Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěva (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)

Tak to se nedivím že mu jsou ještě klasické dětské jednorázové pleny akorát když je tak malý tak vám paní držím palce až se vše u kluka změní aby už pleny nemusel nosit on když je tak malý tak se mu nevivine močové ústrojí tak má ty plenky radši jistota bezpeči lepší mokrá plena nežli postel doma ale hlavně to oblečení aby byl klučina v suchu...

Lucka (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)

Koukám že u paní Marty je také každodenní rutina přebalování děti u nás je to podobné akorát že synovi je už 11 let na noc vždy dostává pleny látkové vždy 4 latkovky ale když je venku tak zatím ještě pampersky největší číslo 8 prý se dají sehnat v Německu a takto velké plenky pampersky ale donedávna jsem kupovala jednorázové pleny v albertu největší 7 a ty mu byli i trochu větší ale to nevadilo jelikož vždy do nich dostal 2 látkové pleny a náš má sice také svrchní kalhotky ale nasazovaci jen se venku vymění plinka a kalhotky se vytáhnou a pak punčocháče a kalhoty většinou leginy sice je vidět ranecek mezi nohama ale synovi to moc tak nevadí většinou má dlouhou mikinu takže úplná pohoda a už jste maminky vaše děcka přebalovali v nákupním středisku v těch prebalovnach já už několikrát když je kluk pouze mokrý tak to většinou vydrží až domů ale když je i pokadeny tak musím tam ale většinou se pokadi v autě na zadní sedačce on má ještě dětskou autosedačku jelikož je v 11 letech dost malý měří nijakej 125 cm ale dle lékařů se to změní tak uvidíme a nohu má nijakejch 27,5...

Marta (Po, 8. 5. 2023 - 08:05)

Synovi 9 let dávám plenky sice látkové ale už si od minulého týdne zvykl nemá se každou noc pocuravat do postele před chvílí dostal čisté látkové pleny ale 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a slabé punčocháče s kraťasy a řekla jsem mu až uklidí trochu zahradu tam si může v plenkách a punčocháčich a v kratasich běhat jak chce až do oběda a po obědě se prebali a půjde spát jako každé děcko na dvě hodiny a pak se znovu prebali do čistých plenek a může jít s kamarádem ven ale to už bude mít jen 2 látkové pleny s jednorázovkou a se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a tepláky tyto tepláky mají laclace takže plenky drží na svém místě kde mají ale nebojte kamarád se mu neposmiva že je batole já mu také vždycky dávám pleny úplně stejný podíl plen co synovi on hlavně s ním chodí ven ze může být v plenkách a punčocháčich jeho máma to ví že její kluk u nás nosí plenky a jemu je 7 let ...jeho máma mu také dává plenky ale jednorázové jelikož když syn je u nich tak ho jeho máma našeho prebali aby byl v čistých plenkách když je náhodou pocurany...

Kat (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

Já mám plínky zatím stále od pátku tohoto a mamce to nemám za zlé asi věděla proč mi je vrátit zpět jelikož jsem se celý týden pomocoval do postele tak až v pátek když jsem šel večer spát tak přišla do pokoje a řekla takto by to nešlo milí martinku celý týden se pocuravat do postele já vím že se to může stát. Tak jsem si sundal pyžamo pod kolena a dostal jsem 4 látkové pleny a pvc kalhotky ale nejdřív mne mamka namazala mastí a zapudrovala pudrem a pak jsem dostal plenky. A ráno když se mne optala jak jsem na tom tak jsem řekl že jsem pocurany a možná i pokadeny tak jsem z mámou šel do koupelny a tam mne položila na přebalování na lehátko nejdřív sundala pyžamo a pak pvc kalhotky a na konec i plenky a to byla poradna nálož v plenkách a já jsem se umyl do cista a pak jsem řekl že nemám ručník a mamka mi přinesla větší látkovou osusku byla to velká plenka tak jsem se utrel do sucha a mamka mezitím vše připravila v pokoji na přebalování jak látkové pleny s pvc kalhotky a místo pyžama dlouhé tričko s punčocháči a pak když jsem měl vše na sobě tak mne řekla že od teď bude dělat sama jak přebalování tak i mytí ale i krmení ale to jsem se už ozval že budu jist sám a to souhlasila tak tedy bez krmení ale budeš mít pouze dudlík a kojeneckou lahev v té budeš mít občas mlíčko z rozmuxovanimi piškoty a nebo kaši ale to jsem řekl že nechci ani dudlík a ani kojeneckou lahev že vše snesu jako jsou plenky jak to doma celý den a noc hlavně i plenky na venek ale to co je krmení, dávání dudlíku či kojenecké lahvi nechci ok beru na vědomí řekla mamka ale kdybys chtěl tak mám vše ještě po tobě když si byl malý tak je schované jako používáš teď ty plenky s pvc kalhotky.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

