Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Pá, 26. 5. 2023 - 17:05)

zalez ty úchyle jeden plenkařskej

N (Čt, 25. 5. 2023 - 11:05)

To víte některé dítě vyroste s plenek ve dvouch letech a některé děti ještě ve 14 letech nosí plenky a veškeré dětské oblečení a stále se nechává prebalovat stále ještě více dokola a vůbec mu žádné pleny nevadí...

Dana (St, 24. 5. 2023 - 15:05)

To je správná věc bohužel i u větších děti ze při cestování nosí plenky a jaké si bere teny či seni kids a nosí je i doma a nebo pouze na cesty... Já bohužel mám s klukem 12 let také problém s nočním pomocovanim ale i občas i přes den tak do školy pod kalhoty má pro jistotu drynites plenky a nebo ty nasazovaci seni kids a když přijde ze školy tak je většinou už pocurany ale i nikdy pokadeny tak se celý vysvlece že zůstane pouze jenom plinka a v koupelně mám udělaný přebalovací pult na větší děcko a tam se plinka sundá a pak ho vložím do vany a umyji ho a nebo se spíše umyje sám a já si připravím čisté nejdřív 3 látkové pleny s jednorázovkou se svrchnimi kalhotky a jelikož si pleny předtím sundaval tak jsem si sehnala větší bodyčko se zipem vzadu a pak dostane teprve ještě dětské punčocháče pro doma a pak si udělá úkoly a z kamarádem si pak může dělat co chce ale i tomu dávám také plenky 2 látkové pleny s jednorázovkou a taky punčocháče a takto je u nás až do 22 hodin a pak si ho jeho máma vyzvedne a nebo je u nás až do rána většinou pak kluci v 17 h dostanou večeři a v 18 h zavelim spát a v 21 h je kontrola plenek vždy a náš kluk také nosí plenky na cesty krátké či dlouhé stále v zimě dostaval jak punčocháče s leginy a nebo zimní dětskou kombinézu a jak se obléká vás syn nosí na doma taky plenky z punčocháči...???

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 19:05)

Nekecej tady pohádky uchylačko jedna plenkařko !!

P2 (Čt, 18. 5. 2023 - 21:05)

Já vámi tak bych pleny dal jestli jste nikdy letadlem neleteli a nebojí se toho letu náš syn když jsme byli v Egyptě tak pí celou dobu letu měl také plenky ale pak i v hotelovém pokoji také? A v té době mu bylo už 13 let skoro hlavně je měl jak na pláži tak i venku normálně a byl tam i obchod normálně že pro větší děti se tam dali koupit normální jednorázové pleny a nejenom to ale i overal či bodyčko úplně v pohodě a do slané vody měl vždy i plavky které měli vsitou plenkou uvnitř pak je syn používal normálně i v bezenu v Česku a nikdy nikdo nic nepoznal že má plavkove pleny..

Milada (Čt, 18. 5. 2023 - 20:05)

O prázdninách letíme letadlem na dovolenou a syn už se mi poptal jestli mu dám na cestu jednorázové pleny. Ale já si myslím že by to měl vydržet bez problémů bez plenek přeci 10 letech mu nebudu dávat ještě plenky.? Vždy jsme jezdili busem a to plenky neměl ale letecky jsme ještě nebyli nikde já si myslím jestli to nikde nevycetl že větší děti můžou být ještě v plenkách a na hotelu je bude chtít také a pak i všude i venku tak vám nevím poraďte mi prosím..

David (Čt, 18. 5. 2023 - 23:05)

My plinky na cesty dáváme. Kluk si je bere sám, když se obléká. Většinou je má suché nebo jenom mokré, i když občas se stane i něco víc. Je mu 14 takže si na plinky myslí sam, já mu pouze koupím nové když dojdou.

P2 (Út, 16. 5. 2023 - 17:05)

No to je špatná nemoc a pak dítě a skoro už dospělý je stále na plenkách je to smutné ale zůstane jim to celý život pouze jen pleny a všude.

