Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavkol (So, 9. 4. 2022 - 09:04)

tak to čílení jsem napsal já já chodím na stránky o čůrání prdění a kakání ale na stránkách o počůrávání a pokakávní jsem velmi sporadicky např. dnes je to po velmi dlouhé době. ten zážitek toho kliuka s tím milováním a o sprchováním je zajímavý ale v té posteli to bychasi nedal to by se mi asi obrátil kufr. zas až takový fajnšmekr jakýho ze sebe dělám na těch rádoby voyeurských stránkách zase nejsem

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 08:04)

Zajímavé, že tady Scatgirlloverovi do uchylů a deviantů nadávat ne začneš, to pořád jen ten Pavkol.

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 09:04)

Tak se nečil Pavkole

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 21:04)

preed nedavnem jsem zbalil ve meste jednu mladou,hodne hubenou holcinu,byla z nizsich socialnich vrstev,pozval jsem ji do rychleho obcerstveni,dala si hranolky s majonezou a k tomu salat,pak jeste snedla velky kelimek krabiho salatu,pozval jsem ji k sobe domu,popijeli jsme,pak si dala jeste grilovane kure,vecerni zabava probihala v plnem proudu,oba jsme se skvele bavili,po tom co vse snedla,tak jeji velmi hubene brisko se ji pekne nafouklo,alkoholu jsme vypili take dost,pak uz v pokrocili cas jsme se oba svlekli a zacali si uzivat radovanek,oprel jsem ji o stul na ktery se v predklonu polozila a delal jsem ji to ze zadu,po chvili si trochu prdla,ale prehledl jsem to a pokracoval,po delsi chvili si prdla trochu vice a zacala o sto sest kalet,mela dosti velky prujem a vzhledem k tomu ze byla dosti podnapila,tak to ani nijak nevnimala,nebyla zvikla asi moc jist a pri tom co vse snedla,tak to ucinilo sve,po chvili pod ni byla poradna hromada dosti ridke brecky,tak jsem to uklidil,pomohl ji osprchovat a sli jsme spat,jenze v noci se zase podelala a zase to ani nevnimala,tak ze to v posteli jeste pekne rozvalela,nadilka to teda byla mega,tolik ze se toho do nekoho vejde bych v zivote neveril.

Scatgirllover (Pá, 8. 4. 2022 - 08:04)

Naprosto úžasný zážitek a závist, jde vidět, že se s tím slečna vůbec nesere a tak to má být. Nevím co je víc než píchat posranou princeznu, skutečně nevím...

Eulálius Blitek (St, 30. 3. 2022 - 13:03)

Já jsem se zesral asi pře půl hodinou u nás v práci na hajzlu. Vůbec nevím z čeho. K obědu jsem měl Vlašský salát.

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 13:03)

Jak to tady ten hovnopsychouš Pavkol smolí ani hovno neudrží :-))), tak jak ty a tvoji potomci

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 12:03)

Přišla dívka z kostela nešla zrovna zvesela Pokakala se před zraky pána boha potom raději vzala roha Matka její cosi zlého tuše modlí se za spásu dceřiny duše Inkvizitor chystá již hranici upalme tu čarodějnici Dívka má jen poslední přání aspoň ještě jedno pokakání

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 12:03)

Ležela jsem si v klidu v posteli, Na záchodě jsem byla naposledy v neděli. Potřeba se rychle blížila Já se na záchod plížila. Na záchod jsem dosedla Moje hrdost odsedla Hovínka už jeli dolů Kalhotky však nechtěli Do koše pak letěli. A já celá pod sprchu, Jsem snad slabá na duchu? Dneska zkusím znovu Až si pustím novu.

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 11:03)

Jak to tady ten hovnopsychouš Pavkol smolí ani hovno neudrží :-))

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 12:03)

Jj,je to poznat.Bylo jasny ze bez toho nemuze existovat.

Vilímek (St, 30. 3. 2022 - 10:03)

Nemám otca. Matka je alkoholička a mě trestá vařečkou. Má na mě vařečku se dvěma konci -
jeden s menším zakulacením a jeden větší a podle zlobení jsem bit jedním
nebo druhým koncem. No a pak musím klečet a
matka mi vzadu zaváže
ruce a přiváže je k jednomu
konci a druhý konec přiváže
zase k nohám. Takže vlastně
takto držím vařečku, ale nemůžu se moc pohnout. A to jsem občas tak přivázanej a ona jako že si odběhne do obchodu pro cosi že hned přijde ale jde chlastat a vrátí se kdoví kdy. Naposledy já byl přivázanej, ale potkala tam známou která ju pozvala na drink a vrátila se až večer po 6 hodinách. Já byl pochcanej a posranej a hladovej a ležel sem svázanej na boku. Délá mě to naschvál. Pak musím utřít podlahu od chcaní. Má sílu, já sem slaboch. 14let

mirecek (St, 30. 3. 2022 - 17:03)

co nosíš trenky boxerky nebo slipy?

