Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

ani se neptej (Pá, 11. 12. 2020 - 16:12)

Jak vás dva tu tak chvíli sleduju, no, ten co si řiká account suspended je rejpal, ale myslím, že tebe odhadnul docela dobře. nemáte si co vyčítat. Běžte si ty vaše pindíky poměřovat jinam a tady nepruďte.

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Tak to teda ne, já napsal názor a kdopak se začal rozčilovat? To, že nežeru armádu jako on ještě neznamená, že nemůžu napsat názor. Prostě mám rád pěkný civil.

ani se neptej (So, 12. 12. 2020 - 13:12)

Přistoupil jsi na jeho hru, dostal tě. A myslím, že on armádu nežere, podle toho co psal o těch ztracenejch letech atd. Znám dost lidí, co tahaj flekatý hadry a rozhodně zelený mozci nejsou. Třeba jezdí fotit do přírody. Ale to je asi fuk, neznám vás ani jednoho.
A všem tady hezký svátky.

John anonym (Pá, 4. 12. 2020 - 08:12)

Také ta kombinéza má zip vzadu a budu si ji mozna kupovat co nejvic naplnenou

John anonym (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Máte někdo zkušenosti s kombinézu glossout od parkasite s kapucí která má pouze otvory pro oči pusu a nos vypadá docela zajímave.

John anonym (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Take je velmi dobře pouzivat péřový kabát jako župan zkusili jste někdy používat péřovy kabát jako župan a péřové oteplovaky a péřovou bundu jako pyžamo?

Pavel TNF (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Péřovou bundu nosím normálně místo vršku pyžama. Božsky skvělé. Ta moje si už zvykla, nic jiného ji nezbývá, teď ji ještě nějak zpracovat, aby se přidala. Péřovka na nahé ženě vypadá moc hezky, ale ony tohle nechápou.

John anonym (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Zkoušely jste někdy si dát péřový den i vy? Jako že nenosíte celý den nebo i víkend nic jiného než péřové oblečení kromě spodního prádla.

Pavel TNF (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Víc než tu bundu bych doma nedal, stačí klasická Nuptse TNF a nebo Baltorka TNF s kapucí , ale kapuci si nenasadím to bych vedrem nedal. V létě Summit L3 nebo i ty již zmíněné a vlezu v nich i do bazénu. Tam je můžu na sobě mít i ve vedru :-)))

John anonym (Pá, 4. 12. 2020 - 18:12)

Chápu tůj názor ale k fetiši na péřové oblečení patří i nepohodní. Třeba já jsem se vsadil s přítelkyní o 500 že v péřovém oblečení vydržím 4 dny. Ale ne s jednou bundou kombinézou atd ale ještě víc. ako spodní prádlo jsem dostal latexovou celotělovou kombinézu na to péřové oteplováky a péřovou bundu ještě přes to mi dala druhou péřovou bundu a to vše zakončila glossoutem se zadním zapínáním a normální kapucí a zamkla to na zámek a klíč si vzala k sobě. a a bych nemusel celou dobu na zachod tak jsem měl zavedenou cévku . Řeknu vám byl to nejlepší 4 dny.

John anonym (Čt, 3. 12. 2020 - 18:12)

Pokud si doma vypneš topení v zimě tak se udělá 10 stupnu celsia za hodku a horko pak uz rozhodne není. Výdrž se posuzuje podle zimouřivosti například já jsem velmi zimouřivej a proto když si dávám péřový víkend tak jsem v poho jak ryba ve vodě s 3 vrstvama oblečení od parkasite. A péřové oblečení je dobrá úspora že ušetříš na topeni :-)

John anonym (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Péřová kombinéza péřové otelováky jsou dobré ale úplně nejlepší co jsem ted začal dělat je nosit doma místo pyžama glossout péřovou kombinézu nejvíc naplnenou at je poradne naducana a na to jeste naducanejší kabát oboje zapnout až ke krku nandat kapuce a poradne utahnout aby byly vidět jenom oči lehnout k tv a obcas takto usnu.

