Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

majda (So, 15. 12. 2007 - 22:12)

Ahoj peri,jestli to dobře chápu, tak ta tvoje holka není stejnýho ražení jako ty, ale toleruje to? Měla bych pár otázeček,jsem trochu zvídavá.Můžu se ptát?

Rici (So, 15. 12. 2007 - 10:12)

Ahojte vsetci spoza rieky Moravy, ktori mate radi perove bundy a zimne bundy! U nas nejako nemozem nikoho s touto zalubou najst. Inak je to super! Konecne je zima a moezem si perovky uzivat kazdy den! Ak sem nahodou nakuknu aj rodaci zo Slovenska, budem rad ak sa mi niekto ozve a pokecame...

peri (Čt, 6. 12. 2007 - 00:12)

potreti a dneska naposled :-) uz vim ze reakce na nejaky vzkaz se vkladaji nakonec teto diskuse a ne do souvislosti .preji krasnou noc v perovem obleceni

peri (Čt, 6. 12. 2007 - 00:12)

tak to sem rad ze na podobne zakomplexovany lidi nenarazim osobne ! Nam je v perovkamch krasne a nevidim duvod proc by dement jeko ty na tom neco mnenil .

Peri (St, 5. 12. 2007 - 16:12)

Ahoj vsichni , Na tuhle debatu sem narazil az ted i kdyz na netu tohle tema resim uz docela dlouho . Ja mam rad hlavne perovy bundy kabaty a vesticky . Perovky mam spojeny hlavne se sexem , pritelkyne uz to zacina brat docela dobre tak se v perovkach milujem , proto zatim zadnou kombinezu nemam protoze se v ni neda soulozit . Docela resim znacky , kazda firma pouziva jiny material . Nejradsi mam NafNaf Moncler Humi mam jeste spoustu dalsich obycejnych .

Petr III (St, 5. 12. 2007 - 07:12)

Lenko, tak jestli Tě vzrušuje to vše spojené s až přehnaným oblékání do teplých věcí, tak zkus někdy pod oteplovačky několik vrstev silonek (tak 4, 5, nebo i víc kolik sneseš..)

Lenka (Út, 4. 12. 2007 - 19:12)

Silonky také někdy nosím pod oteplovačky,jinak nosím pod kuklu nebo šálu na obličeji kus punčochy přetažené přes pusu a nos,tvoří mezivrstvu mezi šálou nebo kuklou,která vlivem zvlhnutí může přimrznout k obličeji.Tento zlepšovák jsem získala od jedné holky před dvěma roky na horách,která měla pod vysokým rolákem na obličeji punčochu a v ní poze otvor pro oči,tak jsem se jí zeptala proč to má...

Petr III (St, 28. 11. 2007 - 11:11)

Lenko ahoj. Zeptám se Tě máš to všechno ráda ještě v kombinaci se silonkama..?? P.

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 08:11)

Proboha, je tohle vůbec možný???

Pavel (Út, 27. 11. 2007 - 08:11)

Pod kombinézu mám vyzkoušené ty nejsilnější jednorázové plenkové kalhotky ABRI, ty stačí na celý den. Pokud chci mít naprostou jistotu, tak do nich ještě dám jednu vložnou plenku, u které uprostřed proříznu folii, aby to postupně protékalo dál. Přes plenky nosím igelitové kalhotky, které zachytí aspoň první prosáknutí. A jako prádlo pod kombinézu punčocháče a body, které drží i ztěžklé plenky spolehlivě na svém místě. Cévka se sáčkem se mi taky osvěčila, nehrozí prosáknutí, ale je nutné dát pozor na infekci při zavádění i při nošení. Sterilní postup je nutný,doba nošení zavedené cévky by neměla být delší než pár dní.Plenky pokud možno používám jen na zachytávání moči, střeva před jejich nošením si vyprázdním klystýrem, jeden nebo dva dny to vydrží.

lucie (Po, 26. 11. 2007 - 20:11)

Ahoj,jak je to s těma plínkama?To do nich vše děláte?Neproteče to?Lucka

Petr (Pá, 23. 11. 2007 - 17:11)

Ahoj já mám to štěstí že vlastním kombinézu Wind Face taky v ní už chodím je to paráda lidi at si koukají jak ctějí je mi to jedno hlavně že je mi v ní nádherně,přítelkyně si jí také už objednala akorát nás mrzí že Sir Joseph neprodává tu péřovou kuklu co jí mají na theparkashopu v čechách ja si myslím že plno lidí by o ní mělo zájem včetně mně a mojí přítelkyně!

Petr (Pá, 23. 11. 2007 - 17:11)

Ahoj já mám to štěstí že vlastním kombinézu Wind Face taky v ní už chodím je to paráda lidi at si koukají jak ctějí je mi to jedno hlavně že je mi v ní nádherně,přítelkyně si jí také už objednala akorát nás mrzí že Sir Joseph neprodává tu péřovou kuklu co jí mají na theparkashopu v čechách ja si myslím že plno lidí by o ní mělo zájem včetně mně a mojí přítelkyně!

