Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

MMSK (St, 28. 10. 2020 - 19:10)

ahoj, super som rad ze konecne daka zenska dosla, ono totiz aj zeny maju fetise ale kamosky im to vytlcu z hlavy alebo sa bola s tym ist von, skus moncler hudson, to je kvalita a kupis to na aliexpress uz za 150 eur, kvalita a nosil som ho este pri 10 stupnoch plus, bez potenia, proste kvalita, cinania uz robia aj kopiu za 110 eur

MMSK (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

no ta vesta vyzera vynikajuco, skoda ze je vypredana,
ku kombineze ja som vydrzal najdlhsis 4 hodiny na bezkovani, potom bolo treba na zachod, takze inak by bolo aj dlhsie, ktovie ci by sa v tom dalo spať, to by bolo tak 8 hodin

Pavel TNF (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Spát se dá ve všem, já jsem taky spal v péřovce, když se nám podělalo topení a v pohodě.

wt (Pá, 23. 10. 2020 - 07:10)

No já jsem si udělal radost, po letech se mi podařilo natrefit na vestu Nordblanc, po které jsem dlouho toužil. Před 10 lety se mi zdála drahá, a potom se mlátil do hlavy, že jsem ji nekoupil.
https://www.outdoorweb.cz/vesty-34597/panske-34600/NBWJM2033-MOV-Vesta-zimni-panska.
Na fotce to nevypadá, ale je o dost naducanější a hlavně je z takového pevnějšího materiálu, oproti těm dnešním lehkým. Ještě by se mi líbila tahle https://www.nordblanc-obchod.cz/cs/products/modra-panska-vesta-vestie-nbwjm2608-mov.

BP. (Ne, 8. 11. 2020 - 14:11)

To nevypadá moc vycpané, zlatá stará Nuptse.

BP. (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

To nevypadá moc vycpané, zlatá stará Nuptse.

jacket anonym (Čt, 22. 10. 2020 - 15:10)

Jakou dobu jste vydrželi nejdéle v péřové kombinéze co nejvíc nabaleni? A jake byly vaše pocity u toho.

Matus (So, 17. 10. 2020 - 15:10)

Ahojte, velmi ma vzrusuju paperove bundy, spacaky, masky, a pod.. idealne kombinacia vsetkych troch tychto veci. Je tu niekto taky tiez? Rad by som si s nim popisal (idealne zo SK).

Account suspended (Čt, 15. 10. 2020 - 06:10)

Dělá se zima, přes hubu nosíme hadry nařízené zákonem a tady je mrtvo. Nikdo tu nefantazíruje, ani Lenek s kukličkama a cévkováním v kombinéze...

KM (Čt, 22. 10. 2020 - 20:10)

Lenek asi zjistil, ze to v realu neni takova sranda jak si zde predstavoval. Pritom mi to ani tak nevadi, co mi vadi, je mrtvo ve meste. Zadni turisti, mistnich minimum, kor ode dneska, kdy by se spravne melo chodit jen do prirody. Jenze nejhezci pohled byl stejne na turisticke holky v centru, nasinci nosi bud pytle, pokud perove bundy, tak ty bezecke z decathlonu a podobne. Je to pro mne jako by beznemu cloveku sebrali leto s polonahyma babama vsude :(

Pavel TNF (Ne, 18. 10. 2020 - 13:10)

Ono co stále psát? Summit L3 jsem nosil i v létě v dešti, proháněl na 4 kolce. Vše je stále tak nějak stejné. Koupil jsem si ještě novou černou a světle šedou, ale měl jsem spíš chuť na tmavě modrou, ale propásl jsem ji, hezky by vypadala i žlutá pěkně zablácená. Náhodou tu tmavě modrou jste někdo někde neviděl?

Braňo (So, 3. 10. 2020 - 15:10)

Tohle je opravdu cool. Vidím, že linky je zakázané tady dávat. Tak alespoň takhle: inzerát č. 126038638 na bazosi[tečka]cz

Account suspended (Po, 5. 10. 2020 - 10:10)

Jo, dobrej skafandr. Akorát kdyby to nebylo tak příšerně lesklý a ten zip protažený dopředu mezi nohama se mi taky nelíbí, podlé mého to ruší estetický dojem z předního dílu té kombinézy. Ale chápu, že je to praktičtější z hlediska, no řekněme, toaletního. :o) Ale je jisté, že v tom bude celkově měkkoučko a teploučko. Kdo koupí, zcela určitě neprohloupí.

Braňo (Po, 5. 10. 2020 - 22:10)

My Straky jsme hodně na lesklý věci. :-) Na lesklým povrchu vidět krásně tú plasticitu péřové náplně.

Návštěvník (Po, 5. 10. 2020 - 13:10)

Na sexuální hrátky jedinečné, proto ten zip tam je jak je. To by byla paráda mít k tomu babu, která na tohle taky je. Jenže ony mají jiné zájmy a tento způsob hrátek nesnáší. Je to prý úchylné a máme se jít léčit, mě řekla ta moje.

MMSK (Ne, 4. 10. 2020 - 18:10)

ano odkazy nepridate alebo davajte na koniec odkazu ciarku, to kazdy vie zmazat a je to hned to prida, super kombineza a na slovensku to ani nepredava prezrel som uz slovensky bazar, je super

Braňo (So, 3. 10. 2020 - 15:10)

Po rokoch som sa tu zaa ukázal. Kluci a holky, neviděli jse někde prodávat lesklou bundu s odepínatelnýma rukávama značky PARMALAT (z konce 80. let)? Já byl tehdy 12-letý kluk, kterého tyhle bundy hodně rajcovaly a naši mi ji nikdy nekoupili. Byly v barvě: černá, modrá, červená a zelená.

MMSK (Út, 29. 9. 2020 - 17:09)

https://ibb.co/KrBRbHW, tak bunda dosla je su0er, sice kratsia ako som cakal ale super nylon, pisu ze polyester na aliexpresse ale to asi tazko takyto lesk, super vzrusujuca

MMSK (So, 26. 9. 2020 - 13:09)

co mate noveho? ja na bundu stale cakam corona predlzuje zasilky medzi cinou a europou, kedze ich ozaruju UVC svetlom, uz ochladilo na slovensku rano len 7 °C tak na bundy tenke je to super

Jirka. (Út, 15. 9. 2020 - 07:09)

Moje přítelkyně má krátký rolák a ten jde vytáhnout až přes nos. Je jen pod prsa, ale kolem krku s látkou nešetřili a rukávy jsou taky hodně dlouhé a ještě má jeden podobný bez rukávů. Kde je kupovala ale nevím.

Reklama

Přidat komentář