Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

MMSK (St, 25. 11. 2020 - 18:11)

jo jo, myslim ze minus 20 bolo aj tu na juhu slovenska v poslednych 10 rokoch to bolo, mraz taky ze az, to som este nemal paperovky ale len obycajnu kombinezu z cinaku, a skusil som experiment, koza na ruke bez rukavice mi umrzla na povrchu za 30 sekund, nikdy neskusajte, to som si dal dole len pre mobil a uz nikdy viac, nastastie dnes mame rukavice dotykove na mobily

John anonym (St, 25. 11. 2020 - 15:11)

Vzpomínáte na zimu 2017 to byla zima byly jednou extremní mrazy asi -10 . To byla příležitost se porádně nabalit. Jednou kdyz jsem sel v té době na procházku do přírody tak jsem si vzal pěřovou bundu a péřové kalhoty a přes to ještě péřovou kombinézu a místo čepice jsem měl kapucu. Jaký největší mráz jste zažili vy? A jak jste se na něj nabalili?

John anonym (Út, 24. 11. 2020 - 09:11)

Zdarec také už jste vytáhli péřové oblečení? Dneska v pět ráno bylo asi -4 tak jsem si oblékl péřové oteplovaky a péřový kabát veshov coat a vyrazil na procházku do lesa.

Pavel TNF (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Už dávno, Summit L3 nosím i v létě, když je hnusně a pomalu začíná čas na vytažení tlustších.

John anonym (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Také to dělám podobné když je maximalne 10 stupňů tak používám veshov coat a péřové oteplovaky mám konkrétně ty co mají jakoby vestu na vrchu. Jako oblečení do deště.

Pavel TNF (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Jinak nosím klasické Nuptse TNF a hlavně TNF Baltoro, která má kapuci a mám Supreme Baltoro TNF s kapucí jak jsou na ní ty hory. Déšť neřeším, když se promočí, tak zase uschnou. To, že klasická Nuptse nemá kapuci mě dost se...e, jedině našít od něčeho jiného. Jezdím v nich i na 4kolce nebo crossce, to jsou pěkně od bláta a mokré, Kapuci natáhnu přes přilbu a valím. Na to je dobrá i Summit L3, která má taky velkou kapuci a ta dá přes přilbu. Aspoň mě neteče za krk, což u klasické Nuptse je problém a to řeším tak, že si pod ní vezmu tu Summit L3. Teď mám novou fialovou Nuptse a žlutou L3, tak je o víkendu vytáhnu do terénu. Musím je přece jako nové otestovat a trochu se vyblbnout :-)) Ta moje ženská má z toho "radost", to je vždy keců. Nepromokavé bundy nemám, nepotřebuju je.

Jiří (Út, 24. 11. 2020 - 13:11)

Věřím že jsi si užil vycházku, také miluji rozumně mrazivé počasí a také rád podnikám procházky v péřových kalhotech a bundě a pokud je tvrdší mráz, mám péřovou kombinézu opravdu do velkých mrazů, akorát škoda že podnikám procházky sám, nikdo nemá koule se přidat k procházce, asi se lidi stydí za péřové oblečení, já ne, ať mi vlezou lidi na záda!

Jonh anonym (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

Pokud se někdo stydí za péřové oddělení tak existuje možnost si vzít něco s arktickou kapucí protože arktická kapuce skryje obličej pokud se hodně utáhne. Zkrátka něco co zakryje obličej. A jsou vidět pouze oči.

Pavel TNF (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Jakýpak stud, kašlat na všechny a nosit si co se mi líbí. V létě, když jsem měl na sobě v tom hnusném deštivém počasí Summit L3, tak někteří čuměli, ale ať si čumí. Pěkně promokla a přes noc uschne.

Arctic anonym (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Zkusili jste někdy se nabalit do perové kombinézy nebo péřového oblečení v létě a vydžet v tom například celý víkend v kuse?

John anonym (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Zkrátka kombinézy jsou všude předražené

John anonym (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Zdar neznáte nějakou stránku kde mají péřové kombinézy do 4000? Shanim a vsude mají kombinézy klidně za 1000 euro.

Jedině kabáty. (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Nevíte, že jsou moderní kabáty a čepice? Zahoďte ty hnusné péřovky a oblečení s kapucema! Jsou trapné, neforemné a hnusné jako pytle na odpadky.

John anonym (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

V tom si dovolím odporovat. Čepice když se zhorší počasí promokne a zajímalo by mne jak musí být příjemné mít na hlavě nacucanou houbu. V tomto ohledu je lepší kapuce například byl jsem na horách a zničehonic se zhoršilo počasí a začalo sněžit a byla mlha. Nedovedu si predstavit jít v nacucane čepici, nandal jsem si kapucu zapnul arktickou klapku (takovou tu velkou na suchý zip) a utahl jsem kapuci a bylo mi příjemne. Byli mi vidět jenom oči. Mel jsem na sobě péřový kabát od parkasite a oteplovaky od parkasite.

Jedině kabáty. (Po, 23. 11. 2020 - 08:11)

Ale tady nejde o nějaké pocity a účelnost. Jde o to co je IN a co se má aktuálně nosit. Nejsme přece jako panáčci Michelin, ty tlusté a bachraté péřovky jsou děs a kapuce k tomu další hrůza. Kapuce se už konečně začínají omezovat, vždyť to je jako ve skateparku. Módní pánský kabát rovného stylu je skvělou volbou pro moderní, elegantní muže. Zapínání na tři knoflíky. K tomu koupit šálu, čepici, džíny dnes už volného střihu a je z toho skvělý outfit.

files erased (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Myslím, že jediný děs jsi tu ty. Tak vytáhni svůj kabáteček, džínečky, dej si své sojové laté - správný to nápoj moderního unisexového hipstera s dřevorubeckým vousem vypadajíc jak Jules Verne - ve své hipsterské kavárně na rohu s wifi a LED lampami a opravdu nám to nemusíš sdělovat.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Tak aspoň nevypadám jako fetišista zabalený v pytli na odpadky.

MMSK (Ne, 22. 11. 2020 - 00:11)

praveze nie, najnovsia moda je chodit bosy a holy aj v zime tak smelo do toho

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

A pod kombinézu pouze spodní pradlo

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

praveze nie, najnovsia moda je chodit bosy a holy aj v zime tak smelo do toho

Reklama

Přidat komentář