další uchyl

Nina (Pá, 5. 5. 2023 - 05:05)

Syn v 8 letech nosí plenky stále jak doma tak i venku ale většinou má kalhoty s laclem a plenky jednorázové drží na svém místě ale vždy dostane i 2 látkové pleny s jednorázovkou sice trochu remca ale nemá se pocuravat do oblečení či postele a přebalování syna je denně 3x dle potřeby a pleny má také na cesty krátké či dlouhé jak busem tak i v autě dnes jak přijde domů tak jedem na chatu a odpoledne bude hezky tak do kraťasy dostane 2 látkové pleny s jednorázovkou a obuv má číslo 33 zatím a nosí dětské boty prestige ale i vasky a na chatě dávám pleny pouze jednorázové non-stop zatím největší Huggies zatím mu jsou v pohodě
Kdyby se ne pocuraval tak bych mu pleny nedávala a nosí v chatě pouze punčocháče na kterých jsou laclace nasite na zahradě mu stačí. A plenky jsem začala dávat od minulého měsíce....

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 07:05)

zalez plenkařko do díry

Noe (Čt, 4. 5. 2023 - 05:05)

Jaké plenky vaše děti nejraději nosí jednorázové či látkové. A dáváte ještě plenky na noc či na cestu krátkou či dlouhou.? Hlavně do kolika let. A jakou obuv mají nejraději vasky Adidas či prestige jen mne to zajímá!

Alena (St, 3. 5. 2023 - 20:05)

Paní má pravdu že je lepší dát i 10 letech decku pleny na noc na spaní taky to synovi dávám sice už půl roku a žádný problém není a na venek jednorázové pleny seni kids na lepitka úplně stačí kdekoliv se kluk může prebalit do čistých plenek. Je sice pravda že už tak větší děcko mělo vydržet bez plenek ale u nás je vždy po praní plná zahrada látkových plen se svrchnimi kalhotky ty jsem mu koupila od značky Bobanek u jednych je vsita plenka a u druhych jsou pouze jenom svrchní kalhotky ale má i vkladacky ale používá i klasické látkové pleny do nich ale na venek je má také pod tepláky většinou že se dají hodně přitáhnout na tělo a pak pleny neprotekaji teď půjdu ještě jednou prebalit jelikož mi říkal že je obojí tak dám na noc taky 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče ty má nejraději na spaní. Ale náš má i ten dudlicek jelikož si cucal palec tak ho dostal jako trest ale on má speciální dudlík že nezkazí zoubky.

M (St, 3. 5. 2023 - 20:05)

Žádný dudlík a kojeneckou lahev nebude používat pouze jenom plenky látkové doma a na venek drynites a nebo bambo z lidu dneska ani ve škole nebyl jelikož mu nebylo dobře ale ráno jsem ho po noci prebalit musela jelikož byl durch a ráno dostal 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a frote čisté punčocháče a pak jsem řekla sousedce aby ho když tak prebalila ale on stále nechtěl říkal ji ze je sice mokrý ale ne tolik tak až večer jsem ho prebalila do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a dupačky se dají udělat z dětského pyžama a bodyčko z trička a slipu a nebo trenek akorát že se to prisije k sobě. A syn je nachlazeny tak ráno s ním půjdu radši k dětskému lékaři teď už spokojeně spí ale byl prebaleny po večeři tak teď se ho ještě jednou půjdu zeptat jak je to s plenkami a když tak ho prebalim do čistých plenek a je lepší být mokré pleny než oblečení či postel.

