Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Host (Ne, 20. 8. 2023 - 07:08)

Jo jsou takové mami děti že i většímu dítěti dají dlouhé tričko pod pás s plinkou aby se nemuseli starat o dítě si pak udělá své hold ale do plenek pak jenom prebali na wc. Moje známá to se svimi dětmi dělá stejně jak s dcerou tak i se synem vždy na cestu krátkou či dlouhou musejí mít plenky jednorázové zatím ještě pampersky číslo 7 synovi je už 10 a dceři je 6 let ale ona to dělá ze i synovi strčí nejenom plenky ale i punčocháče pod kraťasy nilonove on je také hodně stydlivi na punčocháče si moc nezvykl ale zato na pleny už jo nemůže už bez nich být ale i do školy je také má drynites.

P1 (Ne, 20. 8. 2023 - 06:08)

Včera ve vlaku jsem viděl kluka který měl dlouhé tričko a pod ním se mezi nohama rysovala plenka ani kraťasy neměl ale schoval to jak to šlo spíše se styděl bylo mu tak kolem 8 až 11 let odhadem a dost i malou nohu měl zhruba 34 měl vasky teny.

Jama (Út, 27. 6. 2023 - 19:06)

Řekněte mne jenom proč ty kteří noseji plenky jednorázové či látkové a punčocháče proč podle vás jsou uchylove. Že nosí plenky děcka či dospělé vypiste mne to tady na této stránce. Záleží přeci na rodičích že svému potomku dají pleny i ve vyšším věku a že i dospělí nosí pleny není jen tak přeci může být postižený nijakou nemoci a své tekutiny neudrží tak to má pro ochranu a nebo že se děcko ve vyšším věku pomocuje do postele a oblečení tak je také radši mají pro jistotu tak to neznamená že jsou hned uchylove přeci. Přečtěte si úvodní stránka. Můžou větší děti při cestování nosit plenky a je jedno jaké jestli látkové či jednorázové pleny. To je samé jako s punčocháči některé děcka nepotřebuji mít punčocháče vůbec a někteří celý rok ale tak to je i dospělých jedinců..... A VYPISTE PROČ JSOU DECKA ČI DOSPĚLÉ UCHYLOVE.!!!!!

modrasek (Po, 19. 6. 2023 - 20:06)

dcerce je 8 je zvědavá na vložky, myslíte že je muže vyzkoušet?

Návštěvník (Po, 26. 6. 2023 - 06:06)

99% příspěvků je od malých pupkatých uchylů - plenkařů

Návštěvník (Ne, 25. 6. 2023 - 22:06)

*říkat že chce na záchod

Klára (St, 5. 7. 2023 - 16:07)

Já mám sice syna 10 let ale jak se nikam cestujeme tak má pleny také po celou dobu jízdy vždy ráno si o ně řekne sám na venek jednorázové pleny Huggies zatím největší velikost ty má jak na cesty krátké či dlouhé a vůbec nevadí... A doma se dávají na noc pouze klasické látkové pleny a také se svrchnimi kalhotky to má pouze na noc jelikož je staly noční pocuranek bohužel. Ale dneska ráno se mi stalo že jsem ho automaticky klasický prebalila tak má pleny i na koukám na něj moc mu nevadí že je má už říkal že je pomoceny tak přemýšlím že je bude dostávat i přes den a noc ale už si vzal punčocháče na sebe jelikož jak se trochu ochladilo tak i v bytě je chladněji... A jakou nohu má vaše rotolest nás stále 31 až 35 spíše 34 zatím...

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 17:07)

zalez úchyle..alespoň na konci příspěvku nedělej pořád ty tři tečky, je to nápadný.

M (St, 5. 7. 2023 - 16:07)

Bohužel nikoliv odepisuji na jiné téma a co ti vadí že nosím plenky které musím nosit ale bohužel nejsem uchyl a ty plenky nosit musím s punčocháči ty nosím pouze doma s plenkami mamce to nevadí že mne stále prebaluje a mne také ne když se hodně pomocuji tak plenky jsou nevyhnutelné komukoliv se jede tak mezi nohama mám prostě látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale bez punčocháču když mám pouze jednorázové pleny na venek jsou silnější a vydrží celý den ale když se pokadim tak se plenky jednorázové musí vyměnit to se nedá nic dělat to mne mamka položí do zadu do auta jako by do zadní části kde je podložka a stáhne mne kraťasy či tepláky podle toho jak je venku a otře mne vlcenymi ubrousky a pak námazne mastí a dá mi čisté jednorázové pleny ale do nich mi vždy dává ještě vkládací plinku a pak vše natáhne zpět tepláky a jsem hotový spíš to nejsou klasické dětské tepláky ale polokombineza že mají vysoký pás jsou při děcka co musejí nosit plenky a je jedno jaké pleny značka těch teplaku je unoo a mne to nevadí že jsem pocuranek mamka s tátou říkají aspoň že jsem ještě malé děcko a na pleny mám ještě nárok je mi sice dvanáct let ale dá se zvyknout na co koliv jsem menší postavy tak to není problém žádný.

M (Út, 4. 7. 2023 - 20:07)

A dáváš mu je ty a nebo si je bere sám. Jelikož se ptám že mám dceru a syna 10 a 12 let a pleny jim dávám seni kids buď na lepitka a nebo nasazovaci a musím je prebalovat já když mají nasazovaci tak si ji vezmou sami a když na lepitka tak jim je musím dát já sama osobně jinak by měli potopu v oblečení ale já jenom jim dávám i svrchní kalhotky vždy ty jsou také xs velikosti a doma občas na noc jim také dám klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky vždy má tak 4 látkové pleny jak holka ta je mladší a syn starší a jsou také v pohodě a klidu i při cestování noseji plenky také bez problémů úplně v klidu...

Návštěvník (Út, 4. 7. 2023 - 20:07)

zalez uchyle, zase si povidas sam se sebou

Jitka (Ne, 2. 7. 2023 - 07:07)

Náš syn 9 let používá plenky jak jednorázové či látkové na všechny potřeby jako curani tak i kakani a stále ho prebaluji a co tebe kubajz ty si dáváš plenky sám a nebo tě občas mamka taky prebali a co říkají tvoje rodiče že nosis ještě v tomto věku plenky. A punčocháče také normálně nosis a jakou máš nohu náš zatím číslo 33 zatím. Jo a vlastně jaké nosis plenky jednorázové či látkové ale jestli se vejdes do plenek dětských a nebo máš už plenky pro juniory např. Seni, teny, molicare, abri form, atd. A nebo stačí ti klasické látkové pleny......

Jitka (So, 1. 7. 2023 - 19:07)

My Syna 9 let vždy plenkujeme jak na cestách tak i doma teď už dostal kalhotkovou plenku s vkladackou a plus separační plínky a přes vše ještě svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče jako pyžamo ale pak ještě dostane bodyčko s dlouhým rukávem a nohavici ale musím ho obléct už já sama on se rozhodl že bude pleny nosit sám tak mu je tedy dávám už od 7 let až bohužel do teď a nejsme s Čech ale z anglie tam děcka jsou zvyklí ještě v tomto věku nosit plenky a plus co k nim patří teď už syn dostal noční plenky a vydrží až do rána v nich a ráno po koupání dostane čisté plenky a u nás po venku tyto děcka nosí plenky normálně a mají i kraťasy a pod nimi jednorázové pleny úplně v pohodě to když jsme byli v Čechách u známých minulý rok tak to syn měl celou cestu pouze plenky jednorázové a u známých když jsem ho prebalila tak se divili že syn ještě v 6 letech normálně nosí plenky synovi to nevadí kdekoliv se může vycurat či pokadit a pak se normálně prebali do čistých plenek....

Ž (So, 1. 7. 2023 - 15:07)

Budete vaším dětem na cestu větším či menším dávat pleny na cestu krátkou či dlouhou a je jedno jestli pojedete vlakem či autem a nebo busem a letecky. Jen mne to zajímá jelikož mne už mamka něco naznačovala že zřejmě příští týden jedeme na delší cestu do zahraničí a dostanu zřejmě plenky jednorázové na cestu dlouhou a že budu nosit plenky i normálně jako v hotelu či ven minulý rok mne hlídala chůva ale ta měla svého syna kterého bohužel plenkovala a já dostával také pleny ale pouze 4 látkové vždy na noc a nebo když se nikam jelo a zřejmě tento rok bude stejný že celé 2 měsíce budu také nosit plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou ale spíš non-stop...

Kubajz (So, 1. 7. 2023 - 20:07)

Kolik ti je? Je v 16 mám plenky na cestování vždycky. Minulou dovolenou jsem měl plenky skoro non stop a za mě dobrý. Používáš plenky na všechno.

Máma (So, 17. 6. 2023 - 21:06)

Kluk deset let mne většinou také celý den a noc pouze čůra do plenek ale já dávám ještě jednorázové pleny zn pampersky č.7 a přes ně má svrchní kalhotky pro juniory xs a nebo ty samé kalhotky ale mají vsitou plinku je to pro něj lepší řekl si bohužel o plenky sám já sama jsem mu řekla že mu pleny nebudu dávat ale si i ne řekl tak je dostává ale i do školy bohužel drynites pod trenky a nebo slipama nikdo nic nepozná ví o tom pouze paní učitelka která je naše sousedka. Teď ve 22 hodin půjdu ještě prebalovat ale to už bude mít i dupačky vše se dá sehnat do výšky 130 až 150 úplně v klidu ale ne tady v Čechách ale v zahraničí ano.

Nela (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Bohužel nemáte pravdu na internetu to být nemusí že auto nikde porazilo auto že jeden je mrtví hned a druhý v nemocnici když si to rodič nepřeje tak to nikam nepíšou atd.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 09:06)

, nikdy jsem pleny neměla a doufám že ani nebudu, bych se hanbou propadla.

Pavel (Po, 19. 6. 2023 - 22:06)

Ahoj nevím proč

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 09:06)

pleny ? já měla za to že to nosí jen mimina, mě je 15 , a nedovedu si představit ten trapas , mít na sobě pleny a jít takto přes město. to musí být hodně divný,

Reklama

Přidat komentář