Natasa (Út, 16. 5. 2023 - 17:05)

Náš syn 11 let nosí plenky stále jak přes den a noc a ve škole má drynites plenky jelikož epilepticke záchvaty si nevibiraji kde ho zrovna chytí ale kluk si už zvykl na plenky jak jednorázové tak i látkové na venek se dávají jednorázové a doma se používají klasické látkové pleny vždy má 4 látkové pleny jak na noc ale i den a ve škole se nikdo neposmiva že má pleny drynites toto onemocnění může potkat každého znas a nikdo z tím nic neudělá vedle nás sousedky syn temu bylo už 16 let a ten má silnější epilepsii a také stále více používá pleny je skoro jako dite stále plenky ale také všude jak doma tak i venku on používá čisté už jednorázové pleny číslo zatím xs až s a zajímavé je že se vůbec za pleny nestydí je lepší špinavá plena nežli oblečení co ostatní říkáte na to...

Pol (Čt, 11. 5. 2023 - 18:05)

Nevím co koho vzrušuje ale já bohužel nosím plenky od narození až do teď stále doma látkové pleny s jednorázovkou občas a na venek a cesty jednorázové pleny stále a mám punčocháče frote leginy a pod vším ty plenky.

Doktor (Po, 8. 5. 2023 - 11:05)

Není vám hanba s decek 9 a 7 let dělat batolata přeci by bylo jiné řešení než je rvat do plenek to je na psychiku dítěte přeci aby děcko 7a9 letech nosilo pleny jo kdyby mělo drynites plenky jednorázové ty nejsou moc vidět pod oblečením tak to beru. Uvažujete trochu.... O těchto plenkách

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 12:05)

to jsou všechno uchylové a tzv. Adult baby. Dospěláci co nemaj děti a psaní textů je vzrušuje

Marta (Po, 8. 5. 2023 - 11:05)

Tak jsem šla na zahradu na kontrolu jak vše uklidil a řekl dalo to práci až dost a pak řekl že by už chtěl prebalit tak jsem ho tedy v koupelně prebalila do čistých látkových plen a vzal si pak pyžamo na spaní ale já jsem mu řekla že nemusí spát a může si užívat na zahradě v klidu tak si pyžama sundal a dala jsem mu klasické dětské jednobarevné punčocháče a tepláky sice na slunci je hezky teplo ale ve stínu chladno tak leží v houpací síťi a odpočívá sice ještě oběd není ale dám mu koj lahev se sunarem toho nasiti také a bude v pohodě a kamarád dorazí až po obědě ale kamarádka říkala že už pleny bude mít na sobě a punčocháče s tepláky také a řekla mi že mi dá ty látkové pleny co má doma některé jsou ještě úplně nové akorát že jsou 70x70 a některé i větší ale už neví jak větší nám se budou hodit do svrchnich kalhotek....

Návštěva (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)

Tak to se nedivím že mu jsou ještě klasické dětské jednorázové pleny akorát když je tak malý tak vám paní držím palce až se vše u kluka změní aby už pleny nemusel nosit on když je tak malý tak se mu nevivine močové ústrojí tak má ty plenky radši jistota bezpeči lepší mokrá plena nežli postel doma ale hlavně to oblečení aby byl klučina v suchu...

Lucka (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)

Koukám že u paní Marty je také každodenní rutina přebalování děti u nás je to podobné akorát že synovi je už 11 let na noc vždy dostává pleny látkové vždy 4 latkovky ale když je venku tak zatím ještě pampersky největší číslo 8 prý se dají sehnat v Německu a takto velké plenky pampersky ale donedávna jsem kupovala jednorázové pleny v albertu největší 7 a ty mu byli i trochu větší ale to nevadilo jelikož vždy do nich dostal 2 látkové pleny a náš má sice také svrchní kalhotky ale nasazovaci jen se venku vymění plinka a kalhotky se vytáhnou a pak punčocháče a kalhoty většinou leginy sice je vidět ranecek mezi nohama ale synovi to moc tak nevadí většinou má dlouhou mikinu takže úplná pohoda a už jste maminky vaše děcka přebalovali v nákupním středisku v těch prebalovnach já už několikrát když je kluk pouze mokrý tak to většinou vydrží až domů ale když je i pokadeny tak musím tam ale většinou se pokadi v autě na zadní sedačce on má ještě dětskou autosedačku jelikož je v 11 letech dost malý měří nijakej 125 cm ale dle lékařů se to změní tak uvidíme a nohu má nijakejch 27,5...

