Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

A pod kombinézu pouze spodní pradlo

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

praveze nie, najnovsia moda je chodit bosy a holy aj v zime tak smelo do toho

John anonym (Čt, 19. 11. 2020 - 10:11)

Take vubec nenosíte čepice a pouzivate pouze kapuci. Například mrholí kapuce, je zima kapuce, prší kapuce. Proto je nejlepší taková ta kapuce co ma mrazovou klapku která i překreje nos i ústa a jsou videt pouze oci

Pavel TNF (Čt, 19. 11. 2020 - 17:11)

Když jsem objednal tu Summit L3 Down od TNF, tak mi nějaký týpek volal, že už nejsou a jestli nechci náhradu. Skončilo to dohadováním, že kapuci nepotřebuju a mám si koupit čepici, to je teď IN. Skončilo to docela slušným hádáním a snažil se mě přesvědčit, že se kapuce už nenosí a nejsou moderní a překážejí a bla, bla, bla. Loni v jiném obchodě to samé. Nakonec jsem koupil jinde. Prostě když je hnusně, tak nahodím kapuci od mikiny a přes ní od bundy a pohoda a mohly by být i u vest, tam jsou málo. Studená hlava v mokré čepici nic moc a co zateče za krkem je taky skvělé. Takové blbnutí je spíš na léto a ne do chladna, pročpak asi mají bundy na severní a jižní pól asi tak kapuce?

MMSK (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

no jo taky debili sa najdu ze je zo nepotrebne, ale tak kaslat na nich, inak sledujete aj videa na youtube? karina dhiny nejak uviazla a nic nedava velmi, asi si mysli ze musi za kazdym novu bundu dat, keby kombinovala vrstvila, inak zas som objavil novinky na youtube Domenica official, starryfall a Shiny freedom, hlavne starryfall moncler kabaty super

John anonym (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Zdar co je podle vas lepsi a praktičtější na parkasite mají tyto druhy kabátů Veshov coat Vinland coat Arktera coat co je nejlepší. popřípadě s jakou kapucí jsou nejpraktičtější.

MMSK (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

za mna Veshov coat, je z nich najlepsi ma prekryv zipsu pri vetre

Pavel TNF (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

U mě jasně výběr mezi prvním a druhým uvedeným, čtverce se mi nikdy nelíbili. Skvělé, že to má kapuce, mě štve že u Nuptse bund a vest nejsou. Nejvíc mě fascinují ty kecy, že jsou kapuce na nic, často jsem byl rád, že jsem ji měl.

MMSK (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

jj bunda kabat cokolvek bez kapuce je nanic, proste treba ju aj ked snezi aj za unik tepla 50% z hlavy unika, dobre mat na zips aby sa pripadne ked je slnecno dala dat dole ale i tak lepsie ako sal a ciapka je kapucna

John anonym (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Podrobnější popis příběhu víkend v péřové kombineze
V pátek jsem měl v práci volno, tak jsem zajel za kamarádem který je přes péřové kombinézy na pokec a nabídl mi že by byla výzva v tom vydržet celý víkend aniž bych si to svliknul. Souhlasil jsem. Kámoš mi dal na výběr mezi glossout s se zadním zapínáním s kapucí normální a kapucí s otvory pro oči a pusu. Vybral jsem si tu s normální kapucí. Takovej skafandr. Když jsem dorazil domů tak jsem se připravil, došel jsem si na záchod, pro tyto případy má kombinéza pod zadkem zip pro náhle pripady. A potom jsem se svleknul pouze do spodního prádla q vyklouzl jsem do toho skafandru. Zamkl jsem na zámeček na zipech a odemkl jsem to pouze v akutních pripadech. A víkend začal první hodiny byly nepříjemné když bylo jaro asi 15 stupňů ale zvyknul jsem si. Bylo to pecka na konci víkendu když jsem ten skafandr odemkl a sundal šel jsem hned do sprchy složil kombinézu a jel jsem ji vrátit. Sám mám doma pouze oteplovaky péřovou bundu a kabát. Byl to nejlepší víkend uvězněn v tom skafandru s vědomím že se z něj následující dva dny nedostanu. Doporučuju

Alda (So, 14. 11. 2020 - 01:11)

Samozřejmě doma nechodil jsem ven, to je jasné však je nouzový stav.

John anonym (So, 14. 11. 2020 - 09:11)

A vydržel bys celý víkend oblečený v kombinéze v kuse? Já jsem to vydržel a je to mega pohodlné.

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Samozřejmě doma nechodil jsem ven

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Samozřejmě doma nechodil jsem ven

John anomyn (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

A pod kombinézu pouze spodní pradlo

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Také nosíte péřové kombinézy i na doma? třeba v zimě když si nezatopite tak vklouznete do kombinézy zapněte zip a chodíte v ní celý den a noc. Nebo i v létě když si chcete dát výzvu v tom vydržet. Třeba já měl půjčenou od kamaráda kombinézu parasite glossout se zipem na zádech. Večer jsem do ní vklouznul a vylezl z ní až druhý den večer. Celou dobu pevné utažená kapuce (povoloval jsem si ji jen když jsem jedl a pil) a tím pevné utazena kapuce myslím že byly vidět jenom oči a kousek nosu. Doporučuju zkuste to je to fakt pecka a hlavně ušetříte za topení v zimě.

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 10:11)

Samozřejmně glossout se zadním zapínáním a klasickou kapucí

Account suspended (Pá, 13. 11. 2020 - 13:11)

Souhlas, ale ten zip vzadu by mel opravdu vzadu i končit někde na zadku, a ne aby vedl až dopředu rozkrokem. Ať je to kombinéza vpředu nerušená divnými táhly. Takový skafandr. :o)

MMSK (Pá, 13. 11. 2020 - 15:11)

to je na to aby si sa dostal nacas na zachod a nie aby si sa v tom posral

John anonym (Pá, 13. 11. 2020 - 10:11)

Co je lepší? Glossout nebo siberia suit? Vybírám si kombinézu na běžné nošení i na spaní a chození v ni doma.

Reklama

Přidat komentář