Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

John anonym (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Víte že péřové oblečení může pro někoho mít terapický efekt jednou jsem měl strasnej stres v práci a bylo zrovna léto a 25 stupnu tak jsem otevrel doma šatník a napadlo mě že si vyzkouším péřové oblečení které nosim v zimě v létě. Tak jsem si jako spodní nandal oteplováky s takovou vestou navrchu od parkasite. Na to jsem si vzal novou péřovou kuklu s otvory pro oči a pusu. Na to péřovou bund vinland hoody a jeste pes ni péřovou vestu . Poté jsem si řekl že to je ještě easy v tom vydrzet tak jsem si jeste pres to vse glossout ve stylu skafandru a přes to vše péřov kabát vesov coat. Měl jsem na sobě prakticky celý svůj šatník. Lehnul jsem si na gauč a zapomněl jsem si polštář z postele a nemohl jsem se pro něj už vrátit protože jsem byl už jak michelin panacek tak jsem si jeste nandal vsechny kapuce poradně je utáhl že jsem měl vidět jenom otvory na oči z péřové kukly a chvilku jsem lezel po chvilce jsem v tom usnul vzbudil jsem se až když přítelkině přišla z práce. Poté jsem zjistil že všechen stres jsem snad vypotil a byl jsem v poho. Ale žena mi řekla že to ještě neni ono že ona se cítí uvolněná spoutaná je na to trochu ujetá. Tak mi řekla at si sundam kuklu navecerim se a pak me svaze že to pry pomuze jeste vic. Po večeří přítelkině vzala lana všechny její roubíky a latexové catsuity a stříbrnou pásku. A řekla mi at si všechny ty vrstvy sundám a dala mi plenku abych nemusel na zachod. Nejdřív mi dala latexový oblek a já si všimnul že má na sobě integrovanou kuklu s otvory pro nos přítelkyně mi řekla že mi ještě dá roubík takže vzala stříbrnou pásku a látku na vycpání úst vybrala hadr dala mi ho do úst a oblepila pevně natřikrát páskou kolem dokola. Pak pokračovala péřovými oteplováky péřovou bundou péřovou vestou glossoutem a lá skafandr a péřovým kabátem nandala mi péřovou kuklu a nandala mi všechny kapuce a utahla na max a pustila se do svázání svázala mi ruce pevně za zády a nohy svázala také a vzala péřový spacák dala mě do něj a ovázala ho ještě velkou rolí plastové folieabych se nemohl vubec hnout. popřála mi dobrou noc a odešla a vyndala me z toho všeho až v 8 ráno takže jsem měl 10 hodinovou péřovou terapii. Co na to říkáte vy? zkusili jste někdy i vy se pořádně nabalit v létě?

John anonym (St, 9. 12. 2020 - 10:12)

Také nosíte péřovou bundu nebo péřový kabát místo pláštěnky? Já třeba když jsem na chalupě nosím péřový kabát jako pláštěnku i na jaře na zahradě. Nebo když je velký lyják tak si beru kombinézu nebo si k kabátu vemu oteplováky.

Pavel TNF (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Pláštěnku už od 5. třídy ZŠ nenosím, na střední a později jsem ji už vůbec nikdy nijak neřešil a prostě jsem v pohodě promoknul. Jak jsem začal s péřovkama, bylo to to samé, neřešil jsem a prostě promokly. Jak začaly být ty tenké, tak je nosím od zimy do zimy, v zimě nosím ty tlusté, a normálně je nosím do deště. Když mám chuť, tak si vezmu i ty tlusté a je hezké, jak se postupně promočí. Někteří lidé na mě divně koukají, ale neřeším a radostně namáčím a když neprší, tak to bazén pojistí.

