Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Roman (So, 26. 3. 2022 - 20:03)

Děkuji za zájem, ale počkám si na odpověď od skutečné Aleny.

Alena (So, 26. 3. 2022 - 21:03)

No já se ptám....Co je na tom divného ? Nebo co tu vlastně hledáš ?

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 16:03)

Víš hovno co je v prdeli měkkýho

Natka (Pá, 25. 3. 2022 - 23:03)

Je dobře že se k tomu stavíš pozitivně a neizolujes se od života. Jinak dovolenou si užij a budu ráda když napíšeš i kdyby jses nepokakala. Jo a ještě otázka jak dlouho jsi z přítelem?

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 15:03)

Proč píšeš jako Natka Pavkole ?To bude ta schíza asi....

hovnocuc (Po, 21. 3. 2022 - 11:03)

Asi, děkuju>.

ahoj Barco (Ne, 20. 3. 2022 - 09:03)

jestli ti ještě nebylo 18 tak sem nelez možná je tu pár úchylů ale pedofilové žádní

už troubějí (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

na horách jeleni

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

no můžu se na to vykašlat ale proč tedy stránky typu kakání partnerky a ostatní čůrací a prdící existujou když na ně v poslední době nikdo nechce psát a ten kdo se to snaží oživit to ještě nakonec odnese protože si neuvědomuje že ti co tam psali do roku 2019 už asi prostě nemaj zájem

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 07:03)

Rozepiš se nám o tom jak jsi to prožívala.

Adam (So, 19. 3. 2022 - 20:03)

Existuje nějaký discord/whatsapp/telegram pro lidi společného zaměření v ČR? Popřípadě nějaké fórum nebo komunita lidí okolo scat? Rád bych se k takové přidal. Jestli někdo tušíte, napište mi prosím na [email protected] . Děkuji moc a přeji příjemné kakání

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 20:03)

Tak určitě

Pavel (Út, 15. 3. 2022 - 18:03)

Nošení napevno přišitých kšand a popruhů se zapínáním vzadu na řemínky

Ahoj. Mě by zajímalo jestli někdo má takový trest jako já. Musím do školy nosit kalhoty, na které mi moje mamka jako švadlena napevno přišila látkové kšandy. Vepředu jsou pevně přišité a mají středový popruh H jako nosily malé děti. Vzadu mi je mamka zapínala na knoflík, ale podezřívala že si je odepínám a schovávám do kalhot, a tak mi našila nové a vzadu se zapínají dírkami na látkové řemínky. A tam to já neodepnu ani nezapnu. Mamka mi ráno řemínky zapne a jak přijdu ze školy tak odepne. A pokud ještě zlobím, tak musím v kalhotech s popruhama klečet a mamka vzadu posune řemínek na pátou nebo šestou dírku a utáhne je a mě popruhy tlačí do ramen a musím v tom klečet. Minulý týden byla naše třída osmá na lyžáku a já musel za deváťákama a ty se mě nasmály. Dva kluci co seděli za mnou mi na řemínku zapnuly kšandy o dírku navíc a mě utáhly a mamka doma poznala, že nejsou správně zapnuté a ještě řemínek utáhla a musil jsem klečet. Nevím co mám dělat, kalhoty s popruhy a řemínky musím nosit a prý i na střední školu budu nosit. Je to ponižující. Mamka ví, že se vykadím vždycky ráno a tak přes den čúrat můžu. I tak mi dává i plenu, protože kdyby mě chytla velká tak nechci spolužáky obtěžovat aby mi rozepnuly a pak zase zapnuly řemínky. Ale já se minulý týden trochu pokakal při cestě domů. A někdy když hodně zlobím, tak mi dá kalhoty které jsou dívčí a nemají otvor vepředu a já tak musím čúrat do plen které mám. Je to ponižující. Včera jsem normálně zapnutý řemínek na první dírku ale musel jsem pak doma klečet a mamka je zapnula na čtvrtou dírku a kšandy tak utáhla.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 15:03)

Ahoj, jsem rád, že se to tady pomalu zase rozjíždí s příspěvky a krásnými zážitky. Kdyby jste nějaká byla z Ústeckého kraje, nejlépe z Ústí n. L., tak se ozvi na [email protected] :) (já 25 let)

Návštěvník (So, 12. 3. 2022 - 19:03)

...Trenky sú práve v dnešných časoch trendy... Mal som biele boxerky, aby som to upresnil... a trenky rôznych farieb, materiálov práve letia...a ak tu niekoho straší socializmus, tak si to ty, chúďa agresívne... ha ha

Návštěvník (So, 12. 3. 2022 - 19:03)

Opakovane som to skúšala a sama si to vôbec neužívam, v tomto mám smolu. Našťastie môžem blbnúť na služobkách pred cudzími ľuďmi a občas aj pred priateľmi a rodinou. V lietadle by som do toho veru nešla. Je tam príliš veľa ľudí, aby to mohol byť pekný zážitok. Myslím, že reakcia mnohých by bola hrozná a bolo by to nepríjemné.

jitka (So, 12. 3. 2022 - 17:03)

Ja se pokakala a pomocila do bilych dzinsu

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 07:03)

takže pak z nich byly žluté a hnědé džínsy

návštěvník2 (So, 12. 3. 2022 - 17:03)

už zase nenávistné projevy? tak táhni tam kde končí záda ty!!!

Kako (St, 9. 3. 2022 - 19:03)

Včera som sa išiel večer potme prejsť na okraj jednej dediny a tak ma začalo tlačiť. Celý čas som sa pohrával s myšlienkou pustiť to do gatí...a tak po polhodinke som trocha povolil, teplúčko, mäkkúčko a tak som kráčal a pustil postupne všetko.. Krásne sa to matlalo a trocha som aj tratil ako som kráčal...vzrušujúce bolo keď sa z bočnej ulice vynoril puberťák a ja som sa ocitol pár metrov pred ním so stekajúcimi hovienkami na topánke... nakoniec som sa vyzliekol za kríkmi a zahodil osraté trenky, trocha sa utrel a navliekol špinavé rifle...pekne prežitý večer...
[email protected]

Reklama

Přidat komentář