dělám to teto schválně jelikož se mi mamka moc nevšímá takto aspoň dostanu po zadku na holou mám sice modřiny ale vím pak za co. Ale pak si toho nikdo všimne a pak řekne že tě mamka tyra jo to vím a jsem si vědom a já jsem mu řekla že ho mlátit nebudu a že mu radši dám pro jistotu na noc plenky jestli chce a on řekl že sice není malé děcko ale pak se celý vysvlekl do naha a dala jsem mu 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky které byly růžové stejně pod pyzamem nejsou moc vidět a dnes ráno byl durch mokrý a posrany stejně jako moje děcka a pak řekl teto já ti moc děkuji za to že si mne dala pleny na noc a jestli mne je dáš i přes den jó klidně dám jestli je chceš tak dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče čistě a byl spokojen úplně v klidu onu mu je sice 13 let ale ani na těch 13 nevypadá vypadá stejně jako můj syn či dcera teď všechny jsem prebalila do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a pyžama a dala jsem je spát už v 19 hodin koukají na telku na pohádky a 22 h jim jdu vypnout telku ale hlavně zkontrolovat pleny jak jsou na tom jestli pocurany či pokadeny..

Mirka (Ne, 11. 6. 2023 - 21:06)

Tohle už bych řešila jestli nemá syn třeba hiperaktivní močový měchýř

Evit (Po, 5. 6. 2023 - 15:06)

Já synovi 12 let dávám plenky jednorázové na lepitka na doma ale i venku také zatím všude oni jsou pod kraťasy trošku vidět že má pleny jednorázové ale bohužel musím také má epilepticke záchvaty takže nosí plenky ale včera přišel s venku už dříve doprovodu kamaráda jelikož on na něj poznal evakujici epilepticky záchvat tak si syn hned lehl a já jsem ho celého vysvlekla do naha a dala jsem mu jenom látkové plenky 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky kdyby se hodně pocural a celkem se pomocil 4x co mi říkal a ráno ani do školy nešel stejně.

Maminka (Po, 5. 6. 2023 - 16:06)

prosimtě běž s těma pohádkama už do hajzlu

Reklama

Přidat komentář