Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Petr (Ne, 7. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj Lenko jsem stejně "postižený" jako ty.Jestli máš zájem tak se mi ozvy.11168"seznam.czDěkuji Petr

Lenka (St, 19. 9. 2007 - 13:09)

Zdravím vás všechny co máte rádi zimní oblečení.Neví proč,ale stršně ráda se oblékám do péřové bundy,mám i péřové oteplovačky,na hlavě ráda nosím kuklu,nebo přes pusu a nos šálu nebo šátek.V zimě takto chodím ráda venku,miluji hory,lyžování,ale v létě se občas takto obléknu i doma.Musím přiznat,že vždy jsem velmi vzrušená.Líbila by se mi i péřová kombinéza,ale zatím na její nákup ,nemám dost peněz.Zajímalo by mě jestli takovou to zálibu mám sama,nebo nás je víc.Jsem od Poděbrad,s nějakou podobně založenou slečnou či mužem bych si ráda popovídala o všem co se nám líbí.Ahoj Lenka.

Martin (Ne, 24. 1. 2021 - 19:01)

Ahoj Lenko, já taky rád chodím v péřovkách. Taky v kombinézách a tlustých teplákových soupravách. Jsem na tom stejně jako Ty. Napiš.: [email protected]

jirka (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

Ahoj je to ještě aktuálni?

Jirka (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Ahoj Lenko,mam zalibu v lyzarskych kombinezach,bundach,oteplovackach. Musi byt patricne sustive a to ja mam par peknych kousku v satniku. Take vyhledavam lidi,ktere to zajima

Lukáš (St, 19. 6. 2019 - 21:06)

Ahoj Lenko, mám stejnou zálibu, budu rád když se ozveš, myslím, že bychom si určitě rozuměli. Můj email - [email protected]

Reklama

Přidat komentář