Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Pavel TNF (So, 20. 2. 2021 - 15:02)

Proč, připadalo mi, že žiješ v nějaké bojové zóně. Proč by mě jako mělo přejet auto když mám kapuci? To jako že řidič nemá rád ty s kapucí a strefuje se do nich? A teď vážně, tak snad koukám a rozhlídnu se, to jako že když mám kapuci, tak to nejde? Sražení jsou spíš ti debilové s mobilem a sluchátky.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 23:02)

U Summit L3 down je kapuce šitá tak, aby šla navléct přes helmu. A bundu ne vždy mám zapnutou až s utažením kolem krku, pokud tedy nejedu na 4kolce.

John anonam (Čt, 18. 2. 2021 - 23:02)

Zas když máš kapuci tak nebudes mit mokre vlasy protoze čepice když jsi dlouho venku v desti snehu atd muze nacucat vodu a pak to je jenom houba na hlave. Treba kdyz jsem jednou sel s prítelkyní ven a zacala silena chumelenice a kdybych mel v teto chumelenici bundu bez kapuce a čepici tak mi čepice nasaje vodu a spis chladi my jsme měli perové kombinézy s přítelkyní nandali jsme si kapuce zapli mrazove klapky a utahli a nejak nam to nevadilo ve vyhledu a neměli jsme ani jeden mokré vlasy. A jeste jsme doma v kombinézách zůstali do večera.

John anonym (Čt, 11. 2. 2021 - 00:02)

Co preferujete vy? Kdyz mate perove obleceni koombinezu atd. nosite radši kapucu nebo si radši vezmete čepici? Já osobně mám nejradši kapuci nejlépe tu s arktickou klapkou.

Pavel TNF (Pá, 12. 2. 2021 - 11:02)

Preferuji bundy a kalhoty zvlášť. A samozřejmě kapuci, čepici jen málo kdy. Tu jen k TNF Nuptse, které je nemají, ale už jsem si ke dvěma kapuci nechal přišít a stejně i na vesty. Tyto bundy jsou výjimka, jinak bych si péřovku bez kapuce nikdy nekoupil, a že mě prodejci přesvědčovali a nutili do bundy bez kapuce, až vše skončilo hádkou. Budu nosit čepici, aby mě vše padalo za krk jen abych byl podle nich IN? To nějaký blbec něco vymyslí a všichni jako stádo bez mozku běží a kupují. Je mi jedno, že mám kapuci na mikině, na bundě a když si na ní navleču ještě vestu, tak mám tři kapuce a tím narušuju asi módu. Ty kapuce unesu, není problém, mě rozhodně nevadí.

John anonym (Pá, 12. 2. 2021 - 15:02)

Přesně také mám rád když jdu na prochazku a vezmu si perovou kombinezu a bundu nebo když se chci hodně zahrat tak i kabát, nandám si všechny krásně naducané kapuce utáhnu je a slyším jenom šustot kapuce. Jaké kapuce jako tip sis nechal našít stahovatelné s mrazovou klapkou takhle já omilem koupil perovou kombinézu na které jsem si nepřečetl že nemá stahovací kapuci ale klasickou nestahovatelnou která mi ve větru padala.

Account suspended (Pá, 12. 2. 2021 - 16:02)

Prosím, co je to "omil"? :o)))

John anonym (Pá, 12. 2. 2021 - 17:02)

Že jsem si nepřečetl konfiguraci kombinezy

Pavel TNF (Pá, 12. 2. 2021 - 15:02)

Má stahování, aby mě nepadala, když vyrazím na 4 kolce nebo crossce na projížďku a nebo když něco dělám. Kapuci narvu přes přilbu a tak mi nic nelítá za krk. Na těch dodatečně přišitých mám kožešinový lem. Sice se hůř čistí, ale je přišitý a párat se mi nechce. Většinou, abych nemusel čistit tyhle tlusté bundy, tak si přes ně vezmu tenkou Summit L3 a ten blátivý pruh nebo vůbec bláto je jen na ní a ta se lehce vypere a rychle uschne.

Horal (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Tak bundička i přes ten sníh kupodivu včera dorazila. Ta moje kočička v ní vypadá skvěle a i trefa ve velikosti, má ji přes mikinu s kapucí, které nosí větší, ale vypadá v tom dobře. Pokud by ji měla mít jen přes tričko, tak by musela mít o číslo menší velikost. S výběrem velikosti a jak jí bude byly trochu nervy do poslední chvíle před odzkoušením. Ten kožešinový lem na kapuci je bomba, hned jsme ji zajeli a skvěle šimrá těmi chlupy. Já měl tradičně Himalayan TNF. Trochu mi ji zamáčela a nakonec jsme v těch bundách usnuli. Dnes jsme byli doma, já sušil bundu a na sobě jsem měl klasiku Nuptse. Trochu jsme si zadováděli a v bundách vydrželi až do teď a zase v nich budeme pěkně večer dovádět a spát. Musíme tu Monclerku pořádně zaběhnout. Zítra mám takové chutě povolat kamaráda, a pořádně ji skropit a udělat na ní pěkné fleky.