Petr II (Pá, 23. 11. 2007 - 11:11)

Zdravím vás všechny. Lenko, Ty jsi mne inspirovala včera k tomu, že když přišla moje partnerka z práce, tak jsme se oblékli do kombinéz a vyrazili též na večerní vycházku do přírody. Jinak vám všem doporučuji pokud máte na internet přístup přes Google, tak si zadat "Down Suit Tine". Dostanete se tak ke krátkému videu (3.15 min.) z cyklu YouTube. Jedna dívčina tam naživo předvádí kombinézu Siberia Suit, o které jsem psal minulý článek. Dobré je i video Yellow down suits. A vůbec: na nabídkové stránce, která se vám otevře, se dá najít plno fotografií, které stojí za to. Lenka psala: co je vlastně dneska normální? Já si myslím, že to, v čem se cítí člověk dobře... Kombinézu jsem ani neodkládal dal skříně. Dnes vyrážíme znovu...

Lenka (Čt, 22. 11. 2007 - 13:11)

Zdravím vás,všechny co máte rádi teplé oblečení,ani jsem netušila,když jsem jako první napsala příspěvek do této rubriky,kolik nás je.Asi někomu to může připadat jako nenormální,ale co je dneska normální.Takže beru oteplovačky,péřovku a vyrážím ven.

Lenka (Čt, 22. 11. 2007 - 13:11)

Zdravím vás,všechny co máte rádi teplé oblečení,ani jsem netušila,když jsem jako první napsala příspěvek do této rubriky,kolik nás je.Asi někomu to může připadat jako nenormální,ale co je dneska normální.Takže beru oteplovačky,péřovku a vyrážím ven.

Kamil (Út, 20. 11. 2007 - 11:11)

Ahoj PetřeJestli máš zájem,napište mi na Kamil99119922"centrum.cz.Rád si s tebou popovídám.Ahoj kamil

Petr II (Po, 19. 11. 2007 - 22:11)

Zdravím Vás všechny, kteří taktéž milujete ten vzrušující pocit, kdy se můžeme obléknout do vzrušující kombinézy. Většina příspěvků se týká kombinézy Wind Face od firmy SirJoseph. Kombinézy mám sice dvě, ale uvažuji rovněž o tom, že si jí pořídím. Nicméně zaujala mne velmi i nabídka na německých webových stránkách. Nejprve je třeba zadat www.parkasite.de . Z nabídek je třeba kliknout na Daunenshop Parkasite-Onlineshop für hochwertige Daunenbekleidung. Tím se dostanete na stránky té firmy. Napravo dvě tabulky nabízejí produkdy firmy (jedna německy, pod ní druhá anglicky). V německé verzi je třeba kliknout znovu na Daunenbekleidung, poté se objeví obrázky výrobků - mezi nimi i kombinéza s podtextem Daunenanzug. Tím se dostanete "do kombinéz". Firma nabízí dvě provedení "Siberia Suit" a "Glosssuit". Doporučuji znovu kliknout na "Glosssuit", po čemž se objeví dvě jeho varianty: jedna se zipem na přední straně kombinézy, druhá se zipem na zádech. Obě s napevno připnutelnými rukavicemi, péřovými chrániči na nohy a perfektní kapucí. Od okamžiku, kdy jsem tuto nabídku objevil, sním o chvíli, kdy si tuto kombinézu z Německa přivezu, anebo objednám (ačkoliv nevím, jak se dá přes banku uhradit zaslané zboží z Německa v eurech?)... Ačkoliv se to řešení jeví jako méně praktické, preferuji variantu se zipem na zádech. Nesmírně mne vzrušuje představa, jak se budu do tohoto péřového "skafandru" s pomocí mé partnerky oblékat - a ona mi bude zapínat zip na zádech, který bych si asi sám těžko zapnul - anebo rozepnul. A tak budu utěsněný ve svém lesklém péřovém skafandru, bez šance si sám z něho nějak pomoci ven, jen se dotýkat sám na svém těle toho vzrušujícího lesklého nylonového povrchu a prožívat stupňující se pocity vzrušení. Jsem rád, že jsem nalezl toto diskusní fórum. Svou slabost pro oteplovačky (kterou jsem cítil od dětství) jsem tehdy nechápal. Měl jsem rád zimu, kdy jsem je mohl nosit ven, ale často jsem si je sám doma zkoušel i v jiných ročních obdobích. Miloval jsem ty nylonové se stylu 70.-80.let (tedy ne do pasu, ale až po hrudník), vyrobené z lesklého polyamidu. V současné době takové nemohu nikde objevit. Někdy se vyskytnou na německých stránkách e-bay. Stačí na Google zadat "retro glanznylon" - a nabídnou se příslušné stránky. V současnosti chodíme s partnerkou v kombinézách - jen jak to počasí umožní. Do přírody i do města... Je dobré vědět, že člověk není sám...

pet (Út, 13. 11. 2007 - 18:11)

A nosíte krom plen pod tu kombinézu ještě bavlněné punčocháče nebo silonky????????

Petr (Po, 12. 11. 2007 - 16:11)

Ahoj lidi, s kombinézami a péřovými věcmi jsem na tom podobně jako vy - mám je rád, rád je nosím a taky mě tak trochu vzrušují. Zatím mám jen péřovou bundu, ale jak píšu výše, chystám se koupit i kombinézu. Reakce okolí se nějak zvlášť neobávam, protože podle vlastní zkušenosti vim, že ten, kdo se dívá buď obdivuje, nebo závidi. Zbytek se jen letmo koukne a max. zakroutí hlavou.

Reklama

Přidat komentář