Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 15:05)

Zana a P1 je jeden a ten samý úchyl, chce si dopisovat sám se sebou, pozor. stačí se podívat na časový sled

Miroslav (Po, 29. 5. 2023 - 12:05)

Tak já také nosím plenky a to jsem dospělej . Nevydržím to tak hold plenky

P1 (Ne, 28. 5. 2023 - 05:05)

Tak kolik mu vlastně je 8 a nebo 10 let ale rvát tak velké děcko do plenek je přeci blbost já vím že to děcko nevydrží když jste na dálnici tak by to vyřešil třeba i nočník ale dávat mu pleny to snad nemyslíte vážně...!!!

Zana (Ne, 28. 5. 2023 - 05:05)

Tak se vracíme s tydeni dovolené s 8 letym synem a má vše jak plenky tak i punčocháče frote a leginy vše to takto chtěl tak to i dostal dala jsem mu 3 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky sice jedeme vypujcenym autem jelikož to minule neměl pleny a pocural sedačky tak na vlastní náklady jsme vše museli dát vyčistit tak od jisté doby na cestu krátkou či dlouhou má radši plenky jak látkové tak i jednorázové chtěla jsem mu dát pouze leginy ale on chtěl i bohužel i punčocháče frote dětské sice se v autě trochu topí ale jemu to nijak zvlášť nevadí stejně až budeme nikde stavět tak ho prebalim do čistých plenek ale pouze už jednorázovych a nechám mu pouze punčocháče a nebo leginy a ne obojí a ve škole byl kluk omluveny tak měl pohodu celý týden stejně jsem neměla pro syna hlídání jelikož já a manžel jsme museli na služební cestu na Slovensko až po maďarsko a syn byl celý týden pouze v plenkách a punčocháčich z důvodů že tam takové teploty nebyli jako v Čechách a je mu už sice 10 let ale on je na vše zvyklí jak na pleny a punčocháče či leginy i doma je nosí na spaní hlavně pleny....

Návštěva 2 (So, 27. 5. 2023 - 10:05)

No nevím kdo je uchyl tyto co tady píšou o těch ostatních tak to jsou právě ty co bohužel musí nosit plenky a punčocháče. Takto se synovi posmival spolužák ze školy že nás je batole apod a samozřejmě sám také vždy a všude měl vždy plenky sice jednorázové pampersky z obrázky medvídků či berusek atd syn musí bohužel nosit plenky jednorázové už pouze látkové občas dávám doma ale to má i vždy i svrchnimi kalhotky a přes ně dlouhé tričko tak že pleny nejsou vůbec vidět a nebo si vezme punčocháče klasické dětské ještě bavlněné a za nic se nestydí že takhle je oblečený a když je venku tak má v jednorázové plence buď vkladacku a nebo 2 látkové pleny a pak svrchnaky a dětské leginy prostě postižený je už od batolete a jiné to už nebude nikdy teď mu je sice 12 let ale je tak na úrovni 4 leteho děcka....

Návštěvník (So, 27. 5. 2023 - 10:05)

další úchyl, no je víkend, tak se to tady množí

Iva (Pá, 26. 5. 2023 - 14:05)

Já bych pochopila dávat dítěti pleny na cesty ve 2 až 4 let to se děcko může ještě pocurat či pokadit ale dítěti ve vyšším věku mu dávat pleny jako např v 10 či ve 13 letech mne připadá moc ujeté sousedka má už takto starší dva kluky 10 a 12 let a při každé cestě si musí vzít pleny i když nechtějí a když si plenky nevezmou sami tak je výprask a prebali je sama ale nejdřív jim dá 4 látkové pleny s jednorázovkou a svrchni kalhotky a pak slabší punčocháče a kalhoty s laclacemi a to je pak velká potupa když tokto velcí děcka se kolibaji jak kaceri já když je mám občas na hlídání tak už jsou v plenkách většinou ale já jim plenky zase sundam a jsou nahaty ale mají dlouhé tričko až ke kolenům říkala jsem ji až je zbytečné nerve do plenek ale ona je vždy jiného názoru říká že se kluci stále pomocuji a plenky potřebují možná tak na noc to jim je dám také to vím že se stále pomocuji do postýlky každý ale přes den jediné nechat bez plenek....

Návštěvník (Pá, 26. 5. 2023 - 17:05)

zalez ty úchyle jeden plenkařskej

N (Čt, 25. 5. 2023 - 11:05)

To víte některé dítě vyroste s plenek ve dvouch letech a některé děti ještě ve 14 letech nosí plenky a veškeré dětské oblečení a stále se nechává prebalovat stále ještě více dokola a vůbec mu žádné pleny nevadí...

Dana (St, 24. 5. 2023 - 15:05)

To je správná věc bohužel i u větších děti ze při cestování nosí plenky a jaké si bere teny či seni kids a nosí je i doma a nebo pouze na cesty... Já bohužel mám s klukem 12 let také problém s nočním pomocovanim ale i občas i přes den tak do školy pod kalhoty má pro jistotu drynites plenky a nebo ty nasazovaci seni kids a když přijde ze školy tak je většinou už pocurany ale i nikdy pokadeny tak se celý vysvlece že zůstane pouze jenom plinka a v koupelně mám udělaný přebalovací pult na větší děcko a tam se plinka sundá a pak ho vložím do vany a umyji ho a nebo se spíše umyje sám a já si připravím čisté nejdřív 3 látkové pleny s jednorázovkou se svrchnimi kalhotky a jelikož si pleny předtím sundaval tak jsem si sehnala větší bodyčko se zipem vzadu a pak dostane teprve ještě dětské punčocháče pro doma a pak si udělá úkoly a z kamarádem si pak může dělat co chce ale i tomu dávám také plenky 2 látkové pleny s jednorázovkou a taky punčocháče a takto je u nás až do 22 hodin a pak si ho jeho máma vyzvedne a nebo je u nás až do rána většinou pak kluci v 17 h dostanou večeři a v 18 h zavelim spát a v 21 h je kontrola plenek vždy a náš kluk také nosí plenky na cesty krátké či dlouhé stále v zimě dostaval jak punčocháče s leginy a nebo zimní dětskou kombinézu a jak se obléká vás syn nosí na doma taky plenky z punčocháči...???