M (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

Syn se od minuléhyho čtvrtka začal pomocovat do postele a v pátek když přišel ze školy tak jsem mu řekla že mu dám pleny do teplaku zatím ještě punčocháče nosí sice slabší ale má je. Jemu je 10 let a jak přišel tak jsem se ptala co měla znamenat ta mokré postel ráno a nic neřekl já vím že se to může stát že se děcko pocura či pokadi ještě v 10 letech do kalhot ale aby cural do postele tak to nikoliv tak se celý vysvlekl a to do naha a vzal si punčocháče pro doma co nosí a když jsem se ho šla zeptat do pokoje tak už byl ve froté punčocháčích a optala se co má pod punčocháčemi a on řekl že nic tak jsem mu řekla punčocháče si dej pod kolena a jako trest dostaneš 4 látkové pleny a svrchní kalhotky pro junior a vůbec žádný protest proti nebyl normálně jsem ho namazala mastí a zapudrovala dětským pudrem a pak jsem mu zvedla pod koleny a dala plínky pod něj a pak prelnula mezi nohama a od jisté doby nosí plenky a úplně v pohodě akorát jsem mu dala udělat ještě polodupacky a celkové dupačky a overalove pyžamo a bodyčka vše mne šíje kamarádka.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 18:05)

jak tam dáte ty dupačky tak je to uchylovina od BDSM..ještě na dudlíček jste zapomenula.

M (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

Tak syn přišel včera domů řekla jsem mu aby do max 21 hodin doma jinak ho čeká trest že celý den bude v plenkách a nevěřil a stalo se dostal plenky a dvoje punčocháče a dudlík sice mu včera bylo už 15 let ale neměl se popíjet u kamaráda já jsem si pronej jela jelikož nebyl schopen přijít sám ale to už měl pleny na sobě jelikož máma Kamaráda mu dava plenky jednorázové či látkové jelikož se její syn pomocuje do postele tak jsem tam syna nakonec nechala přespat když už měl ty pleny také na sobě on je mladší jeho kamarád tomu je12 let....

Tonda (Út, 2. 5. 2023 - 16:05)

Dobrý den bohužel se to stává já jsem to vyřešili s mamkou tak že podle doktorky jsem několikrát prochladnul a nakonec mi mamka dávala oteplovacky a zimní kombinézy i když venku bylo teplo a na noc na noci dávala též oteplovacky nebo zimní kombinézu do spaní a bylo mi v tom příjemně a spal jsem až do rána bez probuzení stávalo se mi že jsem se probudil několik rád za noc zimou a tohle mi pomohlo vím že to zní asi hloupě moc děkuji

Jiřík (Pá, 28. 4. 2023 - 15:04)

Já když jsem jel z rodiči na výlet tak jsem si řekl mamce o plenky jednorázové a normálně mi je dala ale musel jsem mít pod tepláky i frote dětské punčocháče jinak by mne plenky jednorázové nedala ale doma nosím plenky látkové normálně vždy na spaní pod pyzamem se svrchnimi kalhotky a o víkendu mne mamka i prebaluje přes den a noc mám plínky non-stop a obě potřeby dělám normálně do plenek.... Minulý vykend jsme jeli na chalupu z autem a já když jsem přišel ze školy tak jsem se celý vysvlekl a do naha a mamka mne na posteli dala nejdřív 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a pak dětské leginy byli modré což bylo dobré pro dětské dennimky prestige mám ještě tak to k botkam bylo ok já mám ještě 34 číslo obuvi pak mne dala jen teplou mikinu a jelo se. Já mám s mámou dohodu v tom když jsem bez plen tak se oblékání sám a když mám pleny tak mamka mne obléká to ale potom znamená že mne může dát cokoliv jiného než pleny a musím říct že musím i poslouchat co mi řekne když po obědě řekne spát tak musím po přebalování a max v 18 hodin být v posteli po večeři a pak prebalit a spát a kolem 21 hodin je kontrola plenek........