John anonym (Po, 8. 2. 2021 - 00:02)

Také už jste provetrali Perove oblečení kdyz už jsou správně mrazy? Včera byly velké mrazy tak jsem si na procházku vzal perovou kombinézu a perovy kabát celou procházku snezilo takže jsem měl nandane kapuce utazene a bylo mi příjemné aniž bych potřeboval čepici a za zvuku šustici kapuce jsem dosel domu sundal jsem kabát a hdalam si kafe a jak jsem byl jsem stravil zbytek dne. Jinak já treba perovou kombinézu nosím do deseti stupňů. Nejlepší je když je kolem nuly a husté sněží se vzdicky nabalim a vyrazím na procházku do lesa jako spodní si beru perovou kombinézu na to Perove oteplovaky a perovou bundu přes to kabát a jde se. Pro mě je základ aby Perove oblečeni mělo kapuci s mrezovou klapkou která se dá stáhnout jako kukla.

Pavel TNF (St, 10. 2. 2021 - 17:02)

Jasně že provětral, teď v té pěkné zimě snad ani jinak nelze přežít.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 14:02)

A co tahle://rivalenti.cz/produkt/stylova-leskla-bunda-s-koziskem-sexy-energy/?gclid=EAIaIQobChMI44KqmLTV7gIVFOJ3Ch2TIQSuEAQYAiABEgIJ4vD_BwE

Horal (Čt, 4. 2. 2021 - 19:02)

Tak ta sexy Moncler bundička za 140EURo pro tu moji kočičku je na cestě. jestli je origo nevím, ale pro nás stačí. Škoda, že nestihne dorazit do víkendu. Hned bychom ji testli v posteli a venku. Jsem zvědavý, jestli jsme trefili velikost a jak vypadá ten mohutný kožešinový lem kapuce. Jen mám obavy, jak dopadne, až vystříknu a schytá to ta kožešina, jak to z ní dostaneme. Kdyby ji měla jen na hrátky a do postele, tak je to v pohodě, ale na normální nošení ven, to by asi každý čuměl. Zatím máme všechny bundy bez kožešinového lemu, tak problém není. Zalezeme do mého pokoje, svlékneme se, navlékneme péřovky a jde se na věc a normálně v nich i spíme. Kamarád se taky účastní, ale jen dopoledne, když jsou rodiče v práci, zatím nevědí, že podrží oběma. Trojku děláme tajně, buď někde venku a nebo když jsou rodiče pryč. To by bylo keců. A sourozenci jsou v klidu, bráchovi ho ta moje kočička vyhoní a postříká ji, může si ji sáhnout kam chce, tak je moc šťastný a je od něj klid a nic nikomu neřekne a sestra má kluka a je jí vše jedno, ať si prý děláme co chceme.

Pavel TNF (So, 6. 2. 2021 - 18:02)

Na kožešinu kašli, tak bude od semene. Aspoň každý pozná, že si holka užívala pěkný sex.

MMSK (Pá, 5. 2. 2021 - 18:02)

mam bili moncler kabat, kozesina se da odpojit a je to

Horal (So, 6. 2. 2021 - 14:02)

Jenže bez té kožešiny ta bunda nevypadá tak hezky. A ta kožešina zase bude asi i příjemná, ale uvidím.

wt (St, 27. 1. 2021 - 12:01)

Už se těším, až na horách potkám holky a dámy oblečené do "Glossy Winter Hooded Jumpsuits Parka Plus Size Padded Warm Sashes Ski Suit Straight Zipper One Piece Women Casual Tracksuits" aktuálně nabízené na Aliexpress. Třeba to bude napřesrok i v letáku Lidlu. Obecně začínám vídat čím dál víc žen oblečených do stříbrných péřovek, takže se i taková kombinéza za 8 stovek

MMSK (Pá, 29. 1. 2021 - 23:01)

ja mam doma modru, je super, leskla, proste fetis, mam aj paperovu z ciny je super len nie leskla ale tak priliehava a teraz mi ide novinka super kombineza, len pozor na velkosti, poradte sa s predajcom, niektori automaticky brqli o 3 cisla velke ale teraz usili dostatocne rozmery, ja nosil xl az 2xl a tu len l
m.aliexpress.com/item/1005001863379938.html?srcSns=sns_Gmail&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=20051479148&tt=MG&aff_fsk=_mLGePxT&aff_platform=default&sk=_mLGePxT&aff_trace_key=12d1a5764d51411eb74e19ac2670de3c-1611957745895-06063-_mLGePxT&shareId=20051479148&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=8a7cbe60256746c383ab5f0e8ba93ade

john anonym (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Nosíte zde někdo hodně perove obleceni od parkasite?

Reklama

Přidat komentář