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 19:05)

Nekecej tady pohádky uchylačko jedna plenkařko !!

P2 (Čt, 18. 5. 2023 - 21:05)

Já vámi tak bych pleny dal jestli jste nikdy letadlem neleteli a nebojí se toho letu náš syn když jsme byli v Egyptě tak pí celou dobu letu měl také plenky ale pak i v hotelovém pokoji také? A v té době mu bylo už 13 let skoro hlavně je měl jak na pláži tak i venku normálně a byl tam i obchod normálně že pro větší děti se tam dali koupit normální jednorázové pleny a nejenom to ale i overal či bodyčko úplně v pohodě a do slané vody měl vždy i plavky které měli vsitou plenkou uvnitř pak je syn používal normálně i v bezenu v Česku a nikdy nikdo nic nepoznal že má plavkove pleny..

Milada (Čt, 18. 5. 2023 - 20:05)

O prázdninách letíme letadlem na dovolenou a syn už se mi poptal jestli mu dám na cestu jednorázové pleny. Ale já si myslím že by to měl vydržet bez problémů bez plenek přeci 10 letech mu nebudu dávat ještě plenky.? Vždy jsme jezdili busem a to plenky neměl ale letecky jsme ještě nebyli nikde já si myslím jestli to nikde nevycetl že větší děti můžou být ještě v plenkách a na hotelu je bude chtít také a pak i všude i venku tak vám nevím poraďte mi prosím..

David (Čt, 18. 5. 2023 - 23:05)

My plinky na cesty dáváme. Kluk si je bere sám, když se obléká. Většinou je má suché nebo jenom mokré, i když občas se stane i něco víc. Je mu 14 takže si na plinky myslí sam, já mu pouze koupím nové když dojdou.

P2 (Út, 16. 5. 2023 - 17:05)

No to je špatná nemoc a pak dítě a skoro už dospělý je stále na plenkách je to smutné ale zůstane jim to celý život pouze jen pleny a všude.

Natasa (Út, 16. 5. 2023 - 17:05)

Náš syn 11 let nosí plenky stále jak přes den a noc a ve škole má drynites plenky jelikož epilepticke záchvaty si nevibiraji kde ho zrovna chytí ale kluk si už zvykl na plenky jak jednorázové tak i látkové na venek se dávají jednorázové a doma se používají klasické látkové pleny vždy má 4 látkové pleny jak na noc ale i den a ve škole se nikdo neposmiva že má pleny drynites toto onemocnění může potkat každého znas a nikdo z tím nic neudělá vedle nás sousedky syn temu bylo už 16 let a ten má silnější epilepsii a také stále více používá pleny je skoro jako dite stále plenky ale také všude jak doma tak i venku on používá čisté už jednorázové pleny číslo zatím xs až s a zajímavé je že se vůbec za pleny nestydí je lepší špinavá plena nežli oblečení co ostatní říkáte na to...

Pol (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

Nevím co koho vzrušuje ale já bohužel nosím plenky od narození až do teď stále doma látkové pleny s jednorázovkou občas a na venek a cesty jednorázové pleny stále a mám punčocháče frote leginy a pod vším ty plenky.

Doktor (Po, 8. 5. 2023 - 11:05)

Není vám hanba s decek 9 a 7 let dělat batolata přeci by bylo jiné řešení než je rvat do plenek to je na psychiku dítěte přeci aby děcko 7a9 letech nosilo pleny jo kdyby mělo drynites plenky jednorázové ty nejsou moc vidět pod oblečením tak to beru. Uvažujete trochu.... O těchto plenkách

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 12:05)

to jsou všechno uchylové a tzv. Adult baby. Dospěláci co nemaj děti a psaní textů je vzrušuje

Marta (Po, 8. 5. 2023 - 11:05)

Tak jsem šla na zahradu na kontrolu jak vše uklidil a řekl dalo to práci až dost a pak řekl že by už chtěl prebalit tak jsem ho tedy v koupelně prebalila do čistých látkových plen a vzal si pak pyžamo na spaní ale já jsem mu řekla že nemusí spát a může si užívat na zahradě v klidu tak si pyžama sundal a dala jsem mu klasické dětské jednobarevné punčocháče a tepláky sice na slunci je hezky teplo ale ve stínu chladno tak leží v houpací síťi a odpočívá sice ještě oběd není ale dám mu koj lahev se sunarem toho nasiti také a bude v pohodě a kamarád dorazí až po obědě ale kamarádka říkala že už pleny bude mít na sobě a punčocháče s tepláky také a řekla mi že mi dá ty látkové pleny co má doma některé jsou ještě úplně nové akorát že jsou 70x70 a některé i větší ale už neví jak větší nám se budou hodit do svrchnich kalhotek....

Reklama

Přidat komentář