Vojta (Pá, 28. 4. 2023 - 21:04)

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Petr (Čt, 27. 4. 2023 - 06:04)

Dobrý den přeji zde na diskuzi je mi již 45 roků a již 12 roků mám únik moči po vykonání potřeby. Normální dny používám inkontinenční vložky Molicare fór men a při dlouhém cestování plenkové kalhotky, protože jak to zadržuji delší dobu a tak potom mám únik moči po močení silnější a opravdu nechci mít mokro v kalhotech. Před osmi měsíci jsem měl náběh na srdeční selhání po borelióze a od té doby beru celkem 7 prášků mimo jiné i na odvodnění. Zatím vše zvládám bez problémů (necestoval jsem) ,máme s přítelkyní před sebou několik delších cest, plenkové kalhotky budu mít na 130% pro jistotu. Prostě když nebude zbytí tak je použiji, po tom všem co jsem prožil s tou boreliózou plenka je to nejmenší co mě trápí. Nejdříve mě to trápilo nosit vložky (kalhotky) nyní již vůbec. A u dětí to je těžké, určitě je lepší mít mokro pouze v plenkách než na oblečení, akorát ty plenky nosit může být těžké přijmout.

Petr (Čt, 27. 4. 2023 - 06:04)

Dobrý den přeji zde na diskuzi je mi již 45 roků a již 12 roků mám únik moči po vykonání potřeby. Normální dny používám inkontinenční vložky Molicare fór men a při dlouhém cestování plenkové kalhotky, protože jak to zadržuji delší dobu a tak potom mám únik moči po močení silnější a opravdu nechci mít mokro v kalhotech. Před osmi měsíci jsem měl náběh na srdeční selhání po borelióze a od té doby beru celkem 7 prášků mimo jiné i na odvodnění. Zatím vše zvládám bez problémů (necestoval jsem) ,máme s přítelkyní před sebou několik delších cest, plenkové kalhotky budu mít na 130% pro jistotu. Prostě když nebude zbytí tak je použiji, po tom všem co jsem prožil s tou boreliózou plenka je to nejmenší co mě trápí. Nejdříve mě to trápilo nosit vložky (kalhotky) nyní již vůbec. A u dětí to je těžké, určitě je lepší mít mokro pouze v plenkách než na oblečení, akorát ty plenky nosit může být těžké přijmout.

Irca (Út, 25. 4. 2023 - 08:04)

No koukám nemáte to lehké.? S deckem a nezávidím vám nic mne takto zemřela před dvoumi roky dcera v deseti letech měla svůj první záchvat epilepticky a padla do kómatu a pak v klidu zemřela ve spánku a pak se při pitve zjistilo že měla srazeniny v tepnach tak si dejte velký pozor......

Dan (Út, 25. 4. 2023 - 08:04)

Tak kluka máme už doma a já jsem s ním doma mám na něj paragraf že jako přítel jeho mami můžu být já a doma se kluk probudí každé ráno mokrý a obden pokadeny je zatím na plenkách předtím dostal silný epilepticky záchvat měl velké štěstí že to takto dopadlo ale další vyšetření ho čeká zřejmě i s hozpilazaci když bude možnost abych tam mohl být s ním tak to udělám a kamarádi normálně chodí k nám na návštěvu hlavně nosí úkoly pro kluka ale byla u nás i paní učitelka říkala že radši ho bude doučovat nežli aby se učil online chvíli vydrží ale pak se únavy a zase usne jelikož má dost silné léky a na noc půl diezapamu tak potom spí jak dudek a nikdy je i prebaleny ve spánku aniž by o tom věděl a ráno pak řekne že má suchý plenky teď se bohužel plenky musí dávat ale non-stop a v puse musí mít i dudlík orthonicky kvůli pokousani se a musím zatím i krmit jelikož mu jedna ruka ochurnula tak neudrží příbor ale pouze lžíci má a vždy mu pomůžu radši pro větší jistotu teď před chvílí byla snídaně a už je v čistých plenkách se svrchnimi kalhotky a má radši overal na spaní a po lécích zase usnul je to lepší pro jeho zdraví a pak odpoledne přijde kamarád a něco ho douci ale já ho i při spaní stále hlídám kdyby se něco změnilo či stalo.....

Reklama

Přidat komentář