John anonym (St, 9. 12. 2020 - 16:12)

Také je velmi příjemné v když v zimě sněží vzít si nejvíc vrstev peroveho oblečení já si beru pérovou kombinézu glossout která je jako skafandr přes to péřový kabát nebo si beru péřové oteplováky péřovou bundu vinland hoody přes to péřový kabát a když chci aby jsem tam vydrzel dýl tak si ještě přes bundu pod kabát beru péřovou vestu. Ještě si nandám všechny kapuce uthnu hlavně základ u všeho mého péřového oblečení je aby mělo arktickou kapuci s mrazovou klapkou která se dá utáhnout až pod oči. A taakhle si sednout na balkon dat si kafe a takhle sedet klidne celou noc.

John anonym (Út, 8. 12. 2020 - 11:12)

Včera přítelkyně jela pryč za kamarádkou. Takže péřové oblečení mám jenom já. Dneska kdyz jsem se vzbudil sundal jsem si péřovou kombinézu byl jsem zpocený že se pot dal ze mě otírat tak šel do sprchy a řekl jsem si že dneska dám odpočinek od péřového oblečení ale změnil jsem názor poté co jsem si řekl že bych porušil pravidlo tak jsem si něco péřového vzal. Ještě trochu mokrý po utření jsem si hned oblékl glossout na styl skafandru nejvíc naplněnej. Poté jsem si šel udělat snídani a šel jsem si zahrát karty na pc. Poté jsem si objednal kfc kyblík k obědu a vegetoval. Po obědě přijela přítelkině a navrhla mi že bysme mohli něco zkusit že bych si oblekl ještě veschov zapl nandal kapuci utáhl ještě jsem si došel naposled na zachod a přítelkyně mezitím připravila cryofix bag který mi den před tím koupila. Vlezl jsem si do něj přítelkyně ho zapla a utáhla pásky a úplně uzavřela cryofixbag i hlavu jsem měl celou zaplou takže jsem videl jenom tmu a takto mě nechala do večera. Poté co jsem si svlékl celé pérové oblečení tak se to na mě úplně přilepilo takze bylo těžší ho sundat. Poté jsem se osprchoval a přítelkině mi nachystala péřové oteplováky s laclem a péřový kabát arctera coat a tak jsme i spali. Nejlepší den v péřovém oblečení

John anonym (Po, 7. 12. 2020 - 14:12)

Včera u nás proběhl první den v péřovém oblečení. Velmi jsem si ho s přítelkyní užil, hned večer před tím jsme si oblékli glossouty a péřové kabáty. Zapnuli nandali kapuce utáhli a šli spát samozřejmne bez perin i bez polstare a usnuli jsme. Kdyz jsem se ráno vzbudil jako prvni tak jsem sel udělat kafe. Poté se vzbudila přítelkyně. Potom jsme si lehli k tv pustili si film a mě napadlo spojit perove oblečení i s bondage. Mám doma dva roubíky kuličky a lana. Přítelkině souhlasila tak jsem jí svázal a koukali jsme na film jeste jsem jí dal roubík a takto byla 3 hodiny. Poté co jsem jí rozvázal tak mi řekla že si to chce zkusit na noc tak jsem souhlasil a dohodli jsme se večer že jí ještě svážu na spaní. Poté jsme se převlékli do venkovního což je normální oblečení akorát jsme si nechali péřové kabáty a vyrazili do přírody. Po výletu jsme se vrátili domů večer a já pripravil přítelkiní spaní jak jsem jí slíbil. Ale udělal jsem jí to složitejsi vzal jsem spoutu roliček stříbrné pásky velkou roli folie a pustil jsem se do díla. Nejdív jsem přítelkiní celou obmotal folii aby se vubec nemohla hnout a potom jsem jí dal do ust roubík mám takovej co je pouze míček bez řemínku a má v sobě hadicku na dýchání. Roubík jsem jí dal do úst oblepil pevně páskou pak jsem jí dal na hlavu punčochu a začal obmotavat hlavu páskou do te doby než měla hlavu jako mumie bez otvoru pro oci na to jsem nandal kapuci a poradne utahl jese pod tim vsim měla plenu aby kdyby se jí chtělo na záchod tak aby to pustila do pleny. A sel jsem spat pote mi rano říkala jak si to užila. Užili jsme sii to oba.