Vilímek (St, 30. 3. 2022 - 20:03)

já mám doma punčocháče nebo tepláky na kšandách a nosím slipy

dita (St, 30. 3. 2022 - 08:03)

Ja se posrala cestou na nakup hovna mi pekne teklli po nohouch

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 08:03)

Koukám, že se to tu hezky rozjelo, tak přidám poznámku. S tím čuráním to nejen není zdravé, ale jde též o ostudu. Měchýř je chráněn reflexem, který zajistí, aby se nepřeplnil. A pak se říká, že následky závisí na průměru močové trubice dané ženy nebo dívky. Pokud má trubice menší průměr, tak dojde ke krátkodobému učúrnutí, aby se zabránilo přeplnění a pak to jde zase ovládnout. Ale při větším průměru už to zastavit nejde a dotyčná se nekontrolovatelně pomočí až do vyprázdnění. A to může být pořádná záplava. Pokud je Bára ten druhý typ a stalo by se jí to na ulici, tak by to byla asi parádní ostuda, když by tam stála počuraná až do bot. Ale že některé holky tyhle problémy mají, tak to mohu potvrdit. Někdy kolem přelomu roku jsem tu psal, že mojí kamarádce tohle jednou na vandru vyneslo pořádný malér. Ona to byla moc fajn holka, kterou hned tak něco nerozhodilo, ale měla jednu zvláštnost. Nerada šla na velkou jinde než doma, v práci a dalších bezpečných místech. Proč to tak bylo sama nevěděla. Nebylo výjimkou, že třeba za ty čtyři dny vandru vůbec nešla a odbyla si to pak doma. Jenže tehdy to na ní přišlo v místě, kde nebylo kam se uchýlit a tak silně, že to nedala a naprosto totálně se pokadila. On to už byl asi čtvrtý den, co nebyla, takže si asi dovedeš představit ten nářez. Bez přehánění, ta holka byla zadělaná jak batole. Nevidět to na vlastní oči, tak by jeden nevěřil, že se v ní tohle mohlo nastřádat.

Alena (Út, 29. 3. 2022 - 23:03)

Takže byla jsem na tom fotbale a vrátila se nejen se skvělou atmosférou ale i plnou plenkou. Ale od začátku vím jak to na fotbale je se záchody, takže jsem si radši vzala plenku. Ale příjemně mě v Portugalsku překvapili byly tam záchody pro vozíčkáře a dokonce i oddělené. Zápas byl skvělý atmosféra obrovské. A já si to užívala. Pak už zápas skončil a pomalu jsme odcházeli, já teda odjížděla, ale to je jedno:,-). K autu jsme to s manželem měli docela daleko protože zaparkovat tak aby se dalo vystoupit s vozíkem není jen tak. Trošku jsme i bloudili, protože já jako klasická blondýnka navigovala kudy k autu. Nakonec jsem to nechala manželovi. To už jsem ale cítila že se v mém břiše děje něco špatného. No nebrala jsem na to ohled. Jenže než jsme došli k autu situace v břiše se značně zhoršila. Oznámila jsem to manželovi, říkal že se pokusí někde zastavit ale asi nebude moc kde tak ať to zkusím těch deset minut k hotelu vydržet. Jenže každou vteřinou jsem cítila že to opravdu tak dlouho nevydržím. Manžel už taky asi viděl jak blednu a kroutim se. A říkal ty to asi nevydržíš co? Já jen kývla hlavou a snažila se bránit tomu co bylo jasné. Po chvíli už jsem ale cítila že ten boj prohrávám. Takový skoro průjem se mi začal valit do plinky. Po chvíli se dostavil ještě hrozný smrad. Manžel byl ale v klidu a jen mě pohladil a uklidnil. Kdo se někdy pokakal tak ví že sedět v tom je hrozné, ale snad ještě horší je když se přemisťujete z auta na vozík a nejdřív se to uvolní a pak to tím dosednutím připlácnete. Dojeli jsme tedy a vystoupily. Průchod přes recepci mi byl hrozně trapný. Došla jsem do pokoje a hned plinka do koše a pod sprchu. Manžel mi trochu pomohl a usnadnil mi to. Teď už jsem si akorát lehla a je vše fajn. Jinak pro ty co nevědí Portugalsko vyhrálo 2:0. Takže budu dál užívat dovolenou a když se mi něco zase přihodí tak napíšu.

Petr (St, 30. 3. 2022 - 23:03)

Nevadí může se to stát pro tebe to asi není úplně příjemné ale pro nás jsi poklad

Alena (Čt, 31. 3. 2022 - 05:03)

Já vim Pavle :-).

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 06:03)

Děkujeme našemu zahraničnímu zpravodaji za přímý,dokonce noční, přenos z posrání se a je skvělé jak myslí na naše devianty i v tak pokročilou hodinu před usnutím.Vypadá to že větší zážitek než z fotbalu je z toho posrání a určitě se ještě s nějakou eklhaftní příhodou ozve.

Reklama

Přidat komentář