Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

John anonym (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

A v jake kombinéze pochybuju že v péřové protože péřová je drahá.

John anonym (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

A v jake kombinéze pochybuju že v péřové protože péřová je drahá.

John anonym (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

A hodila mi péřový glossout nejvíc naplněný. Ať si to obleču a pak jdu za ní. Tak jsem si to oblékl a došel jsem k ní a ony mi něco kutila na zádech a pak si všimnul že má v ruce zámeček a zamkla mi ji abych si ji nesundal že je venku moc zima . Plení záhonů jsem si moc užil. Zkuste také třeba v péřové kombineze pracovat na zahrade je to příjemné

John anonym (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

O víkendu jsem byl na chatě a byla příjemná teplota pro péřové oblečení bylo cca 0 ráno a já jsem si myslel že si pospim do obeda v tom mě vzbudila přítelkyně že potřebuje vyplejt zahradu a hodila mi péřový glossout nejvíc naplnrn

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Včera odpoledne jsem viděla v Brně tři děti (kolem 10let) v kombinéze už asi začíná sezona.

John anonym (Pá, 11. 12. 2020 - 15:12)

Takze jsem to musel zvládnout

John anonym (Čt, 10. 12. 2020 - 10:12)

Jinak vše mám od parkasite

Account suspended (Pá, 11. 12. 2020 - 11:12)

Tak to v tom máš uložený docela slušný peníze, Parkasite fakt nepatří mezi levné výrobce...
Budiž ti přáno.

John anonym (Pá, 11. 12. 2020 - 13:12)

Většinu věcí od parkasite mám z druhé ruky takže to neni zastak pro mě finančně drahě ale 30 až 50 k v tom bude

MMSK (Ne, 13. 12. 2020 - 11:12)

no co uz niekto investuje do paperoviek na cely zivot niekto zas do cigaroet a alkoholu na par sekund az minut, vy si uz zistite co je dlhodobejsia a lepsia investicia

Pavel TNF (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Preferuji nákup nového a potom ten nádherný pocit, když to na 4kolce zabahním a promočím.

John anonym (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

To já také akorát peníze jsou peníze třeba když jsem si kupoval glossout ten mám jedinej nový. A když jsem si jí konfiguroval kupoval jsem ten s otvory pro oči a ústa už jsem se těšil až si obleču ten tlustej skafandr a zapnu ho. A přes to si vezmu péřový kabát a krásně se v tom zapotím. Glossout mi přišel v červenci a mě bylo docela líto že ho neprovětrám venku a mě napadlo že to můžu zkusit v létě doma. Tak jsem si ho oblekl na hole tělo zapnul přes to jsem si nandal péřový kabát zapnul až ke krku nandal kapuci a utahl. Říkal jsem si že v tom budu chvilku že je venku 25 stupnu. Nakonec jsem takhle oblečený vydržel dva dny.

Pavel TNF (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Tak to bych nedal, vzal bych tohle na sebe a hupsnul v tom do bazénu. Možná, že by to i plavalo, než by se to nacucalo vodou.

John anonym (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Jsem zapomněl napsat přítelkyně mi to pro srandu zamkla na zámeček a ona si také vzala svou péřovou kombinézu a zamkla si jí také abych v tom nebyl sám.

John anonym (Čt, 10. 12. 2020 - 10:12)

Před 2 dny jsem nahradil péřové oblečení za domácí oblečení. A je to velmi příjemné. Zde máte návod jak udělat normální oblečení co nosíte do péřové verze. Například normálně nosím doma tepláky a tričko občas mikinu a to jsem nahradil kombinací péřové oteplováky a péřová bunda a přes to péřový kabát. Normální pyžamo jsem vyměnil za glossout ve stylu skafandru. A župan za péřový kabát. Normální mám pouze spodní prádlo a ponožky a místo bačkor nosím péřové boty. zkuste to někdy a nebude se vám chtít to měnit.

John anonym (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Dokázali byste to i vy nebo byste se upekli zaživa

Pavel TNF (Čt, 10. 12. 2020 - 10:12)

Tak ani náhodou bych to nedal.

John anonym (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Zkouseli jste nekdy péřové oblečení v létě? Já treba v létě na chalupě si vzal péřovou kombinézu glossout která je jako skafandr a měl jsem jí celé odpoledne v rámci sázky s přítelkyní o krabičku cigaret. Naštěstí jsem byl celou dobu v chalupě když šla přítelkyně na nákup akorát mi kombinéz zamkla na zámeček a klíček si vzala sebou abych nepodvadel naštěstí má kombinéza má zip na zadku a vykonání potřeby ten mi nezamkla. Vrátila se za dvě hodiny odemkla mi zaek jeste jsem ji měl celý večer a sundal jsem si jí až ráno a byl jsem zpocenej tak že se mi až kombinéza lepila k tělu. Bylo to velmi nepohodlné ale sázka je sázka.

John anonym (St, 9. 12. 2020 - 17:12)

Jednou jsem když jsem byl v zimě na horach v peci pod sněžkou tak jsem šel na tůru. Ráno když jsem se vzbudil v hotelu podívla jsem se z okna a podíval se na počasí. Bylo slunečno a bylo 5 až 10 stupnu. Na procházku jsem si vzal péřový kabát a péřové oteplováky a do batohu jsem si vzal pro jistotu ještě péřovou kombinézu. Poté jsem po snídani vyrazil. Celé dopoledne bylo krásné počasí slunečno a sníh se krásně třpitil a potkal jsem cestou partu mladých lidí a ti šli absolutně nalehko prošel jsem kolem nic a když jsem byl dál tak se smáli a říkali si co jsem to z a dementa že je 10 stupnů a já jsem nabalenej jak na everest. Odpoledne se zkazilo počasí a začalo sněžit. Když jsem na horské chatě když jsem pil čaj tak do chaty přišel úplně promoklej týpek z party kolem které jsem šel, přisedl si ke mně a bavili jsme se a říkal mi že jestli nemám nějaké náhradní oblečení že jeho kamarádi se vrátili do chaty a on šel dál že to dá, a poprosil mě jestli nemam nějaké náhradní oblečení že je mu zima. Kouknu jsem do batohu a ztjistil jsem že jsem si bral tu péřovou kombinézu tak jsem mu jí půjčil s radostí si jjí oblékl i když před tím měl na mě keci že je to nemoderní a trapné. Vyrazili jsme a cestou jsme dali pokec a když jsme dorazili na hotel vratil mi kombinézu se slovy že děkuje a že jsem mu zachranil život že by umrzl.

Pavel TNF (St, 9. 12. 2020 - 17:12)

Klasika, hodně lidí má kecy a blbé poznámky dokud je to nedožene a nemají problém. A znám jich dost, kteří by si na sebe to Michelin oblečení nevzali a radši se klepou v bundičkách a kabátcích, které jsou slim na tělo a cítí se v tom IN. Pro módu položit život přece, jiná možnost pro ty pitomce není.

Reklama

Přidat komentář