John anonym (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Samozřejmě kdyz bude tepleji tak si vezmem pouze kabát, glossout je pouze jako spodní když bude moc chladno v byte.

John anonym (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

Nově jsme s přítelkyní zavedli doma takové pravidlo v zimě se netopí a nosí se péřové oblečení. Toto budeme dodržovat celou zimu. Přítelkyně na stejnej perovej kabát jako já veschov coat a k tomu nosíme stejný glossout. Touto změnou jsme hodně ušetřili za topeni a je to příjemnější. A je výhoda že nemusíme řešit ložní prádlo spíme v zimě v perovem oblečeni a nepoužíváme v zimě ložní prádlo a jako polstar máme kapuce které máme extra naplněné stejně jako kabáty a glossouty. Zkuste to také ušetříte a navíc si užijete péřové oblečení vice než dvě až 4 hodiny venku.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

A když to spolu děláte, tak se rozepnete jen mezi nohama a potom vše propotíte?

John anonym (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Když je vyplé topení a když je venku zima tak je i docela v bytě zima. A pod péřovým oblečením máme pouze spodní prádlo. takže se moc nepotíme :-)

John anonym (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

Já s partnerkou sdílím stejnou vášeň pro péřové oblečení. . Třeba jednou když jsme byli na chatě v zimě tak jsme pro úsporu energie a pro příležitost se pořádně nabalit i uvnitr vypnul topení. Já si vzal Siberia suit a péřový kabát a přítelkyně si vzala péřové oteplovaky a péřovou bundu Vinland hoody. A přes to péřovou kombinézu Siberia suit protože je zimourivejsi. Tímto způsobem jsme ušetřili spoustu peněz za energie a užili si prima 5 dní na chatě a vyslapu do přírody.

John anonym (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Byl jsem na chatě na horách a svou partnerku na procházky beru ale ten den se jí moc nechtělo.

John anonym (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Byl jsem na chatě na horách a svou partnerku na procházky beru ale ten den se jí moc nechtělo.

John anonym (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

Který je největší mráz co jste zažili? A co jste měli na sobě kolik vrstev péřového oblečení.

Account suspended (Ne, 6. 12. 2020 - 21:12)

Norsko, 100 km jižně od polárního kruhu, les, únor 1994, jasná noc, -38°C, arktická výstroj US Army. Skvělé i bez peří, maximálně funkční. Ale i tak v tom byl člověk jak Michelin.

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

Cokoliv vojenského bych na sebe nikdy nevzal. Mám k tomu max. odpor.

Account suspended (Út, 8. 12. 2020 - 16:12)

Byl dotaz na to, jaký největší mráz kdo zažil. Ne o tom, jestli někdo nesnáší nějaký typ oblečení. Reaguj k věci, nebo mlč.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Sklapni!!!!

Account suspended (Pá, 11. 12. 2020 - 11:12)

Tady jsi statečnej, co? Jestlipak bys mi to dokázal říct do očí? Jsi ubohá gumová bezpáteřní skvrna, která ani neunese pravdu o tom, že je k ničemu. Typickej internetovej zakomplexovanec. Ale kdybys psal o něčem zajímavém, co tě baví a máš rád, než o tom, co nenávidíš, třeba by se ti ulevilo. Zvostávej v míru a pokoji. Nebo s pravdou a láskou, která zvítězí jen lží a nenávistí, pokud ti to je bližší. Máš svobodu volby. Ale neobtěžuj ostatní svým pokřiveným vnímáním světa. Máš vůbec nějaký péřový oblečení, když už sem píšeš své zlolajné výpotky?
A pokud zase budeš psát zvratky typu "sklapni", tak věz, že tudy cesta k lidem nevede.
Přeju ti krásný a příjemný den, anonyme zlostný.

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 12:12)

Zlostný jsi jen ty, svobodně jsem napsal, že army ne. Takže svobodou volby jsem napsal, že bych na sebe army hadry nevzal ty zvratku. Nejsi náhodou bývalý voják, který neunesl můj názor? A samozřejmě, že mám péřové oblečení.

Reklama

Přidat komentář