Marta (Po, 8. 5. 2023 - 08:05)

Synovi 9 let dávám plenky sice látkové ale už si od minulého týdne zvykl nemá se každou noc pocuravat do postele před chvílí dostal čisté látkové pleny ale 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a slabé punčocháče s kraťasy a řekla jsem mu až uklidí trochu zahradu tam si může v plenkách a punčocháčich a v kratasich běhat jak chce až do oběda a po obědě se prebali a půjde spát jako každé děcko na dvě hodiny a pak se znovu prebali do čistých plenek a může jít s kamarádem ven ale to už bude mít jen 2 látkové pleny s jednorázovkou a se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a tepláky tyto tepláky mají laclace takže plenky drží na svém místě kde mají ale nebojte kamarád se mu neposmiva že je batole já mu také vždycky dávám pleny úplně stejný podíl plen co synovi on hlavně s ním chodí ven ze může být v plenkách a punčocháčich jeho máma to ví že její kluk u nás nosí plenky a jemu je 7 let ...jeho máma mu také dává plenky ale jednorázové jelikož když syn je u nich tak ho jeho máma našeho prebali aby byl v čistých plenkách když je náhodou pocurany...

Kat (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

Já mám plínky zatím stále od pátku tohoto a mamce to nemám za zlé asi věděla proč mi je vrátit zpět jelikož jsem se celý týden pomocoval do postele tak až v pátek když jsem šel večer spát tak přišla do pokoje a řekla takto by to nešlo milí martinku celý týden se pocuravat do postele já vím že se to může stát. Tak jsem si sundal pyžamo pod kolena a dostal jsem 4 látkové pleny a pvc kalhotky ale nejdřív mne mamka namazala mastí a zapudrovala pudrem a pak jsem dostal plenky. A ráno když se mne optala jak jsem na tom tak jsem řekl že jsem pocurany a možná i pokadeny tak jsem z mámou šel do koupelny a tam mne položila na přebalování na lehátko nejdřív sundala pyžamo a pak pvc kalhotky a na konec i plenky a to byla poradna nálož v plenkách a já jsem se umyl do cista a pak jsem řekl že nemám ručník a mamka mi přinesla větší látkovou osusku byla to velká plenka tak jsem se utrel do sucha a mamka mezitím vše připravila v pokoji na přebalování jak látkové pleny s pvc kalhotky a místo pyžama dlouhé tričko s punčocháči a pak když jsem měl vše na sobě tak mne řekla že od teď bude dělat sama jak přebalování tak i mytí ale i krmení ale to jsem se už ozval že budu jist sám a to souhlasila tak tedy bez krmení ale budeš mít pouze dudlík a kojeneckou lahev v té budeš mít občas mlíčko z rozmuxovanimi piškoty a nebo kaši ale to jsem řekl že nechci ani dudlík a ani kojeneckou lahev že vše snesu jako jsou plenky jak to doma celý den a noc hlavně i plenky na venek ale to co je krmení, dávání dudlíku či kojenecké lahvi nechci ok beru na vědomí řekla mamka ale kdybys chtěl tak mám vše ještě po tobě když si byl malý tak je schované jako používáš teď ty plenky s pvc kalhotky.

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 09:05)

další uchyl

Nina (Pá, 5. 5. 2023 - 05:05)

Syn v 8 letech nosí plenky stále jak doma tak i venku ale většinou má kalhoty s laclem a plenky jednorázové drží na svém místě ale vždy dostane i 2 látkové pleny s jednorázovkou sice trochu remca ale nemá se pocuravat do oblečení či postele a přebalování syna je denně 3x dle potřeby a pleny má také na cesty krátké či dlouhé jak busem tak i v autě dnes jak přijde domů tak jedem na chatu a odpoledne bude hezky tak do kraťasy dostane 2 látkové pleny s jednorázovkou a obuv má číslo 33 zatím a nosí dětské boty prestige ale i vasky a na chatě dávám pleny pouze jednorázové non-stop zatím největší Huggies zatím mu jsou v pohodě
Kdyby se ne pocuraval tak bych mu pleny nedávala a nosí v chatě pouze punčocháče na kterých jsou laclace nasite na zahradě mu stačí. A plenky jsem začala dávat od minulého měsíce....

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 07:05)

zalez plenkařko do díry

Reklama

Přidat komentář