John anonym (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Takto oblečený chodím když jdu pouze na procházku do lesa nebo když jdu na pěší túru na horách

John anonym (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Mohu se vás zeptat co nosíte vy do mrazu od -19 až do mínus 15? Já si vzdicky beru na tuto zimu na sebe Thermopradlo Moira dále nosím péřovou kombinezu Siberia suit a přes tu mám péřový kabát veschov coat nejvíc naplněný kilo peří a mám na hlavě obě kapuce a pořád je mi zima poradíte mi nějaké vrstvení?

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 08:12)

Nevycházím a zůstanu v teplém pelíšku.

John anonym (Čt, 3. 12. 2020 - 10:12)

Chápu já také já kdyz mám lazy day tak si dám den v péřovém oblečení. Například Peřovou kombinézu mám jako spodní vrstvu a na tu vrstvim. ráno jsem šul vyvenčit psa tak si na kombinézu vezmu péřový kabát veschov coat. A když dorazím domů. Tak si sundám kabát, sundám kombinézu. A převléknu se do domácího což jsou péřové oteplováky a péřová bunda. Takhle jsem dvě hodiny a po obědě vyrážím na procházku do lesa a to si beru na sebe péřovou kombinézu mín naplnenou jako spodní prádlo a na to si beru péřové oteplováky a péřovou bundu. Přesto vše si beru více naplněnou péřovou kombinézu siberia suit a přes to vše péřový kabát veschov coat nejvíc naplněný. A jdu na procházku na dvě hodky. Po procházce jsem se vrátil domů sundal jsem si všechny spodní vrstvy až na spodní kombinézu a vzal jsem si péřový kabát a do večera jsem ho měl na sobě. Na spaní jsem si vzal péřovou kombinézu glossout se zadním zipem a otvory pro oci a nos misto kapuce. A přítelkině mě zapnula do cryofixbagu a zapnula a stahla paskami a takto jsem strávil noc. A takto probíhal můj péřový den. Počasí přes péřový den bylo že sněžilo a bylo -10 stupnu celsia.

KM (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Uz se tu v tom chaosu o Lidlech, Bodovi a sekacich ztracim, ale kdy bylo u nas naposledy pres den -10? A proc neberes partnerku na vychazku sebou?

John anonym (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Na parkasite jsem narazil na suitbag, jedná se o péřový spacák zkombinovaný s kombinézou. Suitbag je nejlepší na stanování v přírodě jako náhrada spacáku. Například jsem takhle stanoval v zimě když bylo v noci asi -10 a měl jsem pod tím na sobě normálně oblečení co jsem měl na tůru. To znamená arctic pants a péřovou bundu vinland hoody. A je to fakt pohodlne nemusíte řešit oblečení do spacáku prostě to v čem jste celý den chodili necháte na sobě a zalezete si do suitbagu zapnete zip nandáte kapuce utáhnete aby izolovaly teplo a za 5 minut spíte jako dřevo.

Pavel TNF (Út, 1. 12. 2020 - 13:12)

Je to jako na jiných diskuzních vláknech, najde se nějaký idiot, který se snaží narušit diskuzi, píše pod jménem někoho a napadá ostatní. Klasický český národ, co jiného čekat. Nevšímej si toho.

John anonym (Po, 30. 11. 2020 - 15:11)

1.)Jake perove oblecení nosíte nejradši na doma vy?
2.)Nosíte doma kapucu?
3.)Jak dlouho nosíte péřové oblečení doma.
4.)A jaká je na to optimální teplota doma?
1.)Já nejradši doma nosím doma péřovou kombinézu siberia suit nebo glossout mam oboje. 2.)Kapucu kdyz mám na sobě doma péřové oblečení doma nosím celou dobu bez jediného sundání a pořádně utaženou že jsou vidět pouze oči.
3.)A optimální teplota je 15 až 18 stupnů celsia.

Reklama

Přidat komentář