Reklama

noční pomočování - enureza

Default User Image
Erika (Ne, 4. 2. 2024 - 19:02)

Syn má v jedenácti letech pořád ještě plenkové kalhotky na noc. Četnost nehod se zmenšuje , ale stále ho v nich radši držím. Jenže klukovi se to už nelíbí, že to tlačí na pindíka. Tak bývá často u nás večer hádka, aby si je natáhnul, jako právě teď.Má někdo nějaké řešení pro tak velká dětska, pro ně více přijatelné?

Default User Image
Linda (Čt, 14. 3. 2024 - 22:03)

Mám to samé doma,používá DriNites, mám fígl v tom ,že mu je natáhnu nejdřív volněji a nechám ho,aby si tam sáhnul a srovnal si to, jak mu to  vyhovuje ( jako když dáváme slipy)  

Default User Image
Radka (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

To se dá pochopit, že v jedenácti nechce plenky a že se mu to nelíbí. A co dát pod něj matracovou plenovou vložku? Mohl by spát třeba jen v bavlněných kalhotkách, nic by ho netlačilo v rozkroku a ještě by při nehodě rychle zjistil, že čůral. A alarm znáte? Zkoušeli jste ho?

Default User Image
Erika (Pá, 9. 2. 2024 - 17:02)

Alarm jsem zkoušela už v pěti letech, máme pejska,tak se celý dům nevyspal. Manžel ho po čtrnácti dnech ve vzteku zničil.Pod prostěradlo má Dormeo, podložka chrání matrace, to už mockrát pomohlo, když kluk neměl plenky pořádně vytažené mezi nohy nebo si je uvolnil. Teď, jak stárne, si ji musí dobře natáhnout, aby penis neměl možnost pohybu. No a to ho tlačí v rozkroku a to je celý problém který mám.

Default User Image
Dana (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Větší kluci si plenkové kalhotky úmyslně uvolní, aby si s ním hráli. Pak usnou a kalhotky nohavičkami protečou. Já kalhotky klukovi natahují sama a na to natáhnu ještě boxerky. Garantuji, že ráno je bude mít mezi nohama stejně pevně, jako večer. A když jde čůrat, stáhne v pohodě obojí najednou.Pak třeba mu kalhotky znovu dobře natáhnout a pojistit boxerkami. Právě na něj koukám, jak sedí u televize už s ranečkem mezi nohama a je úplně slaďounký.

Default User Image
Erika (So, 10. 2. 2024 - 11:02)

Ale to už musí být nepříjemně těsné, ne?

Default User Image
Adéla (Pá, 9. 2. 2024 - 19:02)

Mám desetiletého bráchu, má lehkou mentální retardaci a chodí do speciální,  školy. Máma má takový fígl, že mu přes plíny dá kraťasy, co mají vzadu zavazování.Plínu má lepítkovou a do ní ještě vkládací pro zvýšení kapacity. Čůrat teda jít nemůže, ale to by ho stejně nenapadlo. Ještě nikdy se z toho nedostal takže to funguje báječně.

Default User Image
Tomáš (So, 10. 2. 2024 - 12:02)

Chudák kluk. To ani nedá nohy k sobě!

Default User Image
Hana (Po, 5. 2. 2024 - 10:02)

V jeho věku by snad pomohla rozumná domluva. A jestli ho tlačí, tak větší plena by mohla ten pocit odstranit .Ale vysvětlit mu, že je to nutné a mokrá postel je větší ostuda než plena mezi nohama.

Default User Image
Erika (Po, 5. 2. 2024 - 18:02)

No, teď mu domlouvá v koupelně tatínek, je tam úplné ticho! Táta na něj platí, tak to snad dopadne.

Default User Image
Hana (Út, 6. 2. 2024 - 11:02)

A dopadlo to jak?

Default User Image
Erika (Út, 6. 2. 2024 - 13:02)

Dopadlo to tak, že si kalhotky bude nasazovat sám, já mu nesmím sahat mezi nohy a ráno si je sám stáhne a sám se omyje mezi nohama. Prostě dokud nebude ve slipech, nesmím do koupelny. A sprchovat se bude také sám, jen tedy netuším, jak si bude mýt svoje dlouhé vlasy, když i já s tím mám co dělat.Tak takhle se hoši dohodli.

Default User Image
Dana (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Tu dohodu zruš! Jedenáctiletý capouch si nemá co diktovat.

Default User Image
Erika (Ne, 11. 2. 2024 - 13:02)

Nemám proč, táta ho vykoupe dobře, na nošení plenek důsledně dohlíží a kluk se před tátou nestydí. A já mám míň práce.

Default User Image
anna (Ne, 4. 2. 2024 - 22:02)

No zrovna v pátek po delší době co neměla holka plenu, tak se pomočila, tak v sobotu večer u nás byla taky válka jestli nasadí nebo ne, ani 10 minut klečení ji nepřesvědčilo si ji nasadit,tak ji otec musel podržet a krom pleny dostala i owerall se zapínáním na zádech aby si ho nesundala a nemohla sundat plenu.za těch posledních 5let, jsem na jiné řešení nepřišla .

Default User Image
Eliška (Pá, 5. 1. 2024 - 17:01)

No taky  se mi to stane. Když vypiju hodně pití než jdu spát. Máma ale ví  co mi má dát na noc 

Default User Image
Miroslav (So, 6. 1. 2024 - 07:01)

Dostaváš plínky? 

Default User Image
Eliška (Pá, 5. 1. 2024 - 17:01)

No taky  se mi to stane. Když vypiju hodně pití než jdu spát. Máma ale ví  co mi má dát na noc 

Default User Image
Miroslav (Pá, 5. 1. 2024 - 16:01)

Je tu mrtvo

Default User Image
Miroslav (Pá, 5. 1. 2024 - 16:01)

Je tu mrtvo

Reklama